Prienų mero rinkimai 2023
Atnaujinta: 2023-03-06

Prienų mero rinkimų rezultatai 2023

Kandidatas Iškėlė Paduotų balsų skaičius % nuo galiojančių biuletenių % nuo dalyvavusių rinkėjų
apylinkėse paštu iš viso
Alvydas VAICEKAUSKAS Lietuvos socialdemokratų partija 3948 1458 5406 51,83 50,05
Loreta JAKINEVIČIENĖ Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ 1267 407 1674 16,05 15,50
Jovydas JUOCEVIČIUS Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai 706 258 964 9,24 8,92
Laimutė JANČIUKIENĖ Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga 718 187 905 8,68 8,38
Egidijus VISOCKAS Lietuvos regionų partija 570 140 710 6,81 6,57
Dovilė RUČYTĖ Krikščionių sąjunga 182 70 252 2,42 2,33
Gintautas SODAITIS Darbo partija 159 91 250 2,40 2,31
Paulius MINAJEVAS Liberalų sąjūdis 116 42 158 1,51 1,46
Virginijus BENDORAITIS Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai) 65 46 111 1,06 1,03
 
Iš viso
7731 2699 10430 100,00 96,56

 

2023 m. kovo 5 d. vyks savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Jūsų išrinkti savivaldybės tarybos nariai ir meras įgis teisę atstovauti Jūsų interesams bei spręsti savivaldos klausimus. Tai įpareigojanti atsakomybė, į kurią sudėti daugelio rinkėjų lūkesčiai ir viltys

prienų mero rinkimai 2023

Prienų rajonas rinks miesto lyderį naujai kadencijai

PRIENŲ RAJONO MERAS IR VEIKLOS ATASKAITA

Dabartinis Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas. Alvydas Vaicekauskas (g. 1957 m. birželio 13 d. KedonyseAlytaus rajonas) – Lietuvos ir Prienų rajono savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas. 1980 m. baigė Lietuvos žemės ūkio akademiją, mokslinis agronomas.

1997 m. ūkininkas. 20002003 m. Pakuonio seniūnijos seniūnas. 20032007 m. Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius. 20072011 m. ir nuo 2015 m. Prienų rajono savivaldybės merasLietuvos savivaldybių asociacijos tarybos narys.

2000 m. ir nuo 2007 m. Prienų rajono savivaldybės tarybos narys. 

1990 m. Lietuvos demokratinės darbo partijos2001 m. Lietuvos socialdemokratų partijos Prienų rajono skyriaus narys, skyriaus tarybos narys, nuo 2006 m. skyriaus pirmininko pirmasis pavaduotojas.

Sutuoktinė Audronė, vaikai Audvydas, Simona.

mero_rinkimai_2023_kandidatas_Alvydas_Vaicekauskas

Praėjusiais metais įgyvendinta nemažai didelių viešosios aplinkos gerinimo projektų – sutvarkyta dešinioji Nemuno pakrantė, atnaujintos Paprienės erdvės, išplėsti pėsčiųjų ir dviračių takai. Baigta Prienų kultūros ir laisvalaikio centro pastato renovacija ir sutvarkyta aplinka, įrengti bendruomenių namai buvusiame meno mokyklos pastate. Taip pat pastatytas ilgai lauktas baseinas.

 Daugiau dėmesio ir investicijų buvo skirta kaimiškosioms seniūnijoms: tiek kelių priežiūrai, tiek ir viešajai infrastruktūrai. Per metus pasikeitė Jiezno viešosios erdvės, išgražėjo parkas, tapo prieinama ežero pakrantė. Baigiama ir Jiezno pirminės sveikatos priežiūros centro pastato rekonstrukcija. Skriaudžiuose užbaigtas Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro salės remontas.

 Noriu pasidžiaugti, kad gražėjantis Prienų miestas, tvarkomos viešosios erdvės pritraukė naujus investuotojus. 2020 m. pradėti buvusios Prienų specialiosios mokyklos ir buvusių kareivinių pastatų rekonstrukcijos darbai, kuriuose bus įrengti nauji šiuolaikiški butai.

 Šiais metais taip pat bus tęsiami viešųjų erdvių, gatvių, švietimo įstaigų, sporto aikštynų, bažnyčių atnaujinimo bei remonto darbai visame rajone, vandentvarkos projektai Naujosios Ūtos kaime ir Prienuose, vyks tolesnė apšvietimo tinklų, vaizdo kamerų įrengimo visame rajone plėtra. Viena iš naujovių biudžete šiais metais – numatytos lėšos bendruomenių iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjoms įgyvendinti. Tam skirta 50000 eurų. Idėja sulaukė gyventojų palaikymo – gautas ne vienas pasiūlymas.

 

Kandidatai į Prienų merus:

VIRGINIJUS BENDORAITIS- Iškėlė Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai ir tautininkai)

Kandidato į merus rinkimų programa: „Pasižadu dirbti sąžiningai“.

LAIMUTĖ JANČIUKIENĖ-Iškėlė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) – gilias istorines šaknis ir tradicijas turinti politinė jėga. Šiandien svarbu rinktis pamatinėms Tautos vertybėms ištikimus žmones, todėl rinkdamiesi balsuoti už LVŽS būsite tikri, kad savivaldoje Jums atstovaus kompetentingi ir savo pažiūrų nekeičiantys žmonės.

 Mūsų stiprybė – ištikimybė principams ir kompetencija. Atiduodami balsą už LVŽS kandidatus, balsuojate už geriausius Jūsų atstovus Prienų krašte.

MES GALIME:

» siekti, kad valdžios institucijos būtų atviros ir pasiekiamos visuomenei;

» užtikrinti į vietos gyventojų poreikius orientuotą savivaldybės biudžeto sudarymą;

» įtraukti bendruomenių deleguotus atstovus į savivaldybės įmonių valdomo organų sudėtį;

» užtikrinti, kokybiškam ugdymo procesui, įrengimą ir priemonių įsigijimą;

» atsakingai planuoti ir organizuoti socialines paslaugas;

» rūpintis savivaldybei pavaldžių kultūros įstaigų infrastruktūra, aprūpinimu;

» vykdyti turizmo paslaugų įvairovės ir infrastruktūros plėtrą;

» vykdyti savivaldybei priskirtas funkcijas sveikatos priežiūros srityje, rūpintis sveikatinimo priemonių planavimu, įgyvendinimu, gyventojų sveikatos priežiūra;

» didelį dėmesį skirti vietinės reikšmės keliams ir gatvėms, dviračių ir pėsčiųjų takams, daugiabučių namų kiemų vidaus keliams ir automobilių stovėjimo aikštelėms;  kurti ilgalaikes vietos plėtros strate gijas, numatant vietos ekonomikos stiprinimą kaip prioritetinę veiklos kryptį;

Mūsų kraštas yra puikioje geografinėje vietovėje, o jo žmonės darbštūs, protingi ir ambicingi. Būdami vieningi sieksime išsikeltų tikslų, kursime tokią aplinką, kurioje galėsime jaustis saugūs ir laimingi. Tikime, kad Prienų kraštas taps geriausia vieta gyventi, dirbti, ilsėtis ir investuoti.

LORETA JAKINEVIČIENĖ- Iškėlė Demokratų sąjunga ,,Vardan Lietuvos"

NAUJAS MERAS – SĖKMINGAS PRIENŲ KRAŠTAS

Gimiau, augau ir gyvenu Prienų mieste. Jūs mane pažįstate kaip paprastą, nuoširdų ir atsakingą žmogų, trijų dukrų mamą, Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoją, asociacijos Prienų bendruomenė, kuri greitai minės 20 metų sukaktį, pirmininkę, Prienų rajono savivaldybės bendruomenių asociacijos įkūrėją.

 Demokratų sąjunga ,,Vardan Lietuvos“ vadovaujama pirmininko Sauliaus Skvernelio ir aš, kandidatė į merus Prienų rajono savivaldybėje, Loreta Jakinevičienė, turime aiškią savivaldybės raidos viziją ir pasirengę imtis atsakomybės už jos dabartį ir ateitį.

 Politikoje nesu naujokė, trečia kadencija esu savivaldybės tarybos narė, mero pavaduotoja. Turėdama ilgametę darbo savivaldoje, vadybinės, politinės, bendruomeninės veiklos patirtį, suprantu, kokia atsakomybė ir įsipareigojimai laukia manęs, kompetetingos komandos, kurios tikslas – gebėti ne tik kalbėti, bet ir išgirsti. Įgyvendindami šį tikslą, mes tęsime pradėtus darbus ir imsimės naujų iniciatyvų.

 Prioritetinėmis sritimis laikysime investicijas į vietos, vandens turizmo, smulkų ir šeimos verslą, rajono kultūros įstaigų tinklo išsaugojimą, finansinę paramą šeimoms, kokybišką išsilavinimą ir mokymąsi visą gyvenimą, esančių ligoninių ir PSPC išlaikymą, mobilių sveikatos paslaugų teikimą, žemės sklypų formavimą prie daugiabučių namų, tvarią žemės ūkis ir kaimo plėtrą, žalių ir tvarių aplinkų kūrimą Prienų mieste, visose rajono seniūnijose.

 Inicijuosime investicinius projektus ir užtikrinsime vykdomų projektų įgyvendinimą: Nemuno pakrantės apžvalgos tako (nuo LDK Kęstučio paminklo iki Paukščių stebėjimo apžvalgos aikštelės), Veiverių parko. Kartu su Birštono savivaldybe įgyvendinsime Ivoniškių kapinių sutvarkymo projektą.

Drąsiai sieksiu sėkmės Prienų kraštui ir kiekvienam jo žmogui.

JOVYDAS JUOCEVIČIUS-Iškėlė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

Gyvename naujais laikais, o naujiems laikams reikia naujo požiūrio. Ateities Prienams keliu šiuo tikslus:

 Draugiška savivalda.

 Lietuvai reikalinga savivalda, kurioje žmogus jaustųsi saugus ir gerbiamas. Savivalda, kuri būtų draugiška kiekvienam jos bendruomenės nariui, kurioje keistųsi santykis tarp gyventojo ir vietos institucijų, augtų tarpusavio pasitikėjimas. Visa tai reikalauja ne tik stiprių ir kompetentingų, bet ir empatiškų savivaldybių tarybų bei merų. Tokiu keliu žengti įsipareigoju aš ir mano komanda.

 Kelias Kaunas – Prienai. 

Užtikrinę sklandžius procesus dėl kelio Kaunas-Prienai, prisidėsime prie mūsų krašto gerovės, būsime lengviau pasiekiami bei patrauklesni investuotojams. Šiandien, Prienų rajonas darbų sklandumu atsilieka nuo Kauno rajono, Prienams gresia 12 teismų dėl žemių išpirkimo. Turime užmegzti artimesnį ryšį su gyventojais ir ieškoti kompromisų siekiant bendros naudos visiems. 

Energetinės bendrijos. 

Išaugusios elektros energijos kainos - didelė problema kiekvienam lietuviui. Kovodami su šia problema kursime energetines bendrijas, kurios įtrauktų ir pačią savivaldybę.  Už parduotą elektros perteklių gautas pajamas paskirsime sąskaitų už elektros energiją sumažinimui ir elektros tiekimo užtikrinimui labiausiai pažeidžiamiems gyventojams.

 Geresnės sąlygos jaunoms šeimoms. 

Mūsų kraštas – ideali vieta jaunoms šeimoms. Prienai nėra dideli, tad įvairios įstaigos ar viešosios erdvės čia ranka pasiekiamos. Tačiau nerandame būdų pasiūlyti gerai apmokamų darbo vietų, kurios jaunas šeimas skatintų kurtis Prienų rajone. Savo darbą savivaldybėje paskirsiu Prienų kaip verslaus ir jauno krašto vystymui. Sukursiu geras sąlygas naujų verslų ar inovacijų kūrimui, investicijų pritraukimui.

mero_rinkimai_2023_kandidatas_Jovydas_Juocevicius

PAULIUS MINAJEVAS-Iškėlė Liberalų sąjūdis

Prienų krašto vizija: Prienai - vieta kur gera gyventi visiems !

Visi mano veiksmai bus nukreipti į tai, kad gyventojų skaičius nuolat augtų. Savivaldybė sudarys visas sąlygas, kad būtų statomi nauji daugiabučiai ir vienos šeimos namai, ko pasėkoje - augs gyventojų skaičius, kursis naujas smulkusis verslas. Prienų patraukli geografinė padėtis suteikia galimybes dirbti bet kuriame šalies didmiestyje, o laisvalaikį leisti aktyviai gamtoje.

 Savivalda.

 Sieksime greitų ir kokybiškų savivaldybės administracinių paslaugų gyventojų aptarnavime grįstų abipuse pagarba.

 Verslas ir žemės ūkis.

 Šiose srityse skatinsime naujų verslų ir žemės ūkių atsiradimą ir naujų darbo vietų kūrimą, veikiančių verslų ir žemės ūkių palaikymo.

 Sveikata ir socialinės paslaugos.

 Išlaikysime sveikatos paslaugų prieinamumą gyventojams. Gerinsime infrastruktūrą neįgaliesiems. Skirsime dėmesį, kad socialinė parama pasiektų tuos, kuriems labiausiai jos reikia.

 Švietimas, kultūra ir sportas.

 Sieksime, kad būtų gerinama mokyklų materialinė bazė, stiprinamas bendruomenių įsitraukimas kultūrinėje veikloje, didesnis dėmesys ir lėšos Prienų krašto sportininkams. 

Saugumas. 

Tęsime stebėjimų sistemų tinklo plėtrą Prienuose ir seniūnijose. Prienai taps viena saugiausių savivaldybių Lietuvoje.

 Infrastruktūra.

 Dėsiu pastangas su Birštono ir Alytaus savivaldybėmis išlaikyti viešą dėmesį ir komunikaciją su Lietuvos Respublikos susiekimo ministerija, kad būtų užbaigta kelio Kaunas - Prienai rekonstrukcija. Daugiau lėšų skirsime vietinių kelių priežiūrai. Skatinsime viešų elektromobilių krovimo stotelių Prienų mieste ir rajone įrengimą. Gerinsime turizmo infrastruktūrą ir sveikatingumo paslaugas, kas leis Prienams siekti kurortinės teritorijos statuso.

 

DOVILĖ RUČYTĖ-Iškėlė Krikščionių sąjunga

KAS GERA ŠEIMAI, TAS GERA PRIENAMS

Mano tikslas – didėjančios Prienų gyventojų pajamos ir gerėjantis gyvenimas.

Mano siekis – padėti šeimoms įsitvirtinti Prienų žemėje.

Mano užduotis – pažadinti Prienų krašto gyventojus iš žiemos miego.

Teisingi mokesčiai.

Mokesčiai (taip pat ir už komunalines paslaugas), kurių dydį gali paveikti Savivaldybė, bus aiškūs, pagrįsti ir vienodai teisingi visiems. 

Jaunoms šeimoms.

Parama įsigyjant būstą. Kūdikio susilaukusioms šeimoms – naujagimio kraiteliai.

Verslui.

Vietos ekonomikos stiprinimas, verslo aplinkos gerinimas. Lengvatomis ir finansine parama skatinamas smulkaus, šeimos verslo kūrimas. Įgyvendinama darbo vietų kūrimo, investicijų pritraukimo programa. 

Specialistų pritraukimo programa.

Fondas specialistams – mokytojams, medikams, inžinieriams, kultūros, meno ir sporto ugdytojams – pritraukti.

Kultūra.

Savivaldybės kultūros politika turi būti nukreipta į dinamišką meno, kultūros ir mokslo bendruomenių atsinaujinimą ir glaudų bendradarbiavimą.

Mokyklos ir darželiai be genderizmo propagandos

 Mokytojams ir moksleiviams.

 Mokytojams – premijos ir kelionės išlaidų kompensavimas. Pirmenybė – vaikų užimtumui ir ugdymui po pamokų. Vaikų pavežėjimas ir į pamokas, ir iš užsiėmimų būreliuose.

 Gyvenimo kokybės gerinimas.

 Stipresnės socialinės paslaugos šeimoms, senjorams, neįgaliesiems. Steigiami dienos centrai. Didesni nuoširdžiai dirbančių socialinių darbuotojų atlyginimai.

Vieša ir skaidri veikla.

 Reikalausiu asmeninės tarnautojų atsakomybės, skaidrių konkursų, viešumo, efektyvaus ir skaidraus lėšų panaudojimo. Rengsiu gyventojų apklausas svarbiausiais rajono gyvenimo klausimais. Depolitizuosiu Savivaldybės įmones bei įstaigas.

GINTAUTAS SODAITIS- Iškėlė Darbo partija

Stiprios bendruomenės - tai stipri Lietuva. Stipri bendruomenė - tai stipri savivalda. O stipri savivalda - tai draugiška ir palanki žmonėms aplinka, tvarūs ir savalaikiai sprendimai, kokybiško gyvenimo ir ilgalaikės perspektyvos garantas.

 Turime atsigręžti į vietos bendruomenes, įgalinti jas priimti sprendimus dėl savo ateities. Įgyvendindami savo programą stiprinsime tikruosius sprendimų priėmėjus – savivaldos gyventojus ir jų bendruomenes. Būtent vietos valdžia taps instrumentu lūkesčiams įgyvendinti ir dialogui užtikrinti, o savivaldos administracija – pagalbininku sprendžiant kylančius iššūkius.

 Stiprindami gyventojų atstovavimą savivaldoje kursime tvirtus bendruomenių ir vietos valdžios ryšius. Gyventojams suteiksime didesnes galimybes priimant sprendimus dėl savivaldybės biudžeto panaudojimo. Siekdami sudaryti palankias sąlygas jaunuoliams ir jaunoms šeimoms kurtis rajonuose, tarsimės su jais dėl poreikių, sieksime, kad jų idėjos būtų įgyvendintos savivaldybėje.

 Darbo partija savivaldybėje suburs stiprią švietimo bendruomenę, kurios tikslas būtų visapusiškas moksleivių ugdymas, solidūs jų rezultatai ir savo darbu besididžiuojantys pedagogai.

 Sveikatos paslaugų prieinamumas išlieka vienu didžiausių iššūkiu nacionaliniu mastu. Efektyvi pirminė sveikatos priežiūra ir aktyvesnis įsitraukimas į profilaktines programas yra būtinas etapas, norint užtikrinti, jog mūsų bendruomenės nariai išliktų sveiki ir darbingi.

 Socialinės paslaugos rodo bendruomenės gebėjimą pasirūpinti aplinkiniais. Mums svarbu, kad kiekvienas, kuriam socialinė pagalba reikalinga, ją galėtų gauti.

 Ekonominio gyvenimo plėtra yra gerovės savivaldybėje pagrindas. Sieksime, kad verslo plėtra užtikrintų naujų darbo vietų atsiradimą, todėl stiprinsime infrastruktūros plėtrą

mero_rinkimai_2023_kandidatas_Gintautas_Sodaitis

ALVYDAS VAICEKAUSKAS- Iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija

SUFORMUOSIU PROFESIONALIĄ KOMANDĄ, SU KURIA ĮGYVENDINSIME ŠIĄ PROGRAMĄ!

ORUS, IŠGIRSTAS IR SUPRASTAS KIEKVIENAS KRAŠTO ŽMOGUS

» tęsime dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvas;

» plėtosime prekių ir paslaugų pasiūlą Prieniečio kortelės turėtojams;

» didinsime finansinę paramą pradedantiesiems verslininkams, ūkininkams;

» užtikrinsime, kad skaidriai būtų naudojamos savivaldybės, valstybės ir ES paskirtos lėšos.

KOKYBIŠKOS IR PRIEINAMOS VIEŠOSIOS PASLAUGOS

» išlaikysime sveikatos priežiūros įstaigų tinklą;

» atnaujinsime Prienų ligoninės priėmimo skyrių;

» naujai įrengsime polikliniką Veiveriuose;

» atokiai gyvenantys žmonės gaus daugiau sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų;

» plėsime socialinio transporto paslaugas;

» skirsime papildomą 300 Eur išmoką gimus vaikui;

» skatinsime mokinių užimtumą po pamokų ir vasarą;

» atnaujinsime Veiverių T. Žilinsko gimnazijos, „Revuonos“, Išlaužo, Skriaudžių mokyklų sporto aikštynus;

» įrengsime gamtos ir tiksliųjų mokslų laboratorijas visiems rajono mokiniams;

» užtikrinsime kiekvienam vaikui galimybę lankyti ikimokyklinio ugdymo įstaigą;

» renovuosime l.-d. „Gintarėlis“, „Pasaka“,

„Revuonos“, „Ąžuolo“ ir Skriaudžių mokyklas;

» remsime Trečiojo amžiaus universiteto veiklą;

» užtikrinsime kultūros paslaugų prieinamumą;

» remsime profesionalaus meno renginių pritraukimą;

» paveldo objektus pritaikysime turistų lankymui.

MODERNI GYVENIMO APLINKA

» didinsime savivaldybės biudžeto lėšas kelių, takų, daugiabučių kiemų remontui ir priežiūrai;

» asfaltuosime ir remontuosime kelius, tvarkysime daugiabučių kiemus, šaligatvius;

» tiesime pėsčiųjų ir dviračių takus;

» plėsime stebėjimo kamerų, gatvių apšvietimo, vandentiekio ir nuotekų tinklus rajone;

» raginsime tvarkyti apleistus statinius ir sklypus;

» skatinsime laivybą Nemunu;

» tvarkysime viešąsias laisvalaikio erdves;

» sieksime, kad Prienai taptų kurortine teritorija.

