TS LKD konservatorių kandidatai į Seimą 2020
Atnaujinta: 2020-08-10

    TS-LKD kandidatų dvidešimtukas į Seimą atrodo taip: 1. Ingrida Šimonytė; 2. Gabrielius Landsbergis; 3. Laurynas Kasčiūnas; 4. Radvilė Morkūnaitė Mikulėnienė 5. Paulius Saudargas; 6. Arvydas Anušauskas; 7. Agnė Bilotaitė; 8. Audronius Ažubalis; 9. Jurgita Šiugždinienė; 10. Jurgis Razma; 11. Monika Navickienė; 12. Žygimantas Pavilionis; 13. Vytautas Juozapaitis; 14. Dainius Kreivys; 15. Laima Liucija Andrikienė 16. Mykolas Majauskas; 17. Antanas Matulas; 18. Gintarė Skaistė; 19. Kazys Starkevičius; 20. Aistė Gedvilienė; 21. Stasys Šedbaras; 22. Jonas Gudauskas.

 

237. TĖVYNĖS SĄJUNGA - LIETUVOS KRIKŠČIONYS DEMOKRATAI (S)
238. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Senamiesčio-Žvėryno rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas MYKOLAS MAJAUSKAS (S)
239. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Naujamiesčio-Naujininkų rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas ŽYGIMANTAS PAVILIONIS (S)
240. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatė PAULĖ KUZMICKIENĖ (S)
241. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatė AISTĖ GEDVILIENĖ (S)
242. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šeškinės-Šnipiškių rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas MINDAUGAS LINGĖ (S)
243. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Justiniškių-Viršuliškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas PAULIUS SAUDARGAS (S)
244. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pilaitės-Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė RADVILĖ MORKŪNAITĖ-MIKULĖNIENĖ (S)
245. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas ALGIS STRELČIŪNAS (S)
246. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatė MONIKA NAVICKIENĖ (S)
247. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Panerių-Grigiškių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė AGNĖ BILOTAITĖ (S)
248. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Verkių rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas DAINIUS KREIVYS (S)
249. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pašilaičių rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas VYTAUTAS KERNAGIS (S)
250. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė JURGITA ŠIUGŽDINIENĖ (S)
251. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas ARVYDAS ANUŠAUSKAS (S)
252. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Savanorių rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas PAULIUS LUKŠEVIČIUS (S)
253. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Petrašiūnų-Gričiupio rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas KAZYS STARKEVIČIUS (S)
254. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatė GINTARĖ SKAISTĖ (S)
255. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Aleksoto-Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas VYTAUTAS JUOZAPAITIS (S)
256. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas KĘSTUTIS NAVICKAS (S)
257. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas ARŪNAS BARBŠYS (S)
258. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Danės rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas ARVYDAS POCIUS (S)
259. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas AUDRIUS PETROŠIUS (S)
260. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Aušros rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas MARTYNAS ŠIURKUS (S)
261. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Saulės rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė VILIJA ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ (S)
262. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Panevėžio vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatė INDIANA GRIGIENĖ (S)
263. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas BRONISLOVAS MATELIS (S)
264. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ANDRIUS VYŠNIAUSKAS (S)
265. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas POVILAS LABUKAS (S)
266. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė RASA PETRAUSKIENĖ (S)
267. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatė SANDRA TAMAŠAUSKIENĖ (S)
268. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatė JURGA GIRDZIJAUSKIENĖ (S)
269. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas ARŪNAS VALINSKAS (S)
270. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Plungės-Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas JURGIS RAZMA (S)
271. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Mėguvos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas MINDAUGAS SKRITULSKAS (S)
272. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kuršo rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas JUOZAS MAŽEIKA (S)
273. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė LINA RIMKIENĖ (S)
274. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Žemaitijos šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas EMANUELIS ZINGERIS (S)
275. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatė LAIMA LIUCIJA ANDRIKIENĖ (S)
276. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kelmės-Šilalės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas JONAS GUDAUSKAS (S)
277. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Raseinių-Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas VIDMANTAS MERKLIOPAS (S)
278. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas ANDRIUS NAVICKAS (S)
279. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Radviliškio-Tytuvėnų rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas ANTANAS ČEPONONIS (S)
280. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šiaulių krašto rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas KĘSTUTIS MASIULIS (S)
281. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Žiemgalos vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatė, pretendentė į kandidates RŪTA BILKŠTYTĖ (S)
282. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Žiemgalos rytinėje rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas ANTANAS MATULAS (S)
283. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Sėlos vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas, pretendentas į kandidatus MATAS MALDEIKIS (S)
284. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Deltuvos šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas SERGEJUS JOVAIŠA (S)
285. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas EDMUNDAS PUPINIS (S)
286. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Nalšios šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatė, pretendentė į kandidates AIRIDA DRUS (S)
287. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Nalšios pietinėje rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas, pretendentas į kandidatus DALIUS KRINICKAS (S)
288. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Molėtų-Širvintų rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas VALENTINAS STUNDYS (S)
289. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Nemenčinės rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas JUSTAS DŽIUGELIS (S)
290. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šalčininkų-Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas KRISTIJONAS BARTOŠEVIČIUS (S)
291. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Medininkų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VAIDAS AUGŪNAS (S)
292. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Trakų-Vievio rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas STASYS ŠEDBARAS (S)
293. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kaišiadorių-Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas AUDRONIUS AŽUBALIS (S)
294. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas GINTAS JASIULIONIS (S)
295. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Deltuvos pietinėje rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė AGNĖ BALČIŪNIENĖ (S)
296. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Karšuvos rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas DAIVARAS RYBAKOVAS (S)
297. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Sūduvos pietinėje rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas VAIDAS ŠALAŠEVIČIUS (S)
298. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Sūduvos šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatė IRENA HAASE (S)
299. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Garliavos rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas JUSTINAS URBANAVIČIUS (S)
300. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas ANDRIUS KUPČINSKAS (S)
301. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatė GODA KRUKAUSKIENĖ (S)
302. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas LAURYNAS KASČIŪNAS (S)
303. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Jotvingių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas VILIUS SEMEŠKA (S)
304. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pasaulio lietuvių rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatė DALIA ASANAVIČIŪTĖ (S)
Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Politinės reklamos įkainiai

Čia gali būti patalpinta kandidato į Seimą rinkiminė programa, biografija, prisistatymas rinkėjams