Kokie moteriški batai bus madingi šį pavasarį?
Atnaujinta: 2022-04-20

Kokie moteriški batai bus madingi šį pavasarįAtšilus orams atėjo laikas pradėti keisti ir atnaujinti garderobą, pradedant madingiausiais pavasariniais moteriškais batais. Juk jau norisi nusimesti sunkius žieminius batus ir juos pakeisti lengvais pavasariniais bateliais. Džiugu, kad šį pavasarį mados podiumuose buvo galima išvysti patogių šlepečių, sportinių batų ir basučių, tačiau jų siluetai gerokai pasikeitę. Tiesa, naujovių netrūksta ir aukštakulnių madoje. Taigi, kokioms 2022 metų batų mados tendencijoms reikia pasiruošti?

Kokias madingas šlepetes pasirinkti šiam pavasariui?

Madoje yra viena nepaneigiama tiesa, kad mada nuolatos sukasi ratu. Tai puikiai įrodo šio sezono klumpių mados tendencija. Tikrai taip, tos klumpės, kurios tiek metų atrodė vienas nemadingiausių ir nestilingiausių pasirinkimų, šį pavasarį turėtų tapti Jūsų pasirinkimu, jei ieškote madingo šlepečių varianto. Tiesa, jos gerokai pasikeitusios ir padailėjusios, todėl nereikia išsigąsti, kad teks nešioti tas senovines medines klumpes. Šį sezoną madingos klumpės turi žemesnį ir plokštesnį kulniuką, o jų viršus paįvairintas gyvatės odos ar kitais margais raštais. Jei norite lengviau atrodančios avalynės, nesijaudinkite, Jums taip pat turime ką pasiūlyti. Visiškai priešingas, bet taip pat madingas šlepečių variantas yra dailios aukštakulnės šlepetės, papuoštos įvairiomis moteriškomis detalėmis, tokiomis kaip dailūs dirželiai, kristalai, blizgučiai. Beje, moteriškos detalės madingos ne tik kalbant apie šlepetes, bet ir apie basutes. Tad jei norite šį pavasarį įnešti gaivos ir lengvumo į savo įvaizdį, Jūsų pasirinkimas galėtų būti Aldo batai. Tarp jų surasite stilingų ir grakščių formų šlepečių, basučių ir batelių su dailiomis moteriškomis, gal ten mergaitiškomis, detalėmis.

Kokias madingas šlepetes pasirinkti šiam pavasariui

Kokie aukštakulniai bus madingi šį pavasarį?

Šį sezoną į šalį galite padėti įprastus juodus ar rudus aukštakulnius batelius ir pasitaikius progai pasipuošti rinkitės kuo blizgesnius ir kuo ryškesnius proginius batelius. Nesvarbu, ar tai bateliai ar basutės, avėkite holografinės vaivorykštės spalvų ir daugybe blizgių detalių papuoštą avalynę. Tiesa, prisiminkite, kad visų 2022 metų madingiausia spalva yra žalia. Kalbant apie kulniuko pasirinkimą, 2021 metais sugrįžusi aukštakulnių su plonais kulniukais mada niekur neatsitraukia ir šį sezoną. Šie plonyčiai vos matomi kulniukai skirti minimalistėms, kurios nori atsisakyti platformų ar plokščiapadžių batelių. Dievinančioms batus su platforma taip pat turime gerų žinių. Šį pavasarį savo akimirką išgyvena ikoniškais tapę platforminiai batai, su kuriais moterys jaučiasi tarsi gazelės. Nesvarbu, pasirinksite platforminius batus su grakščiais kulniukais ar grubias platformas, jos bus ryškios ir madingos visus metus. Beje, paruoškite kulkšnis, nes šį sezoną daugybėje podiumų demonstruoti aukštakulniai buvo papuošti dailiais kulkšnies dirželiais.

Kokie sportiniai batai bus madingas pasirinkimas pavasarį?

Kad ir kiek dailių batelių, basučių ar šlepečių turėtumėte, Jums vis tiek reikia sportinių batelių savo garderobe, todėl negalime nepaminėti, kad šį sezoną visų mėgstamus klasikinius baltus sportbačius reikėtų šiek tiek pamiršti. Pavasario pasirinkimu turėtų tapti sportiniai batai su daugiau šarmo. Ryškios spalvos, platforminiai padai, netikėti dizainai – tai tik kelios detalės, į kurias varta atsižvelgti, ieškant naujos sportinių batų poros šiam pavasariui. Daug dailių ir netikėtų sportinių ir kitokių madingų batų galite surasti Baldinini asortimente. Jie pasižymi ne tik stilinga išvaizda, bet ir aukščiausia kokybe, todėl galite būti garantuoti, kad įsigysite ilgaamžišką batų porą.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kategorijos straipsniai

Pėsčiųjų takai Lietuvoje

Geriausias pėsčiųjų takas Lietuvoje, pėsčiųjų takai Dzūkijoje, pėsčiųjų takai Dzūkijoje, pėsčiųjų takai Aukštaitijoje, pėsčiųjų takai Labanore, pėsčiųjų takai Pajūryje, pėsčiųjų takai Žemaitijoje.

Įmonės vakarėlio idėjos

Vakarėlio idėjos įmonei, kaip paruošti gerą renginį įmonėje

Geriausi fantastiniai serialai

30 geriausiai įvertintų fantastinių serialų. Sąrašas be jokio eiliškumo, o serialai įvertinti ir kritikų ir mėgėjų.

Priemonės nuo uodų

Prevencija nuo uodų, kaip apsisaugot nuo uodų keliaujant, uodų sukeliamos ligos, priemonės atbaidančios uodus, purškalai nuo uodų, priemonės nuo uodų gyvūnams, priemonės po uodų įkandimo

Skaniausios sriubos

Skaniausios sriubos, sriubų atsiradimo istorija, sriubų kategorijos, sriubos

Populiariausios šunų veislės

Top 10 populiariausių šunų veislių, draugiškiausi šunys, šunų gyvenimo trukmė, populiariausių šunų charakteristika, populiariausių šunų priežiūra.

Vakarų Škotijos baltasis terjeras

Vakarų Škotijos baltojo terjero auginimas, dresūra, Vakarų Škotijos baltojo terjero išvaizda ir charakteris, Vakarų Škotijos baltojo terjero mityba, priežiūra, ligos

Špicai

Špicų auginimas, Špicų kilmė ir priežiųra, Špicų ligos ir mityba, Špicų charakteris ir dresiravimas

Jorkšyro Terjeras

Jorkšyro terjero auginimas, Jorkšyro terjero ligos ir kaip jų išvengti, Jorkšyro terjero priežiūra ir charakteris

Verslo skelbimai

Ilgalaikiai verslo skelbimai su kelių įmonių kontaktais surūšiuoti pagal pavadinimą

Geriausios video instrukcijos

Klaipėdos Jūros Šventė 2024

Klaipėdos Jūros Šventė 2024, Jūros šventės programa 2024, Jūros šventės koncertai ir atlikėjai

Visagino Country Festivalis 2024

Visagino Country festivalio programa 2022 , kokie bus atlikėjai Visagino Country festivalyje 2022