Madingi plaukų dažymai 2022
Atnaujinta: 2022-06-13

Madingi plaukų dažymai 2022

Plaukų spalva neabejotinai turi įtakos jūsų daromam įspūdžiui kitiems. Tai viena svarbiausių įvaizdžio detalių, nes būtent jį labiausiai kreipia praeivių dėmesį. Šiuo metu pripažinamos įvairios šukuosenos ir plaukų spalvos - galima drąsiai teigti, kad dar niekada tendencijos nebuvo tokios įvairios ir įdomios. Viena vertus, mados tendencijos traukia ryškiomis ir audringomis spalvomis, meta iššūkį drąsiausiems, kita vertus, ragina santūrumo ir lakoniškumo. Malonus įvaizdžio atnaujinimas ne tik pagražina vaizdą, bet ir įkvepia perspektyviems pokyčiams kitose gyvenimo srityse. Tinkamiausias variantas pakeisti išvaizdą - tai madingas 2022 metų plaukų dažymas, tiks tiek ilgiems plaukams, tik trumpiems.

Madingas 2022 metų dažymas - tai ne tik šviesios ir tamsios spalvos, bet taip pat ir ryškios - rožinių, mėlynų, raudonų atspalvių, gana ekstravagantiškų ir drąsių atspalvių. 

Madingi plaukų dažymai 2022

Vario ar gintaro atspalvio plaukų dažymas

Vario ar gintaro atspalvis - neabejotinas merginų favoritas, kuris 2022 metais pastebimai stiprina savo pozicija mados tendencijoje. Jeigu jums patinka šiltos spalvos, pirmenybę teikite šviesiems vario ir gintaro atspalviams.Jie suteikia plaukams vizualinės apimties, o spalva tampa įvairialypė. 

Ugninė raudona spalva taip pat yra viena pagrindinių šių metų tendencijų. Ryškį, intensyvį, elegantiška raudona spalva sulaukia didelio moterų dėmesio ir vis dažniau galima išvysti įvairių šios spalvos variacijų. Puikiai tinka prie skirtingų odos tonų ir akių spalvų.  

Gintaro atspalvio plaukų dažymasVario atspalvio plaukų dažymas

Sidabrinio blondo plaukų dažai

Sidabrinis blondas - madingiausias praeitų metų dažymas - vėl prasiveržia į 2022. Ši spalva išryškina jūsų moteriškumą bei patrauklumą. Sidabro ir platinos maišymas leido gauti naują spalvinį sprendimą, kuris patiko daugeliui merginų. Šviesinimas yra būtinas, nes būtent tai padės gauti tinkamą atspalvį.Sidabrinis blondas - madingas ir populiarus dažymas, reikalaujantis tinkamos apžiūros. Nepamirškite, kad išlaikyti tokį atspalvį nėra taip lengva, tad nuolatinis plaukų drėkinimas taip pat yra būtinas kriterijus, norint išbandyti šį atspalvį. Taip pat sidabrinis blondas reikalauja daug pastangų, kad neatsirastų geltonumo, tad specialios plaukų priežiūros priemonės neatsiejama dažymo dalis. Šis dažymas labiausiai tinka merginoms, kurių oda yra šiek tiek tamsi arba šviesi, o jų akys yra pilkos, mėlynos arba žalios.  

Sidabrinio blondo plaukų dažaiSidabrinio blondo plaukų dažai

Rožinio arba braškinio atspalvis madingi plaukų dažymai

Rožiniai plaukai pastaraisiais metais tapo vis populiaresnė tendencija. Braškinis blondas yra pakankamai sudėtingai pasiekiamas atspalvis, tad prieš pasirenkant būtent šią spalvą, jūsų plaukai turėtų būti šviesinti. Pastelinis ir ne per daug kontrastingas, braškinis blondas neatrodys ekstravagantišku, tačiau tikrai suteiks įvaizdžiui žavesio. Bet kuri mergina gali sau leisti šią spalvą, nes ji derinama su bet kokiu odos tonu. 

Rožinio atspalvis madingi plaukų dažymaiRožinio atspalvis madingi plaukų dažymai

Vyno spalvos plaukų dažymas

Prisotinta vyno spalva yra akivaizdi 2022 m. tendencija. Vynas idealiai tinka balayage technikai, ypač juodos ir vyno spalvos deriniui. Taip pat tamsi plaukai gražiai atrodys ir su vyno ombre. Monochromatiniam spalvinimui galite rinktis įvairių vyno atspalvių – nuo ​​ryškaus iki prislopinto.

Vyno spalvos plaukų dažaVyno spalvos plaukų dažymas

Madingas  Balayage plaukų dažymas

Balayage sukuria puikų spalvų mišinį, nuo kurio neįmanoma atitraukti akių, ir nenuostabu, kad ši plaukų dažymo technika nepraranda savo aktualumo jau keletą metų. Visų pirma, tokio dažymo populiarumas yra dėl to, kad tokią procedūrą galima atlikti kartą per 3-4 mėnesius, nes ataugę šaknys bus ne taip stipriai matomi. Be to, galite būti tikri, kad jūsų plaukai išliks sveiki. Kontrastą sukuria atskiros sruogos, kurios vis dėlto neišsiskiria per ryškiai, o atvirkščiai – turi neryškias ribas, suteikdamos vaizdui natūralumo ir švelnumo.

Madingas Balayage plaukų dažymasMadingas Balayage plaukų dažymas

Tamsaus šokolado spalvos plaukų dažai

Sodri, gili ir viliojanti šokolado spalva itin aktuali šį ir kitą sezoną. Šis atspalvis dar vadinamas karčiu šokoladu - vienų iš tamsiausių paletės atstovų. Tamsaus šokolado spalva išsiskiria savo gyliu ir išraiškingumu, jos dėka veido bruožai atrodo ryškesni. Labiausiai tinka tamsesnės odos merginoms. Turint blyškią odą tamsaus šokolado spalva išryškins odos trūkumus ir atrodysite pernelyg blyški.

Tamsaus šokolado spalvos plaukų dažaiTamsaus šokolado spalvos plaukų dažymas

Naujas madingas Brondas stiliaus plaukų dažymas

Ir čia yra dar vienas variantas 2022 m. Bronzavimas pasiekiamas paryškinimu arba dažymu, kuris atliekamas labai švelniais atspalviais. Galutinis rezultatas yra švelnus plaukų perteklius, kuris taip pat pabraukia natūralumą. Būtent ši technika idealiai tinka tamsiems plaukams, kai norisi greitai transformuotis, be ryškaus spalvos perėjimo. Ši technika turi daugybę galimybių, o patyręs meistras parinks jums tai, kas labiausiai jums tinka.

Naujas madingas Brondas stiliaus plaukų dažaiNaujas madingas Brondas stiliaus plaukų dažymas

Mokos spalvos plaukų dažymas 

Dar viena 2022 m. spalvų tendencija yra mokos spalva. Koloristai šią spalvą naudoja kurdami paryškinimus ir ombre dažymą. Mokos spalva turi ir šokolado, ir kavos natų. Karamelinė moka yra šiltas atspalvis tarp kaštonų ir raudonos spalvos. Ryški ir šilta mokama prisitaiko prie visų tipų išvaizdos.

Mokos spalvos plaukų dažaiMokos spalvos plaukų dažymas

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Vedantieji

Madingos suknelės 2023

Madingos suknelės 2023, madingos ilgos suknelės, madingos trumpos suknelės, madinga maža juoda suknelė

Madingi moteriški batai 2023

2023 metų batų mados, madingi aulinukai, madingi kedai, madingi sportiniai bateliai

Madingos šukuosenos moterims 2023

Trumpų plaukų šukuosenos 2023, ilgų plaukų šukuosenos, 2023 vidutinio ilgio plaukų šukuosenos, madingi kirpimai 2023, vestuvinės šukuosenos, išleistuvių šukuosenos

Madingi plaukų dažymai 2022

Madinga plaukų spalva moterims 2022. Populiarūs plaukų dažymo būdai 2022. Madingi plaukų spalvų tendencijos 2022.

Kokie moteriški batai bus madingi šį pavasarį?

Atšilus orams atėjo laikas pradėti keisti ir atnaujinti garderobą, pradedant madingiausiais pavasariniais moteriškais batais.

Originalūs kvepalai: kaip patikrinti ar kvepalai yra tikri?

Patarimai, kaip atskirti originalius kvepalus nuo klastočių

Populiariausi moteriški kvepalai

kvepalai moterims, populiariausi moteriški kvepalai, klasikiniai kvepalai, perkamiausi kvepalai, naujausi kvepalai, moteriški kvepalai, dovana moterims

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: