Madingos šukuosenos moterims 2024
Atnaujinta: 2024-04-08

Vis dar svarstote koks šiais metais madingas plaukų ilgis? Galime pradžiuginti - plaukų ilgio jums nereikės keisti (jeigu to nenorite). Šiame straipsnyje rasite populiariausių plaukų kirpimo tendencijų 8-tuką, kurios bus madingos 2024 metais. Tad, jeigu seki madą ir sieki būti viena iš pirmųjų plaukų stiliaus ikonų, kviečiame pasinerti į 2024-tų metų madingų šukuosenų pasaulį!

madingos šukuosenos moterims 2024

Populiarios plaukų šukuosenos trumpiems plaukams

Moteriškas Bixie kirpimas – Bixie kirpimas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išsiskirti iš minios su moderniu ir inovatyviu stiliumi. Ši šukuosena sujungia pixie, bobo ir punky šukuosenų elementus, suteikdama originalumo ir išskirtinumo jūsų stiliui. Prognozuojama, kad Bixie kirpimas bus ypač populiarus 2024 metais, žymintis naujus mados tendencijų ir stiliaus standartus. Norint išlaikyti šios šukuosenos formą ir stilių, rekomenduojama lankyti kirpėją kas 6-8 savaites. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško drąsaus ir modernaus stiliaus šukuosenos.

Trumpų plaukų šukuosena moterims Bixie

Autentiška Short Finger Coil Afro šukuosena  - Šis autentiškas Short Finger Coil Afro kirpimas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie turi afro tipo plaukus ir svarsto apie trumpą kirpimą. Ši šukuosena puikiai išryškina natūralias plaukų spiralės, leisdama jiems išsiskleisti ir būti savimi. Formuojant šią šukuoseną, nereikia jokių specialių priemonių, pakanka sukant plaukus aplink pirštą ir naudojant stilizavimo kremą. Svarbu naudoti maitinančias priemones, kad plaukai išliktų sveiki, minkšti ir gyvybingi. Tai autentiškas pasirinkimas tiems, kurie vertina natūralumą ir nori išreikšti savo individualumą per savo plaukų stilių.

Trumpų plaukų kirpimas Short Finger Coil Afro

Populiarios šukuosenų idėjos vidutinio ilgio plaukams

Madingas Rounded Bob kirpimas moterims – nors 2023 metais dominavo griežto kirpimo šukuosenos, 2024-ieji linkę į švelnesnį stilių. Norimą švelnumo vaizdą suteikia apvalus kirpimas šiek tiek žemiau smakro, tokį įvaizdį sukuria ,,Rounded Bob“ kirpimas. Šukuosena gerai atrodys ne tik lengvai banguotiems plaukams, bet ir tiesiems. Jei nuspręsite plaukus lengvai suformuoti, plaukus formuokite su apvaliomis plaukų šukomis, kad stilius būtų visiškai apvalus (tai puikus optinis triukas, jei jūsų plaukai neturi apimties). Ši šukuosena labiausiai išryškins apvalaus bei ovalaus veido formų savininkių žavingus veido bruožus.

  madingas rounded bob trumpų plaukų kirpimas moterims

Klasikinis 90‘s Lob kirpimas  - Šiuo metu 90-ųjų stilius vėl tampa labai populiarus, ir tai apima ir Lob kirpimą. Šis klasikinis kirpimas yra puikus pasirinkimas toms, kurios svajoja apie švelnų perėjimą iš ilgų plaukų į trumpesnę versiją. 90-ųjų Lob kirpimas tinka ne tik toms, kurios svarsto apie plaukų trumpinimą, bet ir toms, kurios nori išlaikyti ilgesnius plaukus, bet tuo pačiu atrodyti moderniai. Šis kirpimas taip pat puikiai tinka storų ir tiesių plaukų savininkėms, nes gali suteikti subtilų apimties ir tekstūros pojūtį, tuo pačiu išsaugant ilgus plaukus. Tai puikus pasirinkimas toms, kurios vertina klasikinį ir elegantišką stilių.

moteriškas lob 90s kirpimas

Populiarus moteriškas Curly bangs kirpimas –tai plaukų kirpimo stilius, kai plaukai ant kaktos arba aplink veidą nukerpami trumpai. ,,Curly bangs“ kirpimo stilius yra skirtas žmonėms su natūraliai garbanotais plaukais. Šis kirpimo stilius gali sukurti įdomią ir išraiškingą išvaizdą. Tačiau prieš kerpant garbanotus plaukus svarbu atkreipti dėmesį į plaukų formą, tankį ir veido formą norint sukurti tinkamiausią kirpimo stilių, kuris atitiktų individualius lūkesčius.

populiarus curly bangs kirpimas moterims

Populiarios šukuosenų idėjos ilgiems plaukams

Madingas Long layers kirpimas - 2024 metais ilgi plaukai taip pat tampa išlieka aktualūs. Šiais metais ilgaplaukės yra skatinamos savo plaukams suteikti daugiau tekstūros bie judrumo (pvz.: pasirinkti iškarpyti plaukus). Tai puikus būdas norinčioms išsaugoti savo plaukų ilgį, bet tuo pačiu pridėti naujų elementų ir atnaujinti savo įvaizdį. Su šia šukuosena įspūdingai atrodys merginos su įvairiomis veido formomis.

 madingas moteriškas ilgų plaukų long layers kirpimas

Mados pasaulio nepaliekanti Ultra Long plaukų šukuosena – Mados pasaulyje nepaliaujamai populiarėjanti Ultra Long plaukų šukuosena tęsiasi ir 2024 metais. Ilgų plaukų mada išlieka aktuali ir toliau. Didelis pranašumas ilguose plaukuose yra jų universalumas ir galimybė plėtoti įvairius stilius be būtinybės specialaus kirpimo. Svarbiausia yra nuolatinė plaukų priežiūra, kad būtų išlaikytas jų grožis ir sveikumas. Turint tokį ilgą plaukų ilgį, galimybės plaukus formuoti, surišti, sukti arba kitaip stilizuoti yra beveik neribotos. Ilgi ir sveiki plaukai ne tik suteiks pasitikėjimo savimi, bet ir pritrauks aplinkinių dėmesį.

Madinga ilgų plaukų moteriška ultra long šukuosena

Unikali Octopus moteriška šukuosena – Octopus moteriška šukuosena yra plaukų stiliaus technika, skirta vidutinio ilgio ir ilgiems plaukams. Ši unikali kirpimo technika yra populiarus pasirinkimas tarp tų, kurie nori suteikti savo plaukams išskirtinumo ir gyvumo. Pagrindinis jos bruožas yra tai, kad plaukai yra kerpami įvairiuose kampuose, kuris suteikia neįprastą ir išskirtinį efektą. Šis universalus kirpimas puikiai tinka tiek tiesiems, tiek garbanotiems plaukams, ir gali būti pritaikytas skirtingoms veido formoms bei stiliams, leidžiant jums sukurti unikalią ir individualią išvaizdą.

Unikali octupus šukuosena moterims

 

 

Kategorijos straipsniai

Moteriškų aksesuarų tendencijos 2023

Madingiausi aksesuarai 2023, madingi moteriški laikrodžiai, madingos rankinės 2023, madingi papuošalai moterims, madingi žiedai

2023 metų šlepečių mados

2023 metų madingos šlepetės, kailinės šlepetės, masyvios šlepetės, elegantiškos šlepetės, megztos šlepetės

Moteriškos mados tendencijos 2023

Madingi moteriški drabužiai 2023, madingi moteriški aksesuarai, madingi moteriškų drabužių audiniai 2023, madingos moteriškos aprangos spalvos 2023

Madingos suknelės 2024

Madingos suknelės 2024, madingos ilgos suknelės, madingos trumpos suknelės, madingi suknelių akcentai, madingos suknelių spalvos, madingos suknelių tekstūros

Madingi moteriški batai 2024

Madingi batai moterims 2024, 2024 metų batų mados, madingi aulinukai, madingi moteriški kedai, madingi sportiniai bateliai moterims, batų tendencijos

Madingos šukuosenos moterims 2024

Madingos šukuosenos moterims 2024, populiariausi kirpimai moterims 2024, madingiausios trumpų plaukų šukuosenos 2024, madingiausios vidutinio ilgio plaukų šukuosenos 2024, madingiausios ilgų plaukų šukuosenos 2024

Kokie moteriški batai bus madingi šį pavasarį?

Atšilus orams atėjo laikas pradėti keisti ir atnaujinti garderobą, pradedant madingiausiais pavasariniais moteriškais batais.

Originalūs kvepalai: kaip patikrinti ar kvepalai yra tikri?

Patarimai, kaip atskirti originalius kvepalus nuo klastočių

Populiariausi moteriški kvepalai

kvepalai moterims, populiariausi moteriški kvepalai, klasikiniai kvepalai, perkamiausi kvepalai, naujausi kvepalai, moteriški kvepalai, dovana moterims