Verslo dovanų idėjos
Atnaujinta: 2022-12-11

   Verslo dovanos - neatsiejama dalykinio bendravimo dalis. Verslo dovanos įprastai dovanojamos kalėdiniu laikotarpiu, tačiau kartais ir pasiekus gerus rezultatus, įsteigus naują filialą ar įmonės ar kolegos/verslo partnerio gimtadienio proga. Dovanas išrinkti niekad nėra lengva, o kai dovanojama verslo dovana, reikia atsižvelgti ir į įmonės politiką, išlikti etiškiems ir  dalykiškiems - dovanos turėtų turėti originalų atspalvį, bet neturėtų būti pernelyg asmeniškos.  

Verslo dovanu idejos

Svarbu atsižvelgti ir į naujas tendencijas - dabar daug dėmesio skiriama dovanos funkcionalumui ir prasmingumui. 

Tinkamai parinktos dovanos sustiprina ryšį tarp partnerių ir kolegų, pritraukia naujų klientų. Verslo dovanos - svarbi įmonės įvaizdžio kūrimo dalis.

 

Lietuviškos šlepetės Shleps

Originali_dovana

Išskirtinė dovana - lietuviškos rankų darbo tapkutės Shleps. Ypatingo dizaino ir istorijos šlepetės -  puikus pasirinkimas norint atspindėti kilnias įmonės vertybes. Shleps - lietuviškos nuo pat šaknų, viskas sukurta Lietuvoje - nuo siūlų iki raištelių, nuo logotipų iki įpakavimo. Shleps įkūrėjų tikslas - leisti provincijose gyvenantiems vyresnio amžiaus mezgėjams/mezgėjoms užsidirbti, didinti jų užimtumą. Tokiu būdu gimsta 100% Shleps produkcijos.  Klientai džiaugiasi Shleps kokybe ir ilgaamžiškumu. Šlepetės ypatingos tuo, kad gaminamos kruopščiai ir nedaug vienetų, tad yra išgraibstomos iškart - skubėkite įsigyti. 

 

Saldi verslo dovana

Saldi dovana - subtili, bet tuo pačiu ir ypatinga. Galite prašyti savo mėgstamiausios kepyklėlės, kad pagamintų specialų užsakymą. Dovanokite užsienyje bandytus įdomius kepinius, o gal būt dabar taip populiarėjančius sveikuoliškus. 

Saldi verslo dovana

Pastel de Nata pyragėliai. Tokie Lietuvoje reti ir jei pavyks surasti kas pagamin, tikrai nustebinsite. Įvairių pyragėlių galima užsisakyti konditerijos ceche Bijola. Spauskite saugią aktyvią nuorodą ir išsirinkite tinkamiausią " Konditerijos gaminiai pagal užsakymą"

Kavos rinkinys

https://www.viskas.lt/uploads/image/0/7/77051/original/Verslo_dovanu_idejos.jpeg

Apie 80 proc. lietuvių rytinis kavos puodelis yra kasdienis ritualas. Kruopščiai atrinktas rūšinės kavos rinkinys yra tikrai puiki dovana. Be to, galite pridėti ir knygą apie kavą, jos kilmę ir galimus gamybos būdus, suorganizuoti degustaciją su kolegomis. 

Arbatos rinkinys

 Arbata - dar vienas puikus būdas pažinti pasaulio skonius.  Jei apsilankysite specializuotoje parduotuvėje, jums tikrai pasiūlys neragautų, netgi negirdėtų arbatų. Rekomenduojame rinktis birias arbatas. 

Vyno rinkinys

   Dovanos gavėją tikrai nustebinsite vynu, kuris nerandamas eiliniuose prekybos centruose. Galbūt greitai vyksite į užsienį - parvežtas vynas tikrai nustebintų. Daugelis žmonių nelinkę eksperimentuoti, tad dovanokite laimę atrasti naujoves.

 

Verslo dovanos gimtadienio proga

Verslo dovana gimtadienio proga parodo, kad verslo partnerystė pereina į aukštesnį, suasmeninto bendradarbiavimo lygmenį. Verslo dovana gimtadienio proga turėtų atitikti dovaną gaunančio pomėgius ir geriau jei bus  nestandartinė. Tai rodo, kad įsiklausote į tai ką kalba klientas ir nuoširdžiai tuo domitės. Kadangi dažniausiai pomėgiams būna sukomplektuotas inventorius, gana sudėtinga surasti tai ko verslo partneris neturėtų. Tai galėtų būti verslo dovana kuria dažnai naudojasi ar prarandama. Pavyzdžiui jei verslo partneris kasmet važinėja žvejoti menkių jam tikrai pravers rinkinys gerų pilkerių. Ypatingai vertingiems verslo partneriams gali būti dovanojama raritetinė dovana. Pavyzdžiui firminis laikrodis, portfelis, retas pašto ženklas ar moneta,  gero išlaikymo single malt viskis ar ilgai išlaikytas gerų  metų vynas. Bus vertinama ta dovana kurią verslo partneris kaip ir galėtų įpirkti, nori jos, bet tai jam kiek per didelė prabanga perkant asmeniškai. 

Verslo dovana žvejui

Sunku padovanoti verslo dovaną žvejui jei pats nesi žvejys. Belieka ieškoti gerų patarimų kas galėtų tikti ir ką verta dovanoti. Tikrai drąsiai galima rekomenduoti pilkerius menkėms kuriuos parduoda arlivas.lt. Tai jų firminiai pilkeriai iš LIVO serijos. Išbandyti su Norvegijos menkėmis ir kaip sako žvejai - baigėsi Livo pilkeriai, baigėsi menkės. 

Verslo dovana žvejui

   Žvejybai Norvegijoje iš valties naudojamos sunkesni nei 500 g pilkeriai. Šiuos pilkerius galima atsisiųsti iš Arlivas internetinės parduotuvės. Atsiunčia labai operatyviai. Spauskite saugią nuorodą “ Pilkeriai menkėms” ir pradėkite pirkimą.  

 

Verslo dovana vyndariui

Sparčiai populiarėja vyndarystė. Sodinami vynmedžiai, spaudžiamos vynuogių sultys, gaminamas vynas. Hobiui reikia daug įvairių prietaisų ir įrangos. Daugybė vyno gamybos įrangos geriaua palikti įsigyti pačiam vyndariui. Tačiau yra įrangos kurios niekada nebus perdaug.

verslo dovana vyndariui

Ąžuolinėse statinėse vynas gali būti laikomas gana ilgai. Jų niekada nebus perdaug. Taip pat skirtingi ąžuolai suteikia vynui skirtingą skonį. Tikrai pataikysite padovanodami prancūziško ąžuolo statinę kuri vynui priduoda vanilės skonį. Statinę galima įsigyti vitis.lt internetinėje parduotuvėje, spauskite saugią aktyvią nuorodą " ąžuolinė statinė vynui".

Rašiklis

Kanceliarinės prekės - klasikinė, bet reikalinga dovana. Jei neapsiprendžiate ką dovanoti, rašikliai niekad nedulkės stalčiuje. Rekomenduojame daryti specialų užsakymą, su jūsų įmonės dizainu, kalbūt netgi su išgraviruotais gavėjų vardais. 

Verslo dovanos Įmonei

Tinkama proga įteikti verslo dovaną -  įmonės persikraustymas, naujo filialo įkūrimas, planų pasiekimas. Dažnai tokiu atveju dovanojamos ilgaamžės dovanos: įvairūs stalo žaidimai, augalai, konsolės, dekoras. 

Kuprinė

https://www.viskas.lt/uploads/image/0/7/77055/original/Verslo_dovanu_idejos_4.jpeg

Kuprinė - itin praktiška dovana. Dovanokite ilgaamžę kuprinę, kuri pasitarnaus tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbinėje aplinkoje. 

Pirštinės, šalikas

https://www.viskas.lt/uploads/image/0/7/77054/original/Verslo_dovana_.jpeg

Mūsų klimato zona ganėtinai žvarbi didžiąją metų dalį - tokia dovana šildytų ne tik kūną, bet ir širdį. 

Skėtis

https://www.viskas.lt/uploads/image/0/7/77053/original/Verslo_dovanos_.jpeg

Lietuva - itin lietingas kraštas, tad neleiskite blogam orui gadinti nuotaikos ir papuoškite gatves skoningu skėčiu su jūsų įmonės dizainu. 

Gertuvė

Puiki dovana tiems, kurie dažnai perka plastikinius vandens buteliukus. Daili gertuvė skatina dažniau gerti vandenį, yra miela asmeninė detalė. 

Pietų dėžutė

Dar viena dovana, kuri gali būti personalizuota. Dovanokite dėžutę, kuri pagaminta iš tvarių medžiagų (stiklo, bambuko), palaiko šilumą.

Mėlynos šviesos akiniai

Dar viena populiarėjanti naujovė. Itin aktuali dirbantiems prie kompiuterio ilgą laiką. Gavėjo akys atsidėkos - šie akiniai efektyviai apsaugo akis nuo mėlynosios šviesos, gerina miegą ir bendrą savijautą.

Kelioninis rinkinys

Puikus pasirinkimas, jei gavėjas mėgsta keliauti. Skrydžio komfortas - svarbi kelionės dalis. Rinkoje yra daug kompaktiškų, kokybiškų kelioninių pagalvių, daugkartinių ausų kištukų, akių kaukių.

Mini stalo žaidimai

Trumpos pertraukėlės darbe skatina atpalaiduoja, skatina koncentraciją. Pavyzdžiui, mini stalo krepšinis, sudoku, kryžiukai-nuliukai.

Išoriniai įkrovikliai

Ieškoti, kur pasikrauti telefoną – tikras galvos skausmas. Net jei dovanos gavėjai jau turės įsigiję tokį įkroviklį, antras tikrai nepamaišys. Prisiminkite mėgstantį keliones kolegą. 

Sveikų užkandžių rinkinys

Puikus variantas, norint pasaldinti gavėjo kasdienybę, taip pat puikus būdas kolegoms pasivaišinti tarpusavyje. Pasirinkimų daug - įvairūs riešutai, užtepėlės, džiovinti vaisiai. 

Oro drėkintuvas

Puikiai pagerins savijautą šildomose patalpose, greta galima dovanoti eterinius aliejus, kurie sukuria nuotaiką, skatina kūrybiškumą.

Marškinėliai

Marškinėliai su įmonės simbolika - puikiai tiks darbui ar net laisvalaikiui. Investuokite į kokybišką medžiagą. 

Graviruotas raktų pakabukas

Dar viena detalė, kuri primins gavėjui apie jūsų įmonę - galima sukurti įvairiausių solidžių ar linksmų dizainų. 

Kalėdinės dekoracijos

galler_thumbnail

Jei pritrūko laiko ar fantazijos išrinkti dovanai, o artėja kalėdinis laikotarpis neprašausite padovanoję ypatingų kalėdinių žaisliukų ar kitų dekoracijų - jie galite tapti šilta namų detale ar kurti šventinę nuotaiką darbo aplinkoje.

 

Verslo dovanų įteikimas

Svarbu nuoširdžiai išrinktą dovaną tinkamai ir įteikti. Puiku, jei atsiminsite nutikusią istoriją, patirtus laimėjimus - taip sukursite dar glaudesnį ryšį. 

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kategorijos straipsniai

Verslo dovanų idėjos

Korporatyvinės dovanos, dovanos darbuotojams, verslo dovanos, verslo dovanų idėjos

Originalūs kvepalai: kaip patikrinti ar kvepalai yra tikri?

Patarimai, kaip atskirti originalius kvepalus nuo klastočių

Populiariausi moteriški kvepalai

kvepalai moterims, populiariausi moteriški kvepalai, klasikiniai kvepalai, perkamiausi kvepalai, naujausi kvepalai, moteriški kvepalai, dovana moterims

Kalėdinės dovanos vyrams

Niekaip nerandate Kalėdinės dovanos vyrams? Štai jums keletas idėjų ką padovanoti ir kaip pradžiuginti vyrą Kalėdų proga!

Kalėdinės dovanos moterims

Kalėdinių dovanų idėjos moterims. Ką padovanoti moteriai Kalėdų proga?

Praktiškos dovanos vyrams

Ką padovanoti vyrui, praktiška dovana vyrui, vaikinui. Praktiškų ir naudingų dovanų idėjos vyrams

Kalėdinės dovanos vaikams

Nesugalvojate ką padovanoti vaikams Kalėdų proga? Dovanų vaikams Kalėdų proga idėjos mergaitėms ir berniukams!

Ką padovanoti moteriai. Top 20 dovanų idėjų

Dovana moteriai. Ką padovanoti moteriai? Praktiškos, originalios, ypatingos, prabangios, stilingos ir unikalios dovanų idėjos moterims.

Ką padovanoti vyrui. Top 20 dovanų vyrams idėjų

Ką padovanoti vyrui? Hmm.. Naudingų, prasmingų bei puošiančių idėjų TOP 20 dovanų vyrams!