Joninės Vilniuje 2019
Sukurta: 2019-06-17
 • Joninės Vilniuje 2019
 • Joninės Lazdynuose 2019
 • Joninės Lazdynuose 2019
 • joninių šventė Naujojoje Vilnioje
 • Joninės_pagirių_kaime_2019
 • Joninės_Pagirių_bendruomenėje_2019
 • Joninės_Pagiriuose_2019
 • Joninių_šventė_Pagiriuose_2019
 • Pagirių_bendruomenės_Joninės_2019
 • Pagirių_bendruomenės_Joninių_šventė
 • Pagirių_joninių_ševntė_2019
 • Pagirių_kaimo_joninės_2019
 • Šeimos_Joninės_Vilniuje_2019

Birželio 21d.

Rasos šventė Verkių parke
Nuo 19.00 val. vakaro iki saulės patekėjimo Verkių rūmų parke šurmuliuos 20-oji tradicinė Rasos šventė. Jau dvidešimtą vidurvasarį, kai gamta ir žolynai klesti, kupėja, rasoja, visi drauge švęsime pačią seniausią trumpiausios nakties - Saulės grąžos šventę. Pasipuoškite vainikais, susiskinkite devynių žolynų Kupolę, pasiimkite lauknešėlį ir su šeimomis, draugais atvykite į liepomis kvepiantį Verkių parką.
Nuo 19 val. vakaro kupoliausime, pinsime vainikus, bursime iš žolynų, vaišinsimės vaistažolių arbata, suksime kupolinių ratelius, sutartinėmis pagerbsime ugnies apeigas prie Lizdeikos aukuro, dainomis palydėsime vakaro saulę, šoksime prie laužo, leisime vainikus Nerimi, prausimės ryto rasoje ir kartu sutiksime tekančią saulę.
Meninę apeiginę programą atliks žinomi Vilniaus miesto folkloro ansambliai: „Jorė", „Laukis", „Nalšia", „Poringės", „Varangė", „Radasta" apeigų folkloro grupė „Kūlgrinda", liaudies dainų klubas „Raskila", Lydos lietuvių ansamblis „Aušra", gros etnomuzikologų Gailos ir Arvydo Kirdų šeima, tradiciniai muzikantai. Veiks žolynų turgelis, dalyvaus Botanikos instituto vaistažolių žinovės, būrėjos iš žolynų Rita Balsevičiūtė, Rita Balkutė, Eglė Valentė, kt. Šventės vedėja - senųjų papročių puoselėtoja Nijolė Balčiūnienė.

Birželio 22d.
16val. - „Trimitas" muzikuos Sereikiškių parko Bernardinų sode su programa „PARKO MUZIKA: nuo Lotynų Amerikos ritmų iki Vienos valso."

Joninės Lazdynuose
18val.Lazdynų seniūnija kviečia į tradicinę Joninių šventę Neries pakrantėje, prie Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo".
Programoje:
- Valdemaras Frankonis ir grupė
- Liaudiškų šokių grupė „Šimtažiedis"
- Lazdynų mišrus choras „Bočiai"
- Jonų ir Janinų vainikavimas
- Joninių laužas, šokiai

Birželio 23d.
Joninės Lentvaryje/Pilialaukyje

7:00 val. - 16:00 val. sportas ir žaidimai
17:00 val. - 19:00 val. vainikų pynimo edukacija ir pažintis su žolynais, bei jų nauda
19:00 val. - 22:00 val. Joninių apeigos, dainos ir rateliai, sveikinimai varduvininkams
22:00 val. - 23:30 val. ansamblio „Jonis" koncertas
23.30 val. - 01:00 val. paparčio žiedo ieškojimas, šokiai ir linksmybės

Joninių festivalis „Paparčių žiedas"
Mieli Naujosios Vilnios seniūnijos gyventojai ir svečiai!!
Jei nesugalvojote kur atšvęsti trumpiausios vasaros nakties, tai nuo 12 val. kviečiami visi- maži ir dideli į tradicinę Joninių šventę, kuri vyks prie Naujosios Vilnios kultūros centro (Gerovės g. 1, Vilnius).
Šventės metu sveikinsime Jonus ir Janinas, plukdysime vainikėlius, degs Joninių laužas. Koncertuos įvairūs kolektyvai ir grupės, vyks sportiniai žaidimai visai šeimai.

Pagirių estradoje 

Kaip šiemet švęsti Jonines? Švęskite pašėlusiai linksmai ir su visa šeima Pagiriuose (Vilniaus r.)!

 Jau nuo 19val. Pagirių estradoje Jūsų lauks gausybė pramogų visai šeimai: mugė, gardžios vaišės,  batutai mažiesiems, kūrybinės dirbtuvėlės, kur be visa ko, galėsite nusipinti ir gražiausią Joninių vainiką – vyks konkursas! Smagias emocijas teiks žaidimų gausa.

Nuo 20val. prasidės koncertas, kuriame dalyvaus ne tik vietiniai atlikėjai, bet ir tokie svečiai kaip „X faktoriuje“ išgarsėjusi grupė ONLY ONCE, o energijos bombą susprogdins – Pagirių pasididžiavimas- TIMOHI!

Vakaro kulminacija- kerintis UGNIES ŠOU, šventinių Joninių laužų uždegimas.

Galima Jonines švęsti tradiciškai, bet mes kviečiame jas švęsti LINKSMAI!

Šeimos Joninės

Joninių dieną kviečiame vaikus ir jų tėvelius praleisti laiką kartu parke!

Birželio 23 d. 17 val. Kūdrų parko (Užupyje) vasaros scenelėje bus rodomas interaktyvus spektaklis iš tautosakininko Jurgio Dovydaičio pasakų rinkinių.
Dainuosime Joninių dainas, žaisime Joninių žaidimus, kepsime Joninių bandeles, pinsime Joninių vainikus ir leisime į ežerėlį.

Renginys nemokamas, būtina REGISTRACIJA tel. 8 670 97832.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti