Madingi plaukų dažymai ir kirpimai 2021
Atnaujinta: 2021-03-30

Madingi plaukų dažymai ir kirpimai 2021

 

,,Nauji metai, nauja aš“ norite pokyčių? Tai puikus metas. Užtenka tik pakeisti šukuoseną. Didžiausios 2020 m. spalvų tendencijos buvo susietos su natūralumu. Spalvos, kurios reikalauja mažai priežiūros. Pavyzdžiui:  šviesi blondinė ar cinamoninė ruda. Tačiau ekspertai prognozuoja, jog 2021 m. didelis dėmėsis skiriamas rausviems atspalviams, taip pat klasikiniui atspalviui ir pastelinėms spalvoms. Nepamirštame ir plaukų kirpimų! Nauja plaukų spalva ir kirpimas, puikiai išryškina jūsų asmenybę. Taigi apžvelkime dažymus ir kirpimus.

Madingi plaukų dažymai ir kirpimai 2021

 

Ombre plaukų dažymas

,,Ombre“ yra plaukų spalvos technika, kai spalvos yra pereinamos, nuo plaukų šaknų iki galiuku, šviesesne spalva arba atvirkščiai. ,,Ombre“ apibrėžimas yra prancūziškas, kuris reiškia ,,spalva" yra šėšeliuota  arba turi atspalvį.

Nors porą sezonų ombre plaukų dažymas buvo populiarus, taip pat jis išlieka madingas ir paklausus šį sezoną. Tai puiki galimybė išreikšti save ir pridėti ypatingą, papildomą švytėjimą savo išvaizdai. Daugelis moterų nori turėti ombre dažymą, nes tai laikoma labai gražiu dažymų, kuris reikalauja mažai priežiūros.

Ombre plaukų dažymas užmaskuoja pažeistus  galiukus. Su profesionalų pagalbą atliktu dažymų, galiukai atrodys storesnis, akys šviesesnės, o oda jaunesnė ir žvalesnė.

Racionalūs ombre plaukų spalvos pasirinkimas priklauso nuo natūralios jūsų plaukų spalvos ir iš dalies nuo jo ilgio. Galite lengvai nuspręsti dėl atvirkštinio ombre arba išbandyti netikėtas trumpų ombre plaukų versijas, kad išvaizda būtų originalesnė. Be abejo, gražios ilgos kasos, visiškai atitinka ombre sąvoką.

Ilgi šviesūs ombre plaukai žavi švelniai natūraliomis išvaizdomis. Švelnūs karamelės ir šokolado atspalvis puikiai įsilieja į rudus ombre plaukų dažymus. Su juodais ombre plaukais galite sugalvoti spalvingą, dramatišką išvaizdą. Ir raudonplaukės neturėtų praleisti progos šį sezoną pasipuošti aistringu ir akį rėžiančiu raudonų ombre plaukų stiliumi.

 

Ombre plaukų dažymas

Plaukų dažymas balayage technika

,,Balayage“ yra prancūziško plaukų dažymo technika, kai spalva ant plaukų yra dažoma rankomis tiesai ant jūsų plaukų, priešingai nei senosios mokyklos dažymai su folijomis. Dažymas rankomis leidžia pasiekti natūralesnį ir modernesnį efektą, lyg saulės nubučiuota spalva, subtiliai pereinant tarp pasirinktų atspalvių, šviesių, brunetinių, raudonų ar nenatūraliu, pavyzdžiui, populiarių pastelinių ar net neonų.

,,Balayage“ gali būti minkštas ir subtilus, arba jį galima sustiprinti paryškinant ir ryškiai spalvinant, o visuotinai glostantis efektas.

Balayage plaukų dažymas

 

Spalvotas plaukų dažymas

Spalvotas plaukų dažymas šių metų topas! Drąsiai galite pakeisti savo plaukų spalvą į rausvą ar mėlyną. O gal norite, kad plaukuose žaistu jūsų mėgstamiausia spalva? Tai puiki proga!

O dabar pasileiskime į keliones, plaukų dažymo istorijas. Noras pakeisti plaukų spalvą nėra naujiena. Moterys plaukus dažė nuo laiko aušros. Senovės egiptiečiai nusidažė plaukus nusiskutę nuo galvos ir pavertė juos įmantriais garbanotais ir pintais perukais. Senovės žmonės, kaip laikinus spalvų tirpalus naudojo šafraną, indigo, liucerną ir chną, tačiau yra duomenų, kad graikų ir romėnų moterys naudojo nuolatinius plaukų dažus.

Tūkstančius metų ieškodamos tobulos plaukų spalvos ir dažnai griebdamos pavojingų chemikalų, šiuolaikinės moterys gali padėkoti Wiliamui Henry Perkinui už tai , kad jis sukūrė šiandienos plaukų spalvų kūrimo formulę.

Šiuolaikinė plaukų spalva prasidėjo 1800-ųjų viduryje, kai geranoriškas anglų chemikas dirbo kurdamas vaistą nuo maliarijos- nekeisdamas plaukų spalvas ant savo galvos. Vietoj to jis sukūrė rausvą dar nematytą spalvą, kuri buvo ryškesnė ir ilgiau išliekanti nei visi tuo metu žinomi dažai. Ši laiminga avarija suteikė pagrindą sukurti gražių plaukų spalvų paletes, kurias matome šiandien.

Spalvotas plaukų dažymas

 

Natūralių plaukų šukuosena

Natūralus plaukai, tai viena iš gražiausių šukuosenų! Plaukai nepaliesti dažymo, cheminių priemonių. Gamta kokius plaukus suteikė, tokius ir turime.

Natūralus plaukai gali būti: banguoti, garbanoti, tiesūs, trumpi ar ilgi.  Pagrindinės natūralių plaukų spalvos yra: juoda, ruda, raudona ar šviesi (blondinė).

Natūralūs plaukai gali atrodyti stiprūs, tačiau jie yra labai subtilios tekstūros, todėl juos reikia tvarkyti. Reikia dažnai drėkinti ir naudoti kondicionierių, bei kuo mažiau tiesioginės šilumos, kad būtų išlaikyta optimali sveikata plaukų.

Natūralių plaukų šukuosena

 

Undinėlės šukuosena

Undinėlės šukuosena skirta moterims, kurios nebijo eksperimentuoti su savo plaukais. Norint pasiekti undinės plaukų spalvą reikia šiek tiek daugiau pastangų nei kitoms spalvoms, tačiau galutinis rezultatas tikrai vertas, nes jūsų plaukai blizgės ir spindės. Undinėlės plaukai, tai akinantis spalvų asortimentas, nepriekaištingai susipinantys vienas su kitu, nesvarbu kuriuo kampu jūsų plaukai matomi. Kartais tai vadinama vienaragių plaukai arba vaivorykštės plaukai, tai yra tendencija, kurią verta išbandyti, jei išdrįsite būti drąsus.

Undinėlės šukuosena

 

Garbanotų plaukų šukuosena

Garbanoti plaukai vėl tapo populiarūs! Garbanos puikiai pagyvina įvaizdi. Norėdami turėti sveikus plaukus su garbanomis, labai svarbu tinkamai juos prižiūrėti. Garbanos gali būti nenuspėjamos, nepaklusnios ir sunkiai valdomos.

Skirtumas tarp kovos su garbanomis ir meilės garbanoms iš tikrųjų slypi jūsų plaukų priežiūros rutinoje. Rasti tinkamus produktus ir šukuosenas, garbanotus plaukus valdyti nėra taip lengva, o tinkamai prižiūrint garbanas, plaukai tampa sveikesni.

Garbanotų plaukų šukuosena

 

Šukuosena ,,Trendas“- žema uodega

Žema uodega yra viena iš universaliausių ir populiariausių šukuosenų šiandien. Išvaizda reikalauja minimalaus stiliaus, paprastumo. Uodega aukšta, vidutinio ūgio, žema ar šone- tinkanti kiekvienai veido formai ir plaukų struktūrai. Nuo sporto salės iki dienos vakaro ir net vestuvių, žema uodega  gali būti puikiausia šukuosena, kad atrodytumėte geriausiai.

Šukuosena ,,Trendas"- žema uodega

 

Šukuosena gilus šono praskyrimas

Norite šį sezoną išbandyti ką nors naujo su savo plaukais, tačiau dar ne visai pasirengę pasiryžti kirpimui? Kai norite atnaujinti savo išvaizdą, paprastas plaukų išsiskyrimas gali tūrėti didelę įtaką. Tačiau norėdami tikrai išsiskirti, apeikite tipines cntrines ir šonines dalis ir padidinkite įtampą su dramatiška giliu praskirstymu šone.

Gilus šono praskirstymas paryškina akis, sulieknina veidą ir pabrėžia skruostikaulius. Tai šukuosena, kurią mėgsta moterys ant podiumo ir gatvėje.

Šukuosena gilus šono praskyrimas

 

Šukuosena kirpčiukai

Vienas iš paprasčiausių būdų atnaujinti šukuoseną yra kirpčiukai. Kirpčiukai iškart pakeičia jūsų išvaizdą, ir yra begalės daug variantų, tinkančių kiekvienai veido formai ir plaukų tipui. Nuo bukų kraštų iki užuolaidos kirpimo. Tačiau vienas populiariausių stilių yra nelygus kirpčiukai.

Šukuosena kirpčiukai

 

Plaukų dažai

Plaukus nenusidažysime tvarkingai, be plaukų dažų. Jei norime naudoti dažus iš kur žinoti ar jie tinkami?

,,Good Housekeeping Institute“ grožio laboratorija reguliariai tikrina plaukų dažus , naudodami tiek vartotojų testuotus dažus, tiek laboratorijoje atliekant tyrimus. Laboratorijoje mes nudažome pavyzdžius rudais, šviesiais, raudonais ir juodais atspalviais ir įvertiname jų pilką padengimą. Tada mes tikriname kiekvieno produkto spalvų stabilumą, per keturias savaites atliekant bandymų seriją, apimančia 20 plovimo/ džiovinimo ciklų ir 10 valandų UVA šviesos poveikį. Po to patikriname kiekvieną pavyzdį, ar nėra pilkos spalvos dangos, blizgesio ir atsparumo blukimo.

Mes taip pat siunčiame dažų dėžutes moterų grupei visoje šalyje, kurios praneša apie naudojimo paprastumą ir spalvų veikimą, pvz: spalvos sodrumą, tolygumą ir tikslumą, palygintu su ant dėžutės esančiu vaizdu.

Patikrinę laboratorijoje plaukų dažus, šitie yra geriausi:

  1. Natural Instincts (Clairol).
  2. ColorSilk ( Revlon).
  3. Nice‘n Easy ( Clairol).
  4. Superior Preference Glam Lights ( L‘oreal).
  5. Radiant Hair Color Kit ( Madison Teed).

Evelina

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Įmonės produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
Lauko krosnelė Lauko krosnelė kazanui Kaune Lauko Krosnelės Kazanui, Kazanas, Lauko Krosnelė Kaune

Vedantieji

Virtuvės plautuvės

Virtuvės kriauklių medžiagos ir priedai. Plautuvių montavimo būdai. Sifonas, taupantis vietą po kriaukle.

Madingi plaukų dažymai ir kirpimai 2021

Madingos plaukų šukuosenos 2021, madingi kirpimai. Ombre dažymas, balayage dažymas, kirpčiukai.

Karšių žvejyba žiemą

Karšių žvejyba nuo ledo, žieminė karšių žvejyba

Ešerių žvejyba žiemą

Žieminė ešerių žvejyba iš po ledo, pirmojo ledo ešeriai, žvejyba blizgute ir avizėle, stambių ešerių žvejyba su pašėrimu

Virtuvės plautuvės

Virtuvės kriauklių medžiagos ir priedai. Plautuvių montavimo būdai. Sifonas, taupantis vietą po kriaukle.

Madingos suknelės 2021

Madingiausios suknelės 2021 metais

Populiariausios kambarinės gėlės

Populiariausios kambarinės gėlės, kambarinių gėlių auginimas, kambarinių gėlių priežiūra.

Madingi plaukų dažymai ir kirpimai 2021

Madingos plaukų šukuosenos 2021, madingi kirpimai. Ombre dažymas, balayage dažymas, kirpčiukai.

Karšių žvejyba žiemą

Karšių žvejyba nuo ledo, žieminė karšių žvejyba

Ešerių žvejyba žiemą

Žieminė ešerių žvejyba iš po ledo, pirmojo ledo ešeriai, žvejyba blizgute ir avizėle, stambių ešerių žvejyba su pašėrimu

Originalūs kvepalai: kaip patikrinti ar kvepalai yra tikri?

Patarimai, kaip atskirti originalius kvepalus nuo klastočių

Populiariausi moteriški kvepalai

kvepalai moterims, populiariausi moteriški kvepalai, klasikiniai kvepalai, perkamiausi kvepalai, naujausi kvepalai, moteriški kvepalai, dovana moterims

Kalėdinės dovanos vyrams

Niekaip nerandate Kalėdinės dovanos vyrams? Štai jums keletas idėjų ką padovanoti ir kaip pradžiuginti vyrą Kalėdų proga!

Kalėdinės dovanos moterims

Kalėdinių dovanų idėjos moterims. Ką padovanoti moteriai Kalėdų proga?