Verslo dovanų idėjos
Atnaujinta: 2020-11-10
 • paukšitis verslo dovana
 • Naujametinė dovana užrašinė
 • verslo dovana tušinukas
 • tersmosas puodelis verslo dovana
 • skėtis verslo dovana
 • Marškinėliai su logotipu
 • marmuro laikrodis verslo dovana
 • Verslo dovana rudenį usb atmintukas
 • prabangus puodelių rinkinys
 • saldus_rinkinys_verslo_dovana
 • kvapas biurui verslo dovana
 • kepurė verslo dovana
 • pakabukai verslo dovana
 • kaukės verslo dovanos
 • puzlė dovana verslo partneriams

KALĖDINĖS/NAUJAMETINĖ VERSLO DOVANA

Kalėdos ir naujieji metai, tai praėjusių metų išlydėjimas ir naujųjų pasitikimas. Nauji metai, lyg naujas lapas, todėl dovana – papuošimas, stiklinis paukštis simbolizuos naujas keliones, laisvę ir atvers dar vienus puikius metus. Papuošimas puikiai tiks tiek ant kalėdinės eglutės, tiek kaip dekoracija ir sužavės Jūsų darbuotojus rūpestingumu ir originalumu.

paukstis_-_verslo_dovana

VERSLO DOVANA KITOMS ĮMONĖMS

Planuose turite susitikimą su partneriais, planuojate bendradarbiauti, o galbūt pristatote savo įmonę kitoms, dovana – tušinukas su Jūsų pasirinktu logotipu, niekada nenuvils. Įteikite jį naujiems verslo partneriams, pristatydami savo įmonę renginiuose susidomėjusiems žmonėms ir pritraukite naujų klientų savo įmonei. Tušinukas su Jūsų logotipu nuolatos primina apie Jus, tai bus savotiška reklama ir puikus gestas!

verslo_dovana_-_tusinukas

VERSLO DOVANA MOTERŲ KOLEKTYVUI

Vykstate į verslo susitikimą, kuriame dalyvaus moterys, o galbūt turite kolegių, kurias norėtumėte nustebinti prabangia dovana? Puiki idėja - sidabrinis pakabukas su norimu graviravimu. Ši dovana puikiai tiks ir įvairioms progoms.

pakabukai verslo dovana

VERSLO DOVANA AKTYVOMS ĮMONĖMS

Jūsų kolegos mėgsta aktyvai leisti laiką kartu, o galbūt pertraukų metu patinka užsiimti komandiniu poilsiu. Dovana - puzlė, suburs Jus ir Jūsų kolegas laisvą laiką nukreipti mintis ir prasiblaškyti, leis kiekvienam prisidėti prie bendro projekto. Taip pat, ši dovana puikiai tiks keliaujant į verslo susitikimą su Jūsų įmonės partneriais, ji kitokia, originali ir puikiai tinkanti įmonėms, kurios mėgsta kitaip leisti savo laisvą laiką.

puzlė_dovana_verslo_partneriams

RŪPESTINGA DOVANA JŪSŲ DARBUOTOJAMS/KOLEGOMS

Pasirūpinkite savo kolegų sveikata, šiuo sunkiu laikotarpiu. Tai ne tik dovana, tačiau rūpestis savo kolegomis. Palikite kaukes prie įmonės durų ir neturintys kolegos, kurie galbūt pametė kaukę ar neturėjo, išeinant galės pasiimti sau ar pasirūpinti savo šeima. Būkime rūpestingi ne tik sau, kolegoms bet ir šeimos nariams.

kaukes__verslo_dovanos

PRABANGI DOVANA ĮMONĖS BIURUI

Jauki, prabangi ir išskirtinė dovana - kvapas biurui. Šia dovana nustebinsite kiekvieną įmonę su kuria bendradarbiaujate. Kvapas suteiks jaukumą, išskirtinumą, prabangą.

kvapas_biurui__verslo_dovana

NAUJAMETINĖ DOVANA

Užrašinė su Jūsų įmonės logotipu yra puiki dovana Jūsų kolegoms. Galbūt galvojate kokia dovana tiktų naujiems metams Jūsų kolegoms? Tai užrašinė, nauji metai – naujos mintys, įkvėpimai. Todėl dovanodami šias užrašines, pasirūpinsite, kad Jūsų kolegas apimtų naujos mintys ir įkvėpimas pradedant naujuosius metus.

Naujametine_dovana_-_uzrasine

VERSLO DOVANA VASARAI

Planuojate vasaros atidarymą su savo kolegomis? Galbūt išvyką su baidarėmis? O gal kitą smagią šventę kartu? Puiki dovana papuošti savo kolegas bei apsaugoti juos nuo saulės – kepurė su Jūsų logotipu. Keliaukite visi kartu pasipuošę, išsiskirkite iš kitų žmonių savo vieningumu ir smagiai praleiskite laiką!

kepure__verslo_dovana

PRABANGI DOVANA ĮMONĖS PARTNERIAMS

Jūsų įmonės partneriai persikėlė į naują ofisą, neseniai atsidarė, o galbūt nori atsinaujinti. Dovana - marmuro laikrodis, prabanga, kokybė ir laimingi partneriai!

marmuro_laikrodis_verslo_dovana

SALDUS RINKINYS

Norite palepinti visą savo kolektyvą kalėdų ar kitokia proga? Puiki dovana - saldus rinkinys, kurį sudaro labai daug komonentų, tiek arbata, tiek sausainiai, sirupai kava. Dovana nudžiugins Jūsų kolegas, na o jei nuspręsite nustebinti savo įmonės partnerius, juos tikrai sužavėsite šia gausia dovana!

saldus_rinkinys_verslo_dovana

SAMGI VERSLO DOVANA ĮVAIRIOMS PROGOMS

Artėja gimtadienis Jūsų kolegos, įdarbinate naują kolegą, o galbūt planuojate visi lesti laiką kartu, įmonės dovana  - marškinėliai su įmonės logotipu. Visi darbuotojai turi jaustis kaip šeima, todėl ši smagi dovana puikiai tiks įvairioms progoms nustebinti darbuotojus ir leisti kartu laiką.

Marskineliai_su_logotipu

JAUKI DOVANA ĮMONEI

Jauki dovana, kuria galės mėgautis Jūsų partneriai. Išskirtinis ir prabangus puodelių rinknys, sužavės Jūsų kolegas ir pasitiks Jus visada Jūsų dovanota prabangia dovana!

prabangus_puodelių_rinkinys

 

VERSLO DOVANA RUDENĮ

Pasitikite savo kolegas po vasaros atostogų su puikia dovana – USB atmintuku su Jūsų įmonės logotipu. USB atmintukai yra skirtingos talpos, todėl geriausią variantą išrinksite, bei skirtingų spalvų yra mediniai.  Atmintukai puikiai pagelbės Jūsų kolegoms, norint įsirašyt vertingą informaciją ar panaudojant namie įsirašant mėgstamą filmą, nuotraukas ir kt. Todėl rudenį nustebindami šia dovana savo kolegas paliksite jiems geriausias emocijas.

Verslo_dovana_rudeni_usb_atmintukas

DOVANA RUDENĮ AR ŽIEMĄ

Kai orai atšąla, norisi šilumos ir jaukumo, todėl rūpindamiesi savo kolegomis galite padovanoti puodelius – termosus su Jūsų įmonės logotipu. Tai tikrai jauki ir šilta dovana, nustebinanti Jūsų darbuotojus ir suteikianti jaukias akimirkas rytais, žingsniuojant į ofisą.

tersmosas_puodelis_verslo_dovana

DOVANA LIETINGOMS AR SAULĖTOMS DIENOMS

Pasirūpinkite savo kolegomis atėjus lietingam sezonui ar saulėtai vasarai ir padovanokite skėtį, kuris nustebins Jūsų kolegą. Papuoškite skėti savo įmonės logotipu, įteikite dovaną netikėtai. Tačiau dovana puikiai tiks ir gimtadienio proga ar kokią kitą svarbią Jūsų įmonės dieną.

sketis__verslo_dovana

Daugiau dovanų idėjų skaityke mūsų portale!

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Įmonės produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
Lauko krosnelė Lauko krosnelė kazanui Kaune Lauko Krosnelės Kazanui, Kazanas, Lauko Krosnelė Kaune

Vedantieji

Virtuvės plautuvės

Virtuvės kriauklių medžiagos ir priedai. Plautuvių montavimo būdai. Sifonas, taupantis vietą po kriaukle.

Madingi plaukų dažymai ir kirpimai 2021

Madingos plaukų šukuosenos 2021, madingi kirpimai. Ombre dažymas, balayage dažymas, kirpčiukai.

Karšių žvejyba žiemą

Karšių žvejyba nuo ledo, žieminė karšių žvejyba

Ešerių žvejyba žiemą

Žieminė ešerių žvejyba iš po ledo, pirmojo ledo ešeriai, žvejyba blizgute ir avizėle, stambių ešerių žvejyba su pašėrimu

Virtuvės plautuvės

Virtuvės kriauklių medžiagos ir priedai. Plautuvių montavimo būdai. Sifonas, taupantis vietą po kriaukle.

Madingos suknelės 2021

Madingiausios suknelės 2021 metais

Populiariausios kambarinės gėlės

Populiariausios kambarinės gėlės, kambarinių gėlių auginimas, kambarinių gėlių priežiūra.

Madingi plaukų dažymai ir kirpimai 2021

Madingos plaukų šukuosenos 2021, madingi kirpimai. Ombre dažymas, balayage dažymas, kirpčiukai.

Karšių žvejyba žiemą

Karšių žvejyba nuo ledo, žieminė karšių žvejyba

Ešerių žvejyba žiemą

Žieminė ešerių žvejyba iš po ledo, pirmojo ledo ešeriai, žvejyba blizgute ir avizėle, stambių ešerių žvejyba su pašėrimu

Originalūs kvepalai: kaip patikrinti ar kvepalai yra tikri?

Patarimai, kaip atskirti originalius kvepalus nuo klastočių

Populiariausi moteriški kvepalai

kvepalai moterims, populiariausi moteriški kvepalai, klasikiniai kvepalai, perkamiausi kvepalai, naujausi kvepalai, moteriški kvepalai, dovana moterims

Kalėdinės dovanos vyrams

Niekaip nerandate Kalėdinės dovanos vyrams? Štai jums keletas idėjų ką padovanoti ir kaip pradžiuginti vyrą Kalėdų proga!

Kalėdinės dovanos moterims

Kalėdinių dovanų idėjos moterims. Ką padovanoti moteriai Kalėdų proga?