Madingi plaukų kirpimai 2022
Atnaujinta: 2022-04-15

 

Besikeičiantys metų laikai žadina norą keistis bei atsinaujinti. Gera retkarčiais atsiminti, jog šukuosenos pokytis yra pats lengviausias būdas atnaujinti savo išvaizdą. O juk kartais taip smagu  žengti koja į koją su vyraujančiomis tendencijomis bei pasileisti į įdomų eksperimentų sūkurį!

Kai kurios madingiausios praėjusių metų plaukų kirpimo tendencijos sklandžiai vyrauja ir visą 2022-ųjų pavasarį. Maištingi, neįprasti, įdomūs kirpimai tampa vis ryškesne tendencija nūdienoje. Vintažas bei retro įvaizdžiai ir vėl ryžtingai grįžta į mūsų šiuolaikinį pasaulį!

Madingi plauku kirpimai 2022

 

Kviečiame skaityti toliau ir drauge apžvelgti naujausias 2022-ųjų plaukų kirpimų tendencijas, kurios nušluos visas praėjusių metų dulkes.

 

SHAG plaukų kirpimas

 

Pristatome Jums rokeriškiausią 2022-ųjų šukuoseną – SHAG. Šis kirpimas į šiuolaikinį pasaulį atkeliavo dar iš 8-ojo rock’n’roll dešimtmečio, o jo pavadinimas yra kildinamas iš agliško žodžio shaggy, kurio lietuviška reikšmė yra apšepęs. O ir iš tikrųjų, šis kirpimas, kurio esminis išskirtinumas yra sluoksniai, sukuria jaunatviškai nerūpestingą įvaizdį, turintį rokerišką žavesį.

Optimaliausias SHAG šukuosenos ilgis yra vidutinis, tačiau kirpimą galima rinktis pagal individualius norus bei vizijas. Šis kirpimas yra universalus, tad tinka tiek bet kokio ilgio, tiek ir bet kokios tekstūros plaukams.

Skirtingos bei asimetriškos plaukų sruogos švelniai krenta žemyn ir natūraliai įrėmina veidą. SHAG plaukų kirpimas ypatingai tinka moterims, kurios turi kvadratinės ar ovalios formos veidus. P.S. kirpčiukai – šios šukuosenos ryškioji puošmena, subtiliai apjungianti iškarpytą perimetro zoną.

 

SHAG plauku kirpimas

SHAG sukuosena

 

Vintažinis PIXIE plaukų kirpimas  

 

Trumpa, elegantiška bei vintažu spinduliuojanti PIXIE šukuosena 2022-aisiais tampa viena iš rafinuočiausių šukuosenų opcijų. Vintažinė PIXIE šukuosena gali tapti moters vizitine kortele, leidžiančia apsigaubti žavesiu bei elegancija spindinčia vintažine aura.

Šio kirpimo metu yra smulkiai apkerpami ir tvarkingai sušukuojami šonai, kurie pabrėžia įvaizdžio savitumą bei išskirtinį patrauklumą. Nuostabu yra ir tai, jog ši šukuosena nereikalauja didesnės priežiūros, negu įprasta plaukų rutina. Estetiška bei subtili elegancija - žodžių formuoluotė, taikliausiai apibūdinanti vintažinį PIXIE kirpimą.

 

Vintazinis PIXIE kirpimas

Madingos trumpų plaukų šukuosenos

 

Vintažinis BOB plaukų kirpimas 

 

Trumpų plaukų BOB šukuosena yra nesenstanti klasika, kurios populiarumas metai iš metų, rodos, nė neblėsta! Suteikus šukuosenai vintažinį prieskonį ji ir vėl atgyja naujomis spalvomis ir savo holivudišku žavesiu pelno aplinkinių dėmesį.

Šį sezoną vintažinis BOB kirpimas siekia visas populiarumo aukštumas! Kirpimas tampa vėl aktualia alternatyva visoms, norinčioms pajausti retro dvasią. Nė neabejokite, ši šukuosena apdovanos pridėtiniu žavesiu bei elegancija kiekvieną moterį.

Kirpimas nuostabiai atrodo tiek klasikinio įvaizdžio fone, tiek ir netvarkingo. Na, o kitaip tariant, norime pasakyti tai, jog šis vintažinis BOB kirpimas yra unikalus – jis tinka prie bet kokio stiliaus!

Madingos moteriškos šukuosenos 2020

 

Vintazinis BOB plauku kirpimas

 

POWER BOB kirpimas

 

Pristatome Jums dar vieną BOB kirpimo naujovę – šių metų plaukų kirpimo tendencijose šmėžuojančią POWER BOB šukuoseną. Ji ir vėl grįžo!

POWER BOB kirpimas yra idealus pasirinkimas moteriškosios lyties atstovėms, norinčioms pabrėžti savo ryškią asmenybę ir sukurti galingos moters įvaizdį.

Šis kirpimas pasižymi griežta kirpimo linija, kuri sukuria dominavimo prieskonį. Nei per trumpas, nei per ilgas kirpimas – tai tarpinis šios šukuosenos ilgis. POWER BOB šukuosena yra formuojama iki konkretaus ilgio, siekiant kiekvienai individualiai pabrėžti veido bruožų unikaliąsias savybes.

 

POWER BOB plauku kirpimas

POWER BOB sukuosena_

 

MULLET plaukų kirpimas

 

MULLET kirpimas šių dienų pasauliniame kontekste tapo itin populiarus tarp ryškių žmonių, mėgstančių drąsius pokyčius bei išskirtinumą. Šis kirpimas – įžūlus bei įtaigus pasirinkimas, turintis savąjį rokerišką 80-ųjų roko dievaičių žavesį.

MULLET šukuosenos esminis išskirtinumas yra ryškaus ilgių kontrasto pabrėžimas tarp priekinės galvos dalies ir sprando zonos. Būtent tokiu būdu yra sukuriamas kirpimo unikalumas, kuris leidžia asmeniui, kuris puošiasi šia drąsia šukuosena, išsiskirti iš minios ir atrodyti kitaip, negu visuomenei yra įprasta.

 

MULLET plauku kirpimas

MULLET sukuosena

 

GARSON plaukų šukuosena 

 

Ryškus, kaprizingas ir aikštingas GARSON plaukų kirpimas – drąsus 2022-ųjų pasirinkimas, sukurtas trumpų plaukų savininkėms. Elegantiška bei madinga šukuosena, atliekama nuo ežiuko iki keletos centrimetrų ilgio.

GARSON kirpimas yra atliekamas gradacijos principu. Šios technikos pagalba viena sruogų dalis yra užkeliama ant kitos, siekiant sukurti išskirtinį efektą. Kerpantis šia šukuosena yra paliekamas mažiausias plaukų ilgis apatinėje pakaušio dalyje bei maksimali apimtis viršutinėje dalyje. Šis kirpimas yra patogus pasirinkimas laiko neturinčioms moterims, kadangi praktiškai nereikalauja jokios papildomos priežiūros kasdienėje rutinoje.

GARSON šukuosena yra ne tik unikali, tačiau ir universali skirtingo amžiaus akivaizdoje. Taigi, kirpimas pasižymi ne tik savo įnoringu išskirtinumu, tačiau ir tuo, jog tinka bet kokio amžiaus moterims.

 

GARSON plauku kirpimas

Madingos moteriškos šukuosenos

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Madingi plaukų dažymai 2022

Madinga plaukų spalva moterims 2022. Populiarūs plaukų dažymo būdai 2022. Madingi plaukų spalvų tendencijos 2022.

Madingi moteriški batai 2022

Madingi batai moterims 2022, pavasario madingi batai moterims, vasaros madingi batai moterims, rudens moteriškų batų mados, madingi žieminiai batai

Kokie moteriški batai bus madingi šį pavasarį?

Atšilus orams atėjo laikas pradėti keisti ir atnaujinti garderobą, pradedant madingiausiais pavasariniais moteriškais batais.

Madingi plaukų kirpimai 2022

Madingos plaukų šukuosenos 2022, populiariausi kirpimai ir populiariausios šukuosenos 2022 metais

Originalūs kvepalai: kaip patikrinti ar kvepalai yra tikri?

Patarimai, kaip atskirti originalius kvepalus nuo klastočių

Populiariausi moteriški kvepalai

kvepalai moterims, populiariausi moteriški kvepalai, klasikiniai kvepalai, perkamiausi kvepalai, naujausi kvepalai, moteriški kvepalai, dovana moterims

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: