EISTIDA, UAB

Adresas

Technikos g. 1a

Miestas

Kaunas

Telefonai

+370-37-215130 , +370-657-73800

El. paštas

info@eistida.lt

Įmonės svetainės

www.eistida.lt

Darbo laikas

I-V

Atstovaujame Danijos "ISO PAINT NORDIC A/S" bendrovę turinčia 40-ies metų patirtį kuriant bei gaminant pagal naujausias nanotechnologijas sukurtus produktus:

Stogo dažus (ClimateCooler, Isonit, IsoHyperCoat) tinkančius šlaitiniams ir plokštiems stogams, atspindinčius iki 70% saulės UV ir IR spindulių, vandens nesugeriančius, kvėpuojančius, savaime nusivalančius, energiją taupančius, turinčius šilumą ir saulę atspindinčius pigmentus.

Tobuli, moksliškai sukurti, nano impregnantai grindinio trinkelėms,keramikos plytelems,klinkeriui, fasadams, gelžbetoniniams statiniams ir kitiems įvairiems mineraliniams paviršiams (ProCover, Hidroblock, ConGuard,Iso Dry Creme). Nano dalelių dėka sukuriamas ypač atsparus drėgmei paviršius, dar žinomas kaip "perlo efektas". Tai geriausia nematoma paviršiaus apsauga nuo erozijos ir kitų teršalų. Dauguma impregnantų atitinka EN 1504-2 reikalavimų standartą kurie yra taikomi viešose statybose, tokiose kaip gelžbetoniniai tiltai, greitkelių viadukai ir kt.

Grindinio trinkelių, terasų, įvažiavimų, šaligatvių, kiemų, baseinų ir kitų mineralinių paviršių spalvinės  impregnavimo priežiūros priemonės (StoneColor, StoneCleaner ) . Dėl vandens pagrindu esamos sudėties-nepavojingas aplinkai produktas, neleidžiantis kauptis tepalui, riebalams, samanoms ir dumbliams, apsaugo nuo šalčio ir erozijos, sustiprina impregnuotus paviršius. Sukurta pagal naujausią nanotechnologiją, atspari bet kokiam orui, bei ultravioletiniams spinduliams (UV), ilgaamžė trinkelių paviršiaus apsaugos priemonė. Žemos kainos ir orui atsparus sprendimas, suteikiantis ilgalaikį poveikį, bei svarbius išvaizdos pakeitimus.

Fasado dažai (Iso Silicone Fasade Paint). Pagrindinis šių dažų privalumas - energijos taupymas. Naudodami šiuos dažus, sumažinate šilumos laidumą per mūro siena iki 56%, taip pat sutaupote 5% energijos išlaidų,paviršius tampa nepralaidus vandeniui ir purvui.Dažų struktūra suteikia paviršiui puikią apsaugą nuo kenksmingo oro užterštumo, susidedančio iš sieros dioksido bei kitų miestuose ir pramonės rajonuose esančių teršalų,tuo pačiu išlaikydami pastato paviršių švarų ir elegantišką iki 20 metų.

Efektyvi valymo priemonė įvairių tipų stogams,fasadams ir kt.mineraliniams paviršiams (A-Clean/Antimoss). Aktyviai naikina samanas,dumblius,kerpes.Dezinfekuoja vietas,kuriose atsiranda bakterijų,dumblių bei grybelių.

Stogams iš plieno lakštų, plieninėms fasadų dalims, įvairioms metalo konstrukcijoms vandens pagrindu pagamintas antikorozinis gruntas, surišėjas (Metal Primer WB, Iso RustConverter). Efektyvi apsauga nuo korozijos.Tausoja aplinką.

Daugiau informacijos:

www.eistida.lt

Kontaktai:

Biuras : Elektrėnų g.7, Kaunas.
Direktorius
Mob.: 8-656 79885
egidijus.eistida@eistida.lt


Marijampolės filialas :
Marijampolė
Jaunimo g.2
Mob.: 8-641 64641
audrius.vadyba@eistida.lt

Įmonės produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
trinkeliu-tarpu-uzpildymas Trinkelių siūlių užpildas Trinkelių Tarpai Be Piktžolių
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: