Geriausi nešiojami kompiuteriai
Atnaujinta: 2022-05-30

Kai ateina laikas dirbti, nesvarbu, ar tai būtų nuotraukų redagavimas, daugybės el. laiškų rašymas, dokumentų kūrimas ar ryšių su kolegomis ir šeimos palaikymas, nešiojamas kompiuteris visada tiks jums. Nors šiais laikais yra vis sunkiau nusipirkti blogą nešiojamąjį kompiuterį, išsirinkti geriausią 2022 m. nešiojamąjį kompiuterį, nėra lengva. Geriausias nešiojamas kompiuteris, nuo gerų nešiojamųjų kompiuterių,  skiria tai, kaip jie suderina galią, efektyvumą, nešiojamumą ir patogumą. Jis turėtų būti pakankamai galingas daugeliui dalykų, išskyrus intensyvų vaizdo įrašų redagavimą ir pažangius žaidimus. Jį turėtų būti lengva nešiotis iš vienos vietos į kitą. Čia pateiksime keletą nešiojimų kompiuterių kurie išsiskiria savo funkcijos ir gali tikti jums.

Parengta pagal CNET.com žiniasklaidos svetainė.

Geriausi nešiojami kompiuteriai

Geriausias 2022 m. nešiojamas kompiuteris - MACBOOK AIR. MacBook Air, turintis Apple M1 procesorių, yra geriausias nešiojamasis kompiuteris, kurį galite nusipirkti. Įprastai modelis, turi 8 GB RAM ir 256 GB atminties, tačiau yra pasirinkimų padidinti atmintį. Dizaino požiūriu šis nešiojamasis kompiuteris yra plonas ir lengvas, tačiau tvirtas. Su 2560 x 1600 ekranu ir 720p kamerą. Tačiau naujasis procesorius yra geriausias dalykas šiame nešiojame kompiuteryje. Šis procesorius yra tiesiog greitas, turbūt galingiausias ir greičiausias procesorius šiuo metu. Taip pat baterijos veikimo laikas yra virš 8 valandų. Taigi šis nešiojimas kompiuteris turi viska, kas yra geriausia be jokių kompromisių.

Geriausias 2022 m. nešiojamas kompiuteris

Geriausias Windows nešiojamas kompiuteris - HP SPECTER X360 14. Tai nepakartojamai nuostabus nešiojamas kompiuteris su tvirta konstrukcija ir aukščiausios kokybės išvaizda. Tačiau Spectre x360 14 yra ne tik gražus žvilgsniui, jį taip pat malonu naudoti kaip kasdienį darbinį nešiojamą kompiuterį. Naujausi 11-osios kartos „Intel“ procesoriai ir integruota „Iris Xe“ vaizdo plokštė užtikrina puiku veikimą. Beveik visi kiti šio nešiojamojo kompiuterio aspektai, pradedant patogia klaviatūra ir sklandžiu jutikliniu kilimėliu, baigiant žemųjų dažnių garsu ir praktišku jungčių pasirinkimu, konkuruoja su geriausiais nešiojamais kompiuteriais rinkoje arba pranoksta juos.

Geriausias Windows nešiojamas kompiuteris

Geriausias žaidimams skirtas nešiojamas kompiuteris - ASUS ROG ZEPHYRUS G15. Šiek tiek daugiau nei 1,8 kg sveriantis Zephyrus G15 yra vienas lengviausių 15 colių žaidimų nešiojamų kompiuterių, kuriuos galite rasti. Tačiau dėl šio lengvumo, jo galingumas nenukenčia. „G15“ veikia su geriausiais AMD ir „Nvidia“ siūlomais procesoriais ir su greitu 165 Hz QHD ekranu. Šis nešiojamas kompiuteris sugeba apdoroti net geriausius AAA žaidimus su QHD raiška. Beveik viskas, kas susiję su G15, yra puiku, ar tai būtų jo garsiakalbiai, klaviatūra ar jutiklinis kilimėlis. Taip pat jo baterija gali veikti iki 8 valandų. Jei ieškote galingo nešiojimo kompiuterio su kuriuos norite žaisti naujausius žaidimus ir puikiai veiktų ir kaip kasdienis nešiojimas kompiuteris, Zephyrus G15 yra kaip tik jums. 

Geriausias žaidimams skirtas nešiojamas kompiuteris

Geriausias Chromebook nešiojimas kompiuteris - ASUS CHROMEBOOK FLIP CX5. Jis yra toks pat tvirtas ir gerai sukonstruotas, kaip ir visų tipų Windows nešiojamieji kompiuteriai už didesnę kainą, o jo tekstūra yra unikali, lygi. Jame yra visavertės nešiojamojo kompiuterio specifikacijos, įskaitant „Intel“ 11-osios kartos procesorius ir 57 Wh bateriją, kuri užtikrina greitą veikimą, ilgą baterijos veikimo laiką ir greitą įkrovimą. Garsiakalbiai skamba puikiai, o klaviatūra patogi. Jei ieškote greito ir tvirto „Chromebook“ nešiojamo kompiuterio, FLIP CX5 yra jums.

Geriausias nešiojamasis kompiuteris verslui ir kelionėms - LENOVO THINKPAD X1 NANO. Daugeliu atžvilgių „ThinkPad X1 Nano“ yra pažangiausias „ThinkPad“. Jis turi tvirta ir gražų dizainą. Tačiau „Nano“ yra ypatingas, nes tai lengviausias „ThinkPad“, kurį kada nors sukūrė „Lenovo“. Tai taip pat vienas lengviausių nešiojamų kompiuterių, kuriuos galite nusipirkti, sveriantis tik 0.9 kg. Jei ieškote patikimo verslo nešiojamojo kompiuterio, kurio nejausite jūsų portfelyje, tai kaip tik jums.

Geriausias nešiojamasis kompiuteris verslui ir kelionėms

Geriausias nešiojamasis kompiuteris studentams - LENOVO CHROMEBOOK DUET. Tai gražiai atrodantis, gerai pagamintas 10 colių įrenginys su nuimama klaviatūra ir stovu. Šis nešiojamas kompiuteris yra pritaikytas naudoti namuose ir keliaujant, sveriantis tik 0.9 kg ir veikia daugiau nei 11 valandų. Jo „MediaTek“ procesorius nėra skirtas atlaikyti dideles apkrovas, tačiau jis puikiai tinka naršyti keliuose skirtukuose, žiūrėti „Netflix“ ar žaisti „Android“ žaidimus – jis netgi puikiai susidoroja su nuotraukų redagavimu. „Duet“ taip pat turi naują „planšetinio kompiuterio režimą“, skirtą „Chrome“ OS, kuris palaiko „Android“ įkvėptą gestų navigacijos sistemą ir unikalų „Chrome“ išdėstymą, optimizuotą naudoti planšetiniame kompiuteryje. „Lenovo Chromebook Duet“ yra puikus konvertuojamas nešiojamas kompiuteris vaikams arba visiems, kurie nori patikimos atsarginio kompiuterio naršymui ir žaidimams.

Kategorijos straipsniai

Kaip išsirinkti gartraukį

Geriausi gartraukiai, įmontuojami, kanaliniai gartraukiai, gartraukiai su anglies filtru

Normalus oro drėgnumas namuose

Normali oro drėgmė namuose, oro drėkintuvai ir oro sausintuvai, koks oro drėgnumas turi būti kambaryje, kaip drėkinti patalpas, kaip sausinti orą namuose, oro drėkintuvo triukšmas

Geriausi robotai vejapjovės

Geriausi robotai vejapjovės. kaip veikia robotas vejapjovė. Robotų vejapjovių pliusai ir minusai.

Robotai siurbliai

Geriausi Lietuvoje prieinami robotai siurbliai. Robotai siurbliai su plovimo funkcija. Robotų siurblių pliusai ir minusai.

Geriausi spausdintuvai

Spausdintuvai. skirtingų tipų geriausi spausdintuvai, informacija apie geriausius spausdintuvus

Kaip išsirinkti spausdintuvą

Spausdintuvai, ką reikia žinoti prieš perkant spausdintuvą, įvairūs spausdintuvų tipai, informacija apie spausdintuvus

Kaip išsirinkti nešiojamą kompiuterį

Nešiojami kompiuteriai, pagal ką rinktis nešiojumus kompiuterius, kokie yra pigūs nešiojami kompiuteriai, naudoti nešiojami kompiuteriai ir jų problemos

Geriausi nešiojami kompiuteriai

Nešiojima kompiuteriai, geriausias "windows" nešiojamas kompiuteris, geriausias žaidimams nešiojamas kompiuteris.

Geriausi šaldytuvai

Geriausi šaldytuvai, taupantis energija šaldytuvas, biudžetinis šaldytuvas

Įmonės produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
Buitinės technikos išvežimas Vilniuje Buitinės technikos išvežimas Vilniuje Buitinės Technikos Išvežimas Vilnius
Elektronikos supirkimas Vilniuje Elektronikos supirkimas Vilniuje Elektronikos Supirkimas, Surinkimas, Išvežimas Vilnius
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: