Trumpų plaukų šukuosenos 2020
Atnaujinta: 2020-06-07

2020 metais trumpų plaukų šukuosenose vyrauja natūralumas, organiškumas, tūrio suteikiantys iškarpymai, plaukų galiukų purumas, plaukų tekstūra. Populiariausias trumpo kirpimo ilgis siekia smakrą, madingos netvarkingos garbanos, kirpčiukai, taip pat apskritos įrėminančios šukuosenos. Trumpi kirpimai nereikalauja didelės priežiūros, o naudojant tinkamas priemones kiekvieną dieną galima džiaugtis išskirtiniu įvaizdžiu. Pagrindiniai elementai, kurie padeda išlaikyti trumpos šukuosenos modernumą yra tekstūra ir spalva. Todėl rekomenduojama atnaujinti kirpimą įvedant kirpčiukus ir naujus atspalvius, taip plaukams suteikiant purumo ir gyvybės. Kokie trumpi kirpimai madingiausi 2020 metais?

bowl

Smakro ilgis

2020 metais plaukai siekiantys smakrą yra tikrų tikriausia tendencija. Plaukų stilistai teigia, kad toks ilgis sugrįžta dėl savo universalumo. Smakro ilgio plaukai gali būti tiesūs, struktūruoti, turintys aštrią liniją, o taip pat banguoti, lengvi ir žaismingi. Plaukams nedengiant pečių, atsiveria moters kaklas. Vasaros metu gundančiai atrodo įvairios suknelių ir marškinėlių iškirptės bei kaklo aksesuarai. Smakro ilgis labai tinka ploniems plaukams, nes suteikia puresnių plaukų iliuziją. Storesniems plaukams toks ilgis taip pat tinka – galima sukurti šukuoseną su aštresniais kampais. Smakro ilgio plaukus galima formuoti labai įvairiai, pažaisti su tekstūromis ir formomis. Pavyzdžiui, sruogas prie veido subanguoti link šonų taip atveriant veidą, plaukų galus pariesti į išorę arba vidų. 

 

Kirpčiukai

2020 metais kirpčiukų stilius skiriasi nuo praeito sezono madingųjų itin trumpų (angl. baby bangs) bei užuolaidų tipo (angl. curtains bangs) kirpčių. Šiemet madingiausias kirpčiukų ilgis yra šiek tiek virš antakių. Stilistai pabrėžia, kad tokio ilgio kirpčiai tinka ne visiems plaukų tipams ir tekstūroms. Svarbiausia išsirinkti veido formai ir plaukų tipui tinkančius kirpčius. Ilgi kirpčiukai tinka beveik visoms veido formoms. O atskirti per vidurį ir sukirpti ties skruostikauliais atrodo labai natūraliai ir minkštai. Garbanoti plaukai išdžiūvę susitraukia, todėl kirpčiukai kerpami tik sausi, nes kerpant šlapius jiems išdžiūvus bus trumpesni. Kirpčiukai pabrėžia žvilgsnį, paryškina antakius, suteikia jaunatviško žavesio ir labai tinka atnaujinti kirpimui. 

12-magenta-colored-bowl-cut

BOB kirpimas

Bob kirpimas yra pats populiariausias kirpimas daugelį metų, tačiau kasmet bob’as vis kitoks. Šiemet stilistai rekomenduoja rinktis smakrą siekiantį bob kirpimą, plaukus šiek tiek iškarpant ir suteikiant minkštumo jų galams. Jei plaukų stilistas karpymams naudos skustuvą, tai suteiks kirpimui plunksninio lengvumo ir purumo. Plaukai nukirpti smakro lygyje šukuosenai prideda didesnio tūrio, o lengvi iškarpymai labai tinka moterims turinčioms plonus plaukus. Neretai bob ar lob kirpimui pasirenkamas asimetriškumas. Jis tinka įvaraus storio ir faktūros plaukams. Asimetriškas bob – tai trumpas plaukų kirpimas, kai plaukai iškarpomi trumpesni nugaroje ir paliekami ilgesni priekyje. Siekiant išskirtinio įvaizdžio plaukai nukerpami vienoje pusėje ilgesni, kitoje trumpesni. Šukuosenai švelnumo suteikia bangos. Trumpas bob kirpimas taip pat tinkamas pasirinkimas šią vasarą. Tvarkingai išskusti plaukai ant kaklo ir apimties turinti šukuosena tinka visur – ir darbe, ir paplūdimyje. Pasirinkdamos ryškesnį plaukų atspalvį nustebinsite ir sužavėsite aplinkinius. 

bowl_and_bob

PIXIE kirpimas

Jei svarstote ar pixie kirpimas vis dar madingas – drąsiai kirpkitės. Su šiuo kirpimu visada išsiskirsite iš minios, jausitės stilingai ir gaiviai. Pasitarkite su savo plaukų stilistu ir tinkamai parinkite pixie kirpimą būtent jums. Čia svarbu ilgis, spalva ir tekstūra. Kirpimas puikiai atrodo ir vyresnio amžiaus moterims, ir paauglėms mergaitėms. 2020 metais dominuoja arba labai trumpi arba šiek tiek ilgesni nei įprasta A formos pixie kirpimai. Ilgesni kirpčiukai priekyje sušvelnina bendrą įvaizdį. Itin trumpas pixie atrodo labai moderniai. Pritaikius trumpus kirpčius galima sukurti modernų hipsterišką įvaizdį. Asimetriškos ilgos sruogos puikiai atrodo apvalios veido formos moterims. 

pixie_apvalus

Apvalusis kirpimas

2020 metais išpopuliarėjo apvalusis kirpimas (angl. bowl cut). Kirpimą galima pateikti labai įvairiai pasitelkiant plaukų tekstūrą ir aiškias detales, pavyzdžiui: trumpą bliūdelio kirpimą suderinti su ilgesnėmis sruogomis priekyje, palikti ilgesnius plaukus viršuje ir juos sušiaušti, išskusti plaukus šonuose ir gale, pasitelkti spalvas, ryškias linijas ir sukurti futuristinį ar retro įvaizdį. Apvalų kirpimą galima suderinti su pixie bei bob kirpimu. Su trumpu pixie ir ilgesnėmis sruogomis sukursite minkštą ir labai moterišką įvaizdį. Apvalus bob kirpimas tinka moterims, kurios nėra pasiruošę pereiti į kitą plaukų stilistiką ir baiminasi trumpesnių plaukų. Pasitelkus apvalaus kirpimo elementus ir pritaikius prie bob kirpimo išlaikysite ilgesnį plaukų ilgį, išvengsite skutinėjimų ir atrodysite išskirtinai. Apvaliam kirpimui pabrėžti tinka ryškios spalvos: rožinė, raudona, žydra, mėlyna, žalia, violetinė. Galima derinti keletą spalvų, juodos spalvos plaukus papuošti sidabro kirpčiais ir pan. Tinkamas kirpimo ir spalvos derinys sutaupo laiko, pinigų, atskleidžia asmenybę ir pritraukia sėkmę. 

apvalus_bob_

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Receptai

Gauromečio arbata

Kaip pagaminti siauralapio gauromečio arbatą, ožkarožės arbata, Ivan Chai

Vedantieji

Trumpų plaukų šukuosenos 2020

2020 metais trumpų plaukų šukuosenose vyrauja natūralumas, organiškumas, tūrio suteikiantys iškarpymai, plaukų galiukų purumas, plaukų tekstūra.

Kaip apsisaugoti nuo koronaviruso

Ką reikia žinoti apie koronovirusą, kaip gydytis nuo koronoviruso, vaistai nuo koronoviruso

Gauromečio arbata

Kaip pagaminti siauralapio gauromečio arbatą, ožkarožės arbata, Ivan Chai

Trumpų plaukų šukuosenos 2020

2020 metais trumpų plaukų šukuosenose vyrauja natūralumas, organiškumas, tūrio suteikiantys iškarpymai, plaukų galiukų purumas, plaukų tekstūra.

Kaip apsisaugoti nuo koronaviruso

Ką reikia žinoti apie koronovirusą, kaip gydytis nuo koronoviruso, vaistai nuo koronoviruso