Geriausi robotai vejapjovės
Atnaujinta: 2022-12-18

Robotai vejapjovės yra gana nauja vejos priežiūros technologija. Jie veikia taip pat, kaip veikia robotas dulkių siurblys: juda atsitiktine tvarka, naudoja jutiklius, kad išvengtų kliūčių, neviršytų kreipiamųjų laidų nustatytų ribų ir leidžia planuoti ir stebėti naudojant „Bluetooth“ papildomas programas. Tačiau užuot išvalę išsiliejusią sriubą ir naminių gyvūnėlių plaukus, jie nupjauna jūsų žolę. Robotai vejapjovės puikiai tinka mažesnėms priemiesčių vejoms, nes jos turi labai mažas pjovimo agregatas, dažnai vos 20 ar 24 centimetrų pločio. Pridedamos kreipiamosios vielos ritės taip pat dažnai yra pakankamai didelės, kad būtų galima pažymėti nuo ketvirčio iki pusės aro sklypo kraštą arba tokio paties dydžio daug didesnės vejos plotą. Roboto vejapjovės patrauklumas yra tas, kad jie yra visiškai autonomiški. Įrenginys išeis iš bazinės stoties ir pats pradės pjauti žolę, kai ateis laikas pradėti.

Kitas didelis privalumas yra tas, kad jie yra varomi elektra, todėl jų išmetamų teršalų nėra, todėl jie yra daug ekologiškesnis sprendimas rūpinantis jūsų veja. O jei nėra dujinio variklio, reikia labai mažai priežiūros, išskyrus akumuliatoriaus įkrovimą ir išdžiūvusios žolės bei nešvarumų valymą. Kad padėčiau jums rasti tinkamą jūsų vejai robotą vejapjovę, surinkau penkias geriausius galimus nusipirkti robotus vejapjovės. Išsiauškinau jų savybes ir išanalizavau maksimalius pjovimo plotus, kad sudaryčiau robotų vejapjovių, kurios atitinka įvairius poreikius, sąrašą. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kuris pasirinkimas yra geriausias jūsų kiemui ir biudžetui.

Kaip veikia robotas vejapjovė

Į ką reikia atsižvelgti perkant vejos robotą

Vejos roboto parinkimas pagal vejos formą

Ar jūsų veja yra keistos formos arba turi keletą atskirtų plotų, kuriuos reikia pjauti atskirai? Tai yra svarbūs dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant robotą vejapjovę, nes skirtingi robotai vejapjovės turi skirtingas galimybes įvairioms vejoms. Pasižvalgykite po savo kiemą ir sužinokite, ar turite kokių nors iš toliau nurodytų „sunkumų“, su kuriais turės susidoroti robotas vejapjovė, norėdamas pjauti veją.

Siauras praėjimas tarp pjovimo vietų;

Atskiros šienavimo plotai;

Laiptai arba rampos;

Nepastovios kliūtys vejoje, pavyzdžiui, vaikų baseinas ar batutas;

Robotuose vejapjovėse yra funkcijų, kurios leis jiems išspręsti daugelį šių navigacijos problemų. Kai kurios funkcijos, pvz., mažo praėjimo navigacija, kelių pjovimo zonų palaikymas, keli pradžios taškai ir kitos padeda nustatyti robotą taip, kad jis galėtų lengvai naršyti jūsų sode. Tiesiog įsitikinkite, kad įsigyjate robotą vejapjovę su tinkamomis navigacijos funkcijomis, leidžiančiomis apeiti jūsų sodą, kad galėtumėte būti tikri, kad jis atliks gerą darbą ir neužstrigs.

Roboto vejapjovės pasirinkimas pagal vejos nuolydį

Robotai vejapjovės turi šlaito apribojimus, kurie skiriasi kiekviename modelyje dėl kelių priežasčių. Akivaizdžiausias yra ratų sukibimas. Jei ratai nesukimba, dideli šlaitai bus neįveikiama užduotis. Antra, visuose robotuose vejapjovėse kaip saugos funkcija yra įmontuotas posvyrio jutiklis. Jei vejapjovė pakrypsta už tam tikros padėties, ji automatiškai sustabdo pjovimo peilius. Idėja yra tokia, kad jei jūs ar jūsų vaikai ketina apversti robotą vejapjovę, peiliai sustos prieš tai, kai bus atidengti, kad jūs nenusipjautumėte. Tai nėra problema, kol jūsų vejapjovei nereikia lipti į stačias įkalnes, dėl kurių robotas vejapjovė gali nustoti ant šlaito, kur peiliai automatiškai sustos. Jei turite labai stačią veją, yra specialiai tam sukurtas robotas. Tai Husqvarna Automower 435X, kuris varomas 4 ratais ir yra specialiai sukurtas pjauti labai stačias vejas.

Roboto vejapjovės pasirinkimas pagal vejos dydį

Pirma, jūsų vejos dydis yra labai svarbus. Turėsite apskaičiuoti bendrą vejos paviršiaus plotą, kad žinotumėte, jog pasirinkta vejapjovė turi pakankamai baterijos, kad ją padengtų. Nėra prasmės įsigyti vejapjovę, kuriai įpusėjus baigsis energija. Visi robotai vejapjovės pirmiausia klasifikuojami pagal maksimalų vejos dydį, kurį jos gali padengti. Tai labai svarbu, nes nusipirkę robotą vejapjovę, kuris yra per mažas jūsų vejai, jis neatliks savo darbo. Įsigyti robotą vejapjovę, kurio maksimalus pjovimo plotas didesnis nei jūsų vejos dydis, nėra problema, tai iš tikrųjų rekomenduojama. Tačiau atminkite, kad robotai vejapjovės, kurie apima didesnį pjovimo plotą yra brangesni, todėl geriausias pasirinkimas yra jūsų poreikius atitinkančio dydžio robotas vejapjovė.

Roboto vejapjovės priežiūra ir remontas

Visų robotų vejapjovių remontas ir priežiūra yra paprastas, todėl, jei kyla problemų, daugumą dalykų galima pakeisti per 5–10 minučių. Taip pat jei norėsite galėsite tai padaryti pats, nes internete galite rasti paaiškinimus ir pamokas kaip išspręsti tam tikrą problemą. Dauguma robotų vejapjovių gamintojų dabar turi galimybę naujinimus atsiųsti iš debesies, todėl jiems net nebereikia technikų tokiam darbui atlikti. Kalbant apie nuoseklų pjovimą, ekspertai sutinka, kad dauguma klientų teigia, kad robotai vejapjovės puikiai atlieka savo darbą. Kadangi veja pjaunama taip dažnai, žolė visada atrodo vienoda ir išlieka sveikesnė. Robotai vejapjovės yra ekologiški, nes jie pašalina benzininių vejapjovių poreikį. Aišku, benzininių vejapjovių efektas aplinkai yra minimalus ir net nesulyginamas su automobilių tarša, bet elektriniai robotai prisideda prie ekologijos.

Robotų vejapjovių privalumai

Roboto vejapjovės naudojimas

Jums daugiau niekada nereikės pjauti žolės. Jei namuose dažnai kyla ginčas dėl to, kieno eilė pjauti žolę, robotas vejapjovė gali būti šios problemos sprendimas. Patogus robotas, kuris tiesiogine to žodžio prasme pjauna žolę už jus ir tai daro nepriekaištingai. Robotui vejapjovei reikia šiek tiek priežiūros pirmąją savaitę. Turėsite stebėti robotą, kad įsitikintumėte, jog jis tinkamai veikia aplink įvairius jūsų vejos iškilimus ir įdubimus. Tačiau vėliau jums nereikės dėl to jaudintis. 

Roboto vejapjovės skleidžiamas garsas

Vejos pjovimas tradiciškai yra gana triukšmingas, bet viskas pasikeičia naudojant šią naują technologiją. Nebent esate labai arti roboto vejapjovės, vargu ar jus erzins triukšmas. Netoli roboto jis paprastai nėra garsesnis nei maždaug 60–70 dB, o tai yra įprastas pokalbio garsas. Robotai vejapjovės taip pat reikalauja mažai priežiūros – mašiną teks palaikyti sąlyginai švarią ir retkarčiais ją prižiūrėti, pavyzdžiui, pagaląsti ar pakeisti peilius ir po kelerių metų pakeisti baterijas.

Roboto vejapjovės saugumas

Mintis apie beprotišką pjaustymo mašiną, kuri pjaus jūsų veją šalia naminių gyvūnėlių, vaikų ar brangių augalų, skamba šiek tiek bauginančiai. Gamintojai rekomenduoja neleisti vaikams ar augintiniams artintis prie veikiančio roboto vejapjovės ir surinkti bet kokius jų žaislus kurie galėtų pažeisti robotą. Tačiau robotai vejapjovės turi daugybę įmontuotų saugos funkcijų, o tai reiškia, kad jas saugu naudoti. Dauguma robotų vejapjovių sustoja kai pajaučia netoliese esantį žmogų ar naminį augintinį. Robotai sustabdo peilius jei yra pakeliami ar netikėtai apvirsta. Šios funkcijos apsaugo visus jūsų namų gyventojus nuo netikėtų nelaimingų atsitikimų.

Robotų vejapjovių trūkumai

Roboto vejapjovės kaina

Jei jūsų pageidavimų sąraše yra robotas vejapjovė, būkite pasirengę išleisti nuo 1000 iki 12000 . Dauguma įprastų robotų kaina svyruoja tarp 1000 € ir 3000 €, bet yra modelių kurie kainuoja ženkliai brangiau. Roboto vejapjovės kaina dažniausiai priklauso nuo to, kokį plotą robotas gali pjauti. Dėl šios priežasties įprastas žmogus renkasi pigesnį modelį. Prieš pirkdami išmatuokite savo vejos dydį ir suraskite robotą vejapjovę, skirtą šiek tiek didesnei vejai. Robotas vejapjovė, kurio kaina yra 12 000 , bus sukurtas taip, kad galėtų pjauti labai didelį kiemą, o tai, žinoma, reiškia, kad jai reikia labai didelio akumuliatoriaus. Iš čia ir atsiranda didelė kaina – ličio jonų baterija yra brangi pirkti ir brangi pakeisti. 

Robotai vejapjovės gali būti pavogti

Nors robotai vejapjovės gali sverti nuo 6 iki 15 kg, tai yra nešiojamos mašinos, kurias kas nors tikrai gali pasiimti nuo jūsų vejos ir nunešti. Jie turi įvairių apsaugos nuo vagysčių funkcijų, GPS sekimo, kad visada žinotumėte, kur jis yra, dauguma robotų reikalauja slaptažodžio, kad veiktų, bet jei nenorite, kad vagis pabėgtų su jūsų naujuoju vejos žaislu, mes siūlome  jį naudoti saugiai aptvertame kieme.

Roboto vejapjovės instaliacija

Įprastai robotas vejapjovė sudaryta iš trijų dalių, tai yra pats robotas, roboto įkrovimo stotelė ir perimetro juosta. Prieš paleisdami robotą vejapjovę turėsite aptverti teritoriją kurią norite, kad robotas pjautų perimetro juosta. Šią juostą galima užkasti mažame griovelyje arba prispausti prie žemės naudojant specialius smaigus. Jei teritorijoje turite prūdą, gėlyną ar kitą teritoriją kurią norite apsaugoti nuo roboto vejapjovės, galite sukurti saleles į kurias robotas nevažiuos. Tai galite padaryti nuvedę perimetro juostą iki norimo objekto, apvedę objektą ir tuo pačiu keliu grįžę prie perimetro. Kai perimetro juosta padedate šalia signalas atšaukiamas ir robotas galės pravažiuoti virš šios juostos.Visi robotai vejapjovės turi susidūrimo jutiklius, tai reiškia, kad po susidūrimo robotas atsitrauks pakeis kryptį ir važiuos toliau. Todėl nereikia aplink kiekvieną medį apvesti perimetro juostos. Kai apvesite žolės perimetrą ir sukursite reikiamas saleles galite instaliuoti įkrovimo stotelę ir jūs pasiruošę paleisti robotą.

Roboto vejapjovės judėjimas

Dauguma robotų vejapjovių pjauna žolę atsitiktiniu raštu ir tai daro kol beveik išsikrauna. Pasiekus žemą baterijos lygį robotas grįžta į įkrovimo stotelę vienu iš šių būdų: įkrovimo stotelė paskleidžia radijo signalą ir robotas grįžta pagal jį arba robotas vejapjovė privažiuoja prie artimiausios perimetro juostos ir važiuoja palei ją kol pasiekia įkrovimo stotelę. Šie robotai pjauna žolę nesustodami, taip visada palaikydami veją tvarkingą. Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti erzinančiai dėl pastovaus triukšmo, bet robotai vejapjovės veikia labai tyliai ir netrukdo ilsėtis. Vis dėlto dauguma robotų vejapjovių turi programėles kuriose galite valdyti roboto darbo laiką.

Roboto vejapjovės apsauga ir saugumas

Galite pagalvoti, kad robotas vejapjovė yra nesaugus jūsų augintiniams ar mažamečiams vaikams. Tačiau robotai vejapjovės turi daugybę įmontuotų saugos funkcijų, o tai reiškia, kad jas saugu naudoti. Dauguma robotų vejapjovių sustoja kai pajaučia netoliese esantį žmogų ar naminį augintinį. Robotai sustabdo peilius jei yra pakeliami ar netikėtai apvirsta. Šios funkcijos apsaugo visus jūsų namų gyventojus nuo netikėtų nelaimingų atsitikimų. Bet ir patys robotai apsisaugo nuo vagių, kai kurie robotai vejapjovės turi signalizacija kuri suveikia robotą išnešūs už perimetro juostos, taip pat jie turi ir GPS sekiklį kurio pagalba galite rasti vagį jei vis dėlto jam pavyktų pabėgti su jūsų robotu. Norint robotą aktyvuoti rankiniu būdu reikia suvesti keturių skaičių kodą todėl vagies veja liks nepjauta. Turiu paminėti, kad ne visi robotai turi šias apsaugos nuo vagies funkcijas todėl jei jums tai aktualu prieš perkant robotą vejapjovę įsitikinkite, kad robotas jas turi.

 

Robotų vejapjovių pliusai ir minusai

 

Geriausi robotai vejapjovės

Koks yra geriausias robotas vejapjovė? Mūsų pasirinkimas yra Worx Landroid L su kelių įrankių akumuliatoriaus sistema, lietaus jutikliu ir integruota apsaugos nuo vagystės sistema. Robotinės vejapjovės yra viena iš naujausių vejos priežiūros technologijų, leidžiančių pjauti žolę nepakeliant nė piršto. Štai kaip geriausios vejapjovės robotai palyginamos su geriausiomis prieinamomis robotų vejapjovėmis pagal kainą ir tokias funkcijas kaip pjovimo plotis.

Geriausi robotai vejapjovės

 

 

Worx Landroid L

Pjovimo plotis: 20 centimetrų

Maksimalus pjovimo plotas: 0.5 aro

Ryšys: Bluetooth

Papildoma programa: Yra

Apsaugos nuo vagystės signalizacija: Yra

„Worx Landroid L“ yra pirmas mano pasirinkimas. Pjovimo diskas stovi ant slankiojančios ašies, kad automatiškai pakiltų ir nusileistų, kad atitiktų jūsų vejos reljefą, sumažinant užstrigimo tikimybę. Integruoti jutikliai padeda Landroid L apvažiuoti kliūtis ir siaurus takelius, todėl jums nereikės jaudintis, kad jis įstrigs jūsų gėlyne. Papildoma programa išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui leidžia patikrinti baterijos veikimo laiką, nustatyti pjovimo grafiką ir netgi nurodyti vejos dirvožemio sudėtį bei žolės rūšį, kad pjovimas ir bendra priežiūra būtų efektyvesnė. Įtaisyta signalizacija padeda atgrasyti vagis, bet jei kam nors pavyksta pabėgti su jūsų robotu vejapjove, GPS palaikanti papildoma programa leidžia sekti jo buvimo vietą, kad galėtumėte susigrąžinti nuosavybę.

Privalumai: 

Signalizacija nuo vagystės

GPS sekimas 

Programa planavimui ir priežiūrai 

Minusai:

Šiek tiek trumpas veikimo laikas

 

MowRo RM24A

Pjovimo plotis: 24 centimetrai

Maksimalus pjovimo plotas: 0.25 aro

Ryšys: nėra

Papildoma programa: nėra

Apsaugos nuo vagystės signalizacija: nėra

Kadangi robotai vejapjovės yra tokia nauja technologija, jos gali būti gana brangios. Laimei, „Mowro RM24A“ yra vienas iš pigesnių variantų rinkoje, kurio kaina patogiai nesiekia 1000 EUR. 28 V akumuliatorius leidžia RM24A pjauti iki ketvirčio akrų plotus, o dideli galiniai ratai padeda įveikti statesnes įkalnes. Variklis veikia daug tyliau nei benzininės vejapjovės ir daugelio kitų robotų vejapjovių, o tai reiškia, kad RM24A pjaunant veją galite mėgautis savo terasa. Ir tai neerzins kaimynų, nes laikysis 48 valandų pjovimo grafiko. šis robotas vejapjovė automatiškai pjauna kas dvi dienas, kad jūsų veja būtų nuosekliai pjaunama. Jame netgi yra lietaus jutikliai, leidžiantys vejapjovei suprasti, kad užklupus audroms laikas grįžti į pakrovimo stotį.

Privalumai: 

Lietaus jutikliai 

Tylesnis veikimas 

Prieinama kaina 

Minusai:

Nėra papildomos planavimo programos 

Nėra apsaugos nuo vagystės sistemos

 

Husqvarna 115H

Pjovimo plotis: 22 centimetrai

Maksimalus pjovimo plotas: 0.25 aro

Ryšys: Bluetooth

Papildoma programa: Yra

Apsaugos nuo vagystės signalizacija: Yra

Kadangi robotai vejapjovės veikia su keičiamomis arba integruotomis baterijomis, jas reikia reguliariai įkrauti, kad jos veiktų optimaliai. Deja, tai taip pat reiškia, kad galite įstrigti laukdami, kol vejapjovė įsikraus, ir baigs pjauti žolę. „Husqvarna 115H“ įkrovimo laikas yra vienas greičiausių – pilnai pakraunama vos per valandą. Naudojant kėlimo ir pasvirimo jutiklius, peiliai automatiškai sustoja, jei robotas pakeliamas. Tai apsaugo naminius gyvūnus, vaikus ir suaugusiuosius nuo sužeidimų, jei vejapjovė įstrigtų ant daikto arba apverstų. Integruotą apsaugos nuo vagystės signalizaciją galima išjungti tik naudojant nurodytą PIN kodą, o tai reiškia, kad vagys negali išjungti signalizacijos ir pabėgti su robotu.

Privalumai: 

Signalizacija nuo vagystės 

60 minučių įkrovimo laikas

Kėlimo ir pasvirimo jutikliai sustabdo peilius

Minusai:

Brangus 

Nėra GPS vagysčių sekimo

 

Husqvarna 430X

Pjovimo plotis: 24 centimetrai

Maksimalus pjovimo plotas: 0.8 aro

Ryšys: Bluetooth

Papildoma programa: Yra

Apsaugos nuo vagystės signalizacija: Yra

Robotinės vejapjovės paprastai yra skirtos daug mažesnėms vejoms, tačiau Husqvarna 430X gali tvarkyti iki beveik viso akrų ploto. Šis robotas turi tris peilius, kurie mulčiuoja nuopjovas į itin smulkius gabalus, taip ne tik nupjauna žolę, bet ją ir patrešia. Dideli galiniai ratai leidžia vejapjovei įveikti stačias nuokalnes. Su „Bluetooth“ ryšiu ir GPS navigacija 430X leidžia planuoti pjovimo laiką, nustatyti nuotolinius pradžios taškus ir netgi nustatyti profilius skirtingoms jūsų kiemo atkarpoms. Tai leidžia jums sukurti tinkintą tvarkaraštį nuosekliai pjauti visą veją, o nuotoliniai pradžios taškai reiškia, kad jūsų robotas vejapjovė neapsiriboja bazinės stoties vieta, kai norite, kad jis tvarkytų tam tikrą atkarpą. Jūs netgi galite rinktis tarp taškinio ir spiralinio pjovimo. Naudodami taškinio pjovimo režimą galite greitai įveikti nedidelius plotus, kuriuos 430X galėjo praleisti arba kurie gali augti greičiau nei kitos vejos dalys, o spiralinio pjovimo režimas užtikrina nuoseklų pjovimo modelį. Kaip ir jo pusbrolis Husqvarna 115H, jame yra įmontuotas signalizatorius, įspėjantis apie galimus vagis, ir jį galima išjungti tik naudojant asmeninį PIN kodą. Jis taip pat siūlo GPS sekimą, jei kam nors pavyktų nuvažiuoti su jūsų naująja vejapjove. „Husqvarna“ taip pat siūlo keičiamus viršutinius dangčius, kad būtų lengviau matyti, kur yra jūsų 430X jūsų kieme, arba suderinti su likusia jūsų vejos ir sodo įranga. O jei norite visiškai automatizuotos vejos pjovimo, galite prijungti 430X prie išmaniojo „Alexa“ arba „Hey Google“ garsiakalbio, kad galėtumėte valdyti  robotą balsu.

Privalumai: 

GPS vagysčių sekimas 

Pjauna iki 0.8 arų

Spiralinio pjovimo ir taškinio pjovimo režimai 

„Alexa“ ir „Hey Google“ suderinamumas 

Minusai: 

Brangus

 

Greenworks Optimow 50H

Pjovimo plotis: 22 centimetrai

Maksimalus pjovimo plotas: 0.75 aro

Ryšys: Bluetooth

Papildoma programa: Yra

Apsaugos nuo vagystės signalizacija: Nėra

Robotų vejapjovių veikimo laikas paprastai yra labai trumpas, tačiau „Greenworks Optimow 50H“ gali pjauti iki 2,5 valandos visiškai įkrovus. Jis taip pat gana greitai įkraunamas tik 70 minučių, todėl galite atlikti kitus lauko darbus kol jis kraunasi. Jis skirtas vejai iki 0,75 arų, o 22 centimetrų pjovimo agregatas sukurtas taip, kad peiliai susilenktų į vidų, jei susikirstų su objektu. Tai apsaugo peilius nuo pažeidimų ir neleidžia vejapjovei užsikabinti ant akmenų, šaknų ar lauko žaislų. Vejapjovės korpusas yra atsparus vandeniui, o tai reiškia, kad pastebėję nešvarumų galite greitai ją nuvalyti įprasta sodo žarna nesijaudindami, kad sugadinsite variklį ar įkrovimo jungtis. Optimow 50H taip pat turi saugos raktą, kurį galima naudoti įrenginio apačioje, kad išjungtumėte pjovimo agregatą; Tai puikiai tinka, kad vaikai ir augintiniai netyčia neįjungtų vejapjovės ir nesusižeistų. Taip pat yra integruota nešiojimo rankena, kad būtų lengviau manevruoti, jei reikia valyti arba atlikti techninę priežiūrą, pvz., galąsti ašmenis.

Privalumai: 

2,5 valandos veikimo laikas 

Greitas įkrovimas 

Atsparus vandeniui 

Integruota nešiojimo rankena

Minusai:

Nėra apsaugos nuo vagystės signalizacijos

Koks yra geriausias robotas vejapjovė?

Mano pasirinkimas už geriausią robotą vejapjovę yra Worx Landroid L. Jame yra integruota apsaugos nuo vagystės sistema, kuri atgraso visus, kurių pirštai yra lipnūs, o jei signalizacija nesustabdo vagies, galite sekti vejapjovės buvimo vietą GPS pagalba. Įgalinta papildoma programa. Jis gali pjauti iki pusės aro, o jame yra jutikliai, aptinkantys siaurus kelius ir kliūtis, kad būtų galima geriau manevruoti.

robotas vejapjovė

Kaina Pjovimo plotis Maksimalus pjovimo plotas
Worx Landroid L 1150  20 cm 0.5 aro
MowRo RM24A 900 24 cm 0.25 aro
Husqvarna 115H 1200 22 cm 0.25 aro
Husqvarna 430X 2500 24 cm 0.8 aro
Greenworks Optimow 50H 1600 22 cm 0.75 aro

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kategorijos straipsniai

Azimina - naujas augalas kuris nustebins net patyrusį sodininką

Aziminos auginimas, aziminos sodinimas, aziminos dauginimas

Geriausi traktoriai

Kaip išsirinkti traktorių. Geriausių traktorių techninės charakteristikos

Raudonųjų serbentų auginimas

Raudonieji ir baltieji serbentai, serbentų sodinimas, serbentų priežiūra, serbentų ligos, serbentų kenkėjai, serbentų veislės

Geriausi robotai vejapjovės

Geriausi robotai vejapjovės. kaip veikia robotas vejapjovė. Robotų vejapjovių pliusai ir minusai.

Piktžolių naikinimas herbicidais

Herbicidai nuo piktžolių, kaip naikinti piktžoles. Herbicidai vejoms, braškėms, sodui, daržui. Piktžolių naikinimo priemonės

Putinų auginimas

Kaip auginti putinus, vieta putinui, putinų sodinimas, putinų nauda, ką pagaminti iš putinų

Dirvožemio gerinimas trąšomis

Kokias trašas naudoti dirvožemio gerinimui, kuo tręšti daržą, sodą, dekoratyvinius augalus,

Slyvų auginimas

Kaip auginti slyvas. Slyvų sodinimas ir priežiūra, slyvų ligos ir kenkėjai. Slyvų veislės

Aviečių auginimas

Aviečių sodinimas ir priežiūra. Aviečių ligos ir kenkėjai. Aviečių veislės: remontantinės ir vasarinės

Įmonės produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
Laistymo įrengimas Klaipėda Laistymo sistemos Klaipėda Laistymo Sistema Klaipėdoje, Laistymo įrengimas Klaipėda, Vejos Laistymo įranga Klaipėda, Automatinio Laistymo Sistemos Dalys Klaipėda, Purkštukai Klaipeda, Daržo Laistymo Sistemos įrengimas Kliapėda
naujų traktorių kainos Nauji traktoriai kaina Naujų Traktorių Kainos, Naujo Traktoriaus Kaina, Vidutinio Galingumo Traktorius, Mažo Galingumo Traktorius
Šakų smulkintuvas nuoma Vilnius Šakų smulkintuvo nuoma Vilniuje Benzininio šakų Smulkintuvo Nuoma Vilniuje, Elektrinio šakų Smulkintuvo Nuoma Vilnius

Vedantieji

Azimina - naujas augalas kuris nustebins net patyrusį sodininką

Aziminos auginimas, aziminos sodinimas, aziminos dauginimas

Verslo skelbimai

Ilgalaikiai verslo skelbimai su kelių įmonių kontaktais surūšiuoti pagal pavadinimą

Ūkis

Vaismedžių genėjimas ir formavimas

Kaip genėti obelis, kriaušes, slyvas ir vyšnias

Vaismedžių skiepijimas

Kaip skiepyti vaismedžius, skiepo parinkimas, įrankiai skiepijimui, medžių skiepijimo instrukcija

Vaismedžių sodinimas

Kaip sodinti obelis, kriaušes, slyvas, vyšnias, abrikosus. Duobės dydis, žemės mišinys, sodinimo gylis, priežiūra

Slyvų auginimas

Kaip auginti slyvas. Slyvų sodinimas ir priežiūra, slyvų ligos ir kenkėjai. Slyvų veislės

Aviečių auginimas

Aviečių sodinimas ir priežiūra. Aviečių ligos ir kenkėjai. Aviečių veislės: remontantinės ir vasarinės

Vyšnių auginimas

Kaip auginti vyšnias, vyšnių sodinimas, priežiūra, ligos ir kenkėjai, vyšnių veislės

Abrikosų auginimas

Kaip sodinti abrikosą. Abrikosų veislės, priežiūra, ligos ir kenkėjai

Kriaušių auginimas

Kriaušių veislės, kriaušių sodinimas, skiepijimas ir genėjimas. Kriaušių priežiūra, ligos ir kenkėjai

Medlieva

Medlievų auginimas, medlievos sodinimas, medlievų priežiūra, ligos ir kenkėjai

Vaismedžių purškimas

Pavasarinis vaismedžių purškimas, vaismedžių purškimas vasarą, vaismedžių purškimas nuo grybelių, kenkėjų, vaismedžių tręšimas per lapus,

Amarų naikinimas

Kaip naikinti amarus, natūralūs amarų naikinimo būdai, kovos su amarais būdai

Aktinidijų auginimas

Kaip auginti aktinidijas, aktinidijų sodinimas, aktinidijų veislės, aktinidijų sodinukai. Aktinidijos nauda, kada skinti aktinidijas, aktinidijų uogos

Braškių auginimas

Kaip sodinti braškes, braškių daigai, braškių sodinimas po plėvele, priežiūra. Braškių ligos ir kenkėjai. Braškių veislės

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: