Geriausi autoservisai Vilniuje
Atnaujinta: 2023-04-04

Vilniuje yra daugybė autoservisų: stambių, turinčių ištisą tinklą, vidutinių, smulkių. Transporto remontu sostinėje ir jos apylinkėse užsiima ir individualiai dirbantys pavieniai meistrai, dirbantys pagal verslo liudijimą ar veiklos pažymą. 

Geriausi autoservisai Vilniuje

Vairuotojui kartais būna sunku orientuotis tokioje didelėje konkuruojančioje pasiūloje ir apsispręsti - kuriam automobilių remonto paslaugos teikėjui atiduoti pirmenybę. Vieni automobilistai vadovaujasi savo karčia arba malonia asmenine patirtimi, kurią nulėmė: 

 • aptarnavimo kokybė, 
 • atlikto remonto kokybiškumas ir greitis, 
 • diagnostikos tikslumas, 
 • remonto darbų kainos, 
 • susisiekimo su autoservisu patogumas, 
 • atstumas nuo namų, darbovietės, gedimo vietos.

Yra dar keletas svarbių kriterijų, leidžiančių sugedusio automobilio savininkui padaryti savo išvadas ir apsispręsti – kurie autoremonto centrai pelnytai yra geriausi autoservisai Vilniuje ir iš tikrųjų verti pasitikėjimo ir sumokėtų pinigų. 

 

Geriausi autoservisai Vilniuje - universalūs ar specializuoti?

Kai kuris nors autoservisas giriasi remonto paslaugų universalumu, įtikindamas klientą galintis atlikti įvairiausio plataus spektro gedimų taisymus, vairuotojui norisi pasiūlyti pasisemti sveiko skepticizmo. Nepasitikėjimas "universalumu" dažnai pasiteisina ir apsaugo piniginę nuo nereikalingų išlaidų. 

Visada verta dėl tam tikro mašinos gedimo kreiptis į siauros specializacijos meistrus. Specializuoti autoservisai Vilniuje daugiau investuoja į savo darbo sritį, turi daugiau patirties konkrečių gedimų remontuose, daugiau reikiamos įrangos. 

 

Automobilio diagnostikos atlikimo kokybė

Automobilio remontas, kaip ir paciento gydymas, prasideda nuo diagnozės, t.y., diagnostikos – gedimo priežasties nustatymo. Nuo šios vietos dažniausia ir prasideda įvairūs sunkumai ir nepatogumai, pasirinkus ne patį geriausią autoservisą, pirmą pasitaikiusį arba nespecializuotą. 

automobilio diagnostika Vilnius

Automobilio kompiuterinė diagnostika iš tiesų tam tikrais atvejais yra "loterija", galinti virsti laiko gaišimu arba nepasiteisinusiomis išlaidomis ir naujokams, ir patyrusiems vairuotojams. Neretai šiame etape viskas priklauso nuo autoserviso meistrų sąžiningumo.

Kai kurie diagnostikos meistrai gudrauja ir sugeba aptikti net neegzistuojančius gedimus, šitaip bandydami išvilioti iš kliento daugiau pinigėlių. Vieni iš dažniausių tokių “gudravimų” diagnostikos metu - išgalvotos kuro siurblio problemos, pasiūlymai pakeisti kokybišką termostatą, kažkokios "baikės" apie nėva padidėjusį apsukų dažnį variklyje. Būna atvejų, kai pasitikėjimas mėgstamo autoserviso sąžiningumu žlunga po to, kai jo darbuotojai imasi "gudravimų", nors iš pradžių diagnozavimai buvo atliekami sąžiningai, bet vėliau nuolatiniam klientui bando “prastumti” ir įbrukti fiktyvius gedimus su tikslu daugiau pasipelnyti iš jo. 

Keli patarimai sugedusių automobilių savininkams kaip išvengti “lochotrono" ir nereikalingų nuostolių:

 • Pradžiai verta išbandyti kelis gerai užsirekomendavusius autoservisus Vilniuje. Geriausia tuos, kurie turi ilgametį vardą ir patirtį. Gali padėti klientų atsiliepimų perskaitymas internete - neutraliuose šaltiniuose.
 • Vairuotojui nepamaišytų savarankiškai pasidomėti galimomis gedimo priežastimis pagal turimus simptomus, paskaityti informacijos automobilistų puslapiuose, forumuose, kad suformuoti savo nuomonę ir išvadas apie esamą gedimą.
 • Remiantis atliktų diagnostikų rezultatais, gautais įvairiuose autoritetinguose autoservisuose, palyginti juos su savo darytomis išvadomis ir įtarimais apie gedimo priežastį.
 • Savarankiškai padarius išvadas, jog didesnė tikimybė atitenka tam tikrai konkrečiai gedimo priežasčiai, verta atvykti į specializuotą autoservisą, kuris atliko diagnostiką tiksliau už kitus, ir atsiduoti remontui – pataria automobilių remonto paslaugų grupė “Martonas” (veikianti Vilniuje nuo 1994 m.), kurios moderni kompiuterinė įranga atveria plačias diagnostikos galimybes ir lemia tikslų rezultatą.  

Investuoti į geriausio autoserviso paieškas diagnostikos etape visada verta, nes tokiu būdu klientas nustato dirbtuvės sąžiningumo lygį ir pasitikėjimo vertę, finansiškai apsimokančius ateityje. Sąžiningas autoservisas atlieka teisingą diagnostiką be išgalvotų gedimų, nustato tikslią priežastį ir pašaliną ją. 

 

Variklių remontas Vilniuje

Kadangi variklis yra labai svarbus mašinos organas, jo remonto atlikimui pirmenybę reikia teikti tiems autoservisams, kurie specializuojasi būtent variklių gedimų srityje, naudodami naujausią įrangą ir technologijas bei ilgametę variklių mechanikų patirtį.

Autopaslaugų grupės “Martonas” specialistai pabrėžia, kad kompiuterinė variklių diagnostika turi daug subtilybių. Pradėkime nuo to, kad kompiuterinė įranga nėra universali ir negali būti pritaikyta visoms automobilių markėms ir modeliams iš eilės – priklausomai nuo to variklių gedimų identifikacijos klasifikuojamos skirtingai. 

variklio remontas Vilnius

Dėl to kiekviename autoservise diagnostikos metu gali būti nustatomi vis kiti gedimų šaltiniai, o kai kurių gedimų kompiuteris iš viso gali ir neaptikti, jeigu jis nėra pritaikytas šiai markei. Kai kur gali nustatyti smulkų nereikšmingą gedimą, bet ne pagrindinį. Galiausia gali paaiškėti, kad tikroji problema slypi elektros sistemoje, kur nutrūko laido kontaktas – toks autoservisas tikrai nusipelno pasitikėjimo. 

Žinoma, geriausias būdas išvengti išlaidų ir laiko gaišimo serviso paieškoms - tinkamai rūpintis savo varikliu. Variklio priežiūra įskaito filtro, tepalų, tarpinių savalaikį keitimą, generatoriaus diržo patempimą. Bet, jeigu variklis vis tiek sugedo, mėgstamame patikimame autoservise Vilniuje jo remonto metu profilaktiškai pakeis ir kitas detales – pvz., žvakes, pataisys starterį.

 

Kėbulo remontas Vilniuje

Lietuvoje priimta skirti daug dėmesio išoriniam grožiui viskame – drabužių, namų fasadų ir, žinoma, automobilių kėbulų, dažniausia bandant tokiu būdu paslėpti vidinius trūkumus ir netobulumus. 

Tradicija meistriškai remontuoti kėbulus (lyginti, virinti iš atskirų fragmentų, šlifuoti, dažyti, poliruoti) išsivystė dar maždaug 90-jų epochos įkarštyje, kai į Lietuvą buvo masiškai gabenami seni, panaudoti, sudaužyti ir nurašyti automobiliai iš Vakarų Europos sąvartynų ir turgų. Lietuvių meistrai kūrė stebuklus, prikeldavo senus europietiškus laužus naujam gyvenimui ir netgi brangesniam perpardavimui į NVS šalis, o vainikuodavo viską tobula kėbulo kosmetika. 

kėbulo remontas Vilniuje

Smulkų kosmetinį remontą gali atlikti ir nedidelės dirbtuvės, bet dėl rimtesnio kėbulo pažeidimo, ypač geometrijos, geriau kreiptis į autoritetingą kėbulo remonto autoservisą Vilniuje. Didesnio kėbulų remonto cecho dėka autoservisas “Martonas” gali aptarnauti daugiau klientų per trumpesnį laiką (ceche telpa iki 50 automobilių), neversdamas juos laukti eilėje. Naujoviška įranga leidžia šiam servisui itin kokybiškai atlikti kėbulo geometrijos atkūrimą. 

Kokybiškas kėbulo dažymas – irgi svarbus autoserviso vertinimo kriterijus. Kėbulas turi būti nudažytas ir nulakuotas taip, kad paviršiuje nesimatytų jokių nelygumų (įvairios duobelės ir “bangos”, likusios po aplaidžiai atlikto dažymo, gerai matosi pašviečiant lempa iš šono). Pavyzdžiui, “Martono” autoservise tam skiriama daug dėmesio glaistymo ir gruntavimo etape, kruopščiai ir tolygiai šlifuojant kėbulo paviršių. Kėbulo dažymas “Martone” visada atliekamas sandarioje kameroje, saugant dažomą kėbulo paviršių nuo dulkių prilipimo ir palaikant reikiamą džiovinimo temperatūrą. Daug reikšmės turi dažytojo kvalifikacija iš proceso subtilybių išmanymas. 

kėbulo dažymas Vilnius

UAB „Martonas“ autoservisuose Vilniuje naudojama pažangi dažymo įranga, maksimaliai sumažinanti kenksmingų medžiagų, susidarančių dažymo metu, patekimą į aplinką.

Dažant ne visą kėbulą, o tik jo atskirą dalį (duris, kapotą, sparną) labai svarbu, kad naujų dažų sluoksnio spalva idealiai atitiktų pagrindinę originalią automobilio spalvą ir nesiskirtų nuo jos. Spalvos parinkimo procesas šiais laikais kompiuterizuotas, kiekviena spalva turi savo kodą, priklausomai nuo markės. Solidūs autoservisai turi nuosavas dažų maišykles, naudojami kokybiški patikimų gamintojų dažai ir lakai. Dažų sluoksnis ne tik estetiškai puošią automobilį, bet ir saugo metalinį kėbulą nuo korozijos. 

kėbulo remontas dažymas Vilnius

Kėbulo dažų paruošimo laboratorija modernizuotame autoservise: dažų ir lakų maišyklių stelažai, elektroninės svarstyklės dažų pigmentų dozavimui, kompiuteris su spalvų formulių informacine baze, spalvų katalogai įvairioms markėms. 

 

Automobilių elektronikos remontas Vilniuje

Elektronikos gedimų taisymą neretai apsunkina patyrusių išmanančių autoelektrikų stoka. Tokių elektrikų, kurie yra tikri talentai, galintys iš karto ir tiksliai nustatyti gedimo priežastį ir jį pašalinti, remdamiesi savo ilgalaike patirtimi ir žiniomis. 

Automobilio elektronikos sistemų sudėtingumą sudaro tai, kad jos darosi vis modernesnės: gamintojai sukuria naujesnius modelius su naujoviškų pažangių technologijų įskiepiais, su kuriomis lietuvių elektrikai dar nespėjo susipažinti ir nuodugniai išnagrinėti visų naujų subtilybių. Be to, skirtingų markių elektronikos sistemos nėra universalios – jos turi tarpusavio skirtumų, kuriuos autoelektrikas turi išmanyti. Geriausia dėl elektronikos remonto kreiptis į specializuotą autoservisą, kuris technologiškai “pasikaustęs” būtent šios markės automobilių taisyme. 

Ne tik elektronika, bet ir elektros kontaktų problemos dažnai kamuoja vairuotojus. Laidų kontaktai nuolat paveikiami nepalankių sąlygų: drėgmės, oro, žemų ir aukštų temperatūrų. Visa tai sukelia kontaktų oksidaciją arba surūdijimą, atsipalaidavimą, trukimą, kitus pažeidimus. Autoelektrikui reikia tikro talento ir puikaus išmanymo, kad surasti ir nustatyti konkretų trukusį kontaktą, kai kartais įranga būna bejėgė. Elektronikos remonto centrai, turintys tokių gerų meistrų, pelnytai gali vadintis geriausiais autoservisais Vilniuje. 

 

Padangų keitimas Vilniuje

Padangų keitimo autoservisams pats darbymetis prasideda prieš žiemą ir po žiemos, keičiant padangas į žiemines arba vasarines. Tarp keitimo sezonų padangoms taikomos iki 30-50 % nuolaidos. 

Vairuotojams neretai kyla dilema – kokios padangas geriau: naujos ar panaudotos, brangesnių prekinių ženklų ar pigesnės, bet nežinomos kilmės. Apsispręsti padės trumpas atsakymas – padangos turi užtikrinti saugų vairavimą, todėl taupyti jų sąskaitą neverta. 

Susidėvėjusi praplikusi padanga saugumo slidžiame kelyje negarantuoja, kaip ir reputacijos dar neturintis gamintojas. Pasaulinio lygio padangų gamintojai daug investuoja į padangų pažangumą, ilgalaikiškumą ir kokybę. Laiko patikrinta produkcija gali būti eksploatuojama žymiai ilgesnį laiko tarpą. 

padangų keitimas Vilniuje

Aukštai vertinti galima tokius autoservisus Vilniuje, kuriuose praktikuojamos padangų saugojimo paslaugos vairuotojams. Pavyzdžiui, juose jūsų vasarinės padangos bus laikomos šiltoje temperatūroje visą žiemą iki pavasario, tuo pačiu apsaugant jas nuo eksploatacinių savybių praradimo (kaip žinia, laikant padangas kur nors šaltame sandėliuke, prastėja jų kokybė).

 

Duslintuvų remontas ir keitimas Vilniuje

Dažniausios duslintuvų problemos – metalo korozija ir katalizatoriaus gedimai, kai jis užsikemša arba išdega. Katalizatorius duslintuve slopina išmetamųjų dujų emisiją į aplinką. Įvykus katalizatoriaus gedimui deguonies matavimo prietaisai perduoda kompiuteriui iškreiptus rodmenis, o tas sureaguoja, siusdamas kuro padavimo sistemai nurodymą padidinti kuro sąnaudas. 

Būtent tai yra svarus argumentas katalizatoriaus keitimo naudai. Bet ir keitimas keitimui nelygus – pigus surogatas neprilygs kokybiškam katalizatoriui. Geras autoservisas niekada nesiūlys visiškai pašalinti katalizatorių arba vietoj jo įtaisyti neaiškios kilmės pakaitalą. 

duslintuvų remontas Vilnius

Kai korozija sugadino duslintuvą nestipriai (apėmė tik mažus plotus), tuomet padėda pažeistų dalių suvirinimas, sustiprinantis jas, apsieinant be visiško duslintuvo keitimo. Duslintuvo keitimas tampa neišvengiamas tada, kai jo metalas nepagydomai beviltiškai nukentėjo nuo surūdijimo, nes suvirinimas neužtikrintų pilnaverčio ilgalaikio rezultato. 

Geriausia, jeigu autoservisas specializuojasi grynai duslintuvų remonte ir turi galimybę gauti kokybišką duslintuvą tiesiogiai iš pasaulinio lygio gamintojo per trumpiausią laiką. Autoservisų tinklas “Martonas" Vilniuje kaip tik garsėja dažniausia savo paslauga – duslintuvų remontas. "Martono" specialistai įvertina duslintuvo būseną ir, priklausomai nuo pažeidimų lygio, atlieka korozijos pažeistų dalių suvirinimą arba kokybiškai pakeičia visą duslintuvą nauju.  

 

Važiuoklės remontas Vilniuje

Prasta kelių būklė priemiesčiuose ir provincijose sukelia važiuoklės gedimus. Prie to prisideda ir oro sąlygos šaltuoju metų laiku kartu su keliuose barstoma druska – nuo jų kenčia padangos, rūdija važiuoklės metalas. 

važiuoklės remontas Vilnius

Sugedusios važiuoklės simptomai – netipiniai garsai ir triukšmai, sklindantys iš jos. Važiuoklės dalys glaudžiai sąveikauja tarpusavyje: sugedus vienai detalei, sutrinka ir kitų veikla. Važiuoklių remonte specializuojantys autoservisai Vilniuje atliks sugedusių detalių keitimą. Dauguma vilniečių vairuotojų teigiamai atsiliepia apie važiuoklės remontą, kurį jiems atliko autoservisas Martonas – jame profesionaliai keičiami susidėvėję diskai, remontuojami lankstai ir kitos surūdijusios dalys.   

Taupyti važiuoklės sąskaita neverta, investicija į kokybiškas naujas važiuoklės detales (lankstus, traukes, amortizatorius, diskus) ilgalaikėje perspektyvoje visada grįžta su kaupu, leisdama išvengti dažnų gedimų ir didesnių išlaidų remontams.

 

Ratlankių pardavimas Vilniuje

Ratlankių parduotuvės ir servisai Vilniuje gali pasiūlyti įvairius variantus: tiuninguotus pagal naujausias madas, Premium klasės, biudžetinės klasės. Didesnė dalis ratlankių parduotuvių nėra specializuotos, kartais jose gali ir nebūti jūsų automobilio markei tinkančių ratlankių.

ratlankių pardavimas Vilniuje

Kitas reikalas – specializuotas ratlankių salonas Vilniuje, kuriame asortimentas žymiai didesnis, atitinkant kliento lūkesčius. Juose galima užsisakyti ir ypatingo dizaino ratlankius iš katalogo.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kategorijos straipsniai

Vyno gamybos įranga

Vynuogynų įranga, vyno įrangos paroda.

Geriausi traktoriai

Kaip išsirinkti traktorių. Geriausių traktorių techninės charakteristikos

Geriausi autoservisai Vilniuje

Kaip ir kokį autoservisą Vilniuje rinktis pagal paslaugas - kompiuterinė diagnostika, variklio, duslintuvo, važiuoklės remontas, kėbulo remontas ir dažymas

Žiedinė ekonomika regionuose

Kaip atgaivinti Lietuvos miestelius, miestelių žiedinės ekonomikos grandinės, verslai regionuose palaikantys vienas kitą

Google reklama

Reklama Google, kaip reklamuotis Google, Google reklamos formatai, kaip dominuoti Google paieškoje

Verslo idėjos regionuose

Verslai, kurie Vakarų Europoje sudaro regioninės ekonomikos pagrindą ir išlaiko regionuose nedidelius šeimos ūkius, tačiau nepopuliarūs Lietuvoje

Liofilizavimo įranga

Liofilizatoriai, liofilizavimo aparatai ir jų paskirtis, kaina, liofilizuoti vaisiai ir liofilizuotos uogos, kuo skiriasi mažieji ir pramoniniai liofilizatoriai, liofilizavimo verslas

Geriausios profesijos 2024

Geriausios profesijos, kurioms prognozuojama sėkmė ateityje. Šiuo metu geriausiai apmokamos profesijos.

Džiovinimo linijos įranga

Pramoninė džiovinimo įranga, žaliavos džiovinimui paruošimo įranga

Įmonės produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
duslintuvo remontas Vilnius Automobilio remontas Vilniuje Automobilių Remontas Vilniuje, Kėbulo Dažymas Vilniuje, Duslintuvų Remontas Vilnius, Kėbulo Remontas Vilniuje, Važiuoklės Remontas Vilnius, Kompiuterinė Diagnostika Vilnius, Variklio Remontas Vilnius
stabdzių remontas Vilnius Autoservisas Vilniuje Automobilių Remonto Paslaugos Vilniuje, Autoservisas Vilniuje, Duslintuvų Remontas Vilnius, Važiuoklės Remontas Vilnius, Kėbulo Dažymas Vilniuje, Kėbulo Remontas Vilniuje, Variklio Remontas Vilnius, Kompiuterinė Diagnostika Vilnius
Buhalterinės apskaitos tvarkymas Buhalterijos paslaugos Vilniuje Buhalterijos Paslaugų įmonės Vilniuje, Buhalterinės Apskaitos Tvarkymas, Buhalterijos Paslaugos Kaina
naujų traktorių kainos Nauji traktoriai kaina Naujų Traktorių Kainos, Naujo Traktoriaus Kaina, Vidutinio Galingumo Traktorius, Mažo Galingumo Traktorius
profesionalios motorola racijos Profesionalios racijos Profesionalios Radijo Stotelės, Motorola Radijo Stotelės, Motorola Radijo Ryšio Sistemos, Motorola Racijos
Racijos kaina Racijos kaina Radijo Stotelės Kaina, Motorola Racijų Kaina, Gera Radijo Ryšio Sistemos Kaina
Motorola_racijos Racijų nuoma Radijo Ryšio įrangos Nuoma, Radijo Stotelės Nuoma, Radijo Ryšio įrangos Nuoma Vilnius

Vedantieji

Vyno gamybos įranga

Vynuogynų įranga, vyno įrangos paroda.

Liofilizavimo įranga

Liofilizatoriai, liofilizavimo aparatai ir jų paskirtis, kaina, liofilizuoti vaisiai ir liofilizuotos uogos, kuo skiriasi mažieji ir pramoniniai liofilizatoriai, liofilizavimo verslas

Kaip elgtis darbo pokalbio metu?

Kaip pasiruošti darbo pokalbiui, kaip apsirengti darbo pokalbiui, kaip elgtis darbo pokalbyj

Verslo skelbimai

Ilgalaikiai verslo skelbimai su kelių įmonių kontaktais surūšiuoti pagal pavadinimą

Google reklama

Reklama Google, kaip reklamuotis Google, Google reklamos formatai, kaip dominuoti Google paieškoje

Verslo idėjos regionuose

Verslai, kurie Vakarų Europoje sudaro regioninės ekonomikos pagrindą ir išlaiko regionuose nedidelius šeimos ūkius, tačiau nepopuliarūs Lietuvoje

Geriausios profesijos 2024

Geriausios profesijos, kurioms prognozuojama sėkmė ateityje. Šiuo metu geriausiai apmokamos profesijos.

Džiovinimo linijos įranga

Pramoninė džiovinimo įranga, žaliavos džiovinimui paruošimo įranga

Investavimo būdai

Kas yra investavimas? Finansinės piramidės, finansinės piramidės požymiai, investavimas į kripto valiutas, investicijos per rizikos kapitalo fondus, investicijos į akcijas, investicijos į nekilnojamą turtą.

Kaip elgtis darbo pokalbio metu?

Kaip pasiruošti darbo pokalbiui, kaip apsirengti darbo pokalbiui, kaip elgtis darbo pokalbyj

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: