Kalėdinės dovanos vyrams
Atnaujinta: 2020-11-12
  • Kalėdinė_dovana_broliui_lempa

Šv. Kalėdos - tai nuostabiausias metų laikas. Atsižvelgiant į visa tai, ką išgyvenome šiais metais. Švenčių sezonas yra tinkamiausias laikas atsitraukti nuo darbo, prisiminti artimuosius, net jei jie gyvena labai toli. Tai taip pat puiki proga išvažiuoti į kaimus ar pakeliauti nematytose vietovėse, aišku, jei tai yra saugu. Vis dėlto, nepaisant šių, atrodytų, idealių sąlygų, šis metų laikas nėra visas šiaurės elnių ir spygliuotų kiaušinių kraštas - kalėdinių dovanų pirkimo stresas gali kelti didelį galvos skausmą. Niekada nebijokite, nesvarbu, ar ieškote puikių kojinių, ar jums reikia originalių kalėdinių dovanų idėjų vyrams, mes esame čia, kad padėtume.

 

Apsipirkimas internetu gali būti greitas būdas užbaigti visus kalėdinius apsipirkimus per vieną popietę iš patogios sofos, ypač jei kitame skirtuke turite atidarytą patogų dovanų idėjų sąrašą. Žemiau pateiktame Kalėdinių dovanų idėjų sąraše pateikiamos įvairios jam skirtos dovanų idėjos, apimančios platų biudžetą, siekiant užtikrinti, kad jūsų brolis, tėvas, vyras, vaikinas, sūnus ar kažkas gautų dovanų nuostabią dovaną. Norėdami įsigyti prekę, tiesiog spustelėkite ant nuotraukos. Argi tai ne puiku!?

 

Kalėdinės dovanos vyrams.  O gal jų automobiliams?

Ieškote smagios ar funkcionalios dovanos automobilio mylėtojui, bet nežinote, nuo ko pradėti? Jums pasisekė, atrinkome kelias naudingas dovanas vyrams ir jų automobiliams!

 

Video registratorius

Kalėdinė_dovana_vyrui_registratorius

Suteikite vyrui šiokią tokią automobilio apsaugą. Šio įrenginio pagalba jis galės įrašyti savo vairavimo vaizdo įrašą, tuo pačiu užfiksuoti įvykius ir apsisaugotumėti kelyje nuo kitų vairuotojų, ieškinių, uolių policijos ir draudimo kompanijų.

 

Navigacija

Kalėdinė_dovana_dėdei_navigacija

Instaliuota daugiau nei 40 kalbų, palaiko POSTCODE, ADDRESS paiešką, balso transliacija realiu laiku, išsami balso eilutė, greita realaus laiko saugios navigacijos eigos kryptis, dabartinė greičio matuoklio signalizacija, garso perspėjimas, maršruto planavimas, gatvės pavadinimo transliacija, esamas greičio ir aktyvaus juostos asistentas, rodomas likęs atstumas, pranešama apie numatomą atvykimą (laikas) ir dar daugiau funkcijų turinti liečiamo ekrano navigacija. Su šiuo prietaisu vyras į šventes atvyks laiku!

 

Automobilio plovimui skirta šluota

Kalėdinė_dovana_broliui_valytuvas

Visiškai nauja ir kokybiška automobilio plovimui skirta. Šenilinis kašmyras gerai sugeria vandenį. Aliuminio strypo ištraukiamas šenilinė valymo šluota su geru plovikliu, lengvai valomas, gera putojimo funkcija. Rankena gali pasisukti 180 laipsnių kampu, patogi ir lanksti. Pašalinus pagalį galima naudoti kaip pirštinę ar skudurą. Pamirškite plovyklas degalinėse, suteikite vyrui galimybę savo numylėtą automobilį patogiai plauti patiems.

 

Naudingos dovanos vyrams Kalėdų proga!

Užuot pirkę dovanas vyrams, kurios, jūsų manymu, jiems patiks, nes jums patinka, pirkite jiems tai, ką jie iš tikrųjų naudos savo kasdieniame gyvenime. Žinote, tie daiktai, kurie yra naudingi ir kuriuos kažkas gali nepagalvoti nusipirkti sau.

 

USB atmintinė

Kalėdinė_dovana_krikštasūniui_atmintinė

Usb atmintinė ir šiek tiek kūrybiškumo gali virsti puikia, prasminga ir naudinga dovana. Prieš dovanodami atmintinę galite sukelti visas įamžintas akimirkas kartu arba leisti tai padaryti vyrui, kuriam įteiksite dovaną. Taip pat atmintinėje gali būti saugomos ne tik įsimintinos akimirkos, bet ir svarbūs vyro darbai, projektai ar dokumentai.

 

Telefono stovas/laikiklis

Kalėdinė_dovana_broliui_telefono_laikiklis

Šmaikštus telefono stovas/laikiklis patogiam naršymui telefone bei filmų žiūrėjimui. Puiki dovana nuotaikai pakelti!

 

Kišeninis peilis

Kalėdinė_dovana_tėčiui_kišeninis_peilis

Kišeninis peilis, su pridedamais 10 skirtingų antgalių. Naudojamas bet kada ir bet kur vyrui panorėjus. Nuo paprasto obuolio perpjovimo iki medžioklės!

 

Sieninis laikrodis

Kalėdinė_dovana_vyrui_laikrodis

Puiki dovana vyrui, mėgstančiam muziką ar tam, kuris muzikuoja pats! Laikrodžių su „Queen“ grupės atvaizdais pasirinkimas gausus, todėl nepamirškite išsirinkti to vienintėlio, patinkančio jums ir patiksiančio jam!

 

Dovanos vyrų pomėgiams ir pramogoms Kalėdų proga!

Pomėgiai ir pramogos laikomi svarbiais dėl to, kad jie gali sustiprinti kiekvieną vyro gyvenimo dalį. Jie gali suteikti vyrams džiaugsmo, atkreipti dėmesį į smulkmenas, išplėsti kūrybiškumą, padėti susitikti su draugais ir išmokyti vertingų įgūdžių. Trumpai tariant, pomėgiai ir pramogos padidina vyro gyvenimo susidomėjimą ir padeda tapti pozityvesniu vyru. Todėl siūlome jums šias kelias Kalėdines dovanų idėjas vyrų pomėgiams ir pramogai!

 

Levitacinė lempa

Kalėdinė_dovana_broliui_lempa

Dar viena puiki dovana interjero pagražinimui. Išskirtinio dizaino stalinė lempa. Maitinama elektromagnetine indukcija, nereikia įmontuotos baterijos ir nėra ryšio linijos tarp mėnulio lempos ir maitinimo šaltinio. Lempos šviesa yra balta, šilta balta ir šilta geltona, kurios keičiasi kiekvienu prisilietimu. Originali dovana vyrui Kalėdų proga!

 

Žiūronai

Kalėdinė_dovana_seneliui_žiūronai

Aukštos kokybės žiūronai. Puiki dovana medžiojančiam vyrui. Taip pat tinka grožėtis vaizdais ir gyvūnais.

 

3D Tušinukas

Kalėdinė_dovana_sūnui_3D_tušinukas

 Puiki dovana krupščiam vyrui užsiimančiam rankdarbiais! Padovanokite 3D tušinuką ir naują pomėgį!

 

Kalėdinės dovanos vyrų grožiui puoselėti!

Kas sakė jog grožio puoselėjimo priemones galima dovanoti moterims? Vyrai, taip pat kaip ir moterys, rūpinasi savo išvaizda. O ypač savo plaukais ir barzdomis! Su žemiau pateiktomis dovanų idėjomis tikrai rasite tinkamą prietaisą vyro, kuriam ruošiatės dovanoti dovaną, plaukų priežiūrai bei stiliavimui.

 

Plaukų tiesinimo šepetys

Kalėdinė_dovana_vaikinui_tiesinimo_šukos

Su šiuo plaukų tiesinimo šepečiu vyras nesunkiai ir greitai galės pasidaryti šukuoseną, kuri žavės aplinkinius. Taip pat turės galimybę išmėginti kažką naujo, mėgindamas stiliuoti skirtingas šukuosenas. Įjungus šildymo laikas užtruks vos 3 minutes, kol pasieks aukščiausią 220C temperatūrą, todėl tvarkingai ir stilingai šukuosenai padaryti vyras ilgai neužtruks!

 

Barzdos tiesintuvas

Kalėdinė_dovana_vyrui_barzdos_tiesintuvas

Lengvas naudojimas! Vyrams paprasčiausiai šukuojant savo barzdą tiesinsis plaukai, taip pat galės sulyginti šonus. Prietaisas veikia nedegindamas plaukų, todėl vyrams nebus ko baimintis nusisvilinti sau barzdą!

 

Plaukų kirpimo mašinėlė

Kalėdinė_dovana_vyrui_plaukų_mašinėlė

Šios plaukų kirpimo mašinėlės pagalbą vyrui nebereikės eiti pas kirpėjus. Kirpėju galės būti jis pats ir stilingą šukuoseną pasidaryti nekeliant kojos iš namų! Plaukų kirpimo mašinėlės dizainas tikrai įspūdingas. Nustebinsite vyrą padovanodami šią mašinėlę Kalėdų proga!

 

Kalėdinės dovanos vyrui mėgstančiam gaminti!

Geriausia dovana gurmanams ta, kurią jis naudos savo skrandžiui pradžiuginti! Tiesą pasakius, manau, bet kuriam vyrui geriausia dovana yra susijusi su maistu.. Juk ne veltui sakoma, kad tiesiausias kelias į vyro širdį veda per skrandį!

 

Šaltų desertų gaminimo prietaisas

Kalėdinė_dovana_vaikinui_desertų_gaminimo_aparatas

Vyras, kuriam ruošiatės dovanoti dovaną, mėgsta saldumynus? Padovanokite šį šaldytų desertų gaminimo prietaisą. Lengvas naudojimas! Prireiks tik mėgstamų vaisių! O vyrui užsimanius saldaus, nebereikės bėgti į parduotuvę, prireiks tik kelių žingsnių iki virtuvės!

 

Elektrinė grilinė

Kalėdinė_dovana_vyrui_grilinė

Šašlykai, vištiena, kebabų mėsa vyrui pačiam pasigaminti! Norite vyrui padovanoti įspūdingą ir emocijas keliančią dovaną? Manau, tai yra pats tas! Tuo pačiu puiki dovana ir jums, šį kartą leiskite vyrui pasirūpinti vakariene arba sukvieskite draugus, pažįstamus, giminaičius ir pavaišinkite juos vyro pagamintais patiekalais!

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Įmonės produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
Lauko krosnelė Lauko krosnelė kazanui Kaune Lauko Krosnelės Kazanui, Kazanas, Lauko Krosnelė Kaune

Vedantieji

Kalėdinės dovanos vyrams

Niekaip nerandate Kalėdinės dovanos vyrams? Štai jums keletas idėjų ką padovanoti ir kaip pradžiuginti vyrą Kalėdų proga!

Kalėdinės dovanos moterims

Kalėdinių dovanų idėjos moterims. Ką padovanoti moteriai Kalėdų proga?

Verslo dovanų idėjos

Dovanos verslo partneriams, ką padovanoti savo verslo partneriui, vertingos ir linksmos verslo dovanos

Praktiškos dovanos vyrams

Ką padovanoti vyrui, praktiška dovana vyrui, vaikinui. Praktiškų ir naudingų dovanų idėjos vyrams

Kalėdinės dovanos moterims

Kalėdinių dovanų idėjos moterims. Ką padovanoti moteriai Kalėdų proga?

Verslo dovanų idėjos

Dovanos verslo partneriams, ką padovanoti savo verslo partneriui, vertingos ir linksmos verslo dovanos

Praktiškos dovanos vyrams

Ką padovanoti vyrui, praktiška dovana vyrui, vaikinui. Praktiškų ir naudingų dovanų idėjos vyrams

Kalėdinės dovanos vaikams

Nesugalvojate ką padovanoti vaikams Kalėdų proga? Dovanų vaikams Kalėdų proga idėjos mergaitėms ir berniukams!

Dovanos moterims

Ieškote ką padovanoti moters grožiui, žmonai, merginai, draugei? Naudingos, praktiškos ir originalios dovanos moterims įiame idėjų sąraše!

Madingi moteriški paltai 2021

Mados tendencijos keičiasi labai greitai, todėl apsvarstykite, kuri artimiausia būtent jums ir tiks prie jūsų kasdienio įvaizdžio.

Ką padovanoti vyrui. Top 20 dovanų vyrams idėjų

Ką padovanoti vyrui? Hmm.. Naudingų, prasmingų bei puošiančių idėjų TOP 20 dovanų vyrams!

Madingos moteriškos striukės 2021 metais

Moteriškos striukės 2021 metais

Karšių žvejyba

Karšių žvejybos būdai, karšių žvejyba Nemune, karšių žvejyba dugnine ir plūdine meškerėmis, karšių žvejybos įranga