Geriausi šaldikliai
Atnaujinta: 2022-05-11

Šiais laikais yra didelis susidomėjimas rasti geriausią šaldiklį, nes žmonės nori kaupti maisto atsargas. Tikriausiai yra protinga įsitikinti, kad turite daug atsarginių maisto produktų ir, žinoma, šaldiklis yra geriausia vieta minėtiems maisto produktams laikyti. Todėl jei tikrai norite sukaupti pigių užšaldomų maisto prekių iš prekybos centrų, jums reikės šaldiklio dėžės arba šaldiklio su stalčiais. Čia išskirsime keletą geriausių šaldiklių, kurie jums gali tikti.


Geriausias šaldiklis su stalčiais - SAMSUNG RR7000M RZ32M7120SA. Šio šaldiklio talpa yra 315 litrų, taigi jis tinka ir didesniems šeimoms. Jis turi „Frost free" funkcija, todėl nereikės nerimauti dėl susikaupusio ledo. Taip pat yra ir greito užšalimo funkcija, kuri greitai sumažins maisto produktų temperatūrą iki optimalios temperatūros, kad jas išsaugotų ir kad šaldiklis nuolat dirbtų geriausioje temperatūroje. Šio šaldiklio didžiausias privalumas yra jo elektros energijos naudojimas. Pažymėtas A+ ženkliu, šis šaldiklis nekainuos daug jį išlaikyti. Taip pat galima paminėti, kad jo skleidimas garsas nėra didelis ir tikrai netrukdys.

Geriausi šaldikliai


Geriausias šaldiklis dėžė - LOGIK L300CFW14. 290 litrų talpos, šis šaldiklis yra skirtams tiems kurie gamina daug maisto. Jis puikiai tinka laikyti didelius maisto produktus. Šis modelis pasižymi paprastu dizainu ir veikia taip tyliai, kad puikiai derėtų su kitais virtuvės prietaisais. Šio prietaiso elektros energijos vartojimo efektyvumo įvertinimas yra A+, todėl jis yra ekonomiškas, ypač dideliam šaldytų maisto produktų laikymui.


Geriausias biudžetinis ir mažas šaldiklis - BEKO CF374. 104 litrų talpos šaldiklis, kuris gali veikti iki -15C temperatūros. Šis šaldiklis nesunaudos daug elektros ir bus pigiai išlaikantis, nes jis yra mažas ir jo elektros energijos vartojimo efektyvumo įvertinimas yra A+. Tačiau jis neturi „Frost free" funkcijos, todėl teks retkarčiais reikės jį atitirpinti.

Geriausias biudžetinis ir mažas šaldiklis


Geriausiai taupytis energiją šaldiklis - GE FCM16DLWW. Didelio dydžio garažui pritaikytas šaldiklis, galintis susidoroti su sezoniniais temperatūros svyravimais - nuo -17 C iki tvankios 40 C šilumos. Jei ieškote lanksčių laikymo galimybių, GE FCM16DLWW yra tikras laimėtojas su keturiais pakeliamais stumdomais masinio laikymo krepšeliais, kuriuose yra daug vietos ir greitai bei lengvai pasieksite mėgstamus maisto produktus. Taip pat jo elektros energijos vartojimo efektyvumo įvertinimas yra A+, todėl jis yra labai efektyvus ir neišleisite daug pinigų jo išlaidams.

Geriausiai taupytis energiją šaldiklis

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kategorijos straipsniai

Kaip išsirinkti gartraukį

Geriausi gartraukiai, įmontuojami, kanaliniai gartraukiai, gartraukiai su anglies filtru

Normalus oro drėgnumas namuose

Normali oro drėgmė namuose, oro drėkintuvai ir oro sausintuvai, koks oro drėgnumas turi būti kambaryje, kaip drėkinti patalpas, kaip sausinti orą namuose, oro drėkintuvo triukšmas

Geriausi robotai vejapjovės

Geriausi robotai vejapjovės. kaip veikia robotas vejapjovė. Robotų vejapjovių pliusai ir minusai.

Robotai siurbliai

Geriausi Lietuvoje prieinami robotai siurbliai. Robotai siurbliai su plovimo funkcija. Robotų siurblių pliusai ir minusai.

Geriausi spausdintuvai

Spausdintuvai. skirtingų tipų geriausi spausdintuvai, informacija apie geriausius spausdintuvus

Kaip išsirinkti spausdintuvą

Spausdintuvai, ką reikia žinoti prieš perkant spausdintuvą, įvairūs spausdintuvų tipai, informacija apie spausdintuvus

Kaip išsirinkti nešiojamą kompiuterį

Nešiojami kompiuteriai, pagal ką rinktis nešiojumus kompiuterius, kokie yra pigūs nešiojami kompiuteriai, naudoti nešiojami kompiuteriai ir jų problemos

Geriausi nešiojami kompiuteriai

Nešiojima kompiuteriai, geriausias "windows" nešiojamas kompiuteris, geriausias žaidimams nešiojamas kompiuteris.

Geriausi šaldytuvai

Geriausi šaldytuvai, taupantis energija šaldytuvas, biudžetinis šaldytuvas

Įmonės produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
Buitinės technikos išvežimas Vilniuje Buitinės technikos išvežimas Vilniuje Buitinės Technikos Išvežimas Vilnius
Elektronikos supirkimas Vilniuje Elektronikos supirkimas Vilniuje Elektronikos Supirkimas, Surinkimas, Išvežimas Vilnius