Praktiškos dovanos vyrams
Atnaujinta: 2020-11-10
 • multifunkcinis įrankis praktiškos dovanos vyrams
 • prabangus laikrodis dovana vyrui
 • Telefono laikiklis dovanos vyrams
 • Ausinės dovana vyrams
 • Daugkartinis skustukas dovanos vyrams
 • Grill rinkinys dovanos vyrams
 • multifunkcinė pėlytė dovanos
 • Kompiuterinių žaidimų kojinės dovanos vyrams
 • vyriška piniginė praktiška dovana
 • išmanusis laikrodis praktiška dovana
 • telefono laikiklis ir krovėjas praktiška dovana

Praktiška dovana yra ta, kuri yra naudinga ir kurią galima panaudoti kasdieniniame gyvenime. Dovana vyrui turi būt tokia, kurią jis naudos, kuri jam pagelbės nuolatos. Kiekvienas susiduriame su problema, kai norime nustebinti artimą žmogų originalia dovana, todėl išrinkti geriausią ir praktiškiausią dovaną vyrui draugui, tėvui, vaikinui padėsime mes. Labai svarbu, kad dovana ne tik būtų naudinga, bet ir praktiška.

 

IŠMANUSIS LAIKRODIS

Vienas iš naudingiausių ir šiuolaikinėje visuomenėje reikalingiausių prekių – išmanusis laikrodis! Šis laikrodis puikiai tiks aktyviam, užimtam vyrui, skaičiuos žingsnius, kalorijas širdies pulsą  net 11 – oje  įvairių sporto veiklų. Laikrodis turi įvairių funkcijų tarp kurių žadintuvas, muzikos, kameros kontrolė bei telefono sekiklis.

ismanusis_laikrodis__praktiska_dovana

VYRIŠKA PINIGINĖ

Vienas iš svarbiausių vyrui daiktų, patogi piniginė! Kurioje viskas sutilptų, ji būtų nedidelė ir tilptų į striukė ar kelnių kišenę. Ši piniginė pasižymi tuo, kad turi daug skyrelių kortelėms susidėti, yra kompaktiška, turi atskirą skyrelį monetoms ir yra išskirtinio, elegantiško dizaino!

vyriska_pinigine__praktiska_dovana

KOJINĖS KOMPIUTERINIŲ ŽAIDIMŲ ŽAIDĖJAMS

Tikriausiai daugelis vyrų išlieka mėgėjai žaisti kompiuterinius žaidimus, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Todėl šios smagios kojinės, pavers žaidimus dar įdomesnius. Kojinės yra trijų skirtingų spalvų, juodos, baltos ir pilkos. Na o užrašas reiškia: - „Netrukdyti, aš žaidžiu!”

Kompiuteriniu_zaidimu_kojines__dovanos_vyrams

KOMPIUTERINIŲ ŽAIDIMŲ PELYTĖ

Vyras, kuris mėgsta žaisti kompiuterinius žaidimus, o galbūt daug laiko praleidžia prie kompiuterio, jam universali pelytė palengvins jo kasdienybę. Išskirtinis dizainas, daugelis funkcijų yra pritaikyta sklandžiam veikimui, ja vyras apsidžiaugs, o ši dovana bus praktiška ir puikiai tinkanti.

multifunkcinė_pėlytė__dovanos

GRILL RINKINYS – MEGSTANČIAM GRILINTI!

Rinkinys tinkantiems mėgstantiems grilinti bet kur ir bet kada! Tinka pasiimti jį į žvejybą, į gamtą, vakarui su draugais. Praktiška, patogu, visos reikalingos dalys kepimui, patogiame dėkle, kuris tilps visur ir visada, ir automobilį ir lagaminą!

Grill_rinkinys__dovanos_vyrams

MULTIFUNKCINIS ĮRANKIS

Dar viena praktiška dovana, kuri kompaktiška ir tinka visur! Multifunkcinis įrankis pravers pasiimant į keliones, žvejybą, savaitgalio vakarą su draugais ar bet kur į gamtą. Šis daiktas tikrai nebus padėtas ir pamirštas, o jo nauda džiaugsis bet kuris vyras.

multifunkcinis_įrankis__praktiškos_dovanos_vyrams

DAUGKARTINIS SKUSTUKAS

Visame pasaulyje vis labiau yra propaguojamas tvarus gyvenimo būdas, ekologija, todėl vienkartiniai skustukai tampa atgyvena ir nebepriimtina gamtai. Todėl daugkartiniu skustuku, vyras saugos gamtą, galės naudotis ilgiau ir nebepirks vienkartinių skustukų, kuriuos vėliau išmestų. Ši puiki, praktiška dovana tiks kiekvienam, kuris galvoja apie tvarų pasaulį ir naudą ne tik sau bet ir gamtai.

NEŠIOJAMOS AUSINĖS

Išskirtinio dizaino nešiojamos, belaidės ausinės reikalingos kiekvienam iš mūsų. Vyras ausines galės naudoti tiek darbe, tiek namuose, tiek kavinėje dirbdamas nuotoliu! Ausinės yra atsparios vandeniui, atsidaro su piršto antspaudu, galia 2000mAh, tinka tiek IOS ir Android naudotojams, todėl tikrai praktiškos ir naudingos

Ausinės__dovana_vyrams

TELEFONO LAKIKLIS

Mėgstančiam sportuoti ir leisti aktyviai laisvalaikį, o galbūt ir savo laiką, puiki dovana palengvinanti sportą. Tai telefono laikiklis ant rankos. Puikus laikiklis leidžia patogiai bėgioti ar kitaip aktyviai leisti laiką. Jeigu vyras visada neturi kur įsidėti telefono, šis laikiklis puiki išeitis!

Telefono_laikiklis__dovanos_vyrams

TELEFONO LAIKIKLIS IR KROVIKLIS AUTOMOBILYJE

Nuolatos skubančiam, daug laiko praleidžiančiam automobilyje ir neturinčiam laiko pasikrauti telefono, puiki išeitis šiuo pakrovėju ir laikikliu. Puikiai tinka telefonams, kurie turi belaidį įkrovimą. Todėl skubant jis pasikraus be papildomų laidų Jūsų telefonui.

telefono_laikiklis_ir_krovejas__praktiska_dovana

 

PRABANGUS LAIKRODIS

Vyro aksesuarų kolekciją tikrai papildanti dovana – prabangus laikrodis. Šis, išskirtinio dizaino laikrodis patiks bet kuriam vyrui, o jo kokybe galės džiaugtis visur ir visada. Vyras galės puoštis juo išskirtinėmis dienomis: einant į verslo susitikimus, restoranus, leidžiant laiką su draugais ar šeima, ar net kasdiena keliaujant į darbą!

prabangus_laikrodis_dovana_vyrui

Visas mūsų dovanų idėjas kviečiame apžvelgti mūsų puslapyje!

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Įmonės produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
Lauko krosnelė Lauko krosnelė kazanui Kaune Lauko Krosnelės Kazanui, Kazanas, Lauko Krosnelė Kaune

Vedantieji

Virtuvės plautuvės

Virtuvės kriauklių medžiagos ir priedai. Plautuvių montavimo būdai. Sifonas, taupantis vietą po kriaukle.

Madingi plaukų dažymai ir kirpimai 2021

Madingos plaukų šukuosenos 2021, madingi kirpimai. Ombre dažymas, balayage dažymas, kirpčiukai.

Karšių žvejyba žiemą

Karšių žvejyba nuo ledo, žieminė karšių žvejyba

Ešerių žvejyba žiemą

Žieminė ešerių žvejyba iš po ledo, pirmojo ledo ešeriai, žvejyba blizgute ir avizėle, stambių ešerių žvejyba su pašėrimu

Virtuvės plautuvės

Virtuvės kriauklių medžiagos ir priedai. Plautuvių montavimo būdai. Sifonas, taupantis vietą po kriaukle.

Madingos suknelės 2021

Madingiausios suknelės 2021 metais

Populiariausios kambarinės gėlės

Populiariausios kambarinės gėlės, kambarinių gėlių auginimas, kambarinių gėlių priežiūra.

Madingi plaukų dažymai ir kirpimai 2021

Madingos plaukų šukuosenos 2021, madingi kirpimai. Ombre dažymas, balayage dažymas, kirpčiukai.

Karšių žvejyba žiemą

Karšių žvejyba nuo ledo, žieminė karšių žvejyba

Ešerių žvejyba žiemą

Žieminė ešerių žvejyba iš po ledo, pirmojo ledo ešeriai, žvejyba blizgute ir avizėle, stambių ešerių žvejyba su pašėrimu

Originalūs kvepalai: kaip patikrinti ar kvepalai yra tikri?

Patarimai, kaip atskirti originalius kvepalus nuo klastočių

Populiariausi moteriški kvepalai

kvepalai moterims, populiariausi moteriški kvepalai, klasikiniai kvepalai, perkamiausi kvepalai, naujausi kvepalai, moteriški kvepalai, dovana moterims

Kalėdinės dovanos vyrams

Niekaip nerandate Kalėdinės dovanos vyrams? Štai jums keletas idėjų ką padovanoti ir kaip pradžiuginti vyrą Kalėdų proga!

Kalėdinės dovanos moterims

Kalėdinių dovanų idėjos moterims. Ką padovanoti moteriai Kalėdų proga?