Vestuvių žaidimai
Atnaujinta: 2022-06-15

Kokių tik nebūna žaidimų vestuvių dieną - nuo pačių nekalčiausių iki verčiančių rausti, nuo menančių senolių tradicijas iki neįtikėtinai šiuolaikiškų. Blogiausia, jeigu vestuvėse susiduriama su daugeliui žinomais žaidimais - tuomet nebe taip įdomu ir juokinga. Tikimės, jog šių žaidimų dar nežinojote ir būtinai sužaisite per artimiausias vestuves!

Vestuvių žaidimai

 

Bučiavimosi pamokėlės

Vestuvių šventėje esančios poros turi pamokyti jaunuosius, kaip reikia bučiuotis. Galima surengti nedideles lažybas, kuri pora turėtų pasibučiuoti kūrybiškiausiai. Į salės vidurį kviečiamos poros "veteranės" ir jaunų žmonių poros. Tegul svečiai ir jaunieji išsako savo nuomonę, kurios poros bučinys turėtų nustebinti labiausiai. Leidžiama minutę kitą pasipraktikuoti ar padiskutuoti, o tada poros kviečiamos po vieną bučiuotis. Jeigu porų nedaug, jaunieji turi pakartoti kiekvienos poros bučiavimosi techniką. Jei porų daug, tegul pakartoja tos, kuri bus kūrybiškiausia ir sulauks daugiausiai ovacijų.

Vestuvių scenarijus

 

Komplimentų pamokėlės

Pakviečiamos 4-5 poros. Poroms duodama po vieną kokį nora daiktą. Užduotis - vyrui arba moteriai pasakyti savo mylimam žmogui komplimentą, kuriame figūruotų duotasis daiktas. Pavyzdžiui, porai įteikiamas pinigų banknotas. Moteris sako komplimentą savo vyrui: "Brangusis, šalia tavęs man taip gera, jauku, saugu... O pinigų ar daug turi?" Cha cha cha... Žinoma, komplimentai nebūtinai turi būti juokingi, gali būti romantiški ar net graudinantys. Žaidimo tikslas - jaunavedžiams duoti kuo daugiau idėjų komplimentams, kad vienas kitam nuolat sakytų gražius žodžius.

 

Vestuvinių žaidimų idėja Bučinių gausybė

Žaisti turėtų 3-5 poros. Vyrai tegul apnuogina kažkiek kūno, tik nesakykite kokiam tikslui. Tada vyrams įteikiami ryškūs lūpų dažai. Užduotis, tiksint 60 sekundžių, padažyti savo moterį, o šiai kuo daugiau pabučiuoti vyrą į apnuogintas kūno vietas. Svarbu, jog nebūtų bučiuojama į tą pačią vietą ir bučinys būtų ryškus. Jei bučiniai neberyškūs, vyras nedelsiant turi dažyti savo moteriai lūpas. Laimi ta pora, ant kurios vyro kūno matosi daugiausiai ryškių bučinių.

 

Žaidimas per vestuves Rojaus obuoliukas

Žaidimo vedantysis turi ant obuolio kotelio pririšti tvirtą siūlą, kitą siūlo galą pritvirtinti prie kokio pagaliuko. Tai lyg meškerė su obuoliu. Žaidimo vedantysis lipa ant kėdės, priešais save pasistato porą, vyras ir moteris žiūri vienas į kitą. Žaidimo vedantysis leidžia "meškerę" žemyn tarp poros. Poros tikslas be rankų drauge atsikąsti obuolio. Kai tik pora priartėja ir bando kąsti, žaidimo vedančiajam reikia obuolį kilstelti, taip pora beveik pasibučiuoja.

Vestuvių žaidimų idėjos

Jis ar ji?

Žaidimas skirtas jaunavedžiams. Salės viduryje pastatomos dvi kėdės, jaunieji sėdasi nugara į nugarą, kad nematytų vienas kito. Kiekvienam iš jų duodami du pagaliukai, prie kurių pritvirtintos vyro ir moters figūrėlės. Žaidimo vedėjas užduoda klausimą, o jauniesiems reikia iškelti vieną iš pagaliukų, jeigu mano, jog moteris (t.y. jaunoji) - tada keliamas pagaliukas su moteriška figūrėle ir atvirkščiai. Pavyzdžiui, vedėjas klausia, kuris iš jūsų pirmas ištarė: "Aš tave myliu?" Įdomu, ką prisimena nuotaka, o ką jaunasis? Gal nuotaka mano, jog pirma pasakė jis, todėl iškelia vyrišką figūrėlę, o jaunasis mano, kad ji ir iškelia moterišką figūrėlę?.. Svečiams bus smalsu. Svarbiausia, jog klausimai būtų įdomūs!

 

Vestuvinis žaidimas su tualetiniu popieriumi

Žaidžia jaunavedžiai ir jų geriausių draugų pora arba piršliai ir pirmoji pora. Vienos poros vyras su moterimi susiglaudžia nugaromis. Kitos poros vyras stoja priešais vyrą, moteris priešais moterį. Porai, kuri stovi priešais įteikiami po vieną pilni tualetinio poprieriaus rulonėliai. Juos galima laikyti kaip tik nori. Tikslas - priešais esančiai moteriai / vyrui kuo greičiau išvynioti visą rulonėlį - pora negali atitraukti vienas nuo kito nugarų. Paprastai vyniojamas tualetinis popierius rankomis žemyn tartum iš tualetinio popieriaus laikiklio. Laimi vyrų arba moterų komanda, kuri užduotį įveikia greičiausiai.

 

Boksas moterims žaidimas moterims per vestuves

Žaidimas vestuvių svečiams. Kviečiamos poros. Merginoms užmaunamos bokso pirštinės. Užduotis merginoms - kuo greičiau atsegti vyriškių diržus ir juos išjuosti iš kelnių. Nelengva ir labai smagu!

 

Boksas vyrams žaidimas vyrams per vestuves

Kvečiami bent du svečiai vyrai. Jiems reikia užsimauti bokso pirštines. Kiekvienam duodamas nedidelis šokolado batonėlis. Užduotis - kuo greičiau išsilupti ir suvalgyti šokoladinį batonėlį. Smagu žiūrėti į tokius vargelius!

 

Vestuvių žaidimas balionėlių ratas

Iš svečių kviečiamas porinis skaičius žmonių, pvz., trys vyrai ir trys moterys. Kiekvienam ant dešinės čiurnos užrišamas balionas. Žmonės stoja į ratą, deda rankas vienas kitam ant pečių arba susikimba lyg šoktų graikišką šokį sirtakį. Grojant ritmingai muzikai, ratas turi suktis palei laikrodžio rodyklę, o užduotis - susprogdinti kaimyno iš kairės balioną ir apsaugoti savo. Laimi tas, kurio balionas susprogdinamas paskutinis.

Vestuvių žaidimai lauke

Ku-ku žaidimas vestuvėms

Žaidžia jaunavedžiai arba kuri nors pora. Reikalinga viena mergina, jos partneris ir dar keturi vyrai. Mergina atsistoja ir pražergia kojas, jei sijonas ilgas, jį reikėtų susikelti. Keturi vyrukai jaunajį ar pabrolį ima už rankų ir už kojų. Vyras pakeliamas nuo žemės pilvu į apačią. Keturi vyrai jį turi išsiubuoti taip, kad jo galva pralįstų pro pražergtas moters kojas ir grįžtų atgal. Kaskart iškišus galvą reikia sakyti ku-ku. Kiekvienas ku-ku kažko vertas, pavyzdžiui, reiškia bendro gyvenimo metus, šampano butelius ir pan. Tada vyrukas apverčiamas nugara žemyn ir vėl ta pati užduotis. Labai smagus ir daug juoko sukeliantis žaidimas.

 

Vilma Galminaitė
Laisvalaikio gido anonsas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "IKS" sutikimo draudžiama.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Įmonės produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
lauko krosnelės kazanui Lauko krosnelė kazanui Lauko Krosnelės Kazanui , Lauko Krosnelė Kaune €80.00

Kategorijos straipsniai

Geriausi fantastiniai serialai

30 geriausiai įvertintų fantastinių serialų. Sąrašas be jokio eiliškumo, o serialai įvertinti ir kritikų ir mėgėjų.

Priemonės nuo uodų

Prevencija nuo uodų, kaip apsisaugot nuo uodų keliaujant, uodų sukeliamos ligos, priemonės atbaidančios uodus, purškalai nuo uodų, priemonės nuo uodų gyvūnams, priemonės po uodų įkandimo

Skaniausios sriubos

Skaniausios sriubos, sriubų atsiradimo istorija, sriubų kategorijos, sriubos

Populiariausios šunų veislės

Top 10 populiariausių šunų veislių, draugiškiausi šunys, šunų gyvenimo trukmė, populiariausių šunų charakteristika, populiariausių šunų priežiūra.

Vakarų Škotijos baltasis terjeras

Vakarų Škotijos baltojo terjero auginimas, dresūra, Vakarų Škotijos baltojo terjero išvaizda ir charakteris, Vakarų Škotijos baltojo terjero mityba, priežiūra, ligos

Špicai

Špicų auginimas, Špicų kilmė ir priežiųra, Špicų ligos ir mityba, Špicų charakteris ir dresiravimas

Jorkšyro Terjeras

Jorkšyro terjero auginimas, Jorkšyro terjero ligos ir kaip jų išvengti, Jorkšyro terjero priežiūra ir charakteris

Sibiro haskis

Sibiro Haskio auginimas, išvaizda, charakteristika, Sibiro haskio ligos, priežiūra, mityba

Rusų spanielis

Rusų spanielis, Rusų spanielių išvaizda, Rusų spanielių mityba, Rusų spanielių ligos, Rusų spanielių dresūra, Rusų spanieliai medžioklėje

Vedantieji

Saviugdos kursai

Saviugdos kursai, saviugdos praktikos online, saviugdos seminarai, savęs tobulėjimo kursai, saviugdos mokymai, saviugdos kursai Kaune

Geriausi fantastiniai serialai

30 geriausiai įvertintų fantastinių serialų. Sąrašas be jokio eiliškumo, o serialai įvertinti ir kritikų ir mėgėjų.

Priemonės nuo uodų

Prevencija nuo uodų, kaip apsisaugot nuo uodų keliaujant, uodų sukeliamos ligos, priemonės atbaidančios uodus, purškalai nuo uodų, priemonės nuo uodų gyvūnams, priemonės po uodų įkandimo

Skaniausios sriubos

Skaniausios sriubos, sriubų atsiradimo istorija, sriubų kategorijos, sriubos

Verslo skelbimai

Ilgalaikiai verslo skelbimai su kelių įmonių kontaktais surūšiuoti pagal pavadinimą

Ką pamatyti Trakuose?

Lankytinos Trakų vietos, pėsčiųjų, dviračių, pažintiniai takai Trakuose ir aplink Trakus, ką verta pamatyti Trakuose

Vestuvių žaidimai

Vestuvių žaidimai lauke ir patalpoje, vestuvinių žaidimų idėjos

Žiobrių žvejyba

Kaip ir kur žvejoti žiobrius, masalai, pašarai žiobriams, meškerės ir sistemėlės žiobrių žvejybai

Kokie moteriški batai bus madingi šį pavasarį?

Atšilus orams atėjo laikas pradėti keisti ir atnaujinti garderobą, pradedant madingiausiais pavasariniais moteriškais batais.

Geriausi 2021 metų serialai

Populiariausi 2021 metų serialai, nuo tarptautinių megahitų iki svaiginančių sensacijų ir juodų satyrų.

Geriausi 2021 metų filmai

Populiariausi 2021 metų filmai, kurie mus atšaldė, pralinksmino, sujaudino ir įkvėpė.

Populiariausios kambarinės gėlės

Populiariausios kambarinės gėlės, kambarinių gėlių auginimas, kambarinių gėlių priežiūra.

Karšių žvejyba žiemą

Karšių žvejyba nuo ledo, žieminė karšių žvejyba

Ešerių žvejyba žiemą

Žieminė ešerių žvejyba iš po ledo, pirmojo ledo ešeriai, žvejyba blizgute ir avizėle, stambių ešerių žvejyba su pašėrimu

Originalūs kvepalai: kaip patikrinti ar kvepalai yra tikri?

Patarimai, kaip atskirti originalius kvepalus nuo klastočių

Geriausios video instrukcijos

Kelionė į Tenerifę

Kelionės į Tenerifę video reportažas, lankytinos vietos Tenerifėje, ką veikti Tenerifėje, aviabilietai į Tenerifę, viešbučiai Tenerifėje

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: