Lietuvos Liberalų Sąjūdžio kandidatai į Seimą 2020
Atnaujinta: 2020-07-21

 

 

110. LIETUVOS RESPUBLIKOS LIBERALŲ SĄJŪDIS (S)
111. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Naujamiesčio-Naujininkų rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas VIRGILIJUS ALEKNA (S)
112. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas VYTAUTAS TAMOŠIŪNAS (S)
113. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas KĘSTUTIS GLAVECKAS (S)
114. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas ALEKSEJ PERSIJANOV (S)
115. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šeškinės-Šnipiškių rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatė EVELINA PAULAVIČIENĖ (S)
116. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Justiniškių-Viršuliškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatė ORINTA OMELYTĖ (S)
117. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pilaitės-Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas EUGENIJUS GENTVILAS (S)
118. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas VYTAS LUŽYS (S)
119. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatė RENATA BORIS (S)
120. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panerių-Grigiškių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas KAROLIS STASIUKĖNAS (S)
121. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pašilaičių rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas RAIMUNDAS LOPATA (S)
122. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas RIMANTAS MIKAITIS (S)
123. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas SIMONAS KAIRYS (S)
124. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Petrašiūnų-Gričiupio rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas SIGITAS ŠLIAŽAS (S)
125. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas MARIUS GURSKAS (S)
126. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas EDMUNDAS KVEDERIS (S)
127. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas SIMONAS GENTVILAS (S)
128. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Danės rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas SAULIUS BUDINAS (S)
129. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas GINTARAS VAIČEKAUSKAS (S)
130. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panevėžio vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas EGIDIJUS ŽUKAUSKAS (S)
131. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas VALDEMARAS JAKŠTAS (S)
132. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ARŪNAS SAKALAUSKAS (S)
133. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas KĘSTUTIS BERNATAVIČIUS (S)
134. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas AUDRIUS ENDZINAS (S)
135. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatė DAIVA JUODELIENĖ (S)
136. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Plungės-Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas JONAS VARKALYS (S)
137. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kuršo rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas ROMUALDAS JABLONSKIS (S)
138. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas VIKTORAS MALŪKAS (S)
139. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas VALDAS KATKUS (S)
140. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kelmės-Šilalės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatė DALIA VILIŪNIENĖ (S)
141. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Radviliškio-Tytuvėnų rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas TEISUTIS MAJAUSKAS (S)
142. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šiaulių krašto rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas ALGIS MAČIULIS (S)
143. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Žiemgalos vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas GEDIMINAS ČEPULIS (S)
144. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Žiemgalos rytinėje rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas AUDRIUS KAZLAUSKAS (S)
145. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Deltuvos šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas MINDAUGAS SARGŪNAS (S)
146. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas GYTIS STANKEVIČIUS (S)
147. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Nalšios pietinėje rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas KĘSTUTIS SAVICKAS (S)
148. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Molėtų-Širvintų rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas VITALIJUS ŠVEDAS (S)
149. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Nemenčinės rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas STASYS MUŠEIKIS (S)
150. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Trakų-Vievio rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė EDITA RUDELIENĖ (S)
151. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kaišiadorių-Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatė JOLITA MORKŪNAITĖ (S)
152. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė ALINA BATULEVIČIENĖ (S)
153. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Karšuvos rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas RIČARDAS JUŠKA (S)
154. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Sūduvos šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatė REDA KNEIZEVIČIENĖ (S)
155. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas JUOZAS BAUBLYS (S)
156. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pasaulio lietuvių rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas ANDRIUS BAGDONAS (S)

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Politinės reklamos įkainiai

Čia gali būti patalpinta kandidato į Seimą rinkiminė programa, biografija, prisistatymas rinkėjams