Svetainės įrengimas
Atnaujinta: 2023-11-22

Netradiciniai svetainės interjero sprendimai: erdvės zonavimas skirtingoms veikloms, lenktos pertvaros,  apšvietimas.

svetaines-irengimas

Siūlome įsirengti svetainę ne baldų ar paveikslų eksponavimui, o savo šeimos narių veikloms. Tegul joje nebus idealios tvarkos, bet užtat bus jauku.

Žiūrite televizorių, žaidžiate stalo žaidimus, bendraujate su namiškiais ar svečiais? Įrenkite svetainę taip, kad būtų patogu užsiimti visais šiais darbais, vakaroti su šeimos nariais ir svečiais. Tiesa, greičiausiai visi, planuojantys įsirengti svetainę, atsakys, kad svetainėje žiūrės TV ar filmus, bendraus su draugais, žais su vaikais,  valgys šventinius pietus. Labai svarbu atsižvelgti į visų šeimos narių poreikius.

Tad standartinės virtuvės-svetainės zonas sudaro virtuvės dalis, darbo zona, poilsio ir TV vieta. Jei šeimoje yra vaikų, verta apgalvoti, kur jiems bus patogiau žaisti.  Kiekvienam užsiėmimui reikia paskirti atitinkamą zoną – ir svetainė įrengta. Bet ne viskas taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

 

Svetainės baldai

Svetainė dažnai laikoma namų širdimi, vieta, kurioje šeima ir draugai susirenka atsipalaiduoti ir pabendrauti. Vienas svarbiausių elementų, lemiančių šios erdvės atmosferą ir funkcionalumą – svetainės baldai. Nuo minkštų sofų ir jaukių fotelių iki stilingų kavos staliukų ir indaujų – svetainės baldų pasirinkimas ne tik atspindi asmeninį namų savininko stilių, bet ir atlieka lemiamą vaidmenį formuojant šios erdvės atmosferą ir komfortą. KOKO baldai siūlo platų įvairių svetainės baldų pasirinkimą, todėl be jokių sunkumų atrasite jums tinkančius ir patinkančius baldus. Neradus jums patinkančių arba norintiems nestandartinių ir išskirtinių baldų, KOKO baldai išsiskiria tuo, jog norimą baldą pagamina pagal individualų užsakymą, jums tereikia pateikti norimo baldo brėžinį arba nuotrauką.

Įrenginėjant svetainę, modernūs minkšti kampai tampa vis dažnesniu pasirinkimu. Jie ne tik suteikia daugiau sėdimos vietos, bet ir komforto. KOKO baldai siūlo didelį minkštų kampų pasirinkimą, kurį rasite paspaudę saugią aktyvią nuorodą: https://www.kokobaldai.lt/minksti-kampai

 

Yra begalė svetainės baldų variantų ir jų išdėstymo galimybių, kuriuos galite išsirinkti priklausomai nuo savo poreikių, pageidavimų ir biudžeto, norint sukurti patogią, funkcionalią ir jūsų asmenybę atspindinčią svetainę. Galite rinktis smulkius elementus, norint kiek pagyvinti ir paįvairinti svetainės erdvę, tačiau pagrindiniai svetainės baldai visada yra tokie patys. Pagrindinis svetainės baldas – sofa. Tai yra centrinė bet kurios svetainės dalis, kurioje galite sėdėti, ilsėtis, snausti arba priimti svečius. Dažnai sulaukiantiems svečių galima rinktis be galo populiarią sofą-lovą. Ji neužima daugiau vietos nei paprasta sofa, tačiau esant būtinybei, ją galima išskleisti į dvigulę lovą. Mėgstantiems prigulti ant paprastos sofos, galima rinktis minkštus kampus, kadangi jie yra kiek didesni, todėl patogiau ant jų prigulti. Prieš perkant minkštą kampą būtina atsižvelgti į svetainės dydį, kadangi mažą svetainę minkštas kampas gali labai apkrauti. KOKO baldų salonuose ir internetinėje svetainėje sofos pasirinkimas yra be galo didelis – įvairių formų, dydžių, spalvų ir medžiagų, todėl nesunkiai rasite jums tinkamą. Čia taip pat rasite didelį minkštų kampų pasirinkimą, kurį galite rinktis vietoj sofos, jeigu jūsų svetainė yra kiek didesnė. Ant sofos ar minkšto kampo galite pridėti pagalvėlių ir pledų, kad būtų patogiau ir jaukiau.

Kitas svetainės baldų tipas – fotelis. Foteliai puikiai tinka skaityti, atsipalaiduoti arba žiūrėti televizorių. Jais taip pat galite papildyti svetainės kambarį kontrastais ir spalvomis. Pavyzdžiui, galite sujungti neutralią sofą su ryškiu foteliu ir taip suteikti spalvingumo. Tokiu atveju svarbu, kad fotelis derėtų prie bendro baldų stiliaus, kadangi netinkamai parinktas fotelis gali sugadinti visą svetainės interjero dizainą. Prie fotelio taip pat galite rinktis pufą, kuris suteiks ne tik papildomos sėdimos vietos, bet gali būti kaip staliukas prie fotelio ar sofos.

Jau ilgą laiką modernūs baldai išlaiko savo populiarumą tarp mėgstančių minimalistinį ir šiuolaikinį stilių. Ieškantiems modernių svetainės baldų, ilgai ieškoti nereikės, nes KOKO baldų internetinėje parduotuvėje rasite didelį šių baldų pasirinkimą. Saugi aktyvi nuoroda: https://www.kokobaldai.lt/modernus-baldai

 

Svarbus svetainės elementas yra kavos staliukas. Tai žemas funkcionalus staliukas, pastatomas priešais sofą, ant kurio galite pasidėti gėrimus, užkandžius, knygas, žurnalus ar nuotolinio valdymo pultus. Dažnai kavos staliukai turi spinteles arba daiktadėžes, kuriose galite laikyti įvairius daiktus, taip palaikant tiek staliuko, tiek visos svetainės tvarką. Kavos staliukai taip pat gali būti dekoratyvinis elementas, suteikiantis svetainei asmeniškumo ir puošnumo.

Beveik kiekvienoje svetainėje sutinkama komoda. Paprastai ji statoma po televizoriumi priešais sofą ir gali turėti stalčių, spintelių arba lentynų, skirtų laikmenoms laikyti. Prie komodos galima derinti ir konsoles ar indaujas, kurios papildys bendrą svetainės vaizdą ir suteiks daugiau vietos daiktų laikymui. Esant mažesnei svetainei, vietoj konsolės ar indaujos galite rinktis paprastą lentyną. Jos būna įvairių dydžių ir yra ne tik funkcionalios, bet ir estetiškos. Jos gali pademonstruoti jūsų pomėgius ir interesus, taip pat sukurti jaukią ir šiltą atmosferą jūsų svetainėje. Lentynas taip pat galite naudoti augalams, nuotraukoms ar meno kūriniams eksponuoti.

Komoda yra labai svarbus svetainės elementas, kuris ne tik papildo svetainę, bet yra ir funkcionalus baldas, suteikiantis svetainei vientisą vaizdą. KOKO baldų internetinėje svetainėje yra gausus komodų pasirinkimas, todėl be didelių pastangų ir nereikalingo streso rasite jums tinkamą. Saugi aktyvi nuoroda: https://www.kokobaldai.lt/komodos

 

Nesvarbu, ar tai būtų jauki sofa poilsiui, stilingas žurnalinis staliukas brangiems daiktams eksponuoti, ar elegantiškų kėdžių komplektas svečiams priimti - KOKO svetainės baldų pasirinkimas yra platus ir įvairus.

 

KOKO baldus rasite:

Vilniuje:

Naugarduko g. 55A, PC „SKRAJA“, II aukštas.

Tel. numeris: +370 6787 3845

El. paštas: skraja@kokobaldai.lt

Kalvarijų g. 125, PC „Baldų rojus“, II aukštas.

Tel. numeris: +370 6735 3039

El. paštas: modestas@kokobaldai.lt

 

Kaune:

Pramonės pr. 8E, PC "NIC", I aukštas.

Tel. numeris: +370 6787 3892

El. paštas: nic@kokobaldai.lt

 

Klaipėdoje:

Dubysos g. 19, PC "DECO", II aukštas.

Tel. numeris: +370 6430 3049

El. paštas: deco@kokobaldai.lt

 

Arba KOKO baldų internetinėje parduotuvėje: https://www.kokobaldai.lt/

 

Atskiros svetainės zonos

Pirmiausia plane ar mintyse svetainę suskirstykite zonomis: valgomojo, TV, mikštasuolių ir kt. Nesivaikykite madų ar interjero stiliaus, svetainėje ilsėsis jūsų, ne dizainerio ar architekto šeima. Architektas Arthuras Pichleris iš Italijos, projektavęs namą sau, vadovavosi būtent patogumo ir laisvės nuostata. Kadangi name gyvena trys kartos, kad jiems visiems būtų smagu leisti laiką drauge, jis įrengė vaikų kampelį su nuimamais hamakais, pastatė ilgą pietų stalą tarp virtuvės zonos ir svetainės, minkštą kampą su televizoriumi. Prie sienos – lentyna su knygomis ir muzikos įrašais.  Ne sterilu, bet užtat patogu ir jauku.

svetaines-zonos
Jeigu šeimoje yra mažų vaikų, reiktų pagalvoti, ką jie veiks svetainėje, kol suaugusieji bendrauja tarpusavyje.

 

Sudėtingumas prasideda tada, kai reikia atskiras zonas stilistiškai apjungti. Tai daroma įvairiomis priemonėmis: grindų danga, sienų ir grindų spalvomis, medžiagomis, baldų spalva, faktūra ir pan. Viena pagrindinių taisyklių – organizuoti virtuvės erdvę taip, kad kvapai, vandens srovės garsai nesklistų į svetainės zoną. Galbūt visiškai to išvengti nepavyks, bet vardan bendravimo malonumo pasistengti verta. Tam pasitarnaus geros kokybės gartraukis, tylus virtuvės maišytuvas.

virtuves-ir-svetaines-baldaiVirtuvės ir svetainės zonas vienijanti baldų  stilistika.

 

Netradicinis sprendimas: darbo zona greta virtuvės

Interjero dizainerė Rūta Jankūnienė apie vieną iš savo interjerų pasakoja: „Pagalvojau, kad jauna moteris nori bendrauti su iš darbo grįžusiu vyru, o jis įninka į tą elektroninę dėžę. Tai tegul nors būna šalia šeimininkaujančios žmoneles... Ji nesijaus tokia vieniša. Kitu atveju, jeigu būtume nugrūdę tą pseudo darbo vietą į tolimiausią kampą, tai vyro ir tėvo namuose kaip ir neliktų“, – apie sprendimą viename iš savo sukurtų interjerų sujungti virtuvę ir darbo vietą sako dizainerė Rūta Jankūnienė.

 

darbo-vietos_svetaineje_irengimas
Darbo vieta šalia virtuvės zonos.

 

Pasak dizainerės, ji tik išgrynino šeimininkų gyvenimo būdą ir pomėgius nesistengdama įsprausti žmonių į savo sugalvotą pasaulį. Pagrindinis užsakovų pageidavimas buvo kuo didesnės erdvės pojūtis svetanėje. „Jie net atsisakė didelio valgomojo stalo, kad liktų kuo daugiau erdvės“, – tvirtina ji.

buto-planas
Buto planas.

 

Darbo zona, įkurdinta šalia virtuvės, tapo tarsi savotišku jos tęsiniu. Buto šeimininkas namuose praleidžia daug laiko prie kompiuterio, tad buvo nutarta, kad taip žmona galės daugiau bendrauti su vyru, dirbančiu namuose ir net laisvalaikį skiriančiu kompiuteriui.

Šiame bute holas buvo labai erdvus ir užėmė neproporcingai daug vietos viso buto atžvilgiu, todėl buvo nutarta suprojektuoti lenktą ergonomišką sieną, už kurios įkurdinta erdvi drabužinė. Toks sprendimas pasiteisino, nes dabar joje galima ne tik drabužius sukabinti, bet ir įstumti vaiko vežimėlį, padėti bulvių maišą, kurie netilptų paprastoje spintoje.

Netradicinis šio interjero sprendimas – iš gipskartonio plokščių sumontuota lenktos formos 2,88 kv.m drabužinė. Lenkta forma pasirinkta dėl praėjimo ergonomiškumo – nepatogu, kai praėjimas formuojamas stačiais kampais, juolab, kad šeimoje yra mažų vaikų.

lenkta-drabuzine
Lenkta drabužinės siena neužgriozdina praėjimo, lieka daugiau erdvės.

 

Lenktos pertvarų linijos gali paįvairinti svetainės erdvę ir sukurti netikėtų efektų. Tam tikslui naudojamos gipskartonio plokštės, kurias išlenti nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

 

Gipskartonio plokščių lenkimas

Lenktoms formoms išgauti naudojamos specialios lengvai lenkiamos 6,5 mm storio Knauf Formplatte plokštės arba bet kurios kitos plokštės, tinkamos vidaus darbams.  Plokščių lenkimo spindulys priklauso nuo plokštės storio - kuo storesnė plokštė, tuo didesnis galimas lenkimo spindulys: 12,5 mm plokštes galima lenkti iki 1 m spinduliu, 6,5 mm - iki 30 cm.

Gipskartonio plokštes galima lenkti sausas arba sudrėkintas.

Šabloną - reikiamo spindulio formą, ant kurios bus lenkiama plokštė, galima pasigaminti patiems. Šablono gamybai geriausia naudoti fanerą. Žinoma, šabloną galima gamintis ir iš mišrių medžiagų: OSB ar faneros plokščių ir kietos, pvz., Knauf Blue, gipskartonio plokštės, toks variantas parodytas žemiau. Šablonai būtini, kai plokštės lenkiamos ypač nedideliu spinduliu ir kai formuojamas didelis kiekis identiškų lenktų gaminių, taip yra gaunamos vienodos detalės. Labai svarbu, kad šablonas turėtų tašą plokštei fiksuoti.

sablonas-gipskartonio-ploksciu-lenkimui
Šablonas gipskartonio plokščių lenkimui. Kairėje ir dešinėje pusėje yra nuimamas tašas sulenktos plokštės fiksavimui.

 

Pirmiausia pagal numatomą plokščių sulenkimo spindulį montuojami profiliai.

 

Lenktų metalinių profilių montavimas   

Ant grindų ir lubų pažymima būsimos lenktos pertvaros vieta. Ją suformuoti rekomenduojama naudojant lankstų perimetrinį UW tipo profilį (pvz., Knauf Sinus) lenktiems paviršiams, arba žirklėmis metalui kirpti įkerpama UW profilio šoninė briauna.

Lankstus perimetrinis profilis išlenkiamas reikiamu spinduliu, pritvirtinamas. Atstumas tarp

mūrvinių ≤ 300 mm. CW statramsčiai įstatomi į išlenktus UW gulekšnius, pritvirtinami. Atstumas tarp CW profilių ašių ≤ 300 mm.

lenktos-gipskartonio-pertvaros-schemaLenktos gipskartonio pertvaros schema.

 

Gipskartonio plokštės lenktai konstrukcijai - pertvarai lenkiamos išilgine plokštės kryptimi.

 

Sudrėkintų gipskartonio plokščių lenkimas 

Pirmiausia reikia pasiruošti šalboną gipso kartono lenkimui ir sudrėkinti plokštę.

gipskartonio-plokciu-lenkimas

Paruošta Knauf plokštė guldoma lenkiama puse į viršų. Plokštę pasidėti galima ant stalo, grindų, geriau ant paletės ar išdėliotų profilių, kad perteklinis vanduo galėtų nuvarvėti. Plokštės paviršius skersai ir išilgai subadomas dantytu voleliu, o po to sudrėkinamas.

gipskartonio-plokstes-paruosimas-lenkimui
Lenkiamos plokštės paviršius subadomas dantytu voleliu ir sudrėkinamas. Subadyta plokštuma lenkiant gniuždoma, o geroji plokštės pusė turi temptis.

 

Plokštė drėkinama purkštuvu, šepečiu arba voleliu. Palaukiama keletą minučių, kol vanduo įsigers. Jeigu lenkiamos impregnuotos plokštės, dėl hidrofobizacijos būtinas ilgesnis drėkinimo laikas. Operacija kartojama tol, kol plokštė prisotinama vandeniu ir praktiškai visas vanduo nubėga nuo plokštės.

Sudrėkinta plokštė keliama ant paruošto šablono, išlenkiama, fiksuojama ir paliekama džiūti.

gipskartonio-plokstes-uzdejimas-ant-sablonoSudrėkintos plokštės uždėjimas ant šablono.

 

lenkiamos-gipskartonio-plokstes-fiksavimas
Išlenkta plokštė fiksuojama tašais.

 

lenkiamos-gipso-kartono-plokstes-dziovinimas
Lenkiama gipskartonio plokštė paliekama džiūti mažiausiai 24 valandoms. Nuo šablono nuimta plokštė turi tiksliai atkartoti šablono formą.

 

Išdžiūvusią išlenktą plokštę tvirtinkite prie paruošto karkaso savisriegiais. Lenktų konstrukcijų karkasas turi būti žymiai tankesnis nei įprastas, pvz., profiliai montuojami kas 30 cm.  Jei naudojamos kelios plokštės, sandūras tarp jų užtaisykite Knauf Uniflott glaistu su popierinėmis siūlių armavimo juostomis Knauf Kurt.

Jei lenkimui naudojamos specialios lenkiamos gipskartonio plokštės Knauf Formplatte 6,5 mm, tai jos visada montuojamos mažiausiai 2 sluoksniais, t.y., bendras apkalos sluoksnis turi siekti min. 13 mm.

lenktos-gipskartonio-pertvaros-schema
Lenkta siena - pertvara.

 

Apšvietimas svetainėje 

Apšvietimas svetainėje gali ir turi būti ne tik funkcionalus, bet ir dekoratyvus, t.y., jis gali sukurti tam tikrus efektus ir nuotaiką.  Svarbiausia jį suplanuoti dar iki apdailos darbų, kad galima būtų iki reikiamos vietos atvesti laidus, sumontuoti LED juostas ir šviestuvus.

Ypatingą efektą kuria paslėptas apšvietimas, ypač nišoje prie lango arba visu kambario perimetru. Jeigu montuojamos įtempiamos lubos, jose labai patogu išdėstyti šviestuvus, nesudėtinga suformuoti nišą prie lango. Taip pat nesudėtinga įrengti paslėptą apšvietimą montuojant kabamąsias gipskartonio lubas.

Apšvietimas svetainėje
Paslėptas apšvietimas LED juostomis sukuria ypatingą atmosferą ir prabangos įspūdį.

 Į ką atkreipti dėmesį renkantis LED juostą nišai?

„Nišai arba karnizui nereikia didelės galios LED juostos, užteks 6-12 W. Šioje vietoje diodų metre skaičius nėra labai svarbus, nes formuojama netiesioginė, atspindėta šviesa, dėl to ir išsitaškavimo tikimybės nėra. Svetainėje rekomenduojama šiltos šviesos spalvos, tokios juostos Kelvinų skaičius bus apie 2700 -3200K. Jeigu norima montuoti galingesnę LED juostą, rekomenduotume pasirinkti maitinimo šaltinį su dimeriavimo (intensyvumo reguliavimo) funkcija arba priedėlį, kuris montuojamas už transformatoriaus ir tuomet intensyvumo reguliavimas valdomas distanciniu pulteliu. Kad LED juosta nekaistų, ją geriausia klijuoti ant metalinio gipskartonio profilio, jį reiktų pasilikti neuždengtą montuojant lubas. Arba galima LED juostą sumontuoti specialiame LED profilyje, norint sudaryti tolygiau sklindančią šviesą, galima naudoti matinį LED profilio dangtelį.

Paslėptas apšvietimas gali būti montuojamas keliais būdais.

Pirmasis būdas: LED profilis gali būti montuojamas formuojant nišoje „lentyną“ ir ant jos dedant LED profilį. Tokiu atveju rekomenduojama rinktis kampinį profilį, nes bus atspindėta daugiau šviesos. Tokio montavimo privalumas yra tas, kad net ir priėjus arti po suformuota niša, nebus matoma tiesioginė šviesa. Antrasis būdas yra montuoti nišoje ant lubų nukreiptą į apačią LED profilį. Tokio montavimo privalumas, kad iš nišos sklindanti šviesa bus ryškesnė, mažesni šviesos nuostoliai. Tačiau trūkumas, kad iš tam tiktų vietų bus matoma LED profilio ir juostos konstrukcija.

Led šviestuvai nišoms

Apšvietimo sprendimų specialistai www.sietynas.lt prekiauja tik kokybiškomis LED juostomis, joms suteikiama net iki 7 metų garantija. Reikia suprasti, kad LED juosta nėra tik LED juosta. Rinkoje yra įvairių gaminių, besiskiriančių kokybiniais parametrais, kurie plika akimi nėra matomi. Esminiai kriterijai, kuriais skiriasi prastos ir geros kokybės LED juostos: spausdintinės plokštės laidininko kiekis metre, diodų ir kitų komponentų litavimo kokybė, diodų efektyvumas ir ilgaamžiškumas. Rinkoje yra ir nesąžiningų pardavėjų, kurie pateikia suklastotus parametrus, todėl rekomenduojama rinktis patikrintų gamintojų kokybiškus gaminius. Nors tokie kainuoja ir šiek tiek brangiau, tačiau ilguoju laikotarpiu bus sutaupyta, nes kokybiškos LED juostos tarnaus iki keleto kartų ilgiau, todėl bus taupoma ne tik gaminio kainos skirtumas, bet reikia nepamiršti ir montavimo darbų kainos.

Svetainės nišų apšvietimas_
LED juostos perimetriniam apšvietimui, užuolaidų nišoms. Šviestuvų salone „Sietynas“ – didelis apšvietimo prietaisų ir galimybių pasirinkimas bei profesionalų konsultacijos.

Formuojant tiesioginės šviesos apšvietimą iš plonų LED profilių, rekomenduojama naudoti naujos COB technologijos LED juostą, kuri visu ilgiu šviečia tolygiai:

Led juostos svetainei
Naujos kartos COB technologijos LED juosta visu ilgiu šviečia tolygiai.

Planuojant apšvietimą žinotina, kad svetainėje būtinas bendras apšvietimas nuo kambario lubų, plius papildomas apšvietimas atskiroms zonoms ir atskiriems užsiėmimams. Jis turėtų būti skirtingas, nes skirtingi tikslai, be to, šviesos sklidimo įvairovė net tuščiai patalpai suteikia nuotaiką, tačiau šviestuvus rekomenduojama rinktis vieno stiliaus. Tam pasitarnauja šviestuvų įvairovė – bra, nuleidžiami nuo lubų šviestuvai, stalinės lempos, toršerai, šviestuvai montuojami į lubas.

Kai jau suplanuotas svetainės apstatymas, žinomas stilius ir baldai, geriausia susipažinti su šviestuvų įvairove ir atmetimo būdu pasirinkti geriausiai tinkančius. Salone „Sietynas“ šviestuvai sugrupuoti pagal stilius (klasikinis, modernus, vintažinis), pagal vietą ir montavimo būdą: pakabinami, lubiniai, sieniniai, stalo, pastatomi, įleidžiami, magnetiniai, bėginiai. Taip pat pagal lempučių tipą ir skaičių, pagal šviesos spalvos temperatūrą, dimeriavimo galimybes ir kitus parametrus. Žinodami, kurioje vietoje kokio šviestuvo reikia, nesunkiai rasite tinkamą.

„Sietynas“ vadovas pataria svetainei pasirinkti vieną išskirtinį šviestuvą, kuris būtų tarsi meno kūrinys, originalus akcentas, išskiriantis jūsų svetainę iš nuobodaus standarto. „Manau, kad aukšto lygio dizaino šviestuvas gali būti alternatyva meno kūriniui, juolab, kad jis pats yra meno kūrinys ir šviesa kartu“.

Šviestuvai sveteinei
Sieniniai italų gamintojo Icone šviestuvai – tarsi meno kūriniai. Šviestuvų pasirinkimas salone „Sietynas“ - nuo tipinių iki aukšto lygio dizaino kūrinių.

Kuriant interjerą pagrindinis principas yra įsirengti namus atsižvelgiant į gyvenimo būdą, nuostatas, o ne štampuoti sprendimus, naudojamus kituose interjeruose. Kiekvienas juk norime namų pagal save, o apšvietimas tarp interjero elementų užima vieną iš pagrindinių vietų.

 

Svetainės led apšvietimas
Originalus apšvietimas – vienas iš svarbiausių sėkmingo interjero elementų. Interjero autorė – Rūta Jankūnienė.

Kuriant interjerą pagrindinis principas – įsrengti namus atsižvelgiant į gyvenimo būdą, nuostatas, o ne štampuoti sprendimus, naudojamus ir kituose interjeruose. Kiekvienas juk norime namų pagal save.

 

ASA.LT informacija, interjero autorių nuotraukos, „Knauf“ iliustracijos

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kategorijos straipsniai

SIP namo statyba

SIP namai, SIP namų statyba, SIP plokštės, SIP namo statybos kaina

Vandeniu šildomų grindų įrengimas

Ekonomiškas grindinis šildymas ir šilumos siurblys oras vanduo. Kokiais atvejais ši šildymo sistema tinka, ką apie ją reiktų žinoti.

Šiltinimas poliuretano putomis

Stogo. sienų, pamatų šiltinimas poliuretano putomis, kuo skiriasi šiltinimui naudojamos poliuretano putos

Vėjo izoliacinė plėvelė

Sienų plėvelės montavimas, vėjo izoliacijos įrengimas, lauko plėvelės sandarinimas

Difuzinės plėvelės montavimas

Stogo plėvelės įrengimas, difuzinės stogo plėvelės klojimas, kondesato nukreipimo lovelio montavimas, difuzinės plėvelės sandarinimas

Daugiabučio renovacija

Daugiabučių renovacija, parama daugiabučio renovavimui, šilumos punkto modernizavimas, daugiabučio investicinis planas

Karkasinio namo šiltinimas

Karkaso šiltinimas, karkasinių namų šiltinimas, ką reikia žinoti apie karkasinio namo apšiltinimą?

Vidaus durys

Geriausios vidaus durys, vidaus durų pasirinkimas, vidaus durų dizainas,

Pirties įrengimas savarankiškai

Pirties garinės įrengimas, pirties grindų, gultų, apdailos įrengimas, pirties krosnelės pajungimas, pirties durų montavimas

Įmonės produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
Balkonų stiklinimas Alytuje Balkonų stiklinimas Alytuje įstiklintas Balkonas Alytuje, Aliuminis Balkonų Stiklinimas, Rėminės Ir Berėmės Aliuminio Konstrukcijos Alytaus Apskrityje, Terasu, Verandu, Plastikiniu Balkonu Stiklinimas Alytaus Rajone
Balkonų stiklinimas Jonavoje Balkonų stiklinimas Jonavoje įstiklintas Balkonas Jonavoje, Aliuminis Balkonų Stiklinimas, Rėminės Ir Berėmės Aliuminio Konstrukcijos Jonavos Apskrityje, Terasu, Verandu, Plastikiniu Balkonu Stiklinimas Jonavos Rajone
Balkonų stiklinimas Kaune Balkonų stiklinimas Kaune Balkono Stiklinimas Kaina Kauno Rajone, Balkonu Stiklinimas Aliuminio Konstrukcijomis Kaune, įstiklintas Balkonas Kauno Apskrityje, Balkono Stiklinimo Variantai Kauno Rajone, Aliuminio Sistemos, Aliuminis Balkonų Stiklinimas, Rėminės Ir Berėmės Aliuminio Konstrukcijos Kauno Rajone
Balkonų stiklinimas Klaipėdoje Balkonų stiklinimas Klaipėdoje įstiklintas Balkonas Klaipėdoje, Aliuminis Balkonų Stiklinimas, Rėminės Ir Berėmės Aliuminio Konstrukcijos Klaipėdos Apskrityje, Terasu, Verandu, Plastikiniu Balkonu Stiklinimas Klaipėdos Rajone
Balkonų stiklinimas Kėdainiuose Balkonų stiklinimas Kėdainiuose įstiklintas Balkonas Kėdainiuose, Aliuminis Balkonų Stiklinimas, Rėminės Ir Berėmės Aliuminio Konstrukcijos Kėdainių Apskrityje, Terasu, Verandu, Plastikiniu Balkonu Stiklinimas Kėdainių Rajone
Balkonų stiklinimas Marijampolėje Balkonų stiklinimas Marijampolėje įstiklintas Balkonas Marijampolėje, Aliuminis Balkonų Stiklinimas, Rėminės Ir Berėmės Aliuminio Konstrukcijos Marijampolės Apskrityje, Terasu, Verandu, Plastikiniu Balkonu Stiklinimas Marijampolė
Balkonų stiklinimas Mažeikiuose Balkonų stiklinimas Mažeikiuose įstiklintas Balkonas Mažeikiuose, Aliuminis Balkonų Stiklinimas, Rėminės Ir Berėmės Aliuminio Konstrukcijos Mažeikių Apskrityje, Terasu, Verandu, Plastikiniu Balkonu Stiklinimas Mažeikių Rajone
Balkonų stiklinimas Panevėžyje Balkonų stiklinimas Panevėžyje įstiklintas Balkonas Panevėžyje, Aliuminis Balkonų Stiklinimas, Rėminės Ir Berėmės Aliuminio Konstrukcijos Panevėžio Apskrityje, Terasu, Verandu, Plastikiniu Balkonu Stiklinimas Panevėžio Rajone
Balkonų stiklinimas Utenoje Balkonų stiklinimas Utenoje įstiklintas Balkonas Utenoje, Aliuminis Balkonų Stiklinimas, Rėminės Ir Berėmės Aliuminio Konstrukcijos Utenos Apskrityje, Terasu, Verandu, Plastikiniu Balkonu Stiklinimas Utenos Rajone
Balkonų stiklinimas Vilniuje Balkonų stiklinimas Vilniuje įstiklintas Balkonas Vilniuje, Aliuminis Balkonų Stiklinimas, Rėminės Ir Berėmės Aliuminio Konstrukcijos Vilniaus Apskrityje, Terasu, Verandu, Plastikiniu Balkonu Stiklinimas Vilniaus Rajone

Vedantieji

SIP namo statyba

SIP namai, SIP namų statyba, SIP plokštės, SIP namo statybos kaina

Vandeniu šildomų grindų įrengimas

Ekonomiškas grindinis šildymas ir šilumos siurblys oras vanduo. Kokiais atvejais ši šildymo sistema tinka, ką apie ją reiktų žinoti.

Šiltinimas poliuretano putomis

Stogo. sienų, pamatų šiltinimas poliuretano putomis, kuo skiriasi šiltinimui naudojamos poliuretano putos

Daugiabučio renovacija

Daugiabučių renovacija, parama daugiabučio renovavimui, šilumos punkto modernizavimas, daugiabučio investicinis planas

Ūkis

Karkasinio namo statyba

Karkasinio namo konstrukcija, mediena karkasiniam namui, statybos etapai, izoliacija, šiltinimas, stogo įrengimas, statybos užbaigimas

Lauko baseino įrengimas

Betoninio baseino įrengimas. Baseino dizainas: apdaila, konstrukcijos tipas, medžiaga, baseino projektas, kraštovaizdžio dizainas aplink

Namo statyba iš polistireno blokelių

Liktiniai klojiniai iš ICF neoporo blokelių, monolintinės sienos betonavimas. Pamatų, lauko sienų, angokraščių, kampų armavimas

Nekilnojamo turto kaina 2024

Nekilnojamo turto kainų prognozės 2023, NT kainos 2023 Vilniuje ir Lietuvos regionuose, 2023 prognozės NT pardavėjams, pirkėjams, nuomotojams

Energijos taupymo sprendimai

Elektros, šilumos taupymo sprendimai, kaip sutaupyti energiją bute, senos ir naujos statybos name  

Arkiniai angarai

Arkinio angaro statyba, arkinio angaro konstrukcija, angaro šiltinimas

Angokraščių šiltinimas

Kaip apšiltinti lango ir durų angokraščius iš vidaus, angokraščių apdaila

Mini rekuperatoriai butui

Kompaktiškas rekuperatorius, kaip įrengti rekuperatorių remontuojamame bute

Pelėsio naikinimas

Pelėsio naikinimo priemonės, kaip naikinti pelėsį, kaip kovoti su pelėsiu. Kaip pelėsis namuose kenkia sveikatai

Medienos impregnavimas

Medienos impregnantai, kaip impregnuoti medieną nuo puvinio, degimo, medienos impregnavimo būdai

Akmeniniai virtuvės stalviršiai

Geriausi akmeniniai stalviršiai virtuvei, kaip išsirinkti akmeninį stalviršį virtuvei, valgomajam stalui, virtuvės apdaila akmeniu, natūralaus akmens, keramikos, porceliano keramikos stalviršiai

Geriausios video instrukcijos

Lauko durų montavimo instrukcija

Kaip montuoti lauko duris, video instrukcija apie rėmo montavimą, išramstymą, išlyginimas, įtvirtinimas, montavimo putų purškimas ir apsauga

Šildomų grindų įrengimo instrukcija

Šildomų grindų įrengimas, Filmas kaip įrengti elektra šildomas grindis, infraraudonųjų spindulių grindinis šildymas

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: