JUNG VILNIUS, UAB

Thumb lt jung

Miestas

Vilniaus R.

Telefonai

+370-5-2361919

Faksas

+370-5-2361917

El. paštas

jung@jung.lt

Įmonės svetainės

https://www.jung.lt

Darbo laikas

I-V: 8.00-17.00

Jung Vilnius tai dukterinė vokiečių elektrotechnikos prietaisų ir sistemų gamintojo „Albrecht Jung GmbH & CO. KG" įmonė, įkurta 2003 m. ir vienijanti tris savarankiškas įmones: „JUNG Vilnius", „JUNG Lenkija" ir „JUNG Ukraina".

Lietuvoje įsikūrusi pagrindinė „JUNG Vilnius" būstinė su išmaniai įrengta demonstracine erdve ir mokymo patalpomis tapo aukščiausius standartus įkūnijančiu JUNG centru, aptarnaujančiu Baltijos šalis ir Rytų Europos regionus. Iš šalia Vilniaus esančio šiuolaikiško automatizuoto sandėlio JUNG produktai iškeliauja į 14-ika šalių: Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkiją, Ukrainą, Moldovą, Kazachstaną, Armėniją, Gruziją, Azerbaidžaną, Uzbekistaną, Tadžikiją, Kirgiziją ir Turkmėniją.

„JUNG Vilnius" patalpose įrengtoje analogų neturinčioje demonstracinėje erdvėje pateikiamas įkvepiantis išmaniųjų pastatų valdymo sistemų ir šiuolaikinio dizaino derinys. Realiose biuro, gyvenamojo buto ir viešbučio numerio aplinkose demonstruojama, kokie sprendimai bei scenarijai įmanomi sujungiant skirtingą įrangą ir jos funkcijas į bendrą visumą. Dėmesys telkiamas ne tik į JUNG produktus, bet ir į tai, kaip juos tinkamai įkomponuoti gerai apgalvotoje koncepcijoje bei sukurti patogų visų funkcijų valdymą.

Ekspozicinėje erdvėje galima gyvai apžiūrėti JUNG asortimentą, įsitikinti prietaisų kokybe ir susipažinti su funkcijomis, gauti profesionalią konsultaciją. Čia pat veikia ir modernus KNX mokymų centras - vienintelis toks Baltijos šalyse, kuriame ruošiami sertifikuoti KNX specialistai.