Darbo partijos kandidatai į Seimą 2020
Atnaujinta: 2020-07-21

 

 

 

3. DARBO PARTIJA (S)
4. Darbo partijos Senamiesčio-Žvėryno rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatė RASA IVANAUSKIENĖ (S)
5. Darbo partijos Naujamiesčio-Naujininkų rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė IEVA KAČINSKAITĖ-URBONIENĖ (S)
6. Darbo partijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas EDMUNDAS VAITEKŪNAS (S)
7. Darbo partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas DARIUS ULICKAS (S)
8. Darbo partijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas ANDRIUS MAZURONIS (S)
9. Darbo partijos Šeškinės-Šnipiškių rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas AIDAS GEDVILAS (S)
10. Darbo partijos Justiniškių-Viršuliškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatė JOLANTA GAUDUTIENĖ (S)
11. Darbo partijos Pilaitės-Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas SERGEJ POPOV (S)
12. Darbo partijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas ANDRIUS SAVEIKIS (S)
13. Darbo partijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas SERGEJ URSUL (S)
14. Darbo partijos Panerių-Grigiškių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas ARTŪRAS SKARDŽIUS (S)
15. Darbo partijos Verkių rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas VYTAUTAS GAPŠYS (S)
16. Darbo partijos Pašilaičių rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas VALDAS SKARBALIUS (S)
17. Darbo partijos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas MANTAS STULGAITIS (S)
18. Darbo partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas EVALDAS KONDROTAS (S)
19. Darbo partijos Savanorių rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas ROBERTAS STANIONIS (S)
20. Darbo partijos Petrašiūnų-Gričiupio rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė LAURA RADZEVIČIŪTĖ (S)
21. Darbo partijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas LINAS VITKUS (S)
22. Darbo partijos Aleksoto-Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas MINDAUGAS PUIDOKAS (S)
23. Darbo partijos Centro-Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė JOLANTA STANISLOVAITIENĖ (S)
24. Darbo partijos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas TOMAS BURKAUSKAS (S)
25. Darbo partijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas STASYS PAULAUSKAS (S)
26. Darbo partijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas GIEDRIUS BINDZA (S)
27. Darbo partijos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas SIMAS GALDIKAS (S)
28. Darbo partijos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas MARIJUS VELIČKA (S)
29. Darbo partijos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė DANGUOLĖ MARTINKIENĖ (S)
30. Darbo partijos Panevėžio vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatė SANDRA JAKŠTIENĖ (S)
31. Darbo partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas ALVIDAS MEIŠTAS (S)
32. Darbo partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas TADAS RAČIUS (S)
33. Darbo partijos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas RAIMUNDAS MARKAUSKAS (S)
34. Darbo partijos Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas VAIDAS PAVILONIS (S)
35. Darbo partijos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas ALFONSAS MORKVĖNAS (S)
36. Darbo partijos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatė SANTA KAIRIENĖ (S)
37. Darbo partijos Plungės-Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas VYTAUTAS MAZRIMAS (S)
38. Darbo partijos Mėguvos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas VILIUS MARTUSEVIČIUS (S)
39. Darbo partijos Kuršo rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatė JOLITA VAICKIENĖ (S)
40. Darbo partijos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas ALVYDAS GUDUNAVIČIUS (S)
41. Darbo partijos Žemaitijos šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas SAULIUS BUCEVIČIUS (S)
42. Darbo partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas VALENTINAS BUKAUSKAS (S)
43. Darbo partijos Kelmės-Šilalės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas VIGILIJUS JUKNA (S)
44. Darbo partijos Raseinių-Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas VAIDAS KUZMARSKIS (S)
45. Darbo partijos Radviliškio-Tytuvėnų rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė ZITA ŽVIKIENĖ (S)
46. Darbo partijos Šiaulių krašto rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatė INGRIDA VENCIUVIENĖ (S)
47. Darbo partijos Žiemgalos vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas KĘSTUTIS MAČIULIS (S)
48. Darbo partijos Žiemgalos rytinėje rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas IGORIS MALINAUSKAS (S)
49. Darbo partijos Sėlos vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatė ALĖ POCIENĖ (S)
50. Darbo partijos Deltuvos šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas RIČARDAS SARGŪNAS (S)
51. Darbo partijos Sėlos rytinėje rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas DANIELIUS KUPRYS (S)
52. Darbo partijos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas VITALIJUS ŠERŠNIOVAS (S)
53. Darbo partijos Nalšios šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas RIMVYDAS PODOLSKIS (S)
54. Darbo partijos Nalšios pietinėje rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas VYTAUTAS BULKA (S)
55. Darbo partijos Molėtų-Širvintų rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas PETRAS ČIMBARAS (S)
56. Darbo partijos Nemenčinės rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas ALBERT GAIDAMOVIČ (S)
57. Darbo partijos Šalčininkų-Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė ALICIJA ŠČERBAITĖ (S)
58. Darbo partijos Medininkų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VYTAUTAS ZINKEVIČIUS (S)
59. Darbo partijos Trakų-Vievio rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas ANTANAS GUOGA (S)
60. Darbo partijos Kaišiadorių-Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas MINDAUGAS KUKLIERIUS (S)
61. Darbo partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas VITALIJUS JAROŠČENKA (S)
62. Darbo partijos Deltuvos pietinėje rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas VIDMANTAS KRIKŠTAPONIS (S)
63. Darbo partijos Sūduvos pietinėje rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatė VAIDA GIRAITYTĖ (S)
64. Darbo partijos Sūduvos šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas RIČARDAS LEKAVIČIUS (S)
65. Darbo partijos Raudondvario rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas ANTANAS MAKAREVIČIUS (S)
66. Darbo partijos Garliavos rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatė AUŠRA DEGUTYTĖ (S)
67. Darbo partijos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas GINTAUTAS SODAITIS (S)
68. Darbo partijos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas VILIUS KRIVICKAS (S)
69. Darbo partijos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas TAUTVYDAS ŽEMAITIS (S)
70. Darbo partijos Jotvingių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas FELIKSAS PETRAUSKAS (S)
Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Politinės reklamos įkainiai

Čia gali būti patalpinta kandidato į Seimą rinkiminė programa, biografija, prisistatymas rinkėjams