Naujas teleskopinis krautuvas
Atnaujinta: 2023-10-18

Teleskopinis krautuvas - universalus hidraulinis savaeigis kėlimo įrenginys dažniausiai naudojamas statybų, žemės ūkio, logistikos sektoriuose. Šiuolaikiniai teleskopiniai krautuvai - manevringi hibridiniai įrenginiai pasižymintys didelėmis krovinių kėlimo galimybėmis ir didele keliamąja galia.

Hibridiniais juos vaidina todėl, kad jie yra tarsi tradicinio šakinio krautuvo, krano ir traktoriaus hibridas. Kai krautuvas gavo teleskopinę strėlę, jo universalumas gerokai padidėjo. Dar labiau universalumą padidino didelio pravažumo važiuoklė Todėl natūralu, kad tokie krautuvai greitai tapo populiarūs, juolab, kad strėlės gale galima montuoti įvairiausius priedus: pavyzdžiui, kaušą, šakinio tipo įnagį, gervę ir t.t., kad teleskopiniam krautuvui atlikti įvairius skirtingus darbus. Paprasta, greito įnagio tvirtinimo konstrukcija leidžia operatoriams, priklausomai nuo užduoties, kurią reikia atlikti, operatyviai ir saugiai keisti priedus. Dėl didesnio manevringumo teleskopiniai krautuvai gali lengvai pasiekti sudėtingos konfigūracijos ir siauras erdves, nes jų strėlė yra ištiesiama, todėl jie yra idealūs medžiagų tvarkymo sprendimams uždarose erdvėse. Investavimas į vieną teleskopinį krautuvą, atliekantį kelių mašinų darbą, padeda sutaupyti.

Teleskopinis krautuvas
Teleskopiniai krautuvai pasižymi manevringumu, didele kėlimo galia, plačiomis krovos galimybėmis. Nuotraukoje: modernaus dizaino „New Holland" gamintojo „TH" krautuvai - manevringi, galingi, lengvai valdomi. „New Holland" krautuvais prekiauja UAB „SV technika". Spauskite saugią aktyvią nuorodą teleskopiniai krautuvai ir išsirinkite tinkamą modelį.

 

Teleskopinių krautuvų charakteristikos

1. Sunkių krovinių kėlimas. Teleskopiniai krautuvai gali kelti pakankamai sunkius krovinius. Pavyzdžiui, „New Holland" gamintojo, kurio krautuvais prekiauja UAB „SV technika", kompaktiškiausio modelio TH 5.26 maksimali kėlimo galia - 2 600 kg, o galingiausio TH 7.42 modelio maksimali keliamoji galia - 4 200 kg.

2. Universalumas. Šių mašinų universalumą didele dalimi lemia teleskopinė strėlės konstrukcija ir jos manevringumas. Kompaktiškų krautuvų klasei priklausantis mažiausias „New Holland" modelis TH5.26 krovinį gali pakelti į 5,6 m aukštį, o elitinės grupės atstovas, „New Holland" modelis TH9.35 Elite krovinį kelia į 9,1 m aukštį.

Naujas teleskopinis krautuvas
„New Holland" gaminamas teleskopinis krautuvas TH9.35 Elite krovinį kelia į 9,1 m aukštį. Šio krautuvo maksimali keliamoji galia - 3 500 kg.

New Holland" krautuvais prekiauja UAB „SV technika". Spauskite saugią aktyvią nuorodą teleskopiniai krautuvai ir išsirinkite tinkamą modelį.

 

Prie teleskopinio krautuvo strėlės galo galima saugiai ir greitai pritvirtinti įvairius specialiai sukurtus keičiamus priedus, pavyzdžiui, šakinio tipo priedai leidžia teleskopiniam krautuvui kelti padėklus, medieną, vamzdžius ir kitus didesnio ilgio krovinius, gervės tipo priedai teleskopinį krautuvą paverčia kranu. Kad teleskopiniai krautuvai galėtų krauti birias medžiagas, pvz., smėlį, grūdus ir pan. galima sumontuoti kaušą. Prie teleskopinio krautuvų net tvirtinamos specialios platformos, kad statybininkai ar remontininkai saugiai galėtų pasiekti aukščiau esančias objekto vietas.

„New Holland" krautuvais prekiaujančios bendrovės „SV technika" specialistai sako, kad teleskopinių krautuvų priedų įvairovė bei pačių krautuvų universalumas sutaupo nemažai lėšų, nes nereikia pirkti ar nuomotis krano, pakeliamos platformos, ekskavatoriaus - visus darbus gali atlikti teleskopinis krautuvas.

3. Galimybės kelyje ir bekelėje. Teleskopiniai krautuvai paprastai turi didelius ratus, visų keturių varančiųjų ratų pavarą, daug galimybių siūlančią greičių dėžę, galingą variklį. „New Holland" teleskopinių krautuvų „Classic" modeliuose montuojamas „Stage V" taršos normas atitinkantis 4,5 l darbinio tūrio ir 133 AG galios dyzelinis variklis, naujos kartos „PowerShift" greičių dėžė (4x3) turinti 4 pavaras judėjimui į priekį ir 3 atbulinės eigos pavaras, o „Plus" ir „Elite" modeliuose montuojami 133 AG arba 145 AG galią išvystantys 4,5 l varikliai, ir 6x3 greičių dėžė „PowerShift". „ Plus" modelių greičių dėžė turi du darbo režimus: mechaninį ir pusiau automatinį, o „Elite" modelių - tris režimus: mechaninį, pusiau automatinį ir automatinį, todėl „Plus" modeliai, o ypač „Elite" modeliai, gali būti naudojami transporto darbams, šie krautuvai gali vilkti iki 20 tonų sveriančią priekabą. „Elite" modeliai išvysto 40 km/h greitį.

Nauji teleskopiniai krautuvai
„Elite" modeliai išvysto 40 km/h greitį, todėl jie gali būti naudojami transporto darbams. Šie krautuvai gali vilkti iki 20 tonų sveriančią priekabą.

New Holland" krautuvais prekiauja UAB „SV technika". Spauskite saugią aktyvią nuorodą teleskopiniai krautuvai ir išsirinkite tinkamą modelį.

 

Taigi teleskopinių krautuvai sukonstruoti taip, kad juos galima būtų eksploatuoti ir kelyje, ir bekelėje. Bendrovės „New Holland" gaminami teleskopiniai TH krautuvai komplektuojami su didelėmis ir tvirtomis 460/70R24 padangomis (galima užsisakyti ir 500/70R24 dydžio padangas), kad galima būtų kelti ir vežti sunkius krovinius, be problemų važiuoti nelygiu ir sudėtingu paviršiumi, kas dažnai pasitaiko statybų aikštelėse, ūkiuose, laukuose.

Dalis krautuvų, pvz. „New Holland" „Plus" modeliai, o ypač „Elite" modeliai, gali būti registruojami kaip įprastiems keliams tinkanti transporto priemonė, todėl jie gali saugiai ir lengvai gabenti krovinius į statybvietes, iš laukų į saugyklas ir pan.

4. Didesnis saugumas. Teleskopinių manevringumas ir tikslumas, gebėjimas kelti didelius ir sunkius krovinius, sumažina pavojingo rankų darbo poreikį. Taip sumažėja ir traumų tikimybė.

Šiuo metu „SV technika", atstovaujanti „New Holland" gamintoją, TH krautuvus siūlo įsigyti pasinaudojus specialiomis finansavimo sąlygomis, kurių palūkanos nuo 1,25 proc. plius Euribor.

 

Teleskopinių krautuvų privalumai

Šakiniai krautuvai - paprastesnės konstrukcijos, bet ir jų galimybės gerokai mažesnės. Krovinius tokie krautuvai kelia vertikaliai, o norint padėti krovinį kitoje vietoje, krautuvas turi prie jos privažiuoti. Šakiniai krautuvai krovinius gali pakelti tik kelis metrus nuo žemės ir važiuoti lygiu paviršiumi. Teleskopiniai krautuvai efektyviai dirba nelygioje vietovėje, gali perkelti krovinius niekur nevažiuodami, be to krovinius pakelia į kur kas didesnį aukštį. Šakiniai krautuvai efektyviai dirba tik esant tam tikromis sąlygomis, teleskopiniai pasižymi kur kas didesniu universalumu, atlieka tuos pačius darbu kaip ir šakiniai krautuvai, kranai, ekskavatoriai, traktoriai. Priklausomai nuo ūkio šakos, teleskopinio krautuvo operatoriui tą pačią dieną gali tekti vežti ir krauti įvairias medžiagas, tačiau nesvarbu, ar tai būtų padėklai, ar birios medžiagos - kiekvienam kroviniui pervežti jam nereikės vis kitokios technikos - vienas teleskopinis krautuvas per dieną gali atlikti kelių skirtingų mašinų darbą. Toks universalumas ypač vertinamas žemės ūkyje, kur reikia krauti grūdus, trąšas, šiaudų rulonus, mėšlą, daržoves, vaisius ir t.t., tenka dirbti ir ankštose erdvėse, ir lauke, ant įvairiausių paviršių.

Daugelis kėlimo mechanizmų turi ribotą judesių diapazoną. Pavyzdžiui, šakiniai krautuvai gali kelti krovinius tik vertikaliai - teleskopinio krautuvo strėlė žymiai manevringesnė - operatorius gali perkelti krovinį, per priešais jį esančią kliūtį, iškelti krivinį labai aukštai.

Teleskopiniai krautuvai
Teleskopiniai „New Holland" krautuvai TH pasižymi universalumu, atlieka tuos pačius darbu kaip ir šakiniai krautuvai, kranai, ekskavatoriai, traktoriai.

New Holland" krautuvais prekiauja UAB „SV technika". Spauskite saugią aktyvią nuorodą teleskopiniai krautuvai ir išsirinkite tinkamą modelį.


Teleskopinio krautuvo strėlė

Kaip jau minėta, teleskopinė strėlės konstrukcija didele dalimi lemia šių mašinų universalumą, o tuo pačiu ir populiarumą. Teleskopinių krautuvų strėlės užtikrina ne tik manevringumą, darbo lankstumą, bet ir tikslumą. Jokia kita panašios paskirties technika negali kelti ir transportuoti tūkstančius kilogramų su tokiu aukštu manevringumo lygiu.

Labai daug investavęs į naujas technologijas, robotizuotas suvirinimo linijas, „New Holland" savo teleskopinių TH serijos krautuvų strėles gamina iš 10-12 mm storio U formos profilių, kuriuos suvirina robotai. Suvirinimas užtiktina optimalius strėlės stiprumo, saugos ir stabilumo reikalavimus.

Specialūs šepetėliai apsaugo slankiojančius strėlės paviršius nuo užteršimo. Pagrindinis hidraulinis strėlės pakėlimo cilindras yra po strėle, kompensacinis cilindras nukreiptas taip, kad keliant strėlę, abu cilindrai judėtų priešingomis kryptimis.

Teleskopinio krautuvo dalys
„New Holland" savo teleskopinių TH serijos krautuvų strėles gamina iš 10-12 mm storio U formos profilių, kuriuos suvirina robotai. Suvirinimas užtiktina optimaliu strėlės stiprumo, saugos ir stabilumo reikalavimus.

New Holland" krautuvais prekiauja UAB „SV technika". Spauskite saugią aktyvią nuorodą teleskopiniai krautuvai ir išsirinkite tinkamą modelį.

 

Tiesa reiktų pažymėti, kad teleskopinio krautuvo privalumas - strėlė - turi didelės įtakos kėlimo galiai. Nuo fizikos dėsnių niekur nepabėgsime - strėlė veikia kaip svertas, todėl visiškai iškišus krautuvo strėlę, „saugi" keliamoji galia yra mažesnė. Pavyzdžiui, teleskopinio „New Holland" krautuvo TH 7.37 maksimali keliamoji galia yra 3 700 kg. Tokį krovinį šis krautuvas pakeltų jei strėlė būtų pritraukta prie važiuoklės. Bet jei krautuvas ištiesia savo 7 m ilgio strėlę maksimaliai, jo keliamoji galia sumažėja iki 1 500 kg. Jai paimtume TH 9.35 modelį, turintį 9,15 m ilgio strėlę, kurio maksimali kėlimo galia yra 3 500 kg, tai pilnai ištiesus strėlę, keliamoji galia yra 500 kg. Tačiau šis krautuvas nejudėdamas gali pasiekti už 9 m esantį krovinį.

Natūralu, kad didėjant darbiniam atstumui tarp priekinių ratų ir krovinio, mažėja keliamoji galia, todėl daugumoje teleskopinių krautuvų sumontuoti perkrovas fiksuojantys jutikliai, o tokių mašinų kompiuteriai apskaičiavę jutiklių gautus duomenis, neleidžia atlikti pavojingų veiksmų arba apie tai perspėja operatorius. Todėl nepaisant fizikos dėsnių, modernūs teleskopiniai krautuvai yra saugios mašinos.

Efektyvi hidraulinė sistema yra labai svarbi teleskopinio krautuvo našumui ir tikslumui. „New Holand" teleskopinių krautuvų hidrauliniai siurbliai didelę galią užtikrina net esant žemiems variklių sūkiams. Bendrovės „SV technika" siūlomų teleskopinių „New Holand" krautuvų „Classic", „Plus" ir „Elite" modelių hidraulinių siurblių našumas - 140-160 l/min.

 

Teleskopinio krautuvo važiuoklė

Robotais suvirinta H formos „New Holand" teleskopinių krautuvų TH važiuoklė pagaminta iš 25 mm storio itin atsparaus tempimui plieno. Ji pasižymi dideliu atsparumu lenkimui, susukimui ir gali dirbti sudėtingiausiomis sąlygomis. „New Holand" teleskopinių TH krautuvų stabilumą užtikrina žemas krautuvo svorio centras, pakankamai ilga ratų bazė (3 m) ir itin geras masės paskirstymas - 40 proc., masės yra priekyje, 60 proc. - gale. todėl šiems krautuvams nereikia papildomų prikabinamų kontrasvorių.

Geriausi teleskopiniai krautuvai
Žemas „New Holland" teleskopinių krautuvų TH svorio centras, pakankamai ilga ratų bazė (3 m) ir itin geras masės paskirstymas - 40 proc., masės yra priekyje, 60 proc. gale - užtikrina didelį stabilumą.

New Holland" krautuvais prekiauja UAB „SV technika". Spauskite saugią aktyvią nuorodą teleskopiniai krautuvai ir išsirinkite tinkamą modelį.

 

Nauji teleskopinių krautuvų modeliai

„New Hollant" siūlo didelę TH modelių teleskopinių krautuvų gamą, todėl įvertinus savo poreikius (kokius darbus atliks teleskopinis krautuvas, kokiose vietose ir kokiomis sąlygomis jis dirbs, kaip intensyviai bus naudojamas ir kt.) visada galima išsirinkti labiausiai lūkesčius atitinkantį modelį.

„New Holland" krautuvais prekiaujančios bendrovės „SV technika" specialistai atkreipia dėmesį, kad savo krautuvų modelių gamą šis gamintojas suskirstė į kelias grupes: „Compact", „Classic", „Plus" ir „Elite". Šiuo metu gaminami aštuoni baziniai krautuvų modeliai: TH5.26, TH6.28, TH6.32, TH6.36, TH7.32, TH7.37, TH7.42 ir TH9.35, kurių kėlimo aukštis nuo 5,7 iki 9,1 m, o maksimali keliamoji galia nuo 2 600 kg iki 4 200 kg. Kėlimo aukštį rodo pirmasis modelio ženklinimo skaičius, keliamąją galią - skaičius po taško. Kai kurie modeliai gaminami trijų versijų: bazinė, „Plus" ir „Elite", tad iš viso yra 15 modelių.

Naujieji TH krautuvai yra modernaus dizaino, juose sumontuoti nauji varikliai, naujos kartos greičių dėžė, o pažangi krautuvų kabina užtikrina didesnį darbo komfortą, matomumą bei geriau slopina triukšmą.

Renkantis reikia įvertinti pagrindinius teleskopinio krautuvo parametrus: keliamąją galią, kėlimo aukštį, strėlės pakėlimo kampą (skirtingų modelių teleskopinių „New Hollant" krautuvų strėlės pakėlimo kampas svyruoja nuo 61 iki 66°). Taip pat yra svarbūs krautuvo gabaritai, apsisukimo spindulys (jei krautuvai dirbs uždaroje arba apribotoje erdvėje).

 

Teleskopinio krautuvo operatoriaus darbo vieta

„New Holland" nuolat tobulina savo teleskopinių krautuvų kabinas, kad jos užtikrintų gerą matomumą, patogią ir nevarginančią darbo vietą, kad valdymo svirtys, vairalazdė, jungikliai būt pasiekiami greitai ir intuityviai, o nuolatinis darbas su jais nevargintų. Teleskopinio krautuvo operatorius visą dėmesį turi sutelkti į darbą, visi judesiai turi būti automatiški. Didelę įtaką ir darbo kokybei ir operatoriaus sveikatai turi triukšmas ir vibracijos, tad kurdami naujas TH teleskopinių krautuvų kabinas, „New Holland" konstruktoriai daug dėmesio skyrė triukšmo ir vibracijų mažinimui. Įvairų sprendimų (gerokai tyliau dirbantis ekonomiškas dyzelinis variklis, nauja kabinos amortizatorių sistema, geresnė izoliacija) dėka, TH teleskopinių krautuvų kabinoje triukšmo lygį pavyko sumažinti iki 71 dBA.

Įvairiausios paskirties žemės ūkio techniką gaminančios „New Holland" bendrovės specialistai sukūrė panoraminę „360° Vision" kabiną. Kabinos priekinio ir šoninių stiklų plotas yra didžiausias savo klasėje, tad matomumas visomis kryptimis (į šonus, aukštyn ir žemyn) yra labai geras. Pašalintos aklosios matymo lauko zonos.

 

Nauji teleskopinių krautuvų modeliai
„New Holland" bendrovės specialistai sukūrė panoraminę „360° Vision" kabiną. Kabinos priekinio ir šoninių stiklų plotas yra didžiausias savo klasėje, tad matomumas visomis kryptimis (į šonus, aukštyn ir žemyn) yra labai geras.

New Holland" krautuvais prekiauja UAB „SV technika". Spauskite saugią aktyvią nuorodą teleskopiniai krautuvai ir išsirinkite tinkamą modelį.

 

 

Kabinoje taip sumontuota šildoma sėdynė su pneumatiniais amortizatoriais, efektyvi klimato kontrolės sistema, o visa valdymo įranga išdėstyta taip, kad dirbantysis nejaustų nuovargio, raumenų ar sąnarių maudimo. Patogi, kairiajame porankyje įstatyta TH krautuvo elektroninė vairalazdė valdo strėlę, perjungia pavaras. Pagrindinis valdymo ir prietaisų skydelis lengvai pasiekiamas ranka, bet netrukdo apžvalgai. Didelės kabinos durys ir didelė erdvė viduje užtikrina komfortą net ir didelio ūgio operatoriams. Visais TH krautuvų kabinos privalumais galima greitai įsitikinti apsilankius bendrovėje „SV technika" ir apžiūrėjus TH krautuvus.

 

Teleskopinio krautuvo priedai

Teleskopinių krautuvų strėlės gale yra tvirtinimo įtaisai prie kurių galima tvirtinti įvairius priedus, skirtus skirtingoms medžiagoms krauti, o tai suteikia universalumo. Joks kitas įrenginys negali taip saugiai ir efektyviai perkelti birių medžiagų, darbuotojų ar padėklų.

Teleskopinių krautuvų strėlė ir priedų pasirinkimas yra vienas iš labiausiai šios technikos universalumą apibūdinančių privalumų. Priklausomai nuo pramonės šakos ir darbų apimties, naudingi gali būti įvairiausi priedai.

 

Teleskopinio krautuvo priedai
„New Holland" gaminamų teleskopinių TH krautuvų strėlės gale yra tvirtinimo įtaisai prie kurių galima tvirtinti įvairius priedus.

New Holland" krautuvais prekiauja UAB „SV technika". Spauskite saugią aktyvią nuorodą teleskopiniai krautuvai ir išsirinkite tinkamą modelį.

 

 

Šakiniai padėklų kėlimo įrankiai: atlieka tą pačią funkciją kaip ir kiti šakiniai krautuvo įrankiai. Jais galima perkrauti padėklus, vamzdžius, rietimus.

Kranų gervės: gervė su kabliu teleskopiniam krautuvui leidžia atlikti krano funkcijas - ilgos teleskopinių krautuvų strėlės leidžia operatoriams perkelti krovinius per kliūtis ir pan.

Kaušai: įvairių formų ir paskirties kaušais semiamos ir kraunamos birios medžiagos, pavyzdžiui, dirvožemis, grūdai, trąšos ir pan. Kaušai yra vienas iš labiausiai paplitusių priedų žemės ūkio sektoriuje.

Platformos: šios rūšies priedai leidžia teleskopiniams krautuvams pakelti darbuotojus į didesnį aukštį.

 

Šakiniai kėlimo įrankiai teleskopiniams krautuvams
Šakiniais padėklų kėlimo įrankiais galima perkrauti padėklus, vamzdžius, rietimus.

New Holland" krautuvais prekiauja UAB „SV technika". Spauskite saugią aktyvią nuorodą teleskopiniai krautuvai ir išsirinkite tinkamą modelį.

 

Modelis

TH6.32

TH6.36

TH7.32

TH7.37

TH7.42

TH9.35

Maksimali variklio galia, kW/AG

98/133

107/146; 98/133

100/136

107/146; 98/133

107/146; 98/133

100/136

Nominali variklio galia, kW/AG

89/121

96/131; 89/121

89/121

96/131; 89/121

96/131; 89/121

89/121

Max. sukimo momentas, rpm

549@1500

549@1500/

591@1800

549@1500/

591@1800

549@1500/

591@1800

549@1500/

591@1800

549@1500

Transmisija

Power Shift

Power Shift

Power Shift

Power Shift

Power Shift

Power Shift

Pavarų skaičius pirmyn/atgal

4×3

4×3/6×3

4×3/6×3

4×3/6×3

4×3/6×3

4×3/6×3

Siurblio našumas, l/bar

140/240

140/240

140/240

140/240

140/240

140/240

Važiavimo greitis, km/h

34

34/40

34/40

34/40

34/40

34

Kėlimo aukštis, m

6,0

6,0

7,0

7,0

7,0

9,15

Kėlimo svoris, kg

3200

3600

3200

3700

4200

3500

Aukštis, m

2,44/2,47

2,44/2,47

2,44/2,47

2,44/2,47

2,44/2,47

2,44/2,47

Ilgis, m

6,44

6,44

6,44

6,44

6,44

6,67

Plotis, m

2,34

2,34

2,34

2,34

2,34

2,34

Prošvaisa, mm

415/440

415/440

415/440

415/440

415/440

415/440

Ratų bazė, m

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

Apsisukimo spindulys, m

3,91

3,91/4,09

3,91/4,09

3,91/4,09

3,91/4,09

3,91/4,09

Krautuvo svoris, kg

7940

7940

8000

8000

8000

8580

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kategorijos straipsniai

Naujas teleskopinis krautuvas

Nauji teleskopiniai krautuvai, kaip išsirinkti teleskopinį krautuvą

Įmonės produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
teleskopiniai krautuvai kaina Teleskopiniai krautuvai kaina Teleskopinis Krautuvas Gera Kaina, Prekyba Naujais Teleskopiniais Krautuvais Maža Kaina

Naujausi straipsniai

Verslo skelbimai

Ilgalaikiai verslo skelbimai su kelių įmonių kontaktais surūšiuoti pagal pavadinimą

Straipsniai

Instrukciniai straipsniai abėcėlės tvarka