EGIDIJUS VISOCKAS- Iškėlė Lietuvos regionų partija

MŪSŲ KRAŠTAS – SAUGUS, SVEIKAS IR BESIVYSTANTIS ŠEIMOS KRAŠTAS

Peržvelgdamas savo politinį kelią matau teigiamus mūsų krašto ir bendruomenės pokyčius, kuriems vykti turėjau tiesioginės įtakos. Miestas, seniūnijos ir jų bendruomenės tapo gražesni, sveikesni! Mano parašas yra ant sutarties pirma laiko atsiimant Prienų šilumos ūkį iš tiekėjų - ilgus metus teikusių mums šilumą už didžiausią kainą beveik visoje Lietuvoje. Man būnant administracijos vadovu Prienai gavo garbingą „Auksinės krivūlės“ apdovanojimą už finansų valdymą. Džiaugiuosi visos tuometinės komandos pasiekimais statant vaikų žaidimo aikšteles, sporto stadionus, parkus, renovuojant pastatus, mokyklas. Visi kartu padarėme labai daug. Bet dar tikrai yra ką nuveikti. Tėvynė prasideda nuo šeimos. Šeima apima visus gyvenimo tarpsnius. Keičiamės tik užimdami savo atsakomybės ribas. Užauginame vaikus ir perduodame jiems savo patirtį ir tradicijas. Kaip sakė vienas garbingas mokslininkas - perduodame mums duotą pasaulio tvarką. Savivaldybė – pagrindinė vietos gyventojų veiklos ir gyvenimo sąlygų kūrimo iniciatorė, o regionų stiprybę tiesiogiai lemia STIPRI SAVIVALDA. Nuolat būnant su žmonėmis, įsiklausant ir suprantant poreikius, gimė ir nauji planai, naujos idėjos, kurias šiandien drauge su komanda pateikiame tam, kad išnaudodami įgytą patirtį galėtume siekti naujų tikslų.

» STIPRI ŠEIMA

» STIPRUS INFRASTRUKTŪROS TINKLAS

» STIPRI SVEIKATOS IR SOCIALINĖ

APSAUGA

» STIPRUS ŠVIETIMAS IR KULTŪRA

» STIPRI PAGALBA VERSLUI

» STIPRIOS BENDRUOMENĖS

» STIPRUS BIUDŽETO IR PROJEKTŲ

VALDYMAS

» STIPRI ATSAKOMYBĖ IR SKAIDRUMAS

Gerai žinau, ko labiausiai reikia žmonėms, todėl kviečiu ateiti ir balsuoti! Jūsų balsai – tai pasitikėjimo mandatas mano komandai, kuri yra pasirengus atstovauti, priimti svarbius sprendimus ir atlikti žmonėms reikalingus darbus.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kategorijos straipsniai

Pagėgių mero rinkimai 2023

Kandidatai į Pagėgių merus 2023, kandidatų į Pagėgių merus rinkiminės programos 2023

Kėdainių mero rinkimai 2023

Kandidatai į Kėdainių rajono mero rinkimus 2023, Kandidatų į Kėdainių rajono merus rinkiminės programos

Biržų mero rinkimai 2023

Kandidatai į Biržų rajono mero rinkimus 2023, Kandidatų į Biržų rajono merus rinkiminės programos

Ignalinos mero rinkimai 2023

Ignalinos mero rinkimai 2023, kandidatai į Ignalinos merus 2023, kandidatų į Ignalinos merus rinkiminės programos 2023

Jonavos mero rinkimai 2023

Kandidatai į Jonavos rajono mero rinkimus 2023, Kandidatų į Jonavos rajono merus rinkiminės programos

Prienų mero rinkimai 2023

kandidatai į Prienų rajono mero rinkimus 2023, Kandidatų į Prienų merus rinkiminės programos

Švenčionių mero rinkimai 2023

Švenčionių mero rinkimai 2023, kandidatai į Švenčionių rajono merus 2023, kandidatų į Švenčionių merus rinkiminės programos 2023

Telšių mero rinkimai 2023

Mero rinkimai Telšių rajono savivaldybėje 2023, įvykdyti pažadai, nuveikti darbai, rinkimų programa, nauja kadencija, rinkimų rezultatai

Šakių mero rinkimai 2023

Mero rinkimai Šakių rajono savivaldybėje 2023, įvykdyti pažadai, nuveikti darbai, nauja kadencija, rinkimų programos, rinkimų rezultatai

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: