Kalėdinės dovanos vyrams
Atnaujinta: 2021-12-07
  • Kalėdinė_dovana_broliui_lempa
  • Kalėdinė dovana kvepalai
  • Esencija-testeris
  • Kalėdų dovanos vyrui Shleps
  • Kalėdų dovanos sūnui Shleps
  • Kalėdų dovanos tėčiui Shleps
  • Kalėdų dovanos vaikinui Shleps

Šv. Kalėdos - tai nuostabiausias metų laikas. Atsižvelgiant į visa tai, ką išgyvenome šiais metais. Švenčių sezonas yra tinkamiausias laikas atsitraukti nuo darbo, prisiminti artimuosius, net jei jie gyvena labai toli. Tai taip pat puiki proga išvažiuoti į kaimus ar pakeliauti nematytose vietovėse, aišku, jei tai yra saugu. Vis dėlto, nepaisant šių, atrodytų, idealių sąlygų, šis metų laikas nėra visas šiaurės elnių ir spygliuotų kiaušinių kraštas - kalėdinių dovanų pirkimo stresas gali kelti didelį galvos skausmą. Niekada nebijokite, nesvarbu, ar ieškote puikių kojinių, ar jums reikia originalių kalėdinių dovanų idėjų vyrams, mes esame čia, kad padėtume.

 

Apsipirkimas internetu gali būti greitas būdas užbaigti visus kalėdinius apsipirkimus per vieną popietę iš patogios sofos, ypač jei kitame skirtuke turite atidarytą patogų dovanų idėjų sąrašą. Žemiau pateiktame Kalėdinių dovanų idėjų sąraše pateikiamos įvairios jam skirtos dovanų idėjos, apimančios platų biudžetą, siekiant užtikrinti, kad jūsų brolis, tėvas, vyras, vaikinas, sūnus ar kažkas gautų dovanų nuostabią dovaną. Norėdami įsigyti prekę, tiesiog spustelėkite ant nuotraukos. Argi tai ne puiku!?

Redakcijos pasirinkimas 2021

Kalėdos - jaukumo metas, ir kas gali būti jaukiau už rankomis megztas, koją glaudžiai apkabinančias, ypač patogias tapkutes Shleps. Turbūt viena išskirtiniausių šio sezono dovanų iš ribotos kolekcijos, išsiskiria ne tik dizainu, bet ir medžiagų kokybe ir kilme. Shleps gaminami tik iš Lietuviškų aukščiausios kokybės medžiagų ir tik Lietuvoje - Lietuviška vilna, raišteliai, logotipas ir netgi pakuotė! Klausimą “Kam anūkams tos penktos pirštinės” bandę išspręsti Shleps sumanytojai, įdarbino mezgėjas-mėgėjas, dažniausiai gyvenančias Lietuvos regionuose, dirbančias savu ritmu bei iš Shleps’ų mezgimo prisiduriančioms prie atlyginimo ar pensijos. Kokybė, kita vertus, tikrai ne mėgėjiška - galbūt dėl kruopštaus rankų darbo, o galbūt dėl aukščiausios kokybės medžiagų, Shleps stebina savo patvarumu. Susidomėjusioms šią prekę siūlome pirkti iš anksto, mat rankų darbas ne konvejeris ir kolekcija ribota, kas ypatingai pasijunta prieš Kalėdas.

Kalėdų dovanos vyrui Shleps

Kalėdinės dovanos vyrams.  O gal jų automobiliams?

Ieškote smagios ar funkcionalios dovanos automobilio mylėtojui, bet nežinote, nuo ko pradėti? Jums pasisekė, atrinkome kelias naudingas dovanas vyrams ir jų automobiliams!

 

Video registratorius

Kalėdinė_dovana_vyrui_registratorius

Suteikite vyrui šiokią tokią automobilio apsaugą. Šio įrenginio pagalba jis galės įrašyti savo vairavimo vaizdo įrašą, tuo pačiu užfiksuoti įvykius ir apsisaugotumėti kelyje nuo kitų vairuotojų, ieškinių, uolių policijos ir draudimo kompanijų.

 

Navigacija

Kalėdinė_dovana_dėdei_navigacija

Instaliuota daugiau nei 40 kalbų, palaiko POSTCODE, ADDRESS paiešką, balso transliacija realiu laiku, išsami balso eilutė, greita realaus laiko saugios navigacijos eigos kryptis, dabartinė greičio matuoklio signalizacija, garso perspėjimas, maršruto planavimas, gatvės pavadinimo transliacija, esamas greičio ir aktyvaus juostos asistentas, rodomas likęs atstumas, pranešama apie numatomą atvykimą (laikas) ir dar daugiau funkcijų turinti liečiamo ekrano navigacija. Su šiuo prietaisu vyras į šventes atvyks laiku!

 

Automobilio plovimui skirta šluota

Kalėdinė_dovana_broliui_valytuvas

Visiškai nauja ir kokybiška automobilio plovimui skirta. Šenilinis kašmyras gerai sugeria vandenį. Aliuminio strypo ištraukiamas šenilinė valymo šluota su geru plovikliu, lengvai valomas, gera putojimo funkcija. Rankena gali pasisukti 180 laipsnių kampu, patogi ir lanksti. Pašalinus pagalį galima naudoti kaip pirštinę ar skudurą. Pamirškite plovyklas degalinėse, suteikite vyrui galimybę savo numylėtą automobilį patogiai plauti patiems.

 

Naudingos dovanos vyrams Kalėdų proga!

Užuot pirkę dovanas vyrams, kurios, jūsų manymu, jiems patiks, nes jums patinka, pirkite jiems tai, ką jie iš tikrųjų naudos savo kasdieniame gyvenime. Žinote, tie daiktai, kurie yra naudingi ir kuriuos kažkas gali nepagalvoti nusipirkti sau.

 

USB atmintinė

Kalėdinė_dovana_krikštasūniui_atmintinė

Usb atmintinė ir šiek tiek kūrybiškumo gali virsti puikia, prasminga ir naudinga dovana. Prieš dovanodami atmintinę galite sukelti visas įamžintas akimirkas kartu arba leisti tai padaryti vyrui, kuriam įteiksite dovaną. Taip pat atmintinėje gali būti saugomos ne tik įsimintinos akimirkos, bet ir svarbūs vyro darbai, projektai ar dokumentai.

 

Telefono stovas/laikiklis

Kalėdinė_dovana_broliui_telefono_laikiklis

Šmaikštus telefono stovas/laikiklis patogiam naršymui telefone bei filmų žiūrėjimui. Puiki dovana nuotaikai pakelti!

 

Kišeninis peilis

Kalėdinė_dovana_tėčiui_kišeninis_peilis

Kišeninis peilis, su pridedamais 10 skirtingų antgalių. Naudojamas bet kada ir bet kur vyrui panorėjus. Nuo paprasto obuolio perpjovimo iki medžioklės!

 

Sieninis laikrodis

Kalėdinė_dovana_vyrui_laikrodis

Puiki dovana vyrui, mėgstančiam muziką ar tam, kuris muzikuoja pats! Laikrodžių su „Queen“ grupės atvaizdais pasirinkimas gausus, todėl nepamirškite išsirinkti to vienintėlio, patinkančio jums ir patiksiančio jam!

 

Dovanos vyrų pomėgiams ir pramogoms Kalėdų proga!

Pomėgiai ir pramogos laikomi svarbiais dėl to, kad jie gali sustiprinti kiekvieną vyro gyvenimo dalį. Jie gali suteikti vyrams džiaugsmo, atkreipti dėmesį į smulkmenas, išplėsti kūrybiškumą, padėti susitikti su draugais ir išmokyti vertingų įgūdžių. Trumpai tariant, pomėgiai ir pramogos padidina vyro gyvenimo susidomėjimą ir padeda tapti pozityvesniu vyru. Todėl siūlome jums šias kelias Kalėdines dovanų idėjas vyrų pomėgiams ir pramogai!

 

Levitacinė lempa

Kalėdinė_dovana_broliui_lempa

Dar viena puiki dovana interjero pagražinimui. Išskirtinio dizaino stalinė lempa. Maitinama elektromagnetine indukcija, nereikia įmontuotos baterijos ir nėra ryšio linijos tarp mėnulio lempos ir maitinimo šaltinio. Lempos šviesa yra balta, šilta balta ir šilta geltona, kurios keičiasi kiekvienu prisilietimu. Originali dovana vyrui Kalėdų proga!

 

Žiūronai

Kalėdinė_dovana_seneliui_žiūronai

Aukštos kokybės žiūronai. Puiki dovana medžiojančiam vyrui. Taip pat tinka grožėtis vaizdais ir gyvūnais.

 

3D Tušinukas

Kalėdinė_dovana_sūnui_3D_tušinukas

 Puiki dovana krupščiam vyrui užsiimančiam rankdarbiais! Padovanokite 3D tušinuką ir naują pomėgį!

 

Kalėdinės dovanos vyrų grožiui puoselėti!

Kas sakė jog grožio puoselėjimo priemones galima dovanoti moterims? Vyrai, taip pat kaip ir moterys, rūpinasi savo išvaizda. O ypač savo plaukais ir barzdomis! Su žemiau pateiktomis dovanų idėjomis tikrai rasite tinkamą prietaisą vyro, kuriam ruošiatės dovanoti dovaną, plaukų priežiūrai bei stiliavimui.

 

Plaukų tiesinimo šepetys

Kalėdinė_dovana_vaikinui_tiesinimo_šukos

Su šiuo plaukų tiesinimo šepečiu vyras nesunkiai ir greitai galės pasidaryti šukuoseną, kuri žavės aplinkinius. Taip pat turės galimybę išmėginti kažką naujo, mėgindamas stiliuoti skirtingas šukuosenas. Įjungus šildymo laikas užtruks vos 3 minutes, kol pasieks aukščiausią 220C temperatūrą, todėl tvarkingai ir stilingai šukuosenai padaryti vyras ilgai neužtruks!

 

Barzdos tiesintuvas

Kalėdinė_dovana_vyrui_barzdos_tiesintuvas

Lengvas naudojimas! Vyrams paprasčiausiai šukuojant savo barzdą tiesinsis plaukai, taip pat galės sulyginti šonus. Prietaisas veikia nedegindamas plaukų, todėl vyrams nebus ko baimintis nusisvilinti sau barzdą!

 

Plaukų kirpimo mašinėlė

Kalėdinė_dovana_vyrui_plaukų_mašinėlė

Šios plaukų kirpimo mašinėlės pagalbą vyrui nebereikės eiti pas kirpėjus. Kirpėju galės būti jis pats ir stilingą šukuoseną pasidaryti nekeliant kojos iš namų! Plaukų kirpimo mašinėlės dizainas tikrai įspūdingas. Nustebinsite vyrą padovanodami šią mašinėlę Kalėdų proga!

 

Kalėdinės dovanos vyrui mėgstančiam gaminti!

Geriausia dovana gurmanams ta, kurią jis naudos savo skrandžiui pradžiuginti! Tiesą pasakius, manau, bet kuriam vyrui geriausia dovana yra susijusi su maistu.. Juk ne veltui sakoma, kad tiesiausias kelias į vyro širdį veda per skrandį!

 

Šaltų desertų gaminimo prietaisas

Kalėdinė_dovana_vaikinui_desertų_gaminimo_aparatas

Vyras, kuriam ruošiatės dovanoti dovaną, mėgsta saldumynus? Padovanokite šį šaldytų desertų gaminimo prietaisą. Lengvas naudojimas! Prireiks tik mėgstamų vaisių! O vyrui užsimanius saldaus, nebereikės bėgti į parduotuvę, prireiks tik kelių žingsnių iki virtuvės!

 

Elektrinė grilinė

Kalėdinė_dovana_vyrui_grilinė

Šašlykai, vištiena, kebabų mėsa vyrui pačiam pasigaminti! Norite vyrui padovanoti įspūdingą ir emocijas keliančią dovaną? Manau, tai yra pats tas! Tuo pačiu puiki dovana ir jums, šį kartą leiskite vyrui pasirūpinti vakariene arba sukvieskite draugus, pažįstamus, giminaičius ir pavaišinkite juos vyro pagamintais patiekalais!

Solidūs, purškiami kvepalai

Ilgai išliekantis kvapas, turintis išskirtinį aromato dvelksmą, pasižymintį solidumu ir ekspresyvumu. Pabodus įprastiems vyriškiems kvapams, šie kvepalai sukurs hormoniją, vyro paslaptingumą ir užburs visus. Kvepalai pasižymu prieskonių dvelksmu: raudonėlio, kvapaus pipiro ir bergamonės, taip pat gintaro ir smilkalų, odos pečiulių ir sandalmedžio. Todėl šis, prabangus kvapas, sužavės ir pradžiugins vyrą.

Kalėdinė dovana vyrui kvapas_vyrams

Populiariausi vyriški kvepalai vyrams

Viena pagrindinių dovanų išlieka kvepalai įvairioms progoms. Šventiniam laikotarpiui siūlomi populiariausi aromatai, kurie patinka daugeliui tikrai nenuvils, o dovanojama dovana - vyrą pradžiugins. Pristatome vienus populiariausių kvapų, kurie bus puiki dovana Kalėdoms:

IK-58. Man eau Fraiche - Gamtos sukurtas kvapas, pasižymintis gaivaus vandens ir medienos kapu, citrinų ir karambolo, žolelių prieskonų: kedrų lapų ir vakarinių platanų dvelksmu. Vyras pasižymės drąsa, charizma, pasitikėjimu, sukels žavesį.

kvepalai

IK-80. 1 Million - prabangą simbolizuojantis, kvapnių prieskoninių augalų kvepiantis vyras, pavergs aplinkinius. Mėgstantiems prieskoninius kvapus, šie IK-80. 1 Million kvepalai, pasižymi augalų, gaivaus sultingų citruisų vaisių, gėlių, šilto medienos kvapo ypač sužavės. Vyras, kvepiantis šiais kvepalais pasižymės pasitikėjimu, rimtu ir prabanga.

IK-44. Gentleman - švelnaus kvapo megėjams, gaivos ir jautraus aromato kvepalai šiuolaikiškiems vyrams. Kvapas pasižymi švelniomis vasariškomis gėlėmis, todėl sukurs gaivą, maloniai trauks. Puikus pasirinkimas, mėgstantiems paprastą, neužgožiantį kvapą.

Esencija-testeris

IK-61. Play - jausmus pažadinantis kvapas, pasižymintis įvairių vaisių, prieskonių akordais. Mandarinai, aitriųjų apelsinų ir greifruktų, juodųjų pipirų kavamedžių žiedų kvapai pažadins vyro jausmus.

IK-13. Oligarch - aromatas, suteikiantis valdingos asmenybės įvaizdį. Tai dovanai vyrui, kurio asmenybė ir būdas pasižymi stipriu charakteriu. Kvapas pasižymi citrusinių vaisių kombiacija, todėl yra gaivus, kartu ir stiprus.

mot_template_30_ml

IK-23. Acqua di Gio Homme - dovana vyrui, vyriškas aromatas, vertinančiam vienovę su savimi. Kvapas papildytas šlakeliu bergamotės, žalio mandarino, jazminų, rožių, rozmarinų, persimonų aromatais, sukuriantis energija pasižyminčio, šiuolaikiško vyro kvapą.

IK-75. 1000 Miglia - kvapas, leidžiantis išlaikyti vidinę ramybę, judriam, sportiškam vyrui. Kvapas, leidžia nusiraminti, susikaupti, todėl tokie kvepalai tiks vyrui, kuris skuba, yra užimtas ir nori išlaikyti ramybę. Kvapas praturtintas kadagio uogomis, bergamotės kvapu, lenavandų aromtatu su kvapiosiomis našlaitėmis, medienos ir kavos kvapu. 

 

ĮVAIRIŲ KVEPALŲ IŠPARDAVIMUS GALITE RASTI PASPAUDĘ ANT ŠIOS NURODYTOS SAUGIOS NUORODOS

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Įmonės produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
lauko krosnelės kazanui Lauko krosnelė kazanui Lauko Krosnelės Kazanui , Lauko Krosnelė Kaune €80.00

Kategorijos straipsniai

Geriausi fantastiniai serialai

30 geriausiai įvertintų fantastinių serialų. Sąrašas be jokio eiliškumo, o serialai įvertinti ir kritikų ir mėgėjų.

Priemonės nuo uodų

Prevencija nuo uodų, kaip apsisaugot nuo uodų keliaujant, uodų sukeliamos ligos, priemonės atbaidančios uodus, purškalai nuo uodų, priemonės nuo uodų gyvūnams, priemonės po uodų įkandimo

Skaniausios sriubos

Skaniausios sriubos, sriubų atsiradimo istorija, sriubų kategorijos, sriubos

Populiariausios šunų veislės

Top 10 populiariausių šunų veislių, draugiškiausi šunys, šunų gyvenimo trukmė, populiariausių šunų charakteristika, populiariausių šunų priežiūra.

Vakarų Škotijos baltasis terjeras

Vakarų Škotijos baltojo terjero auginimas, dresūra, Vakarų Škotijos baltojo terjero išvaizda ir charakteris, Vakarų Škotijos baltojo terjero mityba, priežiūra, ligos

Špicai

Špicų auginimas, Špicų kilmė ir priežiųra, Špicų ligos ir mityba, Špicų charakteris ir dresiravimas

Jorkšyro Terjeras

Jorkšyro terjero auginimas, Jorkšyro terjero ligos ir kaip jų išvengti, Jorkšyro terjero priežiūra ir charakteris

Sibiro haskis

Sibiro Haskio auginimas, išvaizda, charakteristika, Sibiro haskio ligos, priežiūra, mityba

Rusų spanielis

Rusų spanielis, Rusų spanielių išvaizda, Rusų spanielių mityba, Rusų spanielių ligos, Rusų spanielių dresūra, Rusų spanieliai medžioklėje

Vedantieji

Saviugdos kursai

Saviugdos kursai, saviugdos praktikos online, saviugdos seminarai, savęs tobulėjimo kursai, saviugdos mokymai, saviugdos kursai Kaune

Geriausi fantastiniai serialai

30 geriausiai įvertintų fantastinių serialų. Sąrašas be jokio eiliškumo, o serialai įvertinti ir kritikų ir mėgėjų.

Priemonės nuo uodų

Prevencija nuo uodų, kaip apsisaugot nuo uodų keliaujant, uodų sukeliamos ligos, priemonės atbaidančios uodus, purškalai nuo uodų, priemonės nuo uodų gyvūnams, priemonės po uodų įkandimo

Skaniausios sriubos

Skaniausios sriubos, sriubų atsiradimo istorija, sriubų kategorijos, sriubos

Verslo skelbimai

Ilgalaikiai verslo skelbimai su kelių įmonių kontaktais surūšiuoti pagal pavadinimą

Ką pamatyti Trakuose?

Lankytinos Trakų vietos, pėsčiųjų, dviračių, pažintiniai takai Trakuose ir aplink Trakus, ką verta pamatyti Trakuose

Vestuvių žaidimai

Vestuvių žaidimai lauke ir patalpoje, vestuvinių žaidimų idėjos

Žiobrių žvejyba

Kaip ir kur žvejoti žiobrius, masalai, pašarai žiobriams, meškerės ir sistemėlės žiobrių žvejybai

Kokie moteriški batai bus madingi šį pavasarį?

Atšilus orams atėjo laikas pradėti keisti ir atnaujinti garderobą, pradedant madingiausiais pavasariniais moteriškais batais.

Geriausi 2021 metų serialai

Populiariausi 2021 metų serialai, nuo tarptautinių megahitų iki svaiginančių sensacijų ir juodų satyrų.

Geriausi 2021 metų filmai

Populiariausi 2021 metų filmai, kurie mus atšaldė, pralinksmino, sujaudino ir įkvėpė.

Populiariausios kambarinės gėlės

Populiariausios kambarinės gėlės, kambarinių gėlių auginimas, kambarinių gėlių priežiūra.

Karšių žvejyba žiemą

Karšių žvejyba nuo ledo, žieminė karšių žvejyba

Ešerių žvejyba žiemą

Žieminė ešerių žvejyba iš po ledo, pirmojo ledo ešeriai, žvejyba blizgute ir avizėle, stambių ešerių žvejyba su pašėrimu

Originalūs kvepalai: kaip patikrinti ar kvepalai yra tikri?

Patarimai, kaip atskirti originalius kvepalus nuo klastočių

Geriausios video instrukcijos

Kelionė į Tenerifę

Kelionės į Tenerifę video reportažas, lankytinos vietos Tenerifėje, ką veikti Tenerifėje, aviabilietai į Tenerifę, viešbučiai Tenerifėje

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: