Kalėdinės dovanos vaikams
Atnaujinta: 2020-11-07
  • Dovana mergaitei žaislas

Nėra nieko mielesnio negu matyti jaudulį vaiko veide, kai jis atidaro naują dovaną, ypač kai išsirinkote tai, kas jiems patinka. Nors pasirinkimas, ką dovanosite savo mažyliui, gali būti kiek sunkokas, atsižvelgiant į tai, koks gausus žaislų pasirinkimas. Artėjant Kalėdoms surinkome dešimtis dovanų bet kokio amžiaus ir pomėgių vaikams. Dauguma šių dovanų idėjų vaikams yra pigios, todėl jums nereikės išlaidauti, kad padovanotumėte dovaną vaikui kuri tikrai patiks.

 

Dovanų idėjos mergaitėms:

Pirkti dovanas mergaitėms visada sunku. Tobulos dovanos pirkimas mergaitei  - ar tai būtų dukra, dukterėčia ar draugo dukra – gali kelti didžiulį galvos skausmą. Mes norime padėti, pateikdami Kalėdinių dovanų idėjų mergaitėms sąrašą, kurios sužavės bet kurią jauną mergaitę, atsižvelgiant į amžių ar pomėgius, čia rasite ypač puikių dovanų mergaitėms artėjančioms šventėms.

 

Žaislinis makiažo rinkinukas

Dovana_mergaitei_rinkinys

Ugdykite vaikų estetiką, stiprinkite pasitikėjimą savimi ir elegantišką temperamentą su šiuo rinkinuku. Spalvinga princesės makiažo dėžutė saugi ir ekologiška, užtikrintos švelnios ir neerzinančios medžiagos. Rinkinyje yra akių šešėlių šepetėlis, akių šešėliai, lūpų šepetėlis, nagų lakas, skaistalų šepetėlis, lūpų blizgis, lūpų dažai, HD makiažo veidrodėlis.

 

Žaislinė lėlė

Dovana_dukrai_lėlė

Lėlės dydis: apytiksliai 55 x 25,4 x 12,7 cm, svoris: 1,3 kg. Mėlynų akių, rudaplaukė. Lėlė gali lengvai sėdėti ir gulėti, bet negali stovėti ir kalbėti. Plaukai yra rankų darbo, jie labai panašūs į žmogaus plaukus. Ši lėlė turi dideles žavias akis, kurios pagamintos iš aukštos kokybės akrilo, skaidrios ir ryškios. Akys negali mirksėti ar pilnai užsimerkti. Atitinka saugos reikalavimus vyresniems nei 3 metų vaikams.

 

„Frozen“ makiažo rinkinukas

Dovana_dukterėčiai_rinkinys

Mėlynos spalvos lagaminas su ratukais. Rinkinį sudaro: veidrodėlis, 2 įstatomos lentynėlės, šepetys, plaukų džiovintuvas, kaklo papuošalas, 2 apyrankės, 3 žiedai, 2 lūpų dažai, 3 nagų lakai, kvepalai. Viskas pagaminta iš gamtai bei vaikui saugių medžiagų.

 

Žaislinė virtuvė

Dovana_dukrai_virtuvėlė

Virtuvėlė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagos, saugi ir ekologiška, netoksiška ir bekvapė. Su šviesomis ir muzika leiskite linksmintis žaisdžiant. Imituoti virtuvės įrankiai. Virtuvėlė padės lavinti vaiko smegenis ir praktinius gebėjimus.

 

Elektrinis fortepijonas

Dovana_sesei_fortepijonas

Elektrinis fortepijonas pagamintas iš plastiko. Keičiamos baterijos, apvalinti kampai, saugūs mažesniems vaikams. Siūlomi rožinės ir mėlynos spalvos fortepijonai. Su mikrofonu!

 

Grožio rinkinukas

Dovana_dukrai_rinkinys

Modeliuojami žaislai - ryškios spalvos pritraukia mergaičių dėmesį ir susidomėjimą. Vaikai gali žaisti vieni, su tėvais, draugais ar lėlėmis. Į rinkinuką įeina: įvairūs plaukų segtukai, 2 skirtingos plaukų žirklutės, veidrodėliai, 3 skirtingų tipų šukos, akinukai, plaukų žnyplės, plaukų džiovintuvas, akių šešėliai, bigudukai, plaukų gumytė, 3 skirtingi kvepaliukai.

 

Pliušinis žaislas – pagalvėlė - pledas

Dovana_mergaitei_žaislas

Medvilninis pliušinis žaislas, kuris lengvai gali virsti pagalvėlė saldžiam miegui arba net pledu! Turi skyles rankoms patogiam miegui. Gale įsideda arba išasitraukia minkštas medvilninis pledas. Puikiai tinka kelionėms! Galite pasirinkti, kurį gyvūnėlį įteiksite: katė, dramblys, dinozauras ar net vienaragis.

 

Virėjos rinkinys

Dovana_mergaitei_virtuvės_įrankiai

Mažosios virėjos rinkinyje: prijuostė, pora pirštinių, medinis šaukštas, kiaušinių plakiklis, medinis kočėlas, audinys „karštiems“ patiekalams tiekti. Su šiuo rinkiniu mergaitė jausis tikra pagalbininke virtuvėje bei galės lygiuotis į jus!

 

Mini grožio kampelis

Dovana_dukrai_veidrodis

Medinis grožio kampelis jūsų mergytei. Medinis staliukas su stalčiais bei veidrodžiu tikrai sukels šypseną mergytės veide. Rinkinyje taip pat yra iš medienos pagamintos makiažo priemonės, plaukų džiovintuvas bei žnyplės.

 

Daržovių ir vaisių rinkinys

Dovana_sesei_pirkiniai

Jei jūsų dukra jau turi žaislinę virtuvėlę – tai puikus priedas žaislo pagyvinimui. Įvairios daržovės bei vaisiai kartu su plastikiniu peiliu ir lentute leis tikroviškai perpjauti vaisių ar daržovių žaisliukus, kurie susilipdo Velcro pagalba. Tai padeda lavinti vaiko protą, kūrybiškumą ir mąstymo gebėjimus. Vaikai sužinos apie įvairias vaisių ir daržovių rūšis ir jų individualią išvaizdą. Pagaminta iš aplinkai nekenksmingo plastiko, nekenkia vaikams.

 

Dovanų idėjos berniukams:

Berniukai visada bus berniukais. Mėgstantys išdykauti, išsipurvinti, dūkti – net nemėginkite sulaikyti jų augančios energijos! Ieškote kažko, kas išlaikytų jų dėmesį ilgiau nei 5 minutes? Šiame Kalėdinių dovanų sąraše rasite tai, ko jums reikia, mažųjų pipirų šypsenai sukelti! Pasirinkite iš daugybės dovanų pasiūlymų berniukams, turintiems įvairiausių poreikių ir pomėgių.

 

Lenktynių trasa

Dovana_sūnui_trasa

Pažadinkite berniuko pagrindinius instinktus naudodami šį prabangių dinozaurų takelių rinkinį. Įdomu yra be perstojo, nes vaikai rengia hipodromą įvairiomis konfigūracijomis su rampomis, medžiais, tiltu ir vartais, saugiam manevravimui automobiliais. Lenktynių trasa apima 144 vienetus lankstaus takelio detalių, 2 žaislinius visureigius, 2 dinozaurų figūras, 2 rampas, tiltą, vartus ir 4 plastikinius medžius. Kurdami nuostabius dinozaurų pasaulius namuose ar lauke, vaikai naudojasi savo vaizduote ir mokosi spręsti problemas.

 

Poleontologo rinkinys

Dovana_berniukui_dinozaurai

Jūsų berniukas pasijaus tikru paleontologu, kasdamas šiuos unikalius dinozaurų kiaušinius. 12 dinozaurų kiaušinių rūšių, atsitiktinai išsiunčiamas vienas iš jų. Suteikia vaikui nuotykio jausmą. Dinozaurai iškasami ir jūsų vaikas gali žaisti toliau nuplovus likusį dirvožemį. Pagamintas iš saugios, netoksiškos, ekologiškos medžiagos. Skatina berniuko mokymąsi ir domėjimąsi pasauliu. Pridedamas įrankis kasinėjimui.

 

Transformeris

Dovana_sūnėnui_transformeris

Du viename žaislas jūsų vaikui. Užsimanęs vaiaks galės žaisti su mašinėlę, o nusibodus mašinėlei, paversti ją grėsmingu robotu! Siūlomos transformerių spalvos: mėlyna, balta, oranžinė, žalia, raudona, geltona. Su šiuo žaislu berniukas tikrai turės kuom pasigirti draugams!

 

Būgnai

Dovana_berniukui_būgnai

Sukurkite džiaugsmingą vakarėlių aplinką namuose! Puiki dovana augantiems muzikantams. Garantuota šypsena vaiko veide!

 

Įrankių rinkinys   

Dovana_berniukui_įrankiai

O štai ir dovana augantiems tėvelio pagalbininkams! Į rinkinį įeina įvairiausi instrumentai, nuo paprasto varžtelio iki elektrinio grąžto! Pagaminti iš kokybiško plastiko, tinkami naudoti nuo 3 metų vaikams.

 

Sunkvežimis

Dovana_sūnui_sunkvežimis

Vaikas ne tik dovanų gaus didžiulį sunkvežimį, bet ir 6 papildomas mašinėles. cementinis sunkvežimis, ekskavatorius, kranas, krautuvas, cementinis vikšrinis krautuvas, buldozeris – visa tai telpa viename dideliame sunkvežimyje. Priekyje didelio sunkvežimio yra anga mažesnių mašinėlių išvažiavimui.

 

Karinis tankas

Dovana_berniukui_tankas

Įeina: mūšio tankas, įkrovimo laidas, nuotolinio valdymo pultas, vartotojo vadovas. Tankas valdomas nuotoliniu pulteliu, su garsu bei LED lemputėmis. Tikrai ispūdinga ir ilgam įsimintina dovana jusu berniukui!

 

Žaislinis keturratis

Dovana_berniukui_mašinėlė

Lankstus keturratis, įveikiantis bet kokias kliūtis. Lengvai pravažiuoja per smėlį, akmenis, kitus nelygius paviršius. Taip pat puikiai susidoroja net su laiptais! Keičia savo formą vos vieno mygtuko pakalba, kad lengviau įveikti kliūtis. Siūlomos spalvos: raudona, mėlyna ir juoda. Puiki dovana patrakėliui!

 

LEGO

Dovana_sūnui_lego

Ugdykite vaiko fantazij1 su kaladėlių pagalba. 1000 dalių rinkinys, 6 skirtingų formų kaladėlės leis vaikui naudotis savo fantazija ir sukonstruoti norimą žaislą, nesvarbu, ar tai garažas jo mašinėlėms, namas, su šiom kaladėlėm bet kas įmanoma.

 

Palydovo konstruktorius

Dovana_berniukui_palydovas

Su jūsų pagalba vaikas galės sukonstruoti savo palydovą. Artėjant ilgiems žiemos vakarams puiki proga visiems pabūt kartu ir lavinti protą. Pridedamos dvi astronautų figūrėlės! Galvosūkis ne tik jūsų berniukui, bet ir visai šeimai!

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kategorijos straipsniai

Įmonės vakarėlio idėjos

Vakarėlio idėjos įmonei, kaip paruošti gerą renginį įmonėje

Geriausi fantastiniai serialai

30 geriausiai įvertintų fantastinių serialų. Sąrašas be jokio eiliškumo, o serialai įvertinti ir kritikų ir mėgėjų.

Priemonės nuo uodų

Prevencija nuo uodų, kaip apsisaugot nuo uodų keliaujant, uodų sukeliamos ligos, priemonės atbaidančios uodus, purškalai nuo uodų, priemonės nuo uodų gyvūnams, priemonės po uodų įkandimo

Skaniausios sriubos

Skaniausios sriubos, sriubų atsiradimo istorija, sriubų kategorijos, sriubos

Populiariausios šunų veislės

Top 10 populiariausių šunų veislių, draugiškiausi šunys, šunų gyvenimo trukmė, populiariausių šunų charakteristika, populiariausių šunų priežiūra.

Vakarų Škotijos baltasis terjeras

Vakarų Škotijos baltojo terjero auginimas, dresūra, Vakarų Škotijos baltojo terjero išvaizda ir charakteris, Vakarų Škotijos baltojo terjero mityba, priežiūra, ligos

Špicai

Špicų auginimas, Špicų kilmė ir priežiųra, Špicų ligos ir mityba, Špicų charakteris ir dresiravimas

Jorkšyro Terjeras

Jorkšyro terjero auginimas, Jorkšyro terjero ligos ir kaip jų išvengti, Jorkšyro terjero priežiūra ir charakteris

Sibiro haskis

Sibiro Haskio auginimas, išvaizda, charakteristika, Sibiro haskio ligos, priežiūra, mityba

Įmonės produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
lauko krosnelės kazanui Lauko krosnelė kazanui Lauko Krosnelės Kazanui , Lauko Krosnelė Kaune €80.00

Vedantieji

Saviugdos kursai

Saviugdos kursai, saviugdos praktikos online, saviugdos seminarai, savęs tobulėjimo kursai, saviugdos mokymai, saviugdos kursai Kaune

Geriausi fantastiniai serialai

30 geriausiai įvertintų fantastinių serialų. Sąrašas be jokio eiliškumo, o serialai įvertinti ir kritikų ir mėgėjų.

Priemonės nuo uodų

Prevencija nuo uodų, kaip apsisaugot nuo uodų keliaujant, uodų sukeliamos ligos, priemonės atbaidančios uodus, purškalai nuo uodų, priemonės nuo uodų gyvūnams, priemonės po uodų įkandimo

Skaniausios sriubos

Skaniausios sriubos, sriubų atsiradimo istorija, sriubų kategorijos, sriubos

Verslo skelbimai

Ilgalaikiai verslo skelbimai su kelių įmonių kontaktais surūšiuoti pagal pavadinimą

Įmonės vakarėlio idėjos

Vakarėlio idėjos įmonei, kaip paruošti gerą renginį įmonėje

Ką pamatyti Trakuose?

Lankytinos Trakų vietos, pėsčiųjų, dviračių, pažintiniai takai Trakuose ir aplink Trakus, ką verta pamatyti Trakuose

Vestuvių žaidimai

Vestuvių žaidimai lauke ir patalpoje, vestuvinių žaidimų idėjos

Žiobrių žvejyba

Kaip ir kur žvejoti žiobrius, masalai, pašarai žiobriams, meškerės ir sistemėlės žiobrių žvejybai

Kokie moteriški batai bus madingi šį pavasarį?

Atšilus orams atėjo laikas pradėti keisti ir atnaujinti garderobą, pradedant madingiausiais pavasariniais moteriškais batais.

Geriausi 2021 metų serialai

Populiariausi 2021 metų serialai, nuo tarptautinių megahitų iki svaiginančių sensacijų ir juodų satyrų.

Geriausi 2021 metų filmai

Populiariausi 2021 metų filmai, kurie mus atšaldė, pralinksmino, sujaudino ir įkvėpė.

Populiariausios kambarinės gėlės

Populiariausios kambarinės gėlės, kambarinių gėlių auginimas, kambarinių gėlių priežiūra.

Karšių žvejyba žiemą

Karšių žvejyba nuo ledo, žieminė karšių žvejyba

Ešerių žvejyba žiemą

Žieminė ešerių žvejyba iš po ledo, pirmojo ledo ešeriai, žvejyba blizgute ir avizėle, stambių ešerių žvejyba su pašėrimu

Geriausios video instrukcijos

Kelionė į Tenerifę

Kelionės į Tenerifę video reportažas, lankytinos vietos Tenerifėje, ką veikti Tenerifėje, aviabilietai į Tenerifę, viešbučiai Tenerifėje

Klaipėdos Jūros Šventė 2024

Klaipėdos Jūros Šventė 2024, Jūros šventės programa 2024, Jūros šventės koncertai ir atlikėjai

Visagino Country Festivalis 2024

Visagino Country festivalio programa 2022 , kokie bus atlikėjai Visagino Country festivalyje 2022

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: