Geriausi fantastiniai serialai
Atnaujinta: 2023-10-18

Fantastiniai serialai - puikus būdas pabėgti nuo realybės ir pasinerti į magijos, drakonų ir mitinių būtybių pasaulį. Šiuose serialuose galima patirti daugybę nuotykių, kurie gali perkelti į kitą pasaulį - nuo epinių žygių iki stebuklingų karalysčių. Turint tiek daug puikių galimybių rinktis, gali būti sunku žinoti, nuo ko pradėti. Štai keli geriausi fantastiniai serialai, kuriais galėsite išlaisvinti savo vaizduotę.

Geriausi fantastiniai serialai

Geriausias fantastinis serialas

Sostų karai - serialas, rodytas 2011-2019 m. Jis sukurtas pagal George'o R. R. Martino knygų seriją "Ledo ir ugnies giesmė". Serialo veiksmas vyksta išgalvotame Vesteroso pasaulyje, kur devynios kilmingos šeimos kovoja dėl žemių kontrolės, o senovinis priešas sugrįžta po tūkstantmetį trukusio miego. Serialas garsėja giliu pasaulio kūrimu, protingais dialogais, epinėmis scenografijomis, meistriška vaidyba, detaliais siužetais ir tikrais netikėtumais.

IMDb portale serialas įvertintas 9,3/10 balo. Tačiau atskirų epizodų įvertinimas skiriasi. Pavyzdžiui, geriausiai įvertintas 3 sezono epizodas "Kastamero lietūs" - 9,8/10, o prasčiausiai įvertintas 8 sezono epizodas "Geležinis sostas" - 4,1/10.

Serialas giriamas už pirmuosius šešis sezonus, kurie laikomi išskirtiniais dėl gilaus pasaulio kūrimo, protingų dialogų ir epinių scenų. Tačiau kai kurie žiūrovai kritikavo vėlesnius sezonus dėl nenuoseklaus personažų charakterizavimo, nepaaiškinamų idėjų ir muilo operos dramų.

Serialui suteiktas 18+ reitingas dėl smurto, nuogybių ir seksualinio turinio. Nerekomenduojama žiūrėti vaikams ir tiems, kurie yra lengvai sutrikdomi.

Serialas Sostų karai - Game of Thrones

Patiko Sostų karai? Galbūt patiks ir:

Aukštosios fantazijos serialas The Wheel of Time – Laiko ratas

"Laiko ratas" - amerikiečių fantastinis serialas, kurį sukūrė Rafe'as Judkinsas "Amazon Prime Video". Serialas sukurtas pagal to paties pavadinimo Roberto Jordano ir Brandono Sandersono knygų seriją. Pirmojo sezono premjera įvyko 2021 m. lapkričio 19 d., jis tęsiamas. Serialas pasakoja apie Moirainę, galingos moterų organizacijos, vadinamos Aes Sedai, narę, kuri leidžiasi į kelionę su penkiais jaunuoliais, iš kurių vienas, jos manymu, gali būti galingo asmens, galinčio išgelbėti arba sunaikinti žmoniją, reinkarnacija. Serialo veiksmas vyksta pasaulyje, kuriame egzistuoja magija ir kuris yra suskirstytas į skirtingas frakcijas.

Serialas Laiko ratas - The Wheel of Time

Fantastinės dramos serialas His Dark Materials – Jo tamsiosios jėgos

"Jo tamsiosios jėgos" (angl. "His Dark Materials") - fantastinis televizijos serialas, sukurtas pagal to paties pavadinimo Philipo Pullmano romanų trilogiją. Seriale pasakojama apie našlaitę Lyrą, kuri ieško dingusio draugo ir atskleidžia pagrobimo sąmokslą, susijusį su nematoma kosmine medžiaga, vadinama Dulkėmis. Lyra atranda pavojingą paslaptį, susijusią su lordu Asrieliu ir Marisa Koulter, ir yra raganų pranašystės, kad ji pakeis pasaulį, objektas.  Serialas sulaukė iš esmės palankių atsiliepimų dėl savo produkcijos vertybių ir galvosūkių.

Serialas Jo Tamsiosio jėgos - His Dark Materials

Fantastinės dramos serialas The Sandman – Smėlio žmogus

"Smėlio žmogus" (angl. "The Sandman") - amerikiečių fantastinis televizijos serialas, sukurtas pagal 1989-1996 m. Neilo Gaimano komiksų knygą, kurią išleido "DC Comics". Serialą sukūrė Gaimanas, Davidas S. Goyeris ir Allanas Heinbergas srautinės transliacijos paslaugai "Netflix", o prodiusuoja "DC Entertainment" ir "Warner Bros. Television". Seriale pasakojama apie Dream / Morfėjų, titulinį Sandmaną, kuris yra galinga būtybė, kontroliuojanti visus sapnus ir košmarus, ir jo sąveiką su žmonių pasauliu. Pirmąjį serialo sezoną sudaro 11 serijų.

Serialas Smėlio Žmogus - The Sandman

Istorinės fantastikos serialas Spartacus – Spartakas

"Spartakas" - Naujojoje Zelandijoje sukurtas amerikiečių televizijos serialas, kurio premjera įvyko 2010 m. sausio 22 d., o pabaiga - 2013 m. balandžio 12 d. Serialą įkvėpė istorinė Spartako, Trakijos gladiatoriaus, vadovavusio dideliam vergų sukilimui prieš Romos Respubliką, išvykusio iš Kapujos, figūra. Seriale pasakojama apie Spartaką nuo tada, kai jis buvo romėnų sąjungininkas, iki jo išdavystės ir tapimo gladiatoriumi, iki jo vadovaujamo sukilimo ir galutinio jo rezultato. Serialas suskirstytas į keturis sezonus: Kraujas ir smėlis", "Arenos dievai", "Kerštas" ir "Prakeiktųjų karas".

Serialas Spartakas - Spartacus

Superherojų fantastiniai serialai 

Fantastinės komedijos serialas Gen V – Generacija V

"Gen V" - tai populiaraus superherojų serialo "Berniukai" (angl. "The Boys") tęsinys, kuriame pasakojama apie pirmąją superherojų kartą, žinančią, kad jų supergalios yra iš "Compound V". Serialas prasideda traumuojančia Marie Moreau, kuri sužino, kad eliksyras, kurį jai vaikystėje davė tėvai, suteikė jai kraują, kuriuo galima ginkluotis, kilmės istorija. Seriale pasitelkiant besiformuojančius superherojus tyrinėjama žiniasklaidos galia ir rasinės bei klasinės privilegijos.

Serialas Generacija V - Gen V

Satyrinės fantazijos serialas The Boys – Berniukai

"Berniukai" - amerikiečių satyrinis superherojų televizijos serialas, kurį "Amazon Prime Video" sukūrė Ericas Kripke. Jis sukurtas pagal to paties pavadinimo Garth Ennis ir Darick Robertson komiksų knygą. Seriale pasakojama apie to paties pavadinimo budėtojų komandą, kovojančią su supergalingais asmenimis, kurie piktnaudžiauja savo galiomis. Serialo veiksmas vyksta visatoje, kurioje visuomenė supergalių turinčius asmenis pripažįsta didvyriais ir dirba galingai korporacijai "Vought International", kuri jais prekiauja ir uždirba pinigus. Nepaisant to, kad jie yra didvyriai, dauguma jų yra arogantiški, savanaudiški ir korumpuoti. 

Serialas Berniukai - The Boys

Veiksmo fantastinis serialas The Flash – Žibsnis

"The Flash" yra serialas, kurio premjera įvyko 2014 m., o pabaiga - 2023 m. Seriale pasakojama apie Barį Aleną, teismo medicinos mokslininką, kuris įgyja antžmogišką greitį po to, kai į jį trenkia žaibas ir jį paveikia dalelių greitintuvo sprogimas. Baris tampa Žybsniu ir, padedamas draugų iš S.T.A.R. laboratorijos, kovoja su nusikalstamumu Centriniame mieste. Per visą serialą Baris ne kartą keliauja laiku atgal ir kelis kartus viską sugadina, tačiau jis yra linksmas vyrukas. Jis taip pat yra superherojus ir yra išgelbėjęs šimtus žmonių gyvybių.

Serialas Žibsnis - The Flash

Miniserialas WandaVision

"WandaVision" - tai televizijos mini serialas, kurį pagal "Marvel" komiksus sukūrė Jacas Schaefferis, skirtas srautinio transliavimo paslaugai "Disney+", ir kuriame veikia personažai Wanda Maximoff / Scarlet Witch ir Vision. Serialo premjera įvyko 2021 m. sausio 15 d., kai buvo parodytos dvi pirmosios serijos, ir buvo rodomos devynios serijos, kurios baigėsi kovo 5 d. Tai pirmasis "Marvel Cinematic Universe" (MCU) televizijos serialas, sukurtas "Marvel Studios", turintis tęstinumą su frančizės filmais, o jo veiksmas vyksta po filmo "Keršytojai: Endgame (2019)" įvykių. Serialas sulaukė kritikų pagyrų dėl pagarbos praeities komedijoms ir aktorių, ypač Olseno, Bettany ir Hahno, pasirodymų, nors dėl finalo sulaukė kritikos.

Serialas WandaVision

Mokslinės fantastikos serialas Titans – Titanai

"Titanai" - tai televizijos serialas, kurio premjera įvyko 2018 m., o ketvirtasis sezonas baigėsi 2023 m. Seriale pasakojama apie jaunuosius herojus, kurie keliauja per pavojų ir sąmokslų kupiną pasaulį. Pagrindiniai veikėjai: Dikas Greisonas (Robinas), Reičelė Roth ( Raven), Koris Andersas (Starfire) ir Garas Loganas (Beast Boy). Pirmajame sezone supažindinama su pagrindiniais veikėjais ir jų istorijomis. Dikas Greisonas yra buvęs Robinas, kurio santykiai su Betmenu yra įtempti. Rachel Roth yra paauglė, kurią persekioja tamsios vizijos ir galios. Kory Anders - ateivių princesė, neprisimenanti savo praeities. Garas Loganas yra pavidalo keitėjas, galintis virsti bet kokiu gyvūnu.

Serialas Titanai - Titans

Veiksmo fantastinis serialas The Umbrella Academy – Skėčio akademija

"Skėčio akademija" - tai amerikiečių superherojų televizijos serialas, paremtas to paties pavadinimo komiksų serija, kurią parašė Gerardas Way, iliustravo Gabrielis Bá ir išleido "Dark Horse Comics". Seriale pasakojama apie disfunkcinę įvaikintų brolių ir seserų superherojų šeimą, kuri vėl susivienija, kad išspręstų tėvo mirties paslaptį ir artėjančios apokalipsės grėsmę.

Serialas Skėčio akademija - The Umbrella Academy

Siaubo fantastiniai serialai

Siaubo fantazijos serialas The Changeling – Keistuoliai

"The Changeling" - serialas, kurį galima žiūrėti per "Apple TV+". Tai aštuonių dalių fantastikos, siaubo ir romantikos junginys, kurio premjera įvyko 2023 m. rugsėjo 8 d. Serialas sukurtas pagal to paties pavadinimo 2017 m. Victoro LaValle'io pasakišką siaubo romaną. Istorija pasakoja apie Apoloną, padėvėtų knygų pardavėją, ir jo žmoną Emmą, bibliotekininkę, kuri įsitikinusi, kad jų vaikas yra keistuolis - būtybė, kurią palieka demonas, pagrobęs žmogaus kūdikį.

Serialas Keistuoliai - The Changeling

Fantastinis siaubo serialas The Returned – Sugrįžusieji

"Sugrįžusieji" - amerikiečių antgamtinės dramos serialas, kuriame pasakojama apie mažo miestelio gyventojus, kurių gyvenimas sutrinka, kai pradeda rodytis daugelį metų mirę žmonės. Serialas yra 2012 m. prancūziško serialo "Les Revenants", kuris tarptautiniu mastu buvo transliuojamas kaip "Sugrįžėliai", adaptacija. Amerikietiška serialo versija sulaukė daugiausia teigiamų kritikų atsiliepimų: "Rotten Tomatoes" svetainėje ji įvertinta 67 %, o "Metacritic" - 67 balais iš 100.

Serialas Sugrįžusieji - The Returned

Siaubo dramos fantastinis serialas Dracula – Drakula

Drakula - 2020 m. draminis siaubo televizijos serialas, kurį sudaro trys serijos, sukurtas Marko Gatisso ir Steveno Moffato pagal 1897 m. Bramo Stokerio to paties pavadinimo romaną. Serialo premjera įvyko 2020 m. sausio 1 d. per BBC One ir buvo transliuojamas tris dienas iš eilės, o paskui pasirodė per Netflix. Seriale pasakojama apie Drakulą, kurį vaidina Klezas Bangas, nuo jo ištakų Rytų Europoje iki kovų su Van Helsingo palikuonimis ir vėliau.

Serialas Drakula - Drakula

Siaubo fantastinės dramos serialas True Blood – Tikras kraujas

"Tikras kraujas" - tai serialas, kurio premjera įvyko 2008 m. ir kuris buvo rodomas iki 2014 m. Serialas sukurtas pagal Charlaine Harris romanus "Pietų vampyras", o jo veiksmas vyksta pasaulyje, kuriame vampyrai išėjo iš slėptuvės ir kovoja už lygias teises. Pagrindinė veikėja yra Sookie Stackhouse, telepatė padavėja mažame Luizianos miestelyje, kuri įsimyli 174 metų senumo vampyrą Bilą Komptoną. Serialas yra paslapties, fantazijos, komedijos ir romantikos mišinys, garsėjantis žiauriais ir seksualiais žanro elementais. Serialas sulaukė teigiamų atsiliepimų, ypač gerai įvertintas pirmasis sezonas. Seriale gvildenamos diskriminacijos, prietarų ir kovos už pripažinimą temos, taip pat sudėtingi žmonių ir vampyrų santykiai.

Serialas Tikras kraujas - True Blood

Fantastiniai animaciniai serialai

Fantastinio stimpanko animacinis serialas Arcane – Arcane: Legendų lyga

"Arcane" - tai "Netflix" animacinis serialas, paremtas populiariu vaizdo žaidimu "League of Legends". Serialo veiksmas vyksta išgalvotame Runeterros pasaulyje, kuris suskirstytas į 13 regionų, ir daugiausia dėmesio skiriama dviem seserims Vi ir Jinx, kurios dar būdamos mažos buvo atskirtos Zaun miesto rajone. Istorija pasakoja apie jų kelionę, kai jos atsiduria priešpriešoje viena su kita. Serialas suskirstytas į tris dalis, kurių kiekvienoje yra po tris epizodus. Pirmojo veiksmo premjera įvyko 2021 m. lapkričio 6 d., o kiti veiksmai buvo rodomi kiekvieną sekantį šeštadienį iki lapkričio 20 d. Serialas sulaukė kritikų pripažinimo už animaciją, pasakojimą ir veikėjų kūrimą.

Serialas Arcane: Legendų Lyga - Arcane

Fantastinio veiksmo animacinis serialas The Legend of Vox Machina – Legenda apie Vox Machina

"The Legend of Vox Machina" - amerikiečių animacinis fantastinis veiksmo serialas suaugusiems, kurį sukūrė "Metapigeon", "Titmouse, Inc." ir "Amazon Studios". 2022 m. sausio 28 d. įvyko premjera "Amazon Prime Video". Serialas paremtas pirmąja "Dungeons & Dragons" internetinio serialo "Kritinis vaidmuo" kampanija. Seriale stebima septynių narių "Vox Machina" komandos pirmoji " brandi" misija, kuri vykdoma, kai jie pasiekia 7 D&D lygį. Pirmuosiuose dviejuose serialo epizoduose vaizduojama visiškai nauja komandos istorija. Seriale vaidina Laura Bailey, Taliesin Jaffe, Ashley Johnson, Matthew Mercer, Liam O'Brien, Marisha Ray, Sam Riegel ir Travis Willingham, perteikiantys savo vaidmenis iš kampanijos.

Serialas Legenda apie Vox Machina - The Legend of Vox Machina

Animuotas fantastinės antologijos serialas The Boys Presents: Diabolical – Šėtoniškas

"The Boys Presents: "Diabolical" - amerikiečių animacinis suaugusiųjų superherojų antologinis serialas, kurio premjera "Amazon Prime Video" įvyko 2022 m. kovo 4 d. Tai yra gyvo veiksmo televizijos serialo "Berniukai" atšaka, paremta to paties pavadinimo Garth Ennis ir Darick Robertson komiksų serija. Serialą sudaro aštuoni epizodai, kurių kiekvienas pasakoja ištisą istoriją skirtingu animacijos stiliumi ir tonu. Serialą kuria Erikas Kripke, Sethas Rogenas ir Evanas Goldbergas, visi "Berniukų" televizijos serialo vykdomieji prodiuseriai, kartu su Simonu Racioppa.

Serialas Šėtoniškas - The Boys Presents: Diabolical

Animuotas situacijų komedijų serialas Disenchantment – Nusivylimas

Disenchantment - amerikiečių animacinis fantastinis sitkomas, kurį Netflix kompanijai sukūrė Mattas Groeningas. Serialo veiksmas vyksta viduramžių fantazijų karalystėje Svajonių šalyje, o jame pasakojama apie maištingą ir alkoholikę princesę Bobą, jos naivų draugą elfą Elfo ir destruktyvų "asmeninį demoną" Liučį. Serialą iš viso sudaro 50 epizodų, išleistų penkiomis serijomis po 10 epizodų. Pirmoji dalis debiutavo 2018 m. rugpjūtį, antroji - 2019 m. rugsėjį, trečioji - 2021 m. sausį, ketvirtoji - 2022 m. vasarį, o penktoji ir paskutinė dalis - 2023 m. rugsėjo 1 d.

Serialas Nusivylimas - Disenchantment

Nuotykių fantastiniai serialai

Fantastinių nuotykių serialas One piece – Piratų karalius

"One Piece" - tai Matto Owenso ir Steveno Maedos "Netflix" kompanijai sukurtas vaidybinis televizijos serialas. Serialas yra to paties pavadinimo manga serijos adaptacija, kurią parašė Eiichiro Oda, dirbęs pagrindiniu serialo kūrybiniu konsultantu. Istorija pasakoja apie "Šiaudinės Skrybėlės Piratų" nuotykius, kai jie tyrinėja pavojingus vandenynus, žemes ir kitus kraštus, ieškodami "One Piece" - legendinio lobio, kurį paliko legendinis piratas Auksinis Rodžeris. Serialo premjera įvyko 2023 m. rugpjūčio 31 d. per "Netflix", o 8 epizodų sezonas suskirstytas į keturias 2 epizodų arkas, kuriose adaptuojama pirmoji didelė manga saga: "Rytų mėlynoji saga".

Serialas Piratų karalius - One Piece: Live Action

Fantastinės dramos serialas House of the Dragon – Drakono namai

"Drakono namai" - amerikiečių fantastinis draminis televizijos serialas, kurį sukūrė Džordžas R. R. R. Martinas ir Rajanas Kondalas HBO. Tai antrasis "Ledo ir ugnies dainos" frančizės televizijos serialas, paremtas 2018 m. Martino knygos "Ugnis ir kraujas" dalimis. Serialas prasideda praėjus maždaug 100 metų po to, kai Septynias karalystes suvienijo Targarienų užkariavimas, t. y. beveik 200 metų prieš "Sostų karų žaidimo" įvykius. Pirmąjį sezoną sudaro dešimt serijų, jo premjera įvyko 2022 m. rugpjūčio 21 d. Antrasis sezonas jau buvo patvirtintas praėjus penkioms dienoms po premjeros.

Serialas Drakono namai - House of the Dragon

Veiksmo ir nuotykių fantastinis serialas The Bastard Son & The Devil Himself – Sūnus palaidūnas ir velnias

"Bastūno sūnus ir pats velnias" - Džo Bartono sukurtas britų fantastinis televizijos serialas, paremtas Sally Green romanu "Pusiau blogai". Seriale pasakojama apie Nataną Birną, jaunuolį, kuris atranda savo tikrąją tapatybę - jis yra nesantuokinis pavojingos raganos Marcuso Edge'o sūnus. Natano motina buvo Fairborno ragana, o kai jam sukaks 17 metų, jis sužinos, kokia yra jo galia ir ar jis yra kraujo raganius, ar ne. Serialo veiksmas vyksta kariaujančių raganų grupuočių pasaulyje ir yra paremtas jaunimui skirtų romanų trilogija.

Serialas Sūnus palaidūnas ir velnias - The Bastard Son and The Devil Himself

Aukštosios fantazijos serialas Willow – Vilou

"Willow" - amerikiečių nuotykių fantastinis televizijos serialas, sukurtas pagal 1988 m. to paties pavadinimo filmą ir tarnaujantis kaip jo tęsinys. Serialo, kurį prodiusavo "Lucasfilm", premjera įvyko 2022 m. lapkričio 30 d. transliacijos paslaugoje "Disney+". Seriale pasakojama apie Nelvino burtininkę Viltę Ufgud, kuri vadovauja nevykėlių grupei, vykdančiai pavojingą gelbėjimo misiją į nežinią. Seriale vaidina įvairūs tarptautiniai aktoriai, o didžioji jo dalis filmuota Velse 2021 m. balandžio mėn.

Serialas Vilou - Willow

Komediniai fantastiniai serialai

Fantastinių komedijų serialas Good Omens – Geri ženklai

"Good Omens" - britų fantastinis komiškas serialas, kurį sukūrė Neilas Gaimanas pagal jo ir Terry Pratchetto 1990 m. to paties pavadinimo romaną. Seriale pasakojama apie demoną Kroulį (Davidas Tennantas) ir angelą Azirafalą (Michaelas Sheenas), ilgamečius pažįstamus, kuriems gyvenimas Žemėje nusibodo, ir jie nusprendžia bendradarbiauti, kad užkirstų kelią Antikristo atėjimui ir pasaulio pabaigai. Serialą režisavo Douglasas Mackinnonas, o Gaimanas taip pat buvo serialo vedėjas. Visos šešios pirmojo sezono serijos 2019 m. gegužės 31 d. buvo išleistos per "Amazon Prime". Serialas sulaukė iš esmės palankių kritikų atsiliepimų, buvo giriama Sheen ir Tennant sugyvenimas.

Serialas Geri ženklai - Good Omens

Fantastinės veiksmo komedijos serialas American Born Chinese – Amerikoje gimę kinai

"Amerikoje gimę kinai" - amerikiečių veiksmo komedijos televizijos serialas, kurį sukūrė Kelvinas Yu, skirtas "Disney+". Seriale pasakojama apie dešimtos klasės mokinį Džiną Vangą, kuris stengiasi pritapti prie bendraamžių. Kai jis gauna užduotį aprodyti naują mainų studentą Vei Čen, netikėtai įsitraukia į kovą tarp mitinių kinų dievų, įskaitant Sun Vukongą ir Guaniną. Serialas sukurtas pagal 2006 m. išleistą Gene Luen Yang grafinį romaną, kuriame nagrinėjamos kinų ir amerikiečių tapatybės, prieš azijiečius nukreipto rasizmo ir asimiliacijos problemos per tris susipynusias istorijas nuo XVI a. iki šių dienų. Trys siužetinės linijos kaitaliojasi, leisdamos kiekvienai iš jų vystytis, kol romano pabaigoje visos susikerta, kai veikėjai kartu pasiekia apreiškiamą kulminaciją.

Serialas Amerikoje gimę kinai - American Born Chinese

Mokslinės fantastikos serialai

Mokslinės fantastikos serialas See – Praregėti

"See" yra televizijos serialas, sukurtas "Apple TV+". Serialo veiksmas vyksta distopinėje ateityje, kur žmonės prarado regėjimo pojūtį dėl viruso, dėl kurio planetos gyventojų skaičius sumažėjo iki mažiau nei dviejų milijonų. Visa regėjimo sąvoka traktuojama kaip profaniškas mitas, o Alkenio kaime, Payano karalystės forposte, įsikūrusiame aukštų snieguotų kalnų papėdėje ir apsuptame tankių miškų, apie tai niekas nekalba. Seriale pasakojama apie Babą Vosą, žmonių genties, egzistuojančios visiškoje tamsoje, vadą, ir jo šeimą, kurie keliauja po pasaulį be regėjimo.

Serialas Praregėti - See

Mokslinės fantastikos serialas The Expanse – Erdvė 

"The Expanse" - mokslinės fantastikos serialas, kurio veiksmas vyksta ateityje, kai žmonija kolonizavo Saulės sistemą. Seriale pasakojama apie skirtingą veikėjų grupę, įskaitant Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos narį, detektyvą ir nesąžiningą laivo kapitoną, kurie keliauja per politiką, skurdą, priespaudą, diskriminaciją ir kovą dėl išteklių atšiaurioje aplinkoje. Serialo siužetinės arkos struktūra sudėtinga, joje daug atskirų elementų, kurie galiausiai susipina tarpusavyje.

Serialas Erdvė - The_Expanse

Kiti verti dėmesio fantastiniai serialai

Fantastinės romantikos serialas A Discovery of Witches – Raganų atradimas

"Raganų atradimas" (angl. "A Discovery of Witches") - britų fantastinis televizijos serialas, sukurtas pagal Deborah Harkness trilogiją "Visos sielos", pavadintą pagal pirmąją trilogijos knygą. Seriale pasakojama apie istorikę ir raganą Dianą Bišop (Diana Bishop), kuri patenka į Ašmolą 782 ir žino, kad turi išspręsti jo paslaptis. Jai pagalbą pasiūlo mįslingasis Metjus Klermontas, tačiau jis - vampyras, o raganos niekada neturėtų pasitikėti vampyrais. Seriale įsivaizduojamas nežmogiškų rūšių - vampyrų, raganų ir demonų - triumviratas, diskretiškai gyvenantis tarp žmonių.

Serialas Raganų atradimas - A Discovery of Witches

Paslaptingos fantazijos serialas Shadow and Bone – Šešėlis ir kaulas

"Shadow and Bone" seriale pasakojama apie Aliną Starkovą, jauną našlaitę, žemėlapių kūrėją ir Pirmosios armijos narę išgalvotoje Ravkos šalyje. Ji ir jos geriausias draugas Malijenas Oretsevas leidžiasi į kelionę per vadinamąją Šešėlių klostę - didžiulę tamsos juostą, kuri kerta jų šalį, stabdo prekybos tiekimą ir kelia grėsmę šalies ekonomikai bei kariuomenei. Alina sužino, kad turi galią į savo delnus iškviesti šviesą, kuri nušluoja sparnuotus žvėris, ir kad ji yra Griša - žmogus, gebantis manipuliuoti materija. Tamsiosios jėgos susikuria prieš ją sąmokslą, kai ji išlaisvina nepaprastą galią, galinčią pakeisti karo nualinto pasaulio likimą.

Serialas Šesėlis ir kaulas - Shadow and Bone

Fantastinės dramos serialas The Vampire Diaries – Vampyro dienoraščiai

"Vampyro dienoraščiai" (angl. The Vampire Diaries) - amerikiečių antgamtinės paauglių dramos televizijos serialas, sukurtas pagal to paties pavadinimo L. J. Smith knygų seriją. Serialo premjera įvyko 2009 m. rugsėjo 10 d. CW kanale, o baigėsi 2017 m. kovo 10 d. Per aštuonis sezonus buvo parodyta 171 serija. Seriale pasakojama apie septyniolikmetės Elenos Gilbert, įsimylėjusios šimtametį vampyrą Stefaną Salvatorą ir jo brolį Damoną Salvatorą, grįžtančius į gimtąjį Mistic Falls miestelį po 145 metų, kai per vampyrų medžioklę buvo paversti vampyrais, gyvenimą. Elena patenka į antgamtinį pasaulį, nuo kurio vaikystėje buvo slepiama, ir apsupa save žmonių ir antgamtinių draugų ratu, pasiruošusi kovoti su medžiotojais ir priešais, kurie jų laukia šešėliuose.

Serialas Vampyro dienoraščiai - The Vampire Diaries

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Įmonės produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
lauko krosnelės kazanui Lauko krosnelė kazanui Lauko Krosnelės Kazanui , Lauko Krosnelė Kaune €80.00

Kategorijos straipsniai

Geriausi fantastiniai serialai

30 geriausiai įvertintų fantastinių serialų. Sąrašas be jokio eiliškumo, o serialai įvertinti ir kritikų ir mėgėjų.

Priemonės nuo uodų

Prevencija nuo uodų, kaip apsisaugot nuo uodų keliaujant, uodų sukeliamos ligos, priemonės atbaidančios uodus, purškalai nuo uodų, priemonės nuo uodų gyvūnams, priemonės po uodų įkandimo

Skaniausios sriubos

Skaniausios sriubos, sriubų atsiradimo istorija, sriubų kategorijos, sriubos

Populiariausios šunų veislės

Top 10 populiariausių šunų veislių, draugiškiausi šunys, šunų gyvenimo trukmė, populiariausių šunų charakteristika, populiariausių šunų priežiūra.

Vakarų Škotijos baltasis terjeras

Vakarų Škotijos baltojo terjero auginimas, dresūra, Vakarų Škotijos baltojo terjero išvaizda ir charakteris, Vakarų Škotijos baltojo terjero mityba, priežiūra, ligos

Špicai

Špicų auginimas, Špicų kilmė ir priežiųra, Špicų ligos ir mityba, Špicų charakteris ir dresiravimas

Jorkšyro Terjeras

Jorkšyro terjero auginimas, Jorkšyro terjero ligos ir kaip jų išvengti, Jorkšyro terjero priežiūra ir charakteris

Sibiro haskis

Sibiro Haskio auginimas, išvaizda, charakteristika, Sibiro haskio ligos, priežiūra, mityba

Rusų spanielis

Rusų spanielis, Rusų spanielių išvaizda, Rusų spanielių mityba, Rusų spanielių ligos, Rusų spanielių dresūra, Rusų spanieliai medžioklėje

Vedantieji

Saviugdos kursai

Saviugdos kursai, saviugdos praktikos online, saviugdos seminarai, savęs tobulėjimo kursai, saviugdos mokymai, saviugdos kursai Kaune

Geriausi fantastiniai serialai

30 geriausiai įvertintų fantastinių serialų. Sąrašas be jokio eiliškumo, o serialai įvertinti ir kritikų ir mėgėjų.

Priemonės nuo uodų

Prevencija nuo uodų, kaip apsisaugot nuo uodų keliaujant, uodų sukeliamos ligos, priemonės atbaidančios uodus, purškalai nuo uodų, priemonės nuo uodų gyvūnams, priemonės po uodų įkandimo

Skaniausios sriubos

Skaniausios sriubos, sriubų atsiradimo istorija, sriubų kategorijos, sriubos

Verslo skelbimai

Ilgalaikiai verslo skelbimai su kelių įmonių kontaktais surūšiuoti pagal pavadinimą

Ką pamatyti Trakuose?

Lankytinos Trakų vietos, pėsčiųjų, dviračių, pažintiniai takai Trakuose ir aplink Trakus, ką verta pamatyti Trakuose

Vestuvių žaidimai

Vestuvių žaidimai lauke ir patalpoje, vestuvinių žaidimų idėjos

Žiobrių žvejyba

Kaip ir kur žvejoti žiobrius, masalai, pašarai žiobriams, meškerės ir sistemėlės žiobrių žvejybai

Kokie moteriški batai bus madingi šį pavasarį?

Atšilus orams atėjo laikas pradėti keisti ir atnaujinti garderobą, pradedant madingiausiais pavasariniais moteriškais batais.

Geriausi 2021 metų serialai

Populiariausi 2021 metų serialai, nuo tarptautinių megahitų iki svaiginančių sensacijų ir juodų satyrų.

Geriausi 2021 metų filmai

Populiariausi 2021 metų filmai, kurie mus atšaldė, pralinksmino, sujaudino ir įkvėpė.

Populiariausios kambarinės gėlės

Populiariausios kambarinės gėlės, kambarinių gėlių auginimas, kambarinių gėlių priežiūra.

Karšių žvejyba žiemą

Karšių žvejyba nuo ledo, žieminė karšių žvejyba

Ešerių žvejyba žiemą

Žieminė ešerių žvejyba iš po ledo, pirmojo ledo ešeriai, žvejyba blizgute ir avizėle, stambių ešerių žvejyba su pašėrimu

Originalūs kvepalai: kaip patikrinti ar kvepalai yra tikri?

Patarimai, kaip atskirti originalius kvepalus nuo klastočių

Geriausios video instrukcijos

Kelionė į Tenerifę

Kelionės į Tenerifę video reportažas, lankytinos vietos Tenerifėje, ką veikti Tenerifėje, aviabilietai į Tenerifę, viešbučiai Tenerifėje

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: