Populiariausi kompiuteriniai žaidimai paaugliams
Atnaujinta: 2020-11-24
  • No_man_s_sky

Kompiuteriniai žaidimai yra viena populiariausių paauglių veiklų. 56% paauglių kompiuterinius žaidimus žaidžia kiekvieną dieną. Tai iš dalies yra dėl to, kad šiuo metu yra išleista daug aukštos kokybės žaidimų, kuriuos jie gali žaisti. Nesvarbu, ar žaidžia per „Xbox", „Playstation", „Switch", asmeniniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu - yra daug žaidimų šiame sąraše, kurie jus sudomins. Tačiau nepamirškite, kad kai kurie iš šių žaidimų labiau tinka suaugusiesiems ar vyresniems paaugliams dėl jų smurto ar nervingo turinio. Norėdami rasti įdomiausius kompiuterinius žaidimus paaugliams, peržiūrėkite mūsų TOP 20 populiariausių kompiuterinių žaidimų paaugliams sąrašą.

 

Kariniai žaidimai paaugliams:

 

Counter strike global offensive

Counter_strike_global_offensive

Žaidimo pradžioje žaidėjai dalijasi į dvi komandas - teroristai ir policija – ir atsiranda priešingose žemėlapio pusėse. Teroristams pavesta padėti bombą vienoje iš dviejų nurodytų teritorijų, o kovojant policija turi užkirsti kelią jos sprogimui. Padėjus bombą, žaidėjai turi 40 sekundžių iki sprogimo, kurių metu policija kovodama su teroristų komanda gali ją išminuoti. Jei bomba sprogs arba kovos metu policijos komanda bus sunaikinta, teroristų pusė laimi. Jei kovoje  policija išminuoja padėtą bombą arba neleidžia bombos padėti per nustatytą laiką, kovoje laimi policija.

 

Fortnite

Fortnite

Žaidimo pradžioje iki 100 žaidėjų išmetami į didelį, bet nuolat mažėjantį žemėlapį, surinkti ginklus ir įrankius, siekiant tapti paskutiniu asmeniu ar komanda, likusia gyva. Pažvelgus iš arčiau, jo negalima supainioti su jokiu kitu žaidimu, nes transporto priemonė, iš kurios parašiutu nusileidžiate, nepaaiškinamai yra skraidantis vakarėlių autobusas - gražus tempo pokytis nuo drąsaus karinio lėktuvo. O vieta, į kurią nusileidžiate, yra milžiniška, spalvinga sala, vietoj realistinio peizažo, apsupta smarkios audros.

 

Apex Legends

Apex_Legends

Tai herojų žaidimas, pasižymintis aštuoniais personažais, vadinamais legendomis, su unikaliais sugebėjimų rinkiniais, sukurtais tvirtam komandiniam darbui. Yra puikus „Legendų“ sąrašas, vienas gausiai sukurtas žemėlapis ir protingas požiūris į privalomus trijų asmenų būrius. Konkurencija palyginus yra nedidelė: 20 komandų iš trijų žaidėjų varžosi varžybose, palaipsniui mažėjant kamandų skaičiui, mokslinės fantastikos užpiltame žemėlapyje.

 

Batlle Field 1

Batlle_Field_1

Į „Battlefield 1“  žaidimą prisijungę žaidėjai turi galimybę patirti košmariškus Pirmojo pasaulinio karo vaizdus. Penkios „karo istorijos“, kurių kiekviena trunka nuo 30 minučių iki valandos, nuveda į sunkią kelionę nuo niūrių, purvinų Vakarų fronto laukų iki saulės kepamų Šiaurės Afrikos dykumų. Dėl didelių tiek geografijos, tiek chronologijos šuolių žaidimas niekada pernelyg nesigilina į politinį Didžiojo karo sudėtingumą. Tačiau įdomus siužetas neleidžia jaustis paviršutiniškam - šis žaidimas suinteresuotas pasakoti žmonių istorijas apie Pirmąjį pasaulinį karą.

 

PlayerUnknown‘s Battlegrounds

PlayerUnknown_s_Battlegrounds

„PUBG“ žaidimo pradžioje jus nukreipia tiesiai į veiksmo vidurį, kai jūs ir dar 99 kiti žaidėjai nusileidžiate pasirinktoje vietoje 8x8 km žemėlapyje. Kiekvienose rungtynėse jūs sprendžiate kiekvieną judesį. Ankstyvas iššokimas iš lėktuvo leidžia pirmiems pasiekti žemę, o tai suteikia šuolį į varžybas, tačiau rizikuojate atsidurti toliau nuo arenos dalių, kur kovos greičiausiai bus nukreiptos riboms susitraukus. Šokimas vėlai gali atitolinti jus nuo kitų žaidėjų, suteikdamas jums galimybę atsikvėpti nusileidus ir ramiai paimti ginklus prieš žengiant į kovą.

 

Kompiuteriniai žaidimai su zombiais:

 

Left for dead 2

Left_for_dead_2

Tai zombių apokalipsė, ir jūs žaidžiate kaip vienas iš keturių išgyvenusiųjų žmonių, kurie bando pereiti per greitai judančių „užkrėstųjų“ minias, kad pasiektų žemėlapio pabaigą. Tęsinys vyksta Amerikos pietryčiuose, o naujas personažų būrys šįkart įsimintinesnis, nes atrodo, kad jie labiau žino savo situaciją, kalba ir komentuoja konkrečias aplinkos dalis jiems kovojant. Beprotiškos Elliso istorijos, kai jis glaudėsi saugiuose namuose, kai kalba apie nelaimingus atsitikimus, buvusius pažįstamus, yra ypatingas akcentas. Kiti tuo tarpu, suprantama, liepia jam uždaryti burną.

 

DayZ

DayZ

„DayZ“ yra atviro pasaulio išgyvenimo žaidimas, kurį sukūrė „Bohemia Interactive“. Alkani, ištroškę ir vieni žaidėjai yra priversti nuskaityti išgalvotą posovietinę Černaro valstybę, kurią užpuolė zombių apokalipsė, o negyvėliai klajoja po sugriauto pasaulio luobelę. Tačiau pavojingiausias priešas jūsų sveikatai yra ne gyvi mirusieji, o kiti žaidėjai. Ginkluoti banditai šaudo žaidėjus be jokio gailesčio, slapstosi miške. Saugokitės kitų žaidėjų, leisdamiesi į buvusius miestus, tokius kaip Elektrozavodskas. Arba keliaukite į sausumą ir tyrinėkite didžiulį 225 km² žemėlapį, kurį pereiti trunka kelias valandas. Šokite į transporto priemonę, kad pagreitintumėte kelionę, tačiau variklis perspės kitus žaidėjus apie jūsų buvimą. Išgyvenkite medžiodami gyvūnus, ieškodami žalios mėsos, ar žuvų išmestų į įvairius Černaro krantus.

 

World War Z

World_War_Z

„World War Z“ yra įdomus ir kruvinas būdas pabėgti nuo realaus pasaulio, net jei tai daroma tik trumpam. Vienas iš naujausių kūrėjo „Saber Interactive“ žaidimų yra neabejotinai vienas iš jų trumpesnių žaidimų, nes pagrindinį siužetą galite užbaigti per kelias valandas, tačiau vis tiek tai yra nenuobodi kelionė. Tai nėra vienas išradingiausių zombių žaidimų, bet vis tiek tai yra smagus žaidimas. Stiliaus požiūriu, jis jaučiasi nepaprastai panašus į „Dead Rising“ bei „Left for dead“ žaidimus, nes vienu metu galite priimti kelias zombių minias. Žaidime taip pat yra gana įspūdingas pasaulis, kurį reikia ištirti. Yra penkios skirtingos misijos - Niujorkas, Jeruzalė, Maskva, Tokijas ir Marselis - kiekviena trunka maždaug pusvalandį. Nors šios misijos tikrai trumpos, žemėlapio dizainas yra gana didelis ir įdomus tyrinėti.

 

Killing Floor 2

Killing_Floor_2

„Killing Floor 2“ turi tik du režimus, nesudėtingus arkadinio stiliaus zombių susišaudymus. Išlikti gyvam paprasčiausiai reikia atbaidyti nemirėlius naudojant bet kokius turimus ginklus, tuo pačiu efektyviai valdant erdvę aplink save. Nors jo 12 žemėlapių tikslai yra trumpi, pakanka noro išlikti gyvam, kad tave priverstų neatsitraukti nuo žaidimo. Nors „Killing Floor 2“ žaidimas primena „Halo“ „Firefight“ ir „Gears of War“, rungtynių srautas yra panašesnis į „Battlefield“ ar „Call of Duty“. Jums nėra pavesta ginti konkrečios vietos, o tai reiškia, kad pagrindinis susirėmimas greičiausiai laikui bėgant judės žemėlapyje, priklausomai nuo to, iš kur ateina viršininko lygio Zeds. Nesvarbu, ar jūs kovojate už savo gyvenimą kalėjime, ar suniokotoje laboratorijoje, kiekvienas išdėstymas pateikia taktinę naudą ir iššūkius.

 

Resident Evil 2

Resident_Evil_2

Vienas įspūdingiausių dalykų, susijusių su šiuo „Resident Evil 2“ žaidimu, yra tai, kad zombiai - lėti, blaškantys, dejuojantys - vėl jaudina. Šiame žaidime negyvėliai yra neįtikėtini, siaubingi dalykai: sumaišomi kruvinos mėsos gabalėliai, kurie daužo duris, trankosi pro išdaužytus langus ir alkani lenda iš šešėlio. Jie yra nerangūs. Peršauk koją, ir jie vis ateina, tempdami save grindimis, blyškiomis akimis, rankomis siekia tavęs.

 

Kompiuteriniai nuotykių žaidimai paaugliams:

 

Death stranding

Death_stranding

„Death Stranding“ žaidimas vyksta niūrioje, postapokaliptinėje JAV, kurioje nėra gyvenimo. Keli išgyvenusieji, išsibarstę po visą žemę, gyvena požeminiuose bunkeriuose ir slepiasi nuo antgamtinių būtybių, vadinamų BT („Beached Things“), kurios tyko žemėje. Leiskitės į nesvetingą aplinką ir saugokitės lietaus, kuris sendina viską, ką paliečia. Tai pasaulis, kurį jūs, kaip Semas Porteris Bridgesas, turite įveikti, kad vėl sujungtumėte likusius gyvus žmones.

 

Red dead redemption

Red_dead_redemption

„Red Dead Redemption“ siužeto linija apims didžiulį kraštovaizdį, besidriekiantį tarp JAV ir Meksikos. Pakeliui sutiksite, padėsite ir praliesite kraują fantastišku antraplanių personažų būriui, kai Marstonas bandys viską ištaisyti. Veikėjai yra nuostabūs, pasižymintys aukščiausio lygio dialogu ir balso vaidyba. Marstonas kartais jaučiasi išsiblaškęs, jo motyvacija sutrinka, nes jis per daug nori padėti visiems, kurie to prašo, nepaisydamas savo aktualių dalykų. „Aš esu priverstas tai padaryti“ - viskas, ką gausite iš pagrindinio herojaus didžiąją žaidimo dalį, o antraplaniai personažai vis kažko prašys. Tačiau visa tai pasikeičia į pabaigą, nes „Red Dead Redemption“ pasiekia trankią kulminaciją.

 

No man‘s sky

No_man_s_sky

Pabundate svetimoje planetoje kaip amnezinis kosmonautas su sugedusia įranga. Pirmasis tikslas yra pataisyti savo daiktus. Jūsų kostiumas apsaugo nuo įvairių pavojų aplinkai, „Multi-Tool“ leidžia apžiūrėti ar surinkti aplink esančius išteklius, o jūsų laivas skirtas - keliauti žvaigždėmis, viską paruošus. Norėdamas suremontuoti savo įrangą, turite surinkti išteklius, amatų komponentus ir sužinoti apie supantį pasaulį. Vėliau rasite brėžinių, leidžiančių kurti naujus modulius ir struktūras tolimesniam keliavimui per kosmosą. Beveik viskas bando jus nužudyti, o viskam, pradedant kasybos lazeriu ir baigiant gyvybės palaikymo sistemomis, reikia tam tikros rūšies degalų. Išlikti gyvam bus tikras iššūkis.

 

Assassin's Creed Valhalla

Assassin_s_Creed_Valhalla

Tai IX amžius po Kristaus. Norvegija kenčia nuo karo ir ištekliai yra riboti. Žaisk kaip nuožmus vikingų karys Eivoras, keliaudamas per ledinę Šiaurės jūrą, po kvapą gniaužiančius sunaikintų Anglijos karalysčių peizažus. Pajuok savo priešus, įsitvirtink savo naujoje gyvenvietėje ir sukurk politinę galią, kad užsitikrintum vietą tarp dievų Valhalloje.

 

Cyberpunk 2077

Cyberpunk_2077

Įsikūręs didžiuliame futuristiniame mieste, susidedančiame iš kelių skirtingų rajonų, „Cyberpunk 2077“ seks žaidėją, kuris leisis į epinę kelionę, kad atskleistų nemirtingumo paslaptis. Šis nuotykis bus kupinas pavojų - nesvarbu, ar jūs jį valdote su korumpuotais nusikalstamais sindikatais, ar išradingais įsilaužėliais, ar jėga, gerokai viršijančia jūsų įsivaizdavimą.

 

Lenktynių žaidimai paaugliams:

Forza 4

Forza_4

Pirmą kartą lenktyninių ir vairavimo žaidimų žanre išbandykite dinamiškus sezonus bendrame atvirame pasaulyje. Tyrinėkite nuostabius kraštovaizdžius, surinkite daugiau nei 450 automobilių ir tapkite „Horizon“ superžvaigžde istorinėje Britanijoje.

 

Dirt 5

Dirt_5

Užkariaukite nuostabius pasaulinius maršrutus ir vairuokite ikonišką automobilių sąrašą. Patirkite žvaigždžių karjeros režimą, keturių žaidėjų padalytą ekraną, „Playgrounds“ arenos kūrėjo režimą ir daug daugiau!

 

Need for Speed

Need_for_Speed

Paspauskite greičio pedalą ir draskykite kelius. Lėkite savo superautomobiliu iki galo ir palikite varžovus gale arba atbaidykite policiją nuo minties jus vytis. Pakartotinai atlikite „Need for Speed Hot Pursuit Remastered“ užsiėmimą, šurmuliuokite dieną ir naktį.

 

Rocket league

Rocket_league

Didelio galingumo, arkadinio stiliaus futbolo ir transporto priemonių chaosas, turintis lengvai suprantamą valdymą ir sklandžią, fizikos varomą konkurenciją.

 

F1

F1

Sukurkite ir pritaikykite savo F1 automobilį nuo pat pradžių arba varžykitės vienoje iš 10 oficialių F1 komandų, kad sukviestumėte oponentus iš viso pasaulio jaudinančiose žaidėjų dvikovose.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kategorijos straipsniai

Vienišas teisybės ieškotojas dėl kurio sudužo Sapiegų galybė

Didikų puikybė ir arogancija kurios pasekmėje kilo pilietinis karas pasibaigęs krašto okupacija svetimšaliais

Konfliktas dėl moters, po kurio ATR prarado ketvirtadalį teritorijos

Kaip nesprendžiant mažų problemų susidarė labai didelės problemos, pabaigusios ATR "Aukso Amžių"

Istorija

Vienišas teisybės ieškotojas dėl kurio sudužo Sapiegų galybė

Didikų puikybė ir arogancija kurios pasekmėje kilo pilietinis karas pasibaigęs krašto okupacija svetimšaliais

Konfliktas dėl moters, po kurio ATR prarado ketvirtadalį teritorijos

Kaip nesprendžiant mažų problemų susidarė labai didelės problemos, pabaigusios ATR "Aukso Amžių"

Bona Sforza, atstumta reformatorė.

Kaip vieniša reformatorė neatpažįstamai pakeitė Lenkijos ir Lietuvos istoriją. Ir ką ji galėjo padaryti jei jai nesipriešintų, o padėtų vystyti reformas.

Vienišas teisybės ieškotojas dėl kurio sudužo Sapiegų galybė

Didikų puikybė ir arogancija kurios pasekmėje kilo pilietinis karas pasibaigęs krašto okupacija svetimšaliais

Konfliktas dėl moters, po kurio ATR prarado ketvirtadalį teritorijos

Kaip nesprendžiant mažų problemų susidarė labai didelės problemos, pabaigusios ATR "Aukso Amžių"

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: