Lietuvos Laisvės sąjungos ( Liberalai) kandidatai į Seimą 2020
Atnaujinta: 2020-07-21

 

 

84. LIETUVOS LAISVĖS SĄJUNGA (LIBERALAI) (S)
85. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Senamiesčio-Žvėryno rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatė DIANA STOMIENĖ (S)
86. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Naujamiesčio-Naujininkų rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė RITA LATVYTĖ (S)
87. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas VYDŪNAS SADAUSKAS (S)
88. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Šeškinės-Šnipiškių rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas ARTŪRAS ZUOKAS (S)
89. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Verkių rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas DARIUS RADKEVIČIUS (S)
90. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Pašilaičių rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas SAULIUS POVILAITIS (S)
91. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatė SANDRA SIRUTIENĖ (S)
92. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatė LINA ŠUKYTĖ-KORSAKĖ (S)
93. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Mėguvos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatė NIJOLĖ POŽARSKIENĖ (S)
94. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas KĘSTUTIS BARTKEVIČIUS (S)
95. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Kelmės-Šilalės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas REMIGIJUS ŽEMAITAITIS (S)
96. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Radviliškio-Tytuvėnų rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė AUDRONĖ BERESNEVIČIENĖ (S)
97. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Žiemgalos rytinėje rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas SAULIUS GEGIECKAS (S)
98. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Sėlos rytinėje rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas ROBERTAS BALTRŪNAS (S)
99. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Nalšios šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatė DALIA ŠTRAUPAITĖ (S)
100. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Nalšios pietinėje rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas ERIKAS DEMIDOVAS (S)
101. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Molėtų-Širvintų rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas AUDRIUS ILGEVIČIUS (S)
102. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Karšuvos rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas KAROLIS BAUŽA (S)
103. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Garliavos rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatė KRISTINA CIPKUVIENĖ (S)
104. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatė LORETA JAKINEVIČIENĖ (S)
105. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas ARTŪRAS PAULAUSKAS (S)
106. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Jotvingių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas RIMVYDAS ŽAGUNIS (S)
107. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Pasaulio lietuvių rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas GINTAUTAS BABRAVIČIUS (S)
Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Politinės reklamos įkainiai

Čia gali būti patalpinta kandidato į Seimą rinkiminė programa, biografija, prisistatymas rinkėjams