TS LKD konservatorių kandidatai į Seimą 2020
Atnaujinta: 2020-09-29

   Jau kelinta kadencija dešiniesiems vis nepavyksta patekti į valdančiąją daugumą. Kažkodėl rinkėjams vis patinka naujos partijos.     

    

 

TS-LKD kandidatų dvidešimtukas į Seimą atrodo taip: 1. Ingrida Šimonytė; 2. Gabrielius Landsbergis; 3. Laurynas Kasčiūnas; 4. Radvilė Morkūnaitė Mikulėnienė 5. Paulius Saudargas; 6. Arvydas Anušauskas; 7. Agnė Bilotaitė; 8. Audronius Ažubalis; 9. Jurgita Šiugždinienė; 10. Jurgis Razma; 11. Monika Navickienė; 12. Žygimantas Pavilionis; 13. Vytautas Juozapaitis; 14. Dainius Kreivys; 15. Laima Liucija Andrikienė 16. Mykolas Majauskas; 17. Antanas Matulas; 18. Gintarė Skaistė; 19. Kazys Starkevičius; 20. Aistė Gedvilienė; 21. Stasys Šedbaras; 22. Jonas Gudauskas.

 

237. TĖVYNĖS SĄJUNGA - LIETUVOS KRIKŠČIONYS DEMOKRATAI (S)
238. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Senamiesčio-Žvėryno rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas MYKOLAS MAJAUSKAS (S)
239. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Naujamiesčio-Naujininkų rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas ŽYGIMANTAS PAVILIONIS (S)
240. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatė PAULĖ KUZMICKIENĖ (S)
241. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatė AISTĖ GEDVILIENĖ (S)
242. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šeškinės-Šnipiškių rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas MINDAUGAS LINGĖ (S)
243. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Justiniškių-Viršuliškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas PAULIUS SAUDARGAS (S)
244. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pilaitės-Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė RADVILĖ MORKŪNAITĖ-MIKULĖNIENĖ (S)
245. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas ALGIS STRELČIŪNAS (S)
246. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatė MONIKA NAVICKIENĖ (S)
247. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Panerių-Grigiškių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė AGNĖ BILOTAITĖ (S)
248. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Verkių rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas DAINIUS KREIVYS (S)
249. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pašilaičių rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas VYTAUTAS KERNAGIS (S)
250. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė JURGITA ŠIUGŽDINIENĖ (S)
251. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas ARVYDAS ANUŠAUSKAS (S)
252. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Savanorių rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas PAULIUS LUKŠEVIČIUS (S)
253. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Petrašiūnų-Gričiupio rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas KAZYS STARKEVIČIUS (S)
254. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatė GINTARĖ SKAISTĖ (S)
255. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Aleksoto-Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas VYTAUTAS JUOZAPAITIS (S)
256. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas KĘSTUTIS NAVICKAS (S)
257. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas ARŪNAS BARBŠYS (S)
258. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Danės rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas ARVYDAS POCIUS (S)
259. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas AUDRIUS PETROŠIUS (S)
260. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Aušros rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas MARTYNAS ŠIURKUS (S)
261. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Saulės rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė VILIJA ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ (S)
262. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Panevėžio vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatė INDIANA GRIGIENĖ (S)
263. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas BRONISLOVAS MATELIS (S)
264. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ANDRIUS VYŠNIAUSKAS (S)
265. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas POVILAS LABUKAS (S)
266. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė RASA PETRAUSKIENĖ (S)
267. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatė SANDRA TAMAŠAUSKIENĖ (S)
268. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatė JURGA GIRDZIJAUSKIENĖ (S)
269. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas ARŪNAS VALINSKAS (S)
270. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Plungės-Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas JURGIS RAZMA (S)
271. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Mėguvos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas MINDAUGAS SKRITULSKAS (S)
272. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kuršo rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas JUOZAS MAŽEIKA (S)
273. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė LINA RIMKIENĖ (S)
274. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Žemaitijos šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas EMANUELIS ZINGERIS (S)
275. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatė LAIMA LIUCIJA ANDRIKIENĖ (S)
276. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kelmės-Šilalės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas JONAS GUDAUSKAS (S)
277. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Raseinių-Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas VIDMANTAS MERKLIOPAS (S)
278. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas ANDRIUS NAVICKAS (S)
279. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Radviliškio-Tytuvėnų rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas ANTANAS ČEPONONIS (S)
280. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šiaulių krašto rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas KĘSTUTIS MASIULIS (S)
281. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Žiemgalos vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatė, pretendentė į kandidates RŪTA BILKŠTYTĖ (S)
282. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Žiemgalos rytinėje rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas ANTANAS MATULAS (S)
283. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Sėlos vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas, pretendentas į kandidatus MATAS MALDEIKIS (S)
284. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Deltuvos šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas SERGEJUS JOVAIŠA (S)
285. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas EDMUNDAS PUPINIS (S)
286. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Nalšios šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatė, pretendentė į kandidates AIRIDA DRUS (S)
287. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Nalšios pietinėje rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas, pretendentas į kandidatus DALIUS KRINICKAS (S)
288. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Molėtų-Širvintų rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas VALENTINAS STUNDYS (S)
289. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Nemenčinės rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas JUSTAS DŽIUGELIS (S)
290. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šalčininkų-Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas KRISTIJONAS BARTOŠEVIČIUS (S)
291. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Medininkų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VAIDAS AUGŪNAS (S)
292. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Trakų-Vievio rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas STASYS ŠEDBARAS (S)
293. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kaišiadorių-Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas AUDRONIUS AŽUBALIS (S)
294. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas GINTAS JASIULIONIS (S)
295. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Deltuvos pietinėje rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė AGNĖ BALČIŪNIENĖ (S)
296. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Karšuvos rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas DAIVARAS RYBAKOVAS (S)
297. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Sūduvos pietinėje rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas VAIDAS ŠALAŠEVIČIUS (S)
298. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Sūduvos šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatė IRENA HAASE (S)
299. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Garliavos rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas JUSTINAS URBANAVIČIUS (S)
300. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas ANDRIUS KUPČINSKAS (S)
301. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatė GODA KRUKAUSKIENĖ (S)
302. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas LAURYNAS KASČIŪNAS (S)
303. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Jotvingių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas VILIUS SEMEŠKA (S)
304. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pasaulio lietuvių rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatė DALIA ASANAVIČIŪTĖ (S)
Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Politinės reklamos įkainiai

Čia gali būti patalpinta kandidato į Seimą rinkiminė programa, biografija, prisistatymas rinkėjams

Istorija

Vienišas teisybės ieškotojas dėl kurio sudužo Sapiegų galybė

Didikų puikybė ir arogancija kurios pasekmėje kilo pilietinis karas pasibaigęs krašto okupacija svetimšaliais

Konfliktas dėl moters, po kurio ATR prarado ketvirtadalį teritorijos

Kaip nesprendžiant mažų problemų susidarė labai didelės problemos, pabaigusios ATR "Aukso Amžių"

Bona Sforza, atstumta reformatorė.

Kaip vieniša reformatorė neatpažįstamai pakeitė Lenkijos ir Lietuvos istoriją. Ir ką ji galėjo padaryti jei jai nesipriešintų, o padėtų vystyti reformas.

Vienišas teisybės ieškotojas dėl kurio sudužo Sapiegų galybė

Didikų puikybė ir arogancija kurios pasekmėje kilo pilietinis karas pasibaigęs krašto okupacija svetimšaliais

Konfliktas dėl moters, po kurio ATR prarado ketvirtadalį teritorijos

Kaip nesprendžiant mažų problemų susidarė labai didelės problemos, pabaigusios ATR "Aukso Amžių"