Vilniaus rajono mero rinkimai 2023
Atnaujinta: 2023-03-21

Rinkimų rezultatas - meru išrinktas Robert DUCHNEVIČ

Kandidatas Iškėlė Paduotų balsų skaičius % nuo galiojančių biuletenių % nuo dalyvavusių rinkėjų
apylinkėse paštu iš viso
Robert DUCHNEVIČ Lietuvos socialdemokratų partija 20436 3083 23519 50,57 50,20
Waldemar URBAN Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga 17162 5831 22993 49,43 49,07
 
Iš viso
37598 8914 46512 100,00 99,27

Vilniaus rajonas– istorinis kraštas, esantis pietryčių Lietuvoje ir  telkiasi aplink Vilnių. Regionas turi turtingą ir įvairų kultūros paveldą, kurį suformavo istorija, priklausanti įvairioms imperijoms ir valstybėms, įskaitant Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę, Abiejų Tautų Respubliką, Rusijos imperiją, Sovietų Sąjungą. Dėl to Vilniaus krašte gyvena įvairios etninės grupės – lietuviai, lenkai, baltarusiai, rusai, žydai.

Vilniaus kraštas garsėja vaizdingais kraštovaizdžiais – miškais, ežerais ir upėmis.  Šiandien Vilniaus kraštas yra svarbus Lietuvos ekonominis ir kultūrinis centras, kuriame auga turizmo pramonė, įvairi ekonomika ir gyva kultūrinė erdvė.

Vilniaus rajono savivaldybėje, kaip ir visoje Lietuvoje, kovo 5 d. vyks savivaldybės mero rinkimai. Norint išsirinkti sau patinkantį kandidatą, svarbu žinoti kuo daugiau apie politikus ir jų programas.

  Ko reikia Vilniaus rajonui

Vilniaus rajonas turi daug strateginių privalumų lyginant ne tik su kitais Lietuvos regionais, bet ir lyginant su užsienio šalių regionais prie didelių miestų. Vilniaus rajonas išliko mažai paliestas pramonės, yra daug gražių vietų poilsiui ir švarių laukų žemės ūkio produkcijos auginimui. Didmiesčio artumas sudaro galimybęs klestėti tiek poilsio, tiek žemės ūkio produkcijos sritims. Tik tai išnaudojama gana silpnai.

   Žemės ūkio produkcijos perdirbimo beveik nėra. Tuo tarpu Vilniaus rajonas itin tinkamas pieninkystei ir sūrių pramonei. Vertas dėmėsio straipsnis apie sūrių gamybą "Sūrio gamyba".      Tokiame kaip Vilniaus rajonas galėtų būti 10 - 15 sūrinių.
   Didžiulį poveikį regionų gerovei turi vynininkystės ir distilerijų verslai.  Atsiradus šalčiui atsparių vynmedžių veislių vynininkystės regionai pasistūmėjo gerokai į šiaurę. Vyno, sidro daryklos tampa  lankytojų traukos centrais. Vilniaus rajonas puiki vieta vystyti vyndarystę.
  Sparčiai gražiose vietose prie didmiesčių ima populiarėti senjorų kompleksai. Tai ne šiaip senelių namai, tai ištisi miesteliai su pramogų, priežiūros infrastruktūra. Vilniaus rajonas taip pat galėtų padėti tokių kompleksų vystytojams.

  Vilniaus rajonas pilnas įdomių vietų ir įdomių pramogų. Vis dėl to trūksta pėsčiųjų ir dviračių takų, ypač žiedinių ir sujungtų su aptarnavimo infrastruktūra. Rajono turizmo galimybių pristatymas klaikus. Taip tarsi keliautojui didžiausias tikslas susipažinti su architektūra. Vakarų Europa jau seniai masina keliautojus daugybe pažinimo, lavinimosi programų. Bažnyčių, dvarų lankymą nukonkuruoja ekstremalių pojūčių trasos, kulinarinės ir vyno degustacijos, pėsčiųjų, dviračių, vandens maršrutai. Naujo mero komandai labai reikėtų pasitempti bent jau galimybių pristatyme, nes parinkti įdomių pramogų galima bent kelioms dienoms. 

  Stebint Vakarų Europos situaciją laimi tie regionai kurie sukuria daugiausiai rentabilių žiedinės ekonomikos grandinių. Suprantama, kad Vilniaus rajono padėtis tokia, kad daugiausiai interesų yra naujų vilniečių gyvenamųjų namų kvartalų statybai. Tačiau reikėtų nepamiršti ir pastovių rajono gyventojų. Jų gerovę didins rentabilūs verslai. Daugiau apie rentabiliausias žiedinės ekonomikos grandis galima pasiskaityti straipsnyje " Žiedinė ekonomika". 

  Kiek teko paskaityti kandidatų į Vilniaus rajono merus programas tai daugiausiai einama nuo tos pusės, kad įrenginėsime mokyklas, darželius, tvarkysime gydymo įstaigas. Kai kurie akcentuoja ir trinkelizaciją. Taip socialinės pusės tvarkymas svarbus. Tačiau be gerų verslų sukuriančių darbo vietas, mokančius mokesčius tai abejotina ar padės. ir iš kokių mokesčių tada kurti socialinę gerovę? 

Vilniaus rajono mero rinkimai 2023

Vilniaus rajono mero rinkimai 2023

 

Ką žadėjo Vilniaus rajono merė Marija Rekst 2019?

Vienas iš svarbiausių mano tikslų, tą įvertino ne vienerius metus mūsų gyventojai, projektų ir darbų tęstinumas. Šuo metu yra įgyvendinama per 50 projektų (su ES parama), kurių vertė siekia 33,4 mln. eurų. Vilniaus rajono gyvybingumo, vystymosi ir gerų rezultatų sėkmė yra čia gyvenantys ir dirbantys žmonės. Gerbsiu ir skatinsiu gyventojų iniciatyvumą, aktyvumą ir kūrybiškumą. Pasisakau už aktyvesnę jaunimo ir bendruomenių politiką.

Per artimiausius ketverius metus sieksiu plėsti ikimokyklinių įstaigų tinklą,

išlaikyti kaimo mokyklas, tobulinti teikiamų socialinių paslaugų kokybę, gerinti

inžinerinę infrastruktūrą, komunalinių paslaugų sistemą, interesantų aptarnavimo kokybę. Stengsiuosi įsteigti kuo daugiau naujų darbo vietų, bendradarbiaudama su verslo atstovais ir padėdama kurti atitinkamą inžinerinę infrastruktūrą verslui plėstis. Skirsiu ypatingą dėmesį socialiai nuskriaustiems rajono gyventojams.

Gyvenime vadovaujuosi viešumo, skaidrumo, pagarbos kiekvienam rajono

gyventojui principais. Atsakingai bei kryptingai dirbu ir dedu visas pastangas,

kad pateisinčiau Vilniaus rajono gyventojų lūkesčius ir patenkinčiau jų poreikius svarbiausiose visuomenės gyvenimo srityse. Vilniaus rajonas išskirtinis,

daugiakultūris, kupinas savitų tradicijų bei papročių, turintis patrauklią aplinką,

turtingą krašto istorinio ir sakralinio paveldo įvairovę bei etnografinį savitumą,

todėl sieksiu užtikrinti palankias gyvenimo sąlygas visiems Vilniaus rajono gyventojams.

Pradėjau daug darbų, kuriuos su Jūsų pagalba norėčiau tęsti. Turiu aiškų rajono vystymo tęstinį planą, nes Vilniaus rajonas - daugiakultūris, atviras ir gyvybingas.

Kandidatai  į Vilniaus rajono savivaldybės merus 2023- 

Kandidatė į Vilniaus  rajono savivaldybės mero postą, Eglė Stasiškienė

Šiuo metu eina Seimo nario patarėjo pareigas. Studijavo teisę. 2001-2009 m. Lietuvos valstybinis žuvivaisos ir žuvininkystės tyrimų centre dirbo kaip juristė. 2010-2019 m. Centrinėje projektų valdymo agentūroje ėjo projektų vadovės pareigas. nuo 2020 m. tapo Seimo nario padėjėja. Savanorė EP nario B. Ropės biure, Labdaros ir paramos "Švieskime vaikus" fonde, VšĮ "Naisių vasaros teatras"

E.Stasiškienės rinkiminė programa į Vilniaus raj. sav. merus 2023 -

 • SUSIGRĄŽINTI TIKRUOSIUS VILNIAUS RAJONO GYVENTOJUS Į RAJONĄ.

Gyventojų sugrąžinimas į Vilniaus rajoną sukurs sąlygas aktyviam Vilniaus rajono

vystymui, verslų steigimui ir plėtrai, viešųjų paslaugų prieinamumo gerinimui.

 • PASIRŪPINTI MŪSŲ ATEITIMI – VAIKAIS. Vietų vaikų darželiuose ir mokyklose

plėtra, sveika mityba, dienos centrų plėtra, STREAM padalinių įkūrimas.

 • GYVENTOJŲ GEROVĖS UŽTIKRINIMAS. Šaligatvių, apšvietimo, stoginių

autobusų stotelėse įrengimas, kad maži ir dideli, senjorai ir neįgalieji galėtų

patogiai ir saugiai pasiekti kelionės tikslą. Komunalinių paslaugų problemų

savalaikis sprendimas, kainų mažinimas, finansinė ir socialinė pagalba.

Nemokamas viešasis transportas.

 • RŪPINIMASIS GYVENTOJŲ SVEIKATA IR POILSIU. Žaliųjų ir sporto erdvių

plėtra – puiki erdvė sveikai auginti vaikus, paauglių bei jaunuolių veiklai, senjorų

ir negalią turinčių asmenų poreikių užtikrinimui. Gydymo paslaugų prieinamumas

ir socialinė pagalba – prioritetas.

 • INOVACIJOS. Skatinsime atsinaujinančiųjų energijos išteklių gamybą,

panaudojimą, autonomiją.

 • VERSLO STEIGIMO IR VYSTYMO SKATINIMAS SKIRIANT FINANSAVIMĄ,

prisidės prie kokybiškų naujų darbo vietų kūrimo, smulkiųjų šeimos verslų,

ūkininkų, amatininkų, vietos turizmo plėtros.

 • KIEKVIENO GYVENTOJO IR BENDRUOMENĖS NUOMONĖS SVARBA. Į

aktualių problemų sprendimų priėmimą ir lėšų skyrimą, svarbu įtraukti gyventojus

ir bendruomenes, kurioms būtinai suteikiamos patalpos, finansavimas, iniciatyvos

palaikymas. 

Kandidatė į Vilniaus rajono savivaldybės mero postą, Jūratė Rusteikė

Tarptautinė kinologijos ekspertė, atstovauja nukentėjusius žmonės teismuose nemokamai. Sodų bendrijos valdybos daugiametė narė.

J.Rusteikės rinkiminė programa į Vilniaus raj. sav. merus 2023 -

 • Statybos leidimo išdavimas iki 2 mėnesių laikotarpyje
 • Įrengsime visų rajono gyvenviečių modernų apšvietimą
 • Atkursime civilinės saugos sistemą ir slėptuves – kiekvienas žinos kaip elgtis pavojaus atveju
 • Remsime ir skatinsime ūkininkus suteikdami jiems galimybę prekiauti savo produkcija rajonų turgavietėse bei tiekti mokykloms ir darželiams
 • Įkursim ambulatorijas
 • Išasfaltuosim žvyrkelius
 • Kokybiškas kelių remontas ir valymas
 • Nuotekų ir vandens tinklus įrengsime iki sklypo ribos
 • Gerinsime viešojo transporto susisiekimo iš Vilniaus į visas gyvenvietes galimybes
 • Atidarysim Kultūros namus, kuriuose būtų organizuojami būreliai vaikams bei neformaliojo švietimo paslaugos jaunimui, bendruomenės veikla
 • Įkursim lopšelius-darželius vaikams
 • Sieksime mažesnių šilumos kainų, spartindami renovacijos procesus
 • Sudarysime sąlygas verslui, kuriančiam naujas darbo vietas - 4 metai be nekilnojamojo turto mokesčio , diegsim efektyvias verslo ir mokestinių lengvatų programas, kurios plės prekių ir paslaugų įvairovę gyventojams
 • Įrengsime Pramogų parkus, vaikų žaidimo aikšteles
 • Pagalba socialiai remtiniems gyventojams

 

Kandidatas į Vilniaus rajono savivaldybės mero postą, Waldemar Urban

šiuo metu eina Seimo nario patarėjo pareigas. Studijavo ekonomiką ir tarptautinio verslo ekonomiką. 2011 m. Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje dirbo mero patarėju. 2012-2019 m. LR Seimo kanceliarijoje buvo frakcijos referentas, patarėjas.Vidaus reikalų ministerijoje dirbo kancleriu 2019-2020 m. 2013-2021 m. vyriausiosios rinkimų komisijos narys.

W.Urban rinkiminė programa į Vilniaus raj. sav. merus 2023 -

 • iš savivaldybės biudžeto ir toliau dengsime gyventojams dalį šildymo kainos, dalinai kompensuosime geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas, taikysime žemės mokesčio lengvatas; 
 • per kadenciją išasfaltuosime 100 km kelių. Tęsime gatvių, šaligatvių tvarkymą; skatinsime gyventojus įsitraukti į savo rajono valdymą; užtikrinsime seniūnaičių veiklos išlaidų kompensavimą ir apmokėjimą už dirbtą laiką iki 0,2 VMDU dydžio;
 • skatinsime jaunimo iniciatyvas, didinsime biudžeto fondą jaunimo projektinei veiklai; plėsime sporto infrastruktūrą, įrengsime baseiną Rudaminoje ir sporto kompleksus Nemenčinėje ir Skaidiškėse; didinsime kultūros paslaugų prieinamumą.
 •  Renovuosime Mozūriškių dvarą, Rudaminos kultūros centrą, pastatysime Pagirių daugiafunkcinį kultūros centrą; tęsime bendradarbiavimą su parapijomis, remsime parapijiečių iniciatyvas;
 • plėsime ir atnaujinsime darželius ir mokymo įstaigas Nemėžyje, Riešėje, Nemenčinėje, Bezdonyse, Egliškėse. Riešėje pastatysime naują darželį; už darželius rajono gyventojai ir toliau mokės 30% mažiau negu kaimyninėje sostinėje;
 • didinsime socialinių paslaugų ir sveikatos priežiūros paslaugų, ambulatorijų prieinamumą.
 •  įsteigsime Vilniaus rajono gyventojo kortelę, kuri garantuos nuolaidas privačioms ir viešosioms paslaugoms;
 • spartinsime rajono komunalinio ūkio perėjimą prie inovatyvių sprendimų ir atsinaujinančių energijos šaltinių.

Kandidatas į Vilniaus rajono savivaldybės mero postą, Žydrunas Plytnikas

teisininkas,turi teisės mokslų daktaro laipsnį. 2010–2014 m. Lietuvos Respublikos Viešųjų pirkimų tarnybos vadovas. 2019 m.  paskirtas teisingumo ministerijos viceministru. 2020-2022 m. Lietuvos administracinių ginčų komisijos pirmininkas

Ž. Plytniko rinkiminė programa į Vilniaus raj. sav. merus 2023 -

 • Man svarbu, kad kiekvienas Vilniaus rajono gyventojas jaustųsi bendruomenės dalimi. Esu tikras, kad stiprios ir aktyvios bendruomenės yra mūsų rajono bei visos valstybės ateitis.
 • Mano sukaupta darbinė patirtis, įgytos mokslinės žinios bei asmeninės savybės Jums leis pasitikėti manimi. Aktyviai siekiu užtikrinti visuomenės pasitikėjimą savivalda, jos institucijomis, esu tikras, kad sąžiningu, atsakingu, kryptingu darbu dėl rajono ateities galime sukurti ir garantuoti saugų ir patogų gyvenimą mūsų rajone.
 • Visą gyvenimą vadovavausi teisingumo, skaidrumo, žmogiškumo ir atvirumo principais. Kartu su komanda kursime patrauklią, patikimą ir patogią aplinką Vilniaus rajono žmonėms. 
 • Mūsų prioritetas – kad kiekvienas Vilniaus rajono gyventojas galėtų jaustis saugus, laimingas bei laisvai kuriantis ateitį savo krašte.
 • Rinkimuose dalyvauju su Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“, mano vidinės nuostatos ir ateities siekiai sutampa su šios politinės jėgos programinėmisnuostatomis, todėl bendrų idėjų įgyvendinimas ir realizavimas kasdieniuose savivaldos darbuose yra Mūsų BENDRA ateities perspektyva.
 • Sieksiu sujungti tautinių grupių interesus ir juos vienyti bendru požiūriu į savo kraštą, ugdomomis vertybėmis, darbo, verslo galimybėmis bei aktyviu siekiu bendruomeniškai įsitraukti į rajono gyvenimą.

Kandidatas į Vilniaus rajono savivaldybės mero postą, Gediminas Kazėnas

Šiuo metu dirba patarėju Seimo kanceliarijoje.  2003-2022 m. Mykolo Romerio universitete dirbo dėstytoju. 2021-2022 m. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamente prie KAM užėme vyr. specialisto pareigas. Putiniškių bendruomenės steigėjas ir pirmininkas; Lietuvių švietimo draugijos "Rytas" valdybos narys; Krašto apsaugos bičiulių klubo narys.

G. Kazėno rinkiminė programa į Vilniaus raj. sav. merus 2023 -

 • Švietimas - vienas didžiausių skaudulių Vilniaus rajone. Sieksiu, kad būtų pertvarkomas ir plečiamas vaikų darželių ir mokyklų tinklas, kad visi rajono vaikai turėtų vienodas sąlygas gauti ugdymą savo gimtąja kalba. Tai yra mano prioritetas! Skirsime 100 EUR kompensaciją šeimoms, kurių vaikai nepatenka į valstybinius darželius.
 • Infrastruktūra.Susisiekimo sistema turi užtikrinti saugias ir patogias keliones pėsčiomis, dviračiu, viešuoju transportu. Susisiekimas su Vilniaus miestu turi tapti patogus, efektyvus ir saugus, o dalis maršrutų turėtų būti suintegruoti su Vilniaus viešuoju transportu. Infrastruktūros mokestį, priemiestinėse teritorijose sulyginsime su Vilniaus miesto dydžiu.
 • Kultūrinis paveldas ir turizmas. Kultūros ir turizmo objektai turi būti prižiūrimi ir puoselėjami atsižvelgiant į kuriamą pridėtinę vertę. Neaišku, o dažnai ir abejonių kelią, kokiais kriterijais remiantis dabartinė VRSA atrenka kultūros ir turizmo objektus, kurie būna tvarkomi ar restauruojami, tuo tarpu kiti nyksta. 
 • Sodininkų bendrijos. Sodininkų bendrijos dėl teisinės reguliacijos ir valdžios nesuinteresuotumo yra visiškai atkirstos nuo bendros rajono infrastruktūros. Tokia situacija yra netoleruotina, nes tai Vilniaus rajono gyventojai, kurie taip pat moka mokesčius į Vilniaus rajono biudžetą.
 • Skaidri ir efektyvi savivaldybės įmonių pertvarka. Pagrindinė Vilniaus rajono savivaldybės įmonių nuostolingo valdomo priežastis– neskaidrumas ir nepotizmas. Sieksiu, kad būtų atliktas nepriklausomas ir visapusiškas savivaldybės įmonių auditas, o pagal gautas išvadas būtų pertvarkytas šių įmonių valdymas.
 • Atsakingo verslo plėtojimas. Vilniaus rajonas turi geriau išnaudoti sostinės kaimynystę. Reikia sukurti palankią aplinką verslui, mažinsime biurokratines kliūtis. Labai svarbu, kad įmonės turėtų geriausias sąlygas kurti darbo vietas Vilniaus rajone ir gyventojams nereikėtų jų ieškoti Vilniuje. Skatinsime bendradarbiavimą tarp ateinančio verslo ir vietos bendruomenių

Kandidatas į Vilniaus rajono savivaldybės mero postą Robert Duchnevič

2014 m. Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete įgijo teisės bakalauro laipsnį. 2017 m. Mykolo Romerio universiteto Privatinės teisės institute baigė verslo teisės programą ir įgijo teisės magistro laipsnį. 2014-2015 m. dirbo Seimo nario padėjėju-sekretoriumi. Nuo 2015 m. Tautinių mažumų departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės teisininkas. Nuo 2017 m. Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narys. Dirbo Ekonomikos ir finansų komitete. 2019m. pakartotinai išrinktas į Vilniaus rajono savivaldybės tarybą. LSDP frakcijos Vilniaus rajono savivaldybės taryboje seniūnas. Savivaldybės antikorupcinės komisijos pirmininkas. Teisėtvarkos ir savivaldos plėtros bei kontrolės komitetų narys. Nuo 2014 m. Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Vilniaus rajono skyriaus narys ir Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS) narys. 2015-2017 m. LSDJS Vilniaus rajono skyriaus valdybos narys, 2017 m. sausis – gegužė skyriaus pirmininkas. Nuo 2017 m. LSDP Vilniaus rajono skyriaus pirmininkas.Nuo 2017 m. LSDP prezidiumo ir tarybos narys, LSDP Tautinių bendrijų komiteto pirmininkas. Nuo 2021 m. LSDP pirmininkės pavaduotojas. LSDP Vidaus reikalų komiteto pirmininkas. Laisvalaikiu aktyviai remia savanorystę. Buvo Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS) nariu, LSDJS Vilniaus rajono skyriaus pirmininku. Yra ugniagesys savanoris, šaulys, Lenkų diskusijų klubo narys.

R.Duchnevič rinkiminė programa į Vilniaus raj. sav. merus 2023 

 • Komunalinio ūkio pertvarka. Kainos mažės.
 • Gyventojai dalyvaus priimant sprendimus. Savivaldybė nuolat tarsis ir tinkamai komunikuos. Veikla bus skaidri.
 • Su savo komanda parengsiu kiekvienos seniūnijos vystymosi planus. Infrastruktūra bus planuojama tinkamai. Nebus chaoso.
 • Bus investuojama į mokinį ir mokytoją, o ne vien į mūrą. Darželiuose vietų bus pagal poreikį. Švietimo kokybė gerės.
 • Stiprinsiu viešąsias paslaugas per inovatyvius sprendimus. Su Vilniaus miesto savivaldybe pasirašysime bendradarbia

Kandidatė į Vilniaus rajono savivaldybės mero postą Diana Mažulė

Šiuo metu dirba Všį VGMPS Skubios pagalbos specialiste. Studijavo Bendros Praktikos slaugą,Skubios pagalbos specialistė/Akušeriją, Verslo vadybą ir marketingą. 2009-2012 m. dirbo operacinės instrumentatorė Kardiolitos klinikose. 2012-2017 m. Centro poliklinikoje dirbo bendros praktikos slaugytoja. 2017-2018 m.Vilniaus miesto klinikinė ligoninė bendrosios praktikos slaugytoja.  Nuo 2018 m. UAB Difenesta direktorė.

D.Mažulės rinkiminė programa į Vilniaus raj. sav. merus 2023 -

 • Gyventojai turės didesnes galimybes priimant sprendimus dėl savivaldybės biudžeto panaudojimo.  
 • Subursime stiprią švietimo bendruomenę.  
 • Sveikatos paslaugų prieinamumas išlieka didžiausiu iššūkiu. Efektyvi pirminė sveikatos priežiūra yra būtinas etapas, norint užtikrinti, jog mūsų bendruomenės nariai išliktų sveiki ir darbingi.  
 • Sieksime jaunuolių ir jaunų šeimų įtraukimo į savivaldos gyvenimą kuriant stiprią bendruomenę
 • Sieksime palankių sąlygų kurtis rajonuose įvairaus amžiaus gyventojams.  
 • Socialinės paslaugos rodo gebėjimą pasirūpinti aplinkiniais. Mums svarbu, jog kiekvienas rajono gyventojas gautų jam reikalingą socialinę pagalbą.
 • Ekonominio gyvenimo plėtra yra gerovės savivaldybėje pagrindas. Sieksime, kad verslo plėtra užtikrintų naujų darbo vietų atsiradimą, todėl stiprinsime infrastruktūros plėtrą.  
 • Sieksime mažinti aplinkos iššūkius rajone, tokius kaip: dirvožemio degradacija, vandens tarša ir miškų naikinimas, kurie reikalauja didelio mūsų visų dėmesio ir pastangų.
Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kategorijos straipsniai

Pagėgių mero rinkimai 2023

Kandidatai į Pagėgių merus 2023, kandidatų į Pagėgių merus rinkiminės programos 2023

Kėdainių mero rinkimai 2023

Kandidatai į Kėdainių rajono mero rinkimus 2023, Kandidatų į Kėdainių rajono merus rinkiminės programos

Biržų mero rinkimai 2023

Kandidatai į Biržų rajono mero rinkimus 2023, Kandidatų į Biržų rajono merus rinkiminės programos

Ignalinos mero rinkimai 2023

Ignalinos mero rinkimai 2023, kandidatai į Ignalinos merus 2023, kandidatų į Ignalinos merus rinkiminės programos 2023

Jonavos mero rinkimai 2023

Kandidatai į Jonavos rajono mero rinkimus 2023, Kandidatų į Jonavos rajono merus rinkiminės programos

Prienų mero rinkimai 2023

kandidatai į Prienų rajono mero rinkimus 2023, Kandidatų į Prienų merus rinkiminės programos

Švenčionių mero rinkimai 2023

Švenčionių mero rinkimai 2023, kandidatai į Švenčionių rajono merus 2023, kandidatų į Švenčionių merus rinkiminės programos 2023

Telšių mero rinkimai 2023

Mero rinkimai Telšių rajono savivaldybėje 2023, įvykdyti pažadai, nuveikti darbai, rinkimų programa, nauja kadencija, rinkimų rezultatai

Šakių mero rinkimai 2023

Mero rinkimai Šakių rajono savivaldybėje 2023, įvykdyti pažadai, nuveikti darbai, nauja kadencija, rinkimų programos, rinkimų rezultatai

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: