Joninės Kaune 2019
Sukurta: 2019-06-17
  • Joninės Kaune 2019
  • Pasiplaukiojimas laivu Perlas su Joninių tradicijų pasakojimais
  • Joninių šventė Kaune 2019
  • Joninių_koncertas_8kambarys_2019
  • Joninių_koncertas_Rebelheart_2019

Birželio 21d.
19val.

Svarbiausias vasaros koncertas Kaune. Birželio 21 d. mes vėl grįžtame į Adform Kiemelis2 (Rotušės a. 19, Kaunas).

Renginio eiga:
19:00 Durys
19:30 DJ Reptile
20:00 RPTLE
20:30 8 Kambarys
Iki susitikimo!

22val.
Vasaros saulėgrįža - tai ilgiausia diena ir trumpiausia naktis metuose. Saulėgrįžos švenčiamos visame pasaulyje. Daugybėje šalių šią dieną vyksta tradiciniai festivaliai, organizuojamos masinės šventės, vyksta šokiai, skamba dainos ir muzika! Iš praeities išlikęs paprotys spėti ateitį ir burti, kam ateinančiais metais labiau pasiseks... O, kad visiems sektųsi tik gerai ir labai gerai, atšvęsti trumpiausią metų naktį, bei pasitikti ilgiausią dieną, kviečiame kartu su Rebelheart!

Renginys Mokamas
N-18
Vieta: Džem'pub. Laisvės al. 59, 5 aukštas, 44305 Kaunas

Birželio 23d.

13val. - Pasiplaukiojimas laivu Perlas su Joninių tradicijų pasakojimais

Ant melsvų Nemuno bangų prisiminkime Joninių tradicijas plaukdami laivu PERLAS!
Kviečiame Jus su šeimomis leistis į romantišką pasiplaukiojimą Nemuno PERLU su kartu keliaujančio gido pasakojimais. Išplaukiame 06.23d 13val.

Kelionės metu ne tik patirsite plaukimo džiaugsmą dideliu laivu, bet ir pasibūsite jaukioje laivo aplinkoje bei išgirsite įdomių pasakojimų.

Laivu PERLAS išplauksime iš Kauno senamiesčio prieplaukos žemyn Nemunu. Kelionės metu atsivers Kauno senamiesčio grožis, architektūros paveldas ir atsinaujinantis miestas, Lietuvos didžiausių upių Nemuno ir Neries santaka.
Kelionę baigsite prie unikalios gotikinio stiliaus Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčios, iš kur kelionę ir pradėjote. Kelionės trukmė 1:30val.

Kainos: Suaugusiąm 10 Eur, senjorui 9 Eur, vaikui nuo 6 iki 12m 7 Eur, šeimai (2+2), kai vaikai 6-12m, kaina 30 Eur.
Į kainą įskaičiuota 1:30val pasiplaukiojimas su gido pasakojimais.

Taip pat pasiplaukiojimą laivu Perlas galima užsisakyti ir privačiam pasiplaukiojimui gimtadienio, krikštynų, vestuvių proga bei mokinių ar įmonių kolektyvams.

 

20 val. - Joninės Kaune

Nerekomenduojame trumpiausią metų naktį marinuotis namuose. Vasarai jau įkaitinus kviečiame į vieną mėgstamiausių lietuvių švenčių, nors švenčiama ši diena visame pasaulyje. Joninės, dar žinomos kaip Rasos, Kupolės, Saulės ar Krešės, siūlo kauniečiams ir miesto svečiams pakilti nuo televizijos ekranų ir įsisukti į vakarinį veiksmą Jūsų ir mūsų mylimiausio miesto Senamiestyje.
Šių metų Joninių šventės programoje: folkroko grupė „Kūjeliai" ir „Zucchero Tribute Band LT". Taip pat pasirodys Kauno kultūros centro folkloro ansamblis „Gadula", sutartinių giedotojų grupė „Sasutalas", Vandžiogalos laisvalaikio salės tradicinė kapela, Kauno kultūros centro liaudiškų kolektyvų, Kauno kolegijos ansamblio „KauKas" bei Kauno technikos kolegijos ansamblio „Pušynėlis" šokėjai.
Po sceninių pasirodymų folkloro ir liaudiškų kolektyvų dalyviai kviečia nepabėgti: persikėlus į upių santaką tautinių tradicinių puoselėtojai siūlo sudalyvauti tradicinėje Joninių šventės dalyje. Pievoje už Kauno Santakos parko aukuro lauks sutikimas pro vartus, apeigos prie aukuro, duonos dalinimas, vainikų pynimas ir plukdymas, apeiginiai rateliai ir kitos tradicinės šventės dalys.

22val. - Jonvabalių medžioklė - Minam kartu!

Jonams, Janinoms, Rasoms ir Antaninoms, o daugiausiai – minančioms pelėdoms!!  Naktinis dviračių žygis „Jonvabalių medžioklė“! Minsime ir medžiosime visą naktį! Trumpiausią metų naktį!

PLANAS:
Palydėsime saulę
Minsime keliukais ir miško takeliais
Ieškosime Jonvabalių* ir paparčio žiedo
Šildysimės prie Joninių laužo ir išbandysime Joninių ritualus
Sutikę auštančią saulę grįšime namo 

*Jonvabaliai – organizatorių paslėptos šviečiančios lazdelės, tikrieji jonvabaliai žygio metu nenukentės :)

Susitinkame: prie Kauno pilies. Pilies g. 17, Kaunas.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti