Geriausi fantastiniai filmai
Atnaujinta: 2023-10-18

Fantastiniai filmai žavi žiūrovus jau daugiau nei šimtmetį, o kai kurie iš mylimiausių visų laikų filmų priskiriami šiam žanrui. Šie filmai leidžia pabėgti nuo realybės, nukelia žiūrovus į tolimus kraštus, kupinus stebuklingų galių, padarų ir būtybių. Nuo nesenstančios klasikos, tokios kaip "Ozo šalies burtininkas", iki šiuolaikinių pasakų, tokių kaip "Vandens forma", fantasy žanras tapo vienu didžiausių vaizduotės išbandymų kine. Geriausi kada nors sukurti fantastiniai filmai dažnai įkvepia didžiules franšizes, įveda naujų aspektų į persisotinusį žanrą arba yra pakankamai paveikūs ir įsimintini, kad išliktų žiūrovams ilgus metus. Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausius visų laikų fantastinius filmus, įskaitant užslėptus perliukus, gerbėjų favoritus ir klasiką.

Geriausi fantastiniai filmai

Animaciniai fantastiniai filmai

Elemental – Stichijos

"Elemental" - 2023 m. "Pixar" filmas, kurį režisavo Peteris Sonas. Filmo veiksmas vyksta pasaulyje, kuriame gyvena antropomorfiniai gamtos elementai, ir pasakojama apie ugnies elementą Ember Lumen ir vandens elementą Veidą Ripplį. Ember yra antros kartos imigrantė, dirbanti padėjėja tėvams priklausančioje maisto prekių parduotuvėje. Filmas yra romantinė komedija ir asmeninė imigranto istorija. Filmo veiksmo vieta - tankiai apgyvendintas miestas, panašus į Disnėjaus "Zootopiją". Miestas pavadintas Elemento miestu ir yra paremtas Niujorko imigrantų rajonais, įskaitant Mažąją Italiją ir Korėjiečių kvartalą. Filme nagrinėjamos tarpkultūrinių mainų ir asmeninių prietarų temos. 

Fantastinis komedijos filmas Stichijos - Elemental

Spider-Man: Across the Spider-Verse - Žmogus-voras: aplink multivisatą

Milesas Moralesas katapultuojasi per daugialypę visatą, kur susiduria su žmonių-vorų komanda, atsakinga už jos egzistavimo apsaugą. Kai didvyriai nesutaria, kaip elgtis su nauja grėsme, Milesas turi iš naujo apibrėžti, ką reiškia būti didvyriu. Milesas Moralesas vėl sugrįžta gelbėti multivisatos!

Animacinis filmas Žmogus-voras: aplink multivisatą - Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spirited Away - Stebuklingi Šihiros nuotykiai Dvasių pasaulyje

"Spirited Away" - 2001 m. japonų animacinis fantastinis filmas, kurį parašė ir režisavo Hayao Miyazaki, o animavo "Studio Ghibli". Filme pasakojama apie dešimtmetę mergaitę Šihiro, kuri, su tėvais persikėlusi gyventi į priemiestį, pakliūva į dievų, raganų ir dvasių valdomą pasaulį. Jos tėvai paslaptingai pasikeičia, ir Šihiro turi pasirūpinti savimi susidurdama su keistomis dvasiomis, įvairiomis būtybėmis ir pikta burtininke, kuri siekia užkirsti kelią jos grįžimui į žmonių pasaulį.

Japoniškas animacinis fantastinis filmas Stebuklingi Šihiros nuotykiai Dvasių pasaulyje - Spirited Away

Coraline - Koralaina ir slaptas pasaulis

Filme pasakojama apie pagrindinę heroję, kuri savo naujuose namuose už slaptų durų atranda idealizuotą alternatyvią visatą nežinodama, kad joje yra kažkas tamsaus ir grėsmingo. Jos draugai, berniukas vardu Vybis ir benamis juodas katinas, padeda jai viską ištaisyti ir suartėti su tėvais.

Stop kadro animacinis filmas Koralaina ir slaptas pasaulis - Coraline

Spider-Man: Into the Spider-Verse – Žmogus-voras: į naują visatą

Broklino paaugliui Milesui Moralesui įkando radioaktyvusis voras - jis staiga įgyja paslaptingų galių ir tampa unikaliu Žmogumi-voru. Susipažinęs su Piteriu Parkeriu, jis netrukus supranta, kad yra daugybė kitų žmonių, turinčių tokių pat ypatingų, aukštumų siekiančių talentų kaip ir jis.

Animacinis filmas Žmogus-voras į naują visatą - Spider-Man: Into the Spider-Verse

Corpse Bride – Mirusi nuotaka

Istorija pasakoja apie jauną vyrą ir moterį, kurie susitinka dėl tėvų sutartų vedybų, nes abiem šeimoms reikia pinigų. Jaunuolio sužadėtuvės su mirusia nuotaka priverčia jį susimąstyti apie savo paties mirtį, kad pritaptų prie jos draugų.

Animacinis filmas Mirusi nuotaka - Corpse Bride

Monster House – Namas monstras

"Namas monstras" - 2006 m. amerikiečių kompiuterinės animacijos antgamtinė komedija, kurią režisavo Gilas Kenanas, o scenarijų parašė Danas Harmonas. Filmo centre - trys vaikai: DJ, Chowder ir Jenny, kurie sužino, kad jų kaimyno namas iš tikrųjų yra gyva, kvėpuojanti pabaisa. Helovino išvakarėse didžėjaus tėvai išvyksta, o su juo lieka smurtaujanti auklė Zee. Kai kamuolys nukrenta į Nebirbarkerio veją, senuką ištinka širdies smūgis, ir netrukus jie sužino, kad namas yra pabaisa. Paaugliai paklausia nuo vaizdo žaidimų priklausomo pažįstamo Kaukolės, kaip sunaikinti namą, ir Helovino naktį atskleidžia jo paslaptį.

Fantastinis kompiuterinės animacijos antgamtinės komedijos filmas Namas monstras - Monster House

The Nightmare Before Christmas - Košmaras prieš Kalėdas

"Košmaras prieš Kalėdas" (angl. "The Nightmare Before Christmas") - 1993 m. Henry Selicko režisuotas ir Timo Burtono prodiusuotas animacinis muzikinis filmas. Istorija pasakoja apie Džeką Skellingtoną, Helovino miesto moliūgų karalių, kuris atranda Kalėdų miestą ir nusprendžia perimti šventę. Tačiau jo geraširdiška misija netikėtai sukelia pavojų Kalėdų Seneliui ir sukuria košmarą visiems geriems berniukams ir mergaitėms visame pasaulyje.

Animacinis filmas Košmaras prieš Kalėdas  The Nightmare Before Christmas

Marvel fantastiniai filmai

The Avengers – Keršytojai

Reaguodamas į gresiančią grėsmę, S.H.I.E.L.D. direktorius Nick Fury suburia nepaprastų žmonių komandą, kad sutrukdytų niekingiems Lokio planams. Šią komandą, vadinamą "Keršytojais", sudaro Iron Man, Captain America, Thor, Hulk, Black Widow (Juodoji Našlė) ir Hawkeye (Sakalo Akis).

Veiksmo filmas Keršytojai - The Avengers

Avengers: Infinity War – Keršytojai: Begalybės karas

Filme "Keršytojai: Begalybės karas" keršytojai ir jų sąjungininkai turi susivienyti, kad sustabdytų tarpgalaktinį despotą Thanosą nuo visų šešių Begalybės akmenų, neįsivaizduojamos galios artefaktų, surinkimo ir jų panaudojimo savo iškreiptai valiai primesti visai realybei. Žemės ir pačios egzistencijos likimas dar niekada nebuvo toks neaiškus, nes viskas, už ką kovojo "Keršytojai", atvedė iki šios akimirkos.

Veiksmo mokslinės fantazijos filmas Keršytojai: begalybės karas - Avengers: Infinity War

Avengers: Endgame - Keršytojai. Pabaiga

"Keršytojai” išgyvena draugų ir šeimos narių netektis. Viskas atrodo beviltiška. Tačiau vienu metu jie supranta, kad gali pakeisti Thanos'o spragtelėjimą. Likus tik vienam herojui ir tik vienai galimybei viską ištaisyti, "Keršytojai" nusprendžia padaryti viską, kad panaikintų Thanoso padarytą žalą.

Veiksmo mokslinės fantazijos filmas Keršytojai. Pabaiga - Avengers: Endgame

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings – Šang-Či ir dešimties žiedų legenda

"Šang-Chi ir dešimties žiedų legenda" - 2021 m. amerikiečių filmas apie superherojų, sukurtas pagal "Marvel Comics" komiksus, kuriame vaidina Šang-Chi. Filme pasakojama apie Šang-Či, ginklais pagrįsto Kung Fu meistrą, kuris yra priverstas susidurti su savo praeitimi po to, kai yra įtraukiamas į Dešimties žiedų organizaciją. Filmas - tai plataus masto superherojų epas, kuriame susipina emocinė šeimos drama ir gravitaciją keliantis kovos menų veiksmas.

Fantastinis superherojų filmas Šang-Či ir dešimties žiedų legenda - Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Spider-Man: No Way Home – Žmogus-voras: nėra kelio atgal

Visam pasauliui atskleista slapta Piterio Parkerio tapatybė. Beviltiškai ieškodamas pagalbos, Piteris kreipiasi į daktarą Streindžą, kad šis priverstų pasaulį pamiršti, jog jis yra Žmogus-voras. Šis burtas siaubingai nepavyksta ir sugriauna daugialypę visatą, įtraukdamas į ją monstriškus piktadarius, galinčius sunaikinti pasaulį.

Superherojų filmas Žmogus-voras: nėra kelio atgal - Spider-Man: No Way Home

Black Panther: Wakanda Forever – Juodoji pantera: Vakanda amžiams

Vakandos karalius T'Challa (Chadwick Boseman) serga nepatikslinta nepagydoma liga, kurią, jo sesers Šuri (Vakandos princesė, kurianti naujas šalies technologijas) nuomone, gali išgydyti "širdies formos žolė".

Veiksmo filmas Juodoji pantera: Vakanda amžiams - Black Panther Wakanda Forever

Guardians of the Galaxy Vol.3 - Galaktikos sergėtojai. III dalis

"Guardians of the Galaxy Vol. 3" - 2023 m. amerikiečių filmas apie "Marvel Comics" superherojų komandą "Guardians of the Galaxy", kurį sukūrė "Marvel Studios", o platina "Walt Disney Studios Motion Pictures". Tai "Galaktikos sergėtojų" (Guardians of the Galaxy, 2014 m.) ir "Galaktikos sergėtojai Vol. 2" (Guardians of the Galaxy Vol. 2, 2017 m.) tęsinys ir 32-asis "Marvel Cinematic Universe" (MCU) filmas. Filme pasakojama apie Saugotojus, kurie gina visatą ir vieną iš jų, Raketą, nuo Adamo Vorloko, supergalingos būtybės, kurią iš keršto sukūrė jo "motina" valdovė Valdovė.

Mokslinės fantastikos filmas Galaktikos sergėtojai III dalis - Guardians of the Galaxy Vol.3

Fantastiniai siaubo filmai

Evil Dead Rise - Piktieji numirėliai prisikelia

"Piktieji numirėliai prisikelia" (angl. "Evil Dead Rise") - 2023 m. amerikiečių antgamtinio siaubo filmas, kurį režisavo ir scenarijų parašė Lee Croninas, ir penktoji "Piktųjų numirėlių" serijos dalis. Filme vaidina Lily Sullivan ir Alyssa Sutherland kaip dvi atsiskyrusios seserys, bandančios išgyventi ir išgelbėti savo šeimą nuo numirėlių. Veiksmas vyksta apleistame bute mieste, kur seserys susiduria su kūną apsėdusiais demonais ir kovoja dėl išlikimo. "Piktųjų numirėlių prisikėlimas" yra triukšmingas, svaigus, pilnos salės žiūrovų vidurnaktį tipo filmas, o jo premjerą SXSW festivalyje lydėjo gausūs žiūrovų šūksniai, džiūgavimai ir tikri išgąsčio klyksmai.

Fantastinis antgamtinio siaubo filmas Piktieji numirėliai prisikelia - Evil Dead Rise

Beetlejuice – Vabalų sultys

Filmo siužetas sukasi apie neseniai mirusią sutuoktinių porą, kuri kaip vaiduokliai, persekiojantys savo buvusius namus, kreipiasi į Beetlejuice'ą, nemalonų ir klastingą "biologinį egzorcistą" iš pomirtinio pasaulio, kad išgąsdintų naujuosius namų gyventojus.

Komedijos siaubo filmas Vabalų sultys - Beetlejuice

Werewolf by Night – Naktinis vilkolakis

Istorija pasakoja apie Džeką Raselą (Gael Garcia Bernal), žmogų iš pabaisų medžiotojų grupės, susirinkusios į ritualinę medžioklę po savo vado mirties. Medžiotojų užduotis - sučiupti pabaisą ir atgauti Kraujo akmenį - galingą artefaktą, kuris taip pat suteikia gildijos kontrolę jo turėtojui. TV specialusis filmas apibūdinamas kaip greita, žiauri, juokinga duoklė filmams apie pabaisas ir puikiai tinka Helovinui.

Trumpasis siaubo filmas Naktinis vikolakis - Werewolf by Night

1408 – Kambarys 1408

"1408" - 2007 m. antgamtinis siaubo filmas, sukurtas pagal Stepheno Kingo apsakymą. Filme pasakojama apie Maiką Ensliną, rašytoją, kuris specializuojasi demaskuodamas paranormalius reiškinius, kaip jis apsistoja liūdnai pagarsėjusiame 1408 kambaryje Niujorko viešbutyje. Enslinas tiki, kad šis kambarys tėra mitas, kurį įtvirtina istorijos ir gandai, surinkti jo ankstesniems darbams. Tačiau netrukus jis supranta, kad kambaryje iš tiesų vaidenasi ir kad jis yra įkalintas jame.

Siaubo filmas Kambarys 1408 - 1408

Mokslinės fantastikos filmai

Back to the Future - Atgal į ateitį

"Atgal į ateitį" - 1985 m. amerikiečių mokslinės fantastikos filmas, kurį režisavo Robertas Zemeckis, o scenarijų parašė Zemeckis ir Bobas Gale'as. Filme pasakojama apie Marty McFly, tipišką aštuntojo dešimtmečio amerikietį paauglį, kuris atsitiktinai nukeliamas į 1955 m. plutoniu varoma DeLorean "laiko mašina", kurią išrado šiek tiek pamišęs mokslininkas Dr. Emmett Brown. Kelionės į praeitį metu Marty turi pasirūpinti, kad būsimi paaugliai tėvai susitiktų ir įsimylėtų, kad galėtų grįžti į ateitį. Tačiau saugiam sugrįžimui trukdo nenumatytos romantinės komplikacijos.

Mokslinės fantastikos filmas Atgal į ateitį - Back to the Future

Dune – Kopa

Tai pirmoji iš dviejų dalių to paties pavadinimo Franko Herberto 1965 m. romano ekranizacija. Filme, kurio veiksmas vyksta tolimoje ateityje, pasakojama apie Polą Atreidą, kai jo šeima, kilmingi Atreidų namai, įsitraukia į karą dėl mirtinai pavojingos ir nedraugiškos Arrakio dykumos planetos.

Mokslinės fantastikos filmas Kopa - Dune

Everything Everywhere All at Once - Viskas iškart ir visur

"Viskas iškart ir visur" - 2022 m. filmas, kurį režisavo Daniel Kwan ir Daniel Scheinert. Filme pasakojama apie Evelyn Wang, vidutinio amžiaus kinų imigrantę ir skalbyklos savininkę, kuri įtraukiama į beprotišką nuotykį, kurio metu ji viena gali išgelbėti egzistenciją tyrinėdama kitas visatas ir susisiekdama su kitomis savo versijomis visoje daugeriopoje visatoje.

Mokslinės fantastikos filmas Viskas iškart ir visur - Everything Everywhere All at Once

Avatar: The Way of Water - Įsikūnijimas. Vandens kelias

Filme pasakojama apie mėlynos odos humanoidą Na'vi Džeiką Sullį (Worthingtonas), kuris kartu su šeima dėl atsinaujinusios žmonių grėsmės ieško prieglobsčio pas vandens Metkainų klaną Pandoroje, tinkamame gyventi egzomoone, kuriame jie gyvena.

Mokslinės fantastikos filmas Įsikūnijimas. Vandens kelias - Avatar: The Way of Water

The Prestige – Prestižas

"Prestižas" - 2006 m. Christopherio Nolano režisuotas psichologinis trileris, sukurtas pagal 1995 m. Christopherio Priesto romaną. Istorija pasakoja apie du konkuruojančius scenos magus Alfredą Bordeną (Christianas Bale'as) ir Robertą Angierą (Hugh Jackmanas) Viktorijos laikų Londone, kurie nesutaria dėl tobulo teleportacijos triuko. Filme pasakojama, kaip kiekvienas vyras skaito kito dienoraštį, ir istorija nesivysto chronologiškai.

Misterijos filmas Prestižas - The Prestige

Žvaigždžių karai

Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith – Žvaigždžių karai: epizodas III – sitų kerštas

Praėjus trejiems metams po Klonų karų, Obi-Vanas persekioja naują grėsmę, o Anakiną kancleris Palpatinas įtraukia į grėsmingą sąmokslą valdyti galaktiką. Nuo Klonų karų pradžios praėjo beveik treji metai. Respublika, padedama džedajų, stoja į kovą su grafu Dooku ir separatistais.

Kosmines operos filmas Žvaigždžių karai: epizodas III sitų kerštas - Star Wars Episode III Revenge of the Sith

Star Wars: The Force Awakens – Žvaigždžių karai: galia nubunda

Filmo "Jėgos pažadinimas" veiksmas vyksta praėjus trisdešimčiai metų po "Džedajaus sugrįžimo", jame pasakojama apie Rey, Finno, Poe Damerono ir Hano Solo pastangas surasti Luką Skywalkerį ir jų kovą generolės Lėjos Organos vadovaujamame Pasipriešinime ir Sukilėlių aljanso veteranuose prieš Kylo Reną ir Pirmąjį ordiną - Galaktikos imperijos įpėdinį.

Kosmines operos filmas Žvaigždžių karai: galia nubunda - Star Wars The Force Awakens

Rogue One: A Star Wars Story – Šelmis-1: Žvaigždžių karų istorija

Konflikto metu neįtikėtinų herojų grupė susivienija, kad pavogtų "Mirties žvaigždės" - didžiausio Imperijos naikinimo ginklo - planus. Sukilėliams skleidžiant savo įtaką žmonėms, Galaktikos imperija sukuria superginklą, galintį sunaikinti visą planetą.

Kosminės operos filmas Šelmis-1: Žvaigždžių karų istorija - Rogue One: A Star Wars Story

Kiti fantastiniai filmai kuriuos verta pažiūrėti

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves - Požemiai ir drakonai. Garbė tarp vagių

"Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves" - 2023 m. amerikiečių fantastinė plėšikų komedija, kurią režisavo Jonathanas Goldsteinas ir Johnas Francis Daley. Filmas pasakoja apie žavų vagį ir neįtikėtinų nuotykių ieškotojų grupę, kurie imasi epinio apiplėšimo, kad atgautų prarastą relikviją, tačiau viskas pavojingai pakrypsta, kai jie susiduria su netinkamais žmonėmis.

Nuotikiu filmas Požemiai ir drakonai: garbė tarp vagių - Dungeons

The Dark Knight - Tamsos riteris

Filmo siužetas pasakoja apie keršytoją Betmeną, policijos leitenantą Džeimsą Gordoną ir apygardos prokurorą Harvį Dentą, kurie sudaro aljansą organizuotam nusikalstamumui Gotamo mieste išnaikinti. Jų pastangas sužlugdo Džokeris, anarchistinis nusikaltėlis, siekiantis išbandyti, kiek toli Betmenas nueis, kad išgelbėtų miestą nuo chaoso.

Veiksmo filmas Tamsos riteris - The Dark Knight

Bridge to Terabithia – Tiltas į Terabitiją

Du vaikai, kuriuos bendraamžiai laiko atstumtaisiais, įsivaizduoja pasaulį, kuriame jų priešai yra tie, kurie tyčiojasi iš jų realiame gyvenime. Kartu jie keičia savo įsivaizduojamą pasaulį, darydami pokyčius realiame pasaulyje. Galiausiai realus pasaulis įsitvirtina ir vaizduotė užleidžia vietą.

Filmas visa šeimai Tiltas į Terabitiją - Bridge to Terabithia

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Įmonės produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
lauko krosnelės kazanui Lauko krosnelė kazanui Lauko Krosnelės Kazanui , Lauko Krosnelė Kaune €80.00

Kategorijos straipsniai

Geriausi fantastiniai serialai

30 geriausiai įvertintų fantastinių serialų. Sąrašas be jokio eiliškumo, o serialai įvertinti ir kritikų ir mėgėjų.

Priemonės nuo uodų

Prevencija nuo uodų, kaip apsisaugot nuo uodų keliaujant, uodų sukeliamos ligos, priemonės atbaidančios uodus, purškalai nuo uodų, priemonės nuo uodų gyvūnams, priemonės po uodų įkandimo

Skaniausios sriubos

Skaniausios sriubos, sriubų atsiradimo istorija, sriubų kategorijos, sriubos

Populiariausios šunų veislės

Top 10 populiariausių šunų veislių, draugiškiausi šunys, šunų gyvenimo trukmė, populiariausių šunų charakteristika, populiariausių šunų priežiūra.

Vakarų Škotijos baltasis terjeras

Vakarų Škotijos baltojo terjero auginimas, dresūra, Vakarų Škotijos baltojo terjero išvaizda ir charakteris, Vakarų Škotijos baltojo terjero mityba, priežiūra, ligos

Špicai

Špicų auginimas, Špicų kilmė ir priežiųra, Špicų ligos ir mityba, Špicų charakteris ir dresiravimas

Jorkšyro Terjeras

Jorkšyro terjero auginimas, Jorkšyro terjero ligos ir kaip jų išvengti, Jorkšyro terjero priežiūra ir charakteris

Sibiro haskis

Sibiro Haskio auginimas, išvaizda, charakteristika, Sibiro haskio ligos, priežiūra, mityba

Rusų spanielis

Rusų spanielis, Rusų spanielių išvaizda, Rusų spanielių mityba, Rusų spanielių ligos, Rusų spanielių dresūra, Rusų spanieliai medžioklėje

Vedantieji

Saviugdos kursai

Saviugdos kursai, saviugdos praktikos online, saviugdos seminarai, savęs tobulėjimo kursai, saviugdos mokymai, saviugdos kursai Kaune

Geriausi fantastiniai serialai

30 geriausiai įvertintų fantastinių serialų. Sąrašas be jokio eiliškumo, o serialai įvertinti ir kritikų ir mėgėjų.

Priemonės nuo uodų

Prevencija nuo uodų, kaip apsisaugot nuo uodų keliaujant, uodų sukeliamos ligos, priemonės atbaidančios uodus, purškalai nuo uodų, priemonės nuo uodų gyvūnams, priemonės po uodų įkandimo

Skaniausios sriubos

Skaniausios sriubos, sriubų atsiradimo istorija, sriubų kategorijos, sriubos

Verslo skelbimai

Ilgalaikiai verslo skelbimai su kelių įmonių kontaktais surūšiuoti pagal pavadinimą

Ką pamatyti Trakuose?

Lankytinos Trakų vietos, pėsčiųjų, dviračių, pažintiniai takai Trakuose ir aplink Trakus, ką verta pamatyti Trakuose

Vestuvių žaidimai

Vestuvių žaidimai lauke ir patalpoje, vestuvinių žaidimų idėjos

Žiobrių žvejyba

Kaip ir kur žvejoti žiobrius, masalai, pašarai žiobriams, meškerės ir sistemėlės žiobrių žvejybai

Kokie moteriški batai bus madingi šį pavasarį?

Atšilus orams atėjo laikas pradėti keisti ir atnaujinti garderobą, pradedant madingiausiais pavasariniais moteriškais batais.

Geriausi 2021 metų serialai

Populiariausi 2021 metų serialai, nuo tarptautinių megahitų iki svaiginančių sensacijų ir juodų satyrų.

Geriausi 2021 metų filmai

Populiariausi 2021 metų filmai, kurie mus atšaldė, pralinksmino, sujaudino ir įkvėpė.

Populiariausios kambarinės gėlės

Populiariausios kambarinės gėlės, kambarinių gėlių auginimas, kambarinių gėlių priežiūra.

Karšių žvejyba žiemą

Karšių žvejyba nuo ledo, žieminė karšių žvejyba

Ešerių žvejyba žiemą

Žieminė ešerių žvejyba iš po ledo, pirmojo ledo ešeriai, žvejyba blizgute ir avizėle, stambių ešerių žvejyba su pašėrimu

Originalūs kvepalai: kaip patikrinti ar kvepalai yra tikri?

Patarimai, kaip atskirti originalius kvepalus nuo klastočių

Geriausios video instrukcijos

Kelionė į Tenerifę

Kelionės į Tenerifę video reportažas, lankytinos vietos Tenerifėje, ką veikti Tenerifėje, aviabilietai į Tenerifę, viešbučiai Tenerifėje

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